Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literaturaSvětová klasikaHistorická

Momentálně se v této nabídce nachází 31 titulů

1.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ (25)
Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků v budově muzea. V šesti letech Marie-Laure oslepne a otec jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
Michail Bulgakov  ·  Rybka Publishers (2016)
Mistra a Markétku lze charakterizovat jako mnohovrstevnatou magickorealistickou fantaskní grotesku zasazenou do veskrze reálných - a z dnešního hlediska zcela absurdních - poměrů, které v Sovětském svazu panovaly na přelomu dvacátých a třicátých let... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
3.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2017)
Napínavý příběh inspirovaný slavnou bitvou v Teutoburském lese z roku 9, kde Římané utrpěli od germánských kmenů drtivou porážku. Tři římské legie, které se pod velením guvernéra v provincii Germánie Publia Vara a centuriona Lucia Tulla vracely do... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
4.
Lloyd C. Douglas  ·  Karmelitánské nakladatelství (2012)
Román Roucho se odehrává v době říše římské za císařů Tiberia a Caliguly, tj. v první polovině 1. století po Kristu. Líčí neobvyklou životní cestu hlavního hrdiny, římského patricije Marcella: Zúčastnil se hostiny na císařském dvoře, kde opilého... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Ben Kane  ·  Vyšehrad (2017)
Volné pokračování historického románu o bitvě v Teutoburském lese Orlové ve válce. Píše se rok 14. Germánským kmenům pod vedením náčelníka Cherusků Arminia se podařilo vlákat do pasti a zmasakrovat více než čtrnáct... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 20.11.2017
6.
Anthony Doerr  ·  Fourth Estate (2015)
(25)
Marie Laure lives with her father in Paris within walking distance of the Museum of Natural History where he works as the master of the locks (there are thousands of locks in the museum). When she is six, she goes blind, ... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
7.
Alexandre Dumas  ·  Omega (2017)
Osudovou souhrou nepříjemných náhod je mladý lodní důstojník Edmond Dantes bez soudu uvězněn v krutém žaláři tvrze If. Po čtrnácti letech zoufalství a beznaděje, mu zabliká světélko naděje. Po smrti jediného přítele abbého... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
8.
Michail Bulgakov  ·  Slovart (2017)
Dnes už klasický román, ktorý knižne vyšiel až dvadsaťpäť rokov po autorovej smrti, vzbudil živý ohlas už v čase svojho vydania. Radí sa medzi originálne diela svetovej literatúry a predstavuje... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
9.
Elsa Morante  ·  Európa (2010)
(1)
Absolútna klasika talianskej literatúry... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Jennifer Blake  ·  Baronet (2002)
Devatenáctiletá Félicité, plavovlasá krasavice, je dcerou neworleanského kupce. Poté, co francouzský král postoupí kolonii Louisianu Španělům a New Orleans s okolím ovládnou španělští vojáci, ji plukovník Morgan McCormack... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Anton Pavlovič Čechov  ·  Národní divadlo (2016)
Dílo ruského klasika na prknech Stavovského divadla v režii uměleckého šéfa činohry Daniela Špinara a v programové brožuře, která obsahuje celý originální překlad hry od Leoše Suchařípy. Mimoto profesní portréty inscenačního... (více o knize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Louis de Wohl  ·  Karmelitánské nakladatelství (2014)
Román sahající od života v palácích Římské říše až po neklidné Judsko, kde střet lásky a zrady, pomsty a výkupného sebedarování vrcholí Kristovým ukřižováním. Je to příběh nejdramatičtější popravy na světě, přičemž hlavní postavou je tentokrát jeden z... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Henry James  ·  Leda (2016)
Isabel Archerová připomíná moderní postavu uvězněnou do staršího rámu. I po přestěhování do Evropy by si tato jiskrná mladá Američanka ráda uchovala možnost svobodné volby plynoucí z nemalé renty, a proto projevuje instinktivní touhu „uvidět, vyzkoušet... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
I.J. Parkerová  ·  Garamond (2017)
(1)
Na hlavu tajemníka na ministerstvu spravedlnosti Sugawaru Akitadu se valí jedna pohroma za druhou – jeho vysílená žena by měla každým dnem porodit, po celém městě téměř denně vypukají ničivé požáry a kvůli pomluvě přišel... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Lev Nikolajevič Tolstoj  ·  Omega (2016)
NA SKLADĚ
Děj světoznámého románu Lva Nikolajeviče Tolstého Vojna a mír se odehrává na pozadí napoleonských válek a popisuje boj carského Ruska s dosud neporaženou francouzskou armádou císaře Napoleona. Ale nejedná se jen o velmi čtivý historický příběh plný... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Anthony Doerr  ·  Ikar (2016)
(25)
Marie-Laure žije s otcom neďaleko Národného prírodovedného múzea, kde otec pracuje ako kľučiar a zámočník. Šesťročná Marie-Laure prichádza o zrak, a tak otec postaví dokonalú repliku štvrte, kde bývajú, aby sa dcéra naučila orientovať hmatom a trafila... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Umberto Eco  ·  Slovart (2016)
(1)
Knihy Umberta Eca patrili od začiatku medzi naše najobľúbenejšie a najúspešnejšie. Aj preto si pri príležitosti 25. narodenín Vydavateľstva SLOVART pripomíname tohto... (více o knize)
Naše cena: 411 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
18.
Tracy Chevalier  ·  Slovart (2016)
Jean Le Viste, šľachtic blízky kráľovi, zadá ambicióznemu umelcovi, bohémovi a sukničkárovi Nicolasovi des Innocentes zákazku, ktorá sa neodmieta – návrh šiestich tapisérií s vojenskou tematikou, ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
19.
Giovanni Boccaccio  ·  Odeon (2017)
Píše se rok 1348 a ve Florencii vypukla morová epidemie, proto deset mladých lidí prchá na venkov a čas si krátí vyprávěním žertovných milostných příběhů– to je rámec Bocciacciova vrcholného díla. Tento cyklus sta novel... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 26.9.2017
20.
Anthony Doerr  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (25)
Marie-Laure žije s otcom neďaleko Národného prírodovedného múzea, kde otec pracuje ako kľučiar a zámočník. Šesťročná Marie-Laure prichádza o zrak, a tak otec postaví dokonalú repliku štvrte, kde bývajú, aby sa dcéra naučila... (více o eknize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička