Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literaturaSvětová klasikaMilostná, ženská

Momentálně se v této nabídce nachází 22 titulů

1.
Jane Austen  ·  Omega (2017)
Rozum a cit vypráví příběh vdovy po panu Dashwoodovi a jejích tří dcer, které se musí nějak vyrovnat se ztrátou manžela a otce. Jedná se o první publikovaný román světově známé spisovatelky Jane Austenové, která ho pro čtenáře připravovala více než dvacet (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Jane Austen  ·  Slovart CZ (2013)
NA SKLADĚ (122)
Proč temperamentí, chytrá Elizabeth Bennetová tak hrubě odmítne pohledného, bohatého Darcyho? Čím ji asi mohl tolik urazit? Elizabeth se pyšní tím, jak dobře umí odhadnout lidskou povahu; pan Darcy je zase hrdý na své rodinné jméno... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Anne Brontë  ·  Slovart (2017)
Do rozpadnutého starého kaštieľa v utiahnutom kúte anglického vidieka sa nečakane prisťahuje mladá vdova so synom a slúžkou. Susedia sú na ňu zvedaví a začínajú sa s ňou... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
4.
Romain Rolland  ·  Odeon (2017)
Celé jedno století uplynulo od událostí první světové války, které tvoří pozadí nejznámějšího díla Romaina Rollanda, nositele Nobelovy ceny za literaturu, novely Petr a Lucie. V mistrně vykreslené atmosféře města, přírody... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 26.9.2017) obvykle posíláme do 4 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 26.9.2017
5.
Deveraux Jude  ·  Baronet (2004)
Další román ze sametového cyklu vypráví příběh Alyxandrie Blacketové, která musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům vedeným Rainem Montgomerym. Je však zajata, odsouzena za čarodějnictví a vedena na hranici. V posledním... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Jane Austen  ·  Slovart CZ (2017)
Slavný román Jane Austenové vykresluje, jak může nový mladý soused převrátit vzhůru nohama život v rodině s pěti dcerami. V ovzduší se vznáší pýcha, láska, předsudky, společenské konvence, zlomená srdce i společenský skandál... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
7.
Jennifer Blake  ·  Baronet (2003)
Elizabeth se spolu se zcela osiřelým synem své sestry Josephem přestěhuje na panství Oak Shade, k rodině sestřina manžela Felixe Delacroixe. Protože pro tyto lidi znamená zcela neznámou osobu, rozhodne se, že se bude raději vydávat za... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
8.
Dorothy Allison  ·  Romeo (2016)
Parchant z Jižní Karolíny bývá srovnáván s takovými romány jako Dobrodružství Huckleberryho Finna Marka Twaina nebo Kdo chytá v žitě J. D. Salingera. Odkrývá čtenářům svět bílé chudiny na Jihu Spojených států. Hlavní postavou... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Ann Radcliff  ·  Leda (2015)
Ve slavném romantickém románu Záhady Udolfa vytvořila Ann Radcliffová (1764–1823), vynikající vypravěčka, kterou obdivovala a u níž se v mnohém inspirovala Jane Austenová, sestry Brontëovy, Edgar Allan Poe a mnoho dalších, napínavý dobrodružný příběh.... (více o knize)
Naše cena: 568 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Anne Brontë  ·  Slovart (2015)
(1)
Agnes Greyová, mladšia dcéra chudobného duchovného, chce pomôcť rodine a spoznať svet, preto sa zamestná ako guvernantka - to bola v 19. storočí pre ženu... (více o knize)
Naše cena: 356 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Tracy Chevalier  ·  Slovart (2016)
Jean Le Viste, šľachtic blízky kráľovi, zadá ambicióznemu umelcovi, bohémovi a sukničkárovi Nicolasovi des Innocentes zákazku, ktorá sa neodmieta – návrh šiestich tapisérií s vojenskou tematikou, ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Jane Austen  ·  Slovart CZ (2013)
NA SKLADĚ
Marianne hledá muže, který by byl stejně temperamentní jako ona; Elinor je zamilovaná do kultivovaného, uhlazeného Edwarda Ferrarse. Jejich mladší sestra Margaret sleduje všechny radosti i strasti, kterými Elinor a Marianne procházejí... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
13.
Johann Wolfgang Goethe  ·  Odeon (2017)
Námět k románu, který založil jeho světovou slávu, Goethe načerpal při své praxi praktikanta u soudu. Kromě vlastní lásky posloužila autorovi jako námět sebevražda jeho kolegy. Utrpení mladého Werthera (1774) je kombinací románu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Tracy Chevalier  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jean Le Viste, šľachtic blízky kráľovi, zadá ambicióznemu umelcovi, bohémovi a sukničkárovi Nicolasovi des Innocentes zákazku, ktorá sa neodmieta – návrh šiestich tapisérií s vojenskou tematikou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
15.
Candace Bushnell  ·  Hachette Livre International (2002)
Elles sont journaliste, marchande d' art, avocate, responsable des relations publiques... (více o knize)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
16.
Jude Deveraux  ·  Baronet (2002)
Román jedné z nejpopulárnějších amerických autorek romantických příběhů se odehrává v Anglii v roce 1572 a vypráví příběh Jamieho, jednoho z členů rodu Montgomeryů. Pohledný Jamie dostane za úkol doprovodit jednu z nejbohatších.... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
17.
Elizabeth Lowell  ·  Baronet (2002)
Román Okouzlení nás opět zavádí do doby vlády Jindřicha I. mezi lid Sporné země, kde žijí na svém rozsáhlém panství bratři Maxwellové. Protože starší Duncan se již oženil s glendruidskou dívkou Amber, musí odmítnout ruku... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Johann Wolfgang Goethe  ·  XYZ (2008)
Dílo rozhodujícího významu pro historii německé i světové prózy. Milostný román v dopisech, založený na klasické zápletce. Přátelství mladého Werthera s krásnou Lottkou se časem změní v hluboký cit – lásku. Lotta je však... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Barbara Sichtermannová  ·  Slovart (2004)
(1)
Najslávnejšie ľúbostné páry svetových dejín: rovní a nerovní, umelkyne a politici, literáti a bojovníčky za slobodu, filozofi a filmové hviezdy. Od Adama a Evy v raji cez Goetheho a Christiane vo Weimare až po Jacka a Rose na Titanicu... (více o knize)
Naše cena: 384 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Bertrice Small  ·  Baronet (2002)
Román vypráví dramatický a romantický příběh pohledné mladé ženy Allegry Morganové. Dceru nejbohatšího anglického obchodníka, která může očekávat více než velkorysé věno, obletují mladíci z nejlepší společnosti jako... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička