Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaMýty, pověsti, legendy

Momentálně se v této nabídce nachází 762 titulů

1.
Liška Vladimír  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zámky jsou jevištěm zašlých časů i života české a moravské aristokracie. Právě tam se odehrály pohnuté události naší historie. Český Krumlov, Lednice, Telč, Buchlovice a další zámky skrývají mnohá tajemství a věřte... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
2.
Magdalena Wagnerová  ·  Plot (2017)
NOVINKA
Čínská mutace knihy. Soubor třiceti pověstí a legend, které se vztahují k nejznámějším místům hlavního města Prahy. Tato místa lze dodnes navštívit, a tak se kniha může stát současně i jakýmsi zábavným, atypickým průvodcem... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Vladimír Leksa  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zvieratká su veľmi múdre. Múdrejšie ako my. Je to pravda, lebo zvieratká boli na svete skôr. Zvieratká majú preto oveľa viac skúseností a my sa od nich veru môžeme kadečomu... (více o eknize)
Naše cena: 92 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Krysař  E-KNIHA
Viktor Dyk  ·  Carpe diem (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Novoklacistická novela podle německé pověsti o krysaři, který zachránil město Hammeln od krys, ale nedostal sjednanou od¬měnu, proto zavedl zvukem píšťaly obyvatele do propasti a pomstil se tak za jejich proradnost a lakotu. Přežil jen... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
5.
Keltské mýty a báje (2xCD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vladimír Hulpach  ·  Popron music (2012)
Keltové jsou legendami opředeným, tajemným a záhadným evropským národem. K jejich historii, tradicím i hudbě se hlásíme i u nás. První zvuková nahrávka nejznámějších keltských pověstí vychází v interpretaci herců Vladimíra Javorského... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Jaroslav Pulkrábek  ·  DriftBooks (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Výběr padesáti převyprávěných pověstí a autorských příběhů ze Šumavy autenticky zobrazující prostředí, život i mentalitu lidí v časech jenž smetlo nemilosrdné koště dějin... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
7.
Alois Jirásek  ·  Supraphon (2012)
Staré Pověsti české v podání L. Tokoše, O. Sklenčky, R. Hrušínského, D. Veškrnové, J. Satoranského a dalších. (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Jana Eislerová  ·  Nakladatelství Fragment (2009)
Staré české pověsti pro malé čtenáře! Známé příběhy O Praotci Čechovi, Dívčí válce, Horymírovi a Šemíkovi či o Daliborovi, jsou převyprávěné tak, aby jim malé děti porozuměly a zaujala je historie českého národa. Příběhy jsou půvabně ilustrované (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Mnislav Zelený-Atapana  ·  Argo (2004)
(1)
Magický svět z jihoamerických pralesů v domorodých mýtech doplněný fundovanou studií. (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Dan Hrubý  ·  Pejdlova Rosička (2016)
NA SKLADĚ
Kde končí fámy a začíná pravda o Muchově domě na Hradčanech? Jak souviselo hradčanské podloží s požehnaným věkem zdejších prostitutek? Jak se stal bohém v čele pobočky CIA tragédií pro celou zem? A slavný tragéd... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Zdeněk Svěrák  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
"Pohádka, to je raneček moudrosti, který nám tu zanechali předkové, abychom si ho vzali na vandr světem a věděli, jak se rozhodovat na rozcestích. Kudy jít a kudy se nevydat. Pohádka věří, a dokonce přikazuje, že dobro má být pochváleno... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Eduard Petiška  ·  Ottovo nakladatelství (2006)
(1)
Dávné řecké báje a pověsti zrodila lidová fantazie starověkých řeků v době, kdy lidé jesště neznali ani železný pluh. Vytvořil je génius slavného národa helénů a obstály ve zkouškách tisíciletí. Jen těžko si lze představit kulturního člověka, který by... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Juliette Benzoni  ·  Brána (2013)
Francie je poseta tisíci zámky, svědků její minulosti. Zámky vznešené, pohádkové, venkovské, romantické či ďábelské – všechny jsou poznamenány příběhem lásky nebo smrti, válečné události nebo neuvěřitelného dobrodružství. Kolují o nich zkazky a legendy... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Clarissa Pinkola Estés  ·  Pragma (2007)
(22)
V každé ženě žije mocná síla, naplněná zdravými instinkty, tvořivostí a nesmrtelným poznáním. Je to archetyp Divošky, který představuje instinktivní povahu žen. V této knize se autorka zabývá pohádkami, mýty a příběhy,... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
15.
Robert A. Segal  ·  ExOriente (2017)
Robert A. Segal se v této knize na velmi skromné ploše pokouší seznámit čtenáře s možnými teoretickými přístupy ke zkoumání a výkladu mýtu napříč nejrůznějšími vědními obory: pojednává o sporu mezi vědeckým a mytickým... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Vladimír Liška  ·  XYZ (2016)
V této publikaci nás autor zve k návštěvě více než padesáti hradů, tvrzí a zámků v České republice. Představuje stavby známé a dodnes obývané i ty zapomenuté, zříceniny restaurované i opuštěné, zbytky paláců a opevnění, dnes pokryté bujnou vegetací. Někte (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Jiří Tomek  ·  CPRESS (2017)
Vydejme se do tajemného světa starověkého Orientu, kolébky nejstarších civilizací lidstva, do podivuhodných časů starověkých rozlehlých říší. Uvedené mýty, báje, legendy, povídky a pohádky, které nás seznamují s velkými tématy, osobnostmi a... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Viktor Krupa  ·  CAD PRESS (2007)
Posvátný spis šintoismu (japonské náboženství shinto) a nejstarší japonská kniha (kronika z roku 712), jedno z nejvýznamnějších děl světové mytologie... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
J.R.R. Tolkien  ·  Argo (2008)
(75)
Ilustrované vydání knihy, ve které jsou shromážděny dějiny Středozemě od jejího stvoření božským Ilúvatarem přes vyprávění o jejím utváření a osídlování až k hrdinům, kteří jí přinesli slávu... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
20.
Knud Rasmussen  ·  Argo (2007)
(1)
Mýty, pověsti, bajky a písně Inuitů žijících v prostoru od východní Sibiře po východní Grónsko... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
123456789 … 39

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička