popis
Komiksy

Knihy Próza Komiksy

V podkategorii Komiksy se nachází 1235 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Slaďák
Philippa Rice  ·  Paseka (2017)
Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tam, kde vystydl čaj ještě před vypitím. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 17 dní
2.
Zaklínač: Skleněný dům
Paul Tobin, Joe Querio  ·  Crew (2015)
(2)
První díl nové komiksové série ze světa Zaklínače! Zaklínač Geralt potkává rybáře, jehož mrtvá a vražedně nebezpečná žena ovládá tajemný dům se zdánlivě nekonečným množstvím prázdných pokojů. Zdá se, že to je jen další práce pro zaklínače... jenže dům... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
3.
Živí mrtví (Díl desátý)
Rick a Abraham se vydávají na sever, na cestu do Washingtonu. Tam doufají, že najdou odpovědi na to, co se vlastně stalo... místo toho se ale cestou propadají do čím dál větších depresí. Rick se ocitá na pokraji šílenství – a to ve světě, kde... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Živí mrtví (Díl čtvrtý)
Robert Kirkman  ·  Crew (2011)
Na hrdinu dopadají rány ze všech stran a aby ochránil své lidi, je nucený začít dělat nelítostná rozhodnutí. Mění se... a rozhodně ne k lepšímu. A ostatní na tom nejsou o moc lépe... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Živí mrtví (Díl pátý)
Robert Kirkman  ·  Crew (2012)
(1)
Za mřížemi je bezpečí... jenže dojde k události, která vyláká Ricka zpoza bezpečných zdí vězení. A zombie nejsou to nejhorší, co tam na něj čeká. Rickova skupina není jediná, která přežila katastrofu... a bohužel ani není nejpočetnější... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Živí mrtví (Díl šestý)
Robert Kirkman, Charles Adlard  ·  Crew (2012)
(1)
Rick je zajatý ve městě Woodbury a obklopený šílenci. Jeho rodina a blízcí ho zatím začínají považovat za mrtvého. A aby to bylo ještě horší, tak hrozí, že Rickova skupina bude další obětí Guvernérovy dobyvačné politiky. Nezbývá než se pokusit o útěk... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
7.
Živí mrtví (Díl devátý)
Deváté pokračování hororového bestselleru, který inspiroval i televizní seriál. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
8.
Persepolis
Marjane Satrapi  ·  BB/art (2013)
(2)
Souborné vydání nejuznávanějšího a nejúspěšnějšího grafického románu Persepolis, který je první íránský komiks všech dob… i když napsaný a nakreslený v Paříži. Marjane Satrapiová sepsala, či vlastně sekreslila vlastní život... (více o titulu)
Naše cena: 479 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
9.
Zaklínač 2: Liščí děti
Paul Tobin, Joe Querio  ·  Crew (2016)
(1)
Měla to být jen obyčejná námořní plavba... jenže Geralt by se měl už naučit, že tam, kam vstoupí, není nic jen tak obyčejné. Ukáže se, že lidé na lodi mají jedno tajemství. Skrývají ho v podpalubí a může přinést zkázu nejen jim, ale i zaklínači... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Opráski sčeskí historje
Jaz  ·  Grada (2013)
SKLADEM  (7)
Opráski sčeskí historje jsou krátké komiksy (stripy) postavené na reálném historickém základu, který někdy doplňuje vykonstruovaná pointa. Správná gramatika v nich jde stranou, velký prostor naopak dostává specifický a často nekorektní humor. Z těchto... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 4 dní
11.
Opráski sčeskí historje 2
Jaz  ·  Grada (2014)
(2)
Víte, jak akademik Wichtrle vybádal kontaktní čočky? A proč Marie Terezie zavedla školní docházku? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORJE vám dokáží, že ne. Druhý díl oblíbeného komiksu přináší 55 stripů ... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
12.
Hra o trůny (Grafický román - Svazek 4)
George R.R. Martin  ·  Egmont ČR (2015)
Známý spisovatel Daniel Abraham a uznávaný ilustrátor Tommy Patterson uzavírají svou úchvatnou grafickou adaptaci klasiky George R. R. Martina Hra o trůny, která by neměla chybět v knihovně žádného fanouška fantasy. Smrt krále Roberta Baratheona a uvězněn (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Zámek a klíč 6: Alfa a omega
Joe Hill, Gabriel Rodriguez  ·  ComicsCentrum (2016)
Zámek a klíč – temná fantasy plná divů od Joe Hilla, syna Stephena Kinga. Stíny ještě nikdy nebyly tak temné a smrt ještě nikdy tak blízko. Otočte klíčem a otevřete poslední dveře – je čas se rozloučit. Nenechte si ujít poslední dvě části... (více o titulu)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
14.
Tokijský ghúl 1
Sui Išida  ·  Crew (2016)
Tokijský ghúl je temný a atmosférický mix hororou a mafiánky. Hrdina se má stát svačinou jedné ghúlky, jenže díky souhře okolností ghúlka umírá, on je těžce zraněný... a aby přežil, jsou mu transplantovány orgány mrtvého monstra. Najednou jeho život... (více o titulu)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Grandville
Bryan Talbot  ·  ComicsCentrum
Odpověď na tyto a mnoho dalších otázek přináší nový paropunkový vědecko-romantický thriller britského autora Bryana Talbota, který vychází v České republice ve světové premiéře s tříměsíčním předstihem oproti ostatnímu světu... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 11 dní
16.
Macanudo
Ricardo Liniers  ·  Meander (2011)
Dílo Ricarda Linierse, nejslavnějšího argentinského komiksového tvůrce, je zatím pro české čtenáře neznámé. Jeho komiksy pravidelně uveřejňuje přední deník La Nación... (více o titulu)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Tři muži ve člunu
Jerome K. Jerome  ·  Grada (2011)
Komiksové zpracování jednoho z nejoblíbenějších klasických románů všech dob, Tři muži ve člunu, je veselým příběhem kamarádů, kteří se vydají na společnou plavbu ve člunu. Harris, George a Jerome, společně s foxteriérem Montmorencym, si chtějí odpočinout (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Živí mrtví (Díl sedmý)
Robert Kirkman; Charlie Adlard  ·  Crew (2013)
Zavládl klid. Pobyt ve vězení obklopeném mrtvými se začíná blížit něčemu, co by se skoro dalo nazvat normálním životem. Jenž okamžiky bezpečí jsou ty nejnebezpečnější. Stačí jen na chvíli polevit v ostražitosti... a následky jsou nedozírné. Protože... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Živí mrtví (Díl osmý)
Robert Kirkman  ·  Crew (2013)
Série, která přinesla svěží vítr do hnijícího ovzduší zombie žánru, právě dospěla k rozuzlení svého zatím nejzásadnějšího příběhu! Věřili, že ve vězení budou v bezpečí. Mýlili se. Před jejich prahem nyní stojí hrozba, proti níž je pobíjení hord živých (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
20.
Crew2 (34/2013)
Crew (2013)
Nejlepší komiksový magazín u nás – opět k prasknutí nacpaný skvělými komiksy. Hlavní prostor zabírá legendární irský bijec Sláine, tentokrát v dokonalé počítačové kresbě Clinta Langleyho. Vedle toho se v Crwi objeví Soudce Dredd na toaletě, muž... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička