Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKomiksy

Momentálně se v této nabídce nachází 1279 titulů

1.
Neil Gaiman  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Richard Mayhew je nudný londýnský úředníček. Nejadrenalinovější věc v jeho životě představuje sbírka kýčovitých trollů, kterými si zkrášlil pracovní stůl. Když ale doprovází svou přítelkyni na důležitou pracovní schůzku... (více o knize)
Naše cena: 564 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Scott Snyder  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Batmanův největší protivník se vrátil se svým posledním skečem. Ale tentokrát se ani Joker nesměje. Při minulém setkání nesplnil Batman Jokerova očekávání, takže momentálně je Joker smrtelně vážný... a smrtelně vzteklý... (více o knize)
Naše cena: 555 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
3.
Masaši Kišimoto  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Narutův tým doplněný o Saie pomáhá Jamatovi na tajné schůzce s informátorem, aby zjistili, kde se ukrývá Sasuke. Jsou však překvapeni Oročimaruem a Narutova dlouho potlačovaná frustrace vyplouvá na povrch. Během boje získává Devítiocasý víc a víc navrch.. (více o knize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
4.
Scott Snyder  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Batmanův největší protivník se vrátil se svým posledním skečem. Ale tentokrát se ani Joker nesměje. Při minulém setkání nesplnil Batman Jokerova očekávání, takže momentálně je Joker smrtelně vážný... a smrtelně vzteklý... (více o knize)
Naše cena: 373 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 30.6.2017) posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
5.
Milo Manara  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Seznamte se s Claudií, frigidní bohatou mrchou. Stačí ale malý implantát na správné místo a dálkové ovládání a vypuknou vášně. Kdekoliv a kdykoliv! Aktualizované barevné vydání kompletní erotické klasiky! (více o knize)
Naše cena: 713 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
6.
Štěpán Novák  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
"Poutavý komiksový příběh, odhalující různé způsoby hackerských útoků. Čtenář se v něm například dozví, jak hackeři získávají přístupové údaje, a mnohem více." (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
7.
Thibault Damour a Mathieu Burniat  ·  Penguin Books (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
The bestselling French graphic novel about the mind-bending world of quantum physics Famous explorer Bob and his dog Rick have been around the world and even to the Moon, but their travels... (více o knize)
Naše cena: 541 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
8.
Soledad Bravi  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Může kočka přežít vlastní smrt? Ano, zdá se, že dokonce několikrát. Ne nadarmo se mluví o devíti kočičích životech. Příběh jednoho takového kočičího zmrtvýchvstání se odehrál před... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
9.
Reinhard Kleist  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Olympijské hry 2008 v Pekingu: Somálka Samia Jusuf Omarová zaběhla nejlepší čas svého života a stala se miláčkem publika, třebaže v cíli skončila poslední. Když se vrátila zpět do vlasti, nesměla už trénovat... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Joe Benitez  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Nejslavnější komiksová hrdinka steampunku se představuje českým čtenářům. Británie nabrala v 19. století ve vývoji poněkud jiný kurz a věda vládne celému společenství. Vzduch brázdí nejpodivnější letouny.... (více o knize)
Naše cena: 502 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Hiroja Oku  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Kurono prochází zatím nejhorší krizí, ale pořád ještě mu zbývá světélko poslední naděje – pokud vyhraje a získá dostatečný počet bodů, Gantz mu umožní všechno napravit. Jenže jak má vyhrát, když mu Izumi stále hází klacky pod nohy? (více o knize)
Naše cena: 167 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
12.
John Wagner a a kolektiv autorů/autorek  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Chtěli jste to, tak to máte! Soudce Dredd se konečně vrací, aby zatočil se zločinci (a občas i nevinnými lidmi) ve městě Megapolis a okolí! Slavné staré příběhy v podání komiksových ikon! (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
13.
Mike Mignola  ·  ComicsCentrum (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Čtyři díly Hellboye v jednom velkoformátovém svazku, doplněné o velké množství skic, náčrtů a komentářů scenáristy a výtvarníků Mika Mignoly, Duncana Fegreda a Richarda Corbena. V třetí knize Pekelné knižnice najdete sebrané díly... (více o knize)
Naše cena: 2 841 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Jaz  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Znáte skutečné příběhy Cylira a Metojeda, Fridexe Falcskiho, Zmikunda Lucembruskiho nebo Dementa Kutwalda? Víte, jak se skutečně staly významné události historie českých zemí? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORIE vám... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Philippa Rice  ·  Paseka (2017)
Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tam, kde vystydl čaj ještě před vypitím. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
XYZ (2011)
Haškův román Osudy dobrého vojáka Švejka patří k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století. Důvodů, proč si příběhy dobromyslného filuty oblíbit, je mnoho, upoutá však zejména Švejkův osobitý humor, ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Alexandro Jodorowsky  ·  Argo (2017)
V sérii eroticko-pornografických kreseb, nazvané Andělské drápky, komiksový mág Moebius provedl sám na sobě exorcismus, jímž ze sebe chtěl vyhnat všechny sexuální běsy. A Alexandro Jodorowsky kolem jeho výtvarných děl utkal... (více o knize)
Naše cena: 526 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Paolo Eleuteri Serpieri  ·  Crew (2015)
Krásná Druuna se probojovává zničeným postkatastrofickým světem plným zrůd a mutantů, aby odhalila jeho tajemství... a dost často i sebe. Druuna patří mezi skutečně zásadní díla evropského komiksu – a to jak díky Serpieriho nádherné kresbě... (více o knize)
Naše cena: 560 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Alexandre Dumas  ·  Grada (2013)
Když mladého Edmonda Dantese neprávem obviní z napomáhání bonapartistům a uvězní ho, přísahá, že se osvobodí. A všem, kteří jej zradili, se pomstí. Po mnoha letech z temného žaláře konečně unikne a začne se mstít. Díky bohatství, které mu odkáže abbé... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Neil Gaiman  ·  DC Comics (2010)
(1)
Written by Neil Gaiman - Art by Mike Dringenberg, Malcolm Jones III, Chris Bachalo & others - Cover by Dave McKean. In this new, recolored edition featuring THE SANDMAN #9-16, Morpheus tracks down three dreams who escaped world, while a ... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 64

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička