Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKlasická literaturaSvětová klasikaSpoločenská, filozofická

Momentálně se v této nabídce nachází 71 titulů

1.
Hanif Kureishi  ·  Premedia (2017)
NOVINKA
Karim žije so svojim indickým otcom a anglickou matkou na londýnskom predmestí. Roky jeho dospievania zmení otcova premena zo sivého úradníka na „budhu z predmestia“, ktorý si opantá skupinku ľudí veriacich, že jeho východná múdrosť nie je len... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Jostein Gaarder  ·  Albatros (2012)
(3)
Román o dějinách filosofie Norský učitel J. Gaarder kombinací zdánlivě neatraktivních témat, jako jsou dějiny filosofie a příběh dospívání patnáctileté dívky, vytvořil knížku, která slaví mezi čtenáři neuvěřitelný úspěch;... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2014)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí,... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Ayn Randová  ·  Berlet (2000)
(8)
Slavný román americké autorky ruského původu přináší příběh architekta Howarda Roarka, jehož nezávislé myšlení, racionalita a důslednost jej přivedou do konfliktu s iracionální společností... (více o knize)
Naše cena: 470 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Paulo Coelho  ·  Argo (2015)
NA SKLADĚ (14)
Dárkový box obsahující tituly Alchymista, Jedenáct minut a Veronika se rozhodla zemřít... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Fjodor Michajlovič Dostojevskij  ·  Omega (2014)
Děj se odehrává v Petrohradě ve druhé polovině 19. století. Hlavní hrdina student Rodion Romanovič Raskolnikov je velmi chudý a právě z nedostatku peněz je nucen odejít ze studií. Rodion žije v zatuchlém pronajatém pokoji, nemá peníze, hladoví... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč posíláme do 6 dnů
7.
Anthony Burgess  ·  Odeon (2016)
NA SKLADĚ (1)
Přestože Anthony Burgess patřil k autorům mimořádně tvořivým, jeho nejznámějším dílem, jímž vstoupil nejen do dějin literatury, ale i populární kultury, navždy zůstane román Mechanický pomeranč. Když roku 1971 převedl tuto svéráznou futuristickou vizi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Paulo Coelho  ·  Argo (2015)
(11)
Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Paulo Coelho  ·  Argo (2005)
(14)
Román <i>Alchymista</i> (1988) - největší brazilský bestseller všech dob - byl dosud přeložen do 45 jazyků a prodalo se ho na 11 milionů výtisků... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
10.
Sándor Márai  ·  Academia (2017)
Za starých časů mívala leckterá hospodyňka sešit zvaný herbář nebo bylinář, plný užitečných rad, která bylina vyléčí jaký tělesný či duševní neduh, a rovněž návodů třeba z oblasti zdravovědy, stravování a vůbec.... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2010)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této moderní pohádky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ (51)
Malý princ byl napsán a vydán za války, jeho autor Antoine de Saint-Exupéry (1900–1944) byl letec a spisovatel známý i svou tvorbou pro dospělé (romány Noční let, Válečný pilot, Citadela aj.). Kniha vyšla už v prvním vydání s... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Karine Tuilová  ·  Garamond (2017)
NA SKLADĚ
Hlavní postavou románu je Romain Roller, důstojník francouzské armády, trpící posttraumatickým syndromem po misi v Afganistánu. Během dovolené na zotavenou se Romain Roller zaplete s mladou novinářkou Marion Deckerovou... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Paulo Coelho  ·  Argo (2009)
NA SKLADĚ (11)
Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Paulo Coelho  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ (14)
Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
George Orwell  ·  Slovart (2013)
NA SKLADĚ (85)
Nové vydanie románu 1984 - jedného z najznámejších diel svetovej literatúry. Spája v sebe prvky spoločensko-politického a vedecko-fantastického románu... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Victor Hugo  ·  Odeon (2016)
(2)
Muž, který se směje je romantický a dobrodružný román, plný emocí a napětí od první do poslední stránky. Kočovný herec Gwynplaine se stigmatem znetvořené tváře, který netuší svůj aristokratický původ a bohatství, slepá kráska Dea, moudrý stařec Ursus... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Maurice Maeterlinck  ·  Národní divadlo (2015)
(1)
Nejznámější text vlámského symbolisty, nositele Nobelovy ceny Maurice Maeterlincka je jednou z nejpůsobivějších alegorií světové literatury, a proto promlouvá jak k dospělému, tak dětskému divákovi. Kromě textu hry je v knize článek o autorovi... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
19.
Michail Bulgakov  ·  Rybka Publishers (2016)
Mistra a Markétku lze charakterizovat jako mnohovrstevnatou magickorealistickou fantaskní grotesku zasazenou do veskrze reálných - a z dnešního hlediska zcela absurdních - poměrů, které v Sovětském svazu panovaly na přelomu dvacátých a třicátých let... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Thomas More  ·  Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (2017)
Rozprávanie o živote na fiktívnom ostrove Utópia sa začína stretnutím troch postáv, medzi ktorými sa rozprúdi rozhovor tvoriaci vlastný obsah diela. Thomas More a Peter Giles počúvajú rozprávanie fiktívnej postavy, „scestovaného“ Rafaela Hythlodaya... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička