Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaLiteratura faktu

Momentálně se v této nabídce nachází 47 titulů

1.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
2.
Anders Rydell  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ TOP #81
Večer 10. května 1933 vzplály po celém Německu hranice. Shořely na nich knihy Marxe, Manna, Brechta, Hemingwaye a dalších spisovatelů, kteří prý ztělesňovali dekadentní životní styl Výmarské republiky. V skrytu za plápolajícími plameny se však... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
Franz Werfel  ·  Vyšehrad (2017)
Další vydání slavného Werflovarománu "Píseň o Bernadettě", je vlastně dokumentární román, který na základě faktů vypravuje o životě Bernadetty Soubirousové... (více o knize)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Vilém Hrach  ·  Cattacan (2017)
Zdálo by se, že o osudech šumavských převaděčů přes hranici tvořenou železnou oponou i těch, kteří se sami pokusili o útěk, bylo již „všechno“ napsáno. Tato knížka vás ale přesvědčí, že tomu tak není. Jednotlivé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Petra Košťálová  ·  Pavel Mervart (2017)
Předkládaná monografie patří v světovém kontextu vůbec k prvním pokusům představit problematiku vyvražďování křesťanů v Osmanské říši na akademické úrovni v celé její šíři, tedy nikoliv pouze jako národní... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Břetislav Tureček  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ (1)
Autor, hovořící persky, podnikl řadu reportážních cest do oblasti Blízkého východu. Křesťanský a islámský svět se vzájemně ovlivňují - v tom dobrém i v tom špatném smyslu. Často se zdá, že stojí proti sobě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Florian Illies  ·  Host (2013)
(1)
1913: rok, kdy se zdá, že vše je možné. Doba nebývalého rozkvětu, kdy vznikají extrémní umělecká díla, jako by už neměl přijít žádný zítřek. Zároveň je však už ve vzduchu tušení rozpadu, toho, že lidstvo ztrácí svou nevinnost. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Unikátní soubor rodinných dopisů obsahuje dosud nepublikované podrobnosti o postupujícím Holokaustu. Dopisy představují reportážní popis každodennosti ještě před deportací, jsou psány jazykem intimity, rodinné lásky a naděje. Úvodní slovo napsal Andrew... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Hillary Rose a Steven Rose  ·  Emitos (2017)
NA SKLADĚ
Spoluobjevitel struktury DNA James Watson svého času prohlásil, že „lidský osud není ve hvězdách, ale v genech“. Manželé Roseovi dokladují, jak jsou taková velkohubá... (více o knize)
Naše cena: 447 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Clinton Romesha  ·  Omnibooks (2017)
NA SKLADĚ
Clinton Romesha z Červené čety a zbytek jednotky Black Knight se v roce 2009 připravovali na plánované uzavření bojové předsunuté základny Keating. Byla nejodlehlejší... (více o knize)
Naše cena: 359 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Sam Stall  ·  Perfekt (2017)
Príbehy najznámejších psov. Ak neveríte, že jeden pes môže zmeniť svet, potom ste zrejme nikdy nepočuli o Peritasovi, psovi, ktorý zachránil Alexandra Veľkého... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 7 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 15.8.2017
12.
Jiří Martínek  ·  Historický ústav AV ČR (2017)
Geograf a cestovatel Jiří Viktor Daneš (1880–1928) byl ve své době jednou z nejvýznamnějších osobností české vědy, současně osobou významně politicky a společensky činnou. Jako profesor geografie na Univerzitě Karlově v Praze... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
13.
Magdaléna Pokorná  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2017)
Karel Havlíček & Vilém Gabler, Prokop Chocholoušek, Václav Jaromír Picek, Jakub Malý, Josef a Hermenegild Jirečkové, Václav Vladivoj Tomek, Alexander Bach. Sedm portrétů osobností, které utvářely spolu s Karlem Havlíčkem atmosféru politického... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
14.
Nicholas Carr  ·  Dauphin (2017)
NA SKLADĚ
Titul Nebezpečná mělčina se stal bestsellerem a v roce 2011 se dostal mezi finalisty na Pullitzerovu cenu v kategorii Literatury faktu. Carr názorně ukazuje, jak nové technologie mění způsob lidského myšlení a jednání. Uznává... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Jeffrey Toobin  ·  Omega (2017)
Režisér Ryan Murphy přináší na televizní obrazovky seriálovou adaptaci bestselleru The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson od Jeffreyho Toobina o jednom z největších amerických soudních procesů 20. století... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Miroslav Čvančara a Jaroslav Čvančara  ·  Academia (2017)
NA SKLADĚ
Rozsáhlá faktografická kniha o uměleckém turné jezdecké revue plk. W. F. Codyho zvaného Buffalo Bill. Formou současného průvodce po autentických lokalitách mapuje jeho životní osudy ve Spojených státech a pozdější vystoupení... (více o knize)
Naše cena: 432 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Kajsa Norman  ·  Hurst (2016)
Nelson Mandela is dead and his dream of a rainbow nation in South Africa is fading. Twenty years after the fall of apartheid the white Afrikaner minority fears cultural extinction. How far are they prepared to go to survive as a people? ... (více o knize)
Naše cena: 821 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Andrew Simms  ·  Kniha Zlín (2017)
Už jste někdy zažili pocit, že se všechno kolem hroutí? Nejste sami. Všechno, od bankovních praktik po globální oteplování, možná vypadá beznadějně, ale co kdybychom mohli chod věcí vrátit do původních, nebo možná ještě lepších kolejí? Co když to... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání posíláme do 7 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
19.
Andrew Nagorski  ·  Ikar (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 3.10.2017
20.
Ivo Kraus a Štefan Zajac  ·  Academia (2017)
Ještě v druhé polovině 19. století byl vývoj naší fyziky vázán na pražskou univerzitu a polytechniku. Po vzniku Československa byly v Brně a Bratislavě založeny univerzity, výchova matematiků a fyziků přešla z filozofických fakult na přírodovědecké... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička