Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKomiksy

Momentálně se v této nabídce nachází 1287 titulů

1.
Hadžime Isajama  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Průzkumníci vyrážejí Erenovi na pomoc do Lesa titánů, kde před nedávnem tolik z nich položilo život. Zatímco jeho přátele plánují záchrannou akci, Eren v sobě objevuje netušené schopnosti, které by mohly pomoci zvrátit situaci v jeho prospěch. (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Sui Išida  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Bitva mezi ghúly a inspektory z Úřadu nabírá na obrátkách. Kaneki se svým novým přátelům snaží pomáhat, seč mu síly stačí, ale situace neodvratně spěje k rozhodujícímu momentu – vydrží se Kaneki nadále postit, nebo se poddá své ghúlí polovině a okusí... (více o knize)
Naše cena: 167 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
3.
Robert Kirkman a Charles Adlard  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Válka skončila, ale ne všechno dopadlo úplně tak, jak si Rick přál. Je však na čase opustit minulost a zkusit mezi mrtvými začít znovu. Je čas na nový začátek. Vítejte v novém světě. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
4.
Joe Hill a Gabriel Rodriguez  ·  ComicsCentrum (2017)
NOVINKA
Zámek a klíč – temná fantasy plná divů od Joe Hilla, syna Stephena Kinga. Sourozenci Zámkovi nacházejí mnoho dalších zázračných klíčů i informací o nich. Záhad týkajících se rodiny Zámkových ale stále přibývá... (více o knize)
Naše cena: 497 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
5.
Petr Macek a Petr Kopl  ·  CZECH NEWS CENTER (2017)
NOVINKA
Z vod Vltavy vylézají na břeh podivní tvorové lačnící po lidských obětech! Ďábelský plán miliardáře Bondyho na zkřížení vodníků a původně neškodných mloků jde do finále, a obyvatelé Česka čelí hrozbě, která z nich má ud (více o knize)
Naše cena: 59 Kč posíláme do 6 dnů
6.
Soledad Bravi  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Může kočka přežít vlastní smrt? Ano, zdá se, že dokonce několikrát. Ne nadarmo se mluví o devíti kočičích životech. Příběh jednoho takového kočičího zmrtvýchvstání se odehrál před... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Robert Kirkman a Charles Adlard  ·  Crew (2012)
(1)
Rick je zajatý ve městě Woodbury a obklopený šílenci. Jeho rodina a blízcí ho zatím začínají považovat za mrtvého. A aby to bylo ještě horší, tak hrozí, že Rickova skupina bude další obětí Guvernérovy dobyvačné politiky. Nezbývá než se pokusit o útěk... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Deváté pokračování hororového bestselleru, který inspiroval i televizní seriál. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
XYZ (2011)
Haškův román Osudy dobrého vojáka Švejka patří k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století. Důvodů, proč si příběhy dobromyslného filuty oblíbit, je mnoho, upoutá však zejména Švejkův osobitý humor, ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Rick a Abraham se vydávají na sever, na cestu do Washingtonu. Tam doufají, že najdou odpovědi na to, co se vlastně stalo... místo toho se ale cestou propadají do čím dál větších depresí. Rick se ocitá na pokraji šílenství – a to ve světě, kde... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Reinhard Kleist  ·  Argo (2017)
Olympijské hry 2008 v Pekingu: Somálka Samia Jusuf Omarová zaběhla nejlepší čas svého života a stala se miláčkem publika, třebaže v cíli skončila poslední. Když se vrátila zpět do vlasti, nesměla už trénovat... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Jeph Loeb a Jim Lee  ·  Eaglemoss (2017)
Smrtící hra na kočku a myš mezi Batmanem a tajemným padouchem Tichem se přiostřuje. Aby Bruce Wayne zachránil své nejbližší, bude muset překonat vlastní... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Peter David, Robin Firth a Jae Lee  ·  Crew (2017)
Ka-tet Rolanda Deschaina se vrátil zpátky, poznamenaný událostmi minulých knih. Roland stále skrývá Maerlynův grapefruit a stále více ho láká podívat se dovnitř a znovu se propadnout do jeho světa. Zatím se kolem Rolanda začíná všechno pomalu rozpadat... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Alexandro Jodorowsky  ·  Argo (2017)
V sérii eroticko-pornografických kreseb, nazvané Andělské drápky, komiksový mág Moebius provedl sám na sobě exorcismus, jímž ze sebe chtěl vyhnat všechny sexuální běsy. A Alexandro Jodorowsky kolem jeho výtvarných děl utkal... (více o knize)
Naše cena: 568 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Robert Kirkman; Charlie Adlard  ·  Crew (2013)
Zavládl klid. Pobyt ve vězení obklopeném mrtvými se začíná blížit něčemu, co by se skoro dalo nazvat normálním životem. Jenž okamžiky bezpečí jsou ty nejnebezpečnější. Stačí jen na chvíli polevit v ostražitosti... a následky jsou nedozírné. Protože... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Richard A. Knaak a Jae-Hwan Kim  ·  Alpress (2008)
Temný elf jménem Dar´Khan touží získat zpět svou moc, a proto cestuje do zničené Morové země, aby našel tajemnou Sluneční studnu. Hodný Kalec je mu v patách, protože zlotřilý elf do svých nekalých plánů zahrnul i ubohou Anveenu... (více o knize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 5 dnů
17.
Robert Kirkman  ·  Crew (2014)
Opravdu někde existuje místo, které není zamořeno nemrtvými? A pokud ano, tak co když ta spásná oáza skrývá ještě mnohem temnější tajemství? No a aby bylo ještě hůř - je vůbec možné, aby se lidé, kteří se naučili přežívat ty nejhorší hrůzy páchané... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Neil Gaiman  ·  DC Comics (2010)
(1)
Written by Neil Gaiman - Art by Mike Dringenberg, Malcolm Jones III, Chris Bachalo & others - Cover by Dave McKean. In this new, recolored edition featuring THE SANDMAN #9-16, Morpheus tracks down three dreams who escaped world, while a ... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Paul Tobin a Joe Querio  ·  Crew (2015)
(2)
První díl nové komiksové série ze světa Zaklínače! Zaklínač Geralt potkává rybáře, jehož mrtvá a vražedně nebezpečná žena ovládá tajemný dům se zdánlivě nekonečným množstvím prázdných pokojů. Zdá se, že to je jen další práce pro zaklínače... jenže dům... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Philippa Rice  ·  Paseka (2017)
(1)
Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tam, kde vystydl čaj ještě před vypitím. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 65

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička