Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKlasická literaturaSvětová klasikaHistorická

Momentálně se v této nabídce nachází 28 titulů

1.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
(25)
Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků v budově muzea. V šesti letech Marie-Laure oslepne a otec jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
2.
I.J. Parkerová  ·  Garamond (2017)
Na hlavu tajemníka na ministerstvu spravedlnosti Sugawaru Akitadu se valí jedna pohroma za druhou – jeho vysílená žena by měla každým dnem porodit, po celém městě téměř denně vypukají ničivé požáry a kvůli pomluvě přišel... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (25)
Příběh slepé francouzské dívky a mladého německého vojáka za druhé světové války, oceněný Pulitzerovou cenou. Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Anthony Doerr  ·  Fourth Estate (2015)
(25)
Marie Laure lives with her father in Paris within walking distance of the Museum of Natural History where he works as the master of the locks (there are thousands of locks in the museum). When she is six, she goes blind, ... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Michail Bulgakov  ·  Rybka Publishers (2016)
Mistra a Markétku lze charakterizovat jako mnohovrstevnatou magickorealistickou fantaskní grotesku zasazenou do veskrze reálných - a z dnešního hlediska zcela absurdních - poměrů, které v Sovětském svazu panovaly na přelomu dvacátých a třicátých let... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Alexandre Dumas  ·  Omega (2017)
Osudovou souhrou nepříjemných náhod je mladý lodní důstojník Edmond Dantes bez soudu uvězněn v krutém žaláři tvrze If. Po čtrnácti letech zoufalství a beznaděje, mu zabliká světélko naděje. Po smrti jediného přítele abbého... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Tracy Chevalier  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jean Le Viste, šľachtic blízky kráľovi, zadá ambicióznemu umelcovi, bohémovi a sukničkárovi Nicolasovi des Innocentes zákazku, ktorá sa neodmieta – návrh šiestich tapisérií s vojenskou tematikou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
8.
Elsa Morante  ·  Európa (2010)
(1)
Absolútna klasika talianskej literatúry... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Jennifer Blake  ·  Baronet (2002)
Devatenáctiletá Félicité, plavovlasá krasavice, je dcerou neworleanského kupce. Poté, co francouzský král postoupí kolonii Louisianu Španělům a New Orleans s okolím ovládnou španělští vojáci, ji plukovník Morgan McCormack... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2017)
NA SKLADĚ
Napínavý příběh inspirovaný slavnou bitvou v Teutoburském lese z roku 9, kde Římané utrpěli od germánských kmenů drtivou porážku. Tři římské legie, které se pod velením guvernéra v provincii Germánie Publia Vara a centuriona Lucia Tulla vracely do... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Anton Pavlovič Čechov  ·  Národní divadlo (2016)
Dílo ruského klasika na prknech Stavovského divadla v režii uměleckého šéfa činohry Daniela Špinara a v programové brožuře, která obsahuje celý originální překlad hry od Leoše Suchařípy. Mimoto profesní portréty inscenačního... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Anthony Doerr  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (25)
Marie-Laure žije s otcom neďaleko Národného prírodovedného múzea, kde otec pracuje ako kľučiar a zámočník. Šesťročná Marie-Laure prichádza o zrak, a tak otec postaví dokonalú repliku štvrte, kde bývajú, aby sa dcéra naučila... (více o eknize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
13.
Lloyd C. Douglas  ·  Karmelitánské nakladatelství (2012)
Román Roucho se odehrává v době říše římské za císařů Tiberia a Caliguly, tj. v první polovině 1. století po Kristu. Líčí neobvyklou životní cestu hlavního hrdiny, římského patricije Marcella: Zúčastnil se hostiny na císařském dvoře, kde opilého... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Hrabě Monte Christo  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Alexander Dumas  ·  Supraphon (2016)
Velkolepou vlastní dramatizaci klasického románu A. Dumase natáčel šéfrežisér Čs. rozhlasu Jiří Horčička řadu měsíců a dokončil ji v r. 1983. Hrají v ní tři desítky herců dvou generací a jejichvýkony odpovídají profesionalitě (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
15.
Louis de Wohl  ·  Karmelitánské nakladatelství (2014)
Román sahající od života v palácích Římské říše až po neklidné Judsko, kde střet lásky a zrady, pomsty a výkupného sebedarování vrcholí Kristovým ukřižováním. Je to příběh nejdramatičtější popravy na světě, přičemž hlavní postavou je tentokrát jeden z... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Umberto Eco  ·  Slovart (2012)
NA SKLADĚ (33)
Román vyšiel po prvýkrát v roku 1980 a dodnes sa ho predalo 10 miliónov kusov... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Lev Nikolajevič Tolstoj  ·  Omega (2016)
Děj světoznámého románu Lva Nikolajeviče Tolstého Vojna a mír se odehrává na pozadí napoleonských válek a popisuje boj carského Ruska s dosud neporaženou francouzskou armádou císaře Napoleona. Ale nejedná se jen o velmi čtivý historický příběh plný... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Henry James  ·  Leda (2016)
Isabel Archerová připomíná moderní postavu uvězněnou do staršího rámu. I po přestěhování do Evropy by si tato jiskrná mladá Američanka ráda uchovala možnost svobodné volby plynoucí z nemalé renty, a proto projevuje instinktivní touhu „uvidět, vyzkoušet... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Umberto Eco  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (1)
Knihy Umberta Eca patrili od začiatku medzi naše najobľúbenejšie a najúspešnejšie. Aj preto si pri príležitosti 25. narodenín Vydavateľstva SLOVART pripomíname tohto... (více o knize)
Naše cena: 411 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Anthony Doerr  ·  Ikar (2016)
(25)
Marie-Laure žije s otcom neďaleko Národného prírodovedného múzea, kde otec pracuje ako kľučiar a zámočník. Šesťročná Marie-Laure prichádza o zrak, a tak otec postaví dokonalú repliku štvrte, kde bývajú, aby sa dcéra naučila orientovať hmatom a trafila... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička