Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literaturaSvětová klasikaFantasy, Sci-fi, Horor

Momentálně se v této nabídce nachází 37 titulů

1.
Richard Marsh  ·  Európa (2017)
NOVINKA
Richard Marsh, vlastným menom Richard Bernard Heldmann (1857 – 1915), začínal ako autor dobrodružných príbehov pre chlapcov. Po odpykaní trestu za falšovanie šekov prijal pseudonym, pod ktorým vstúpil do sveta literatúry ako tvorca slávnych mysterióznych (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
2.
George R.R. Martin  ·  Talpress (2015)
(5)
Tato nádherně ilustrovaná kniha - obsahující více jak 170 barevných maleb vytvořených speciálně pro ni - nabízí vyčerpávající vylíčení historie Sedmi království, včetně všech dějinných zvratů, vzrušujících bitev, hořkého soupeření a odvážných povstání... (více o knize)
Naše cena: 853 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
David Weber  ·  Polaris (2015)
Román ze světa Honor Harringtonové, navazuje na knihy Ve stínu Saganamiho a Útok ze stínů. (více o knize)
Naše cena: 438 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
H.G. Wells  ·  Triton (2017)
Jedovaté bojové plyny, laserové paprsky, důmyslné obojživelné transportéry, účinné plamenomety, odolné slitiny, výkonné razicí mechanismy... Ne, opravdu se nezdá, že by lidstvo mělo proti nezvaným návštěvníkům z Marsu sebemenší šanci... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Malý princ  AUDIOKNIHA (NA CD)
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Tympanum (2016)
TOP #67 (51)
Námětem Exupéryho krátkého, a přitom hlubokého textu je setkání s tajemnou postavou malého prince, který se znenadání zjeví letci havarovanému uprostřed pouště. Ušlechtilé „dítě“, které letci-vypravěči zprvu klade jakoby... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
C.S. Lewis  ·  Porta Libri (2016)
V druhom dieli uznávanej Kozmickej trilógie je profesor Ransom poslaný na planétu Pelerandra, do nového Raja, do ktorého preniklo zlo. Stretáva tu „novú Evu“, ktorá musí čeliť pokušeniu. Ako sa zachová? Podľahne? Ransom sa nechce zmieriť s tým, ... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Stanisław A. Wotowski  ·  Európa (2017)
NA SKLADĚ (2)
Román Dom prízrakov žánrovo kombinuje detektívku s okultným hororom. Súkromný detektív Den prichádza na prosbu svojho priateľa Freda Podbereského na pohraničie v Podbereží do jeho paláca, v ktorom „straší". V jednej z komnát dochádza k... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Thomas More  ·  Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (2017)
NA SKLADĚ
Rozprávanie o živote na fiktívnom ostrove Utópia sa začína stretnutím troch postáv, medzi ktorými sa rozprúdi rozhovor tvoriaci vlastný obsah diela. Thomas More a Peter Giles počúvajú rozprávanie fiktívnej postavy, „scestovaného“ Rafaela Hythlodaya... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Peter F. Hamilton  ·  Triton
Louise Kavanaghová se po dlouhé strastiplné cestě konečně dostává do Londýna. Není ovšem jediná. Quinn Dexter, ztělesnění zla, je jí v patách, aby zde vykonal svou pomstu.Najde Jozue Calvert Spícího.... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Douglas Adams  ·  Argo (2016)
Třetí část pětidílné trilogie. Po mnoha letech se opět setkáváme s Arthurem Dentem, a zanedlouho potom i s ostatními postavami, které jsme opustili v situacích tak či onak nezáviděníhodných. Zákony života, vesmíru a vůbec se... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Al Sarrantonio  ·  Triton (2009)
Druhá část antologie Ala Sarrantonia, která přinesla vynikající sondu do vývoje moderní SF těsně po přelomu tisíciletí. Šestnáct povídek od vynikajících autorů, jako jsou David Morrell, Rudy Rucker a John Shirley, Catherine... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Marianne de Pierres  ·  Triton (2008)
Postapokalyptický svět, kde jen bohatí žijí v bezpečí a ostatní můžou jít k čertu, naučil Parrish užitečnou taktiku, jak přežít. Například to, že nesmí zkřížit cestu Jamonu Mondovi. Co si však počít, když objevíte.... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Kir Bulyčov  ·  Triton (2002)
Sbírka humorných povídek o tom, co se může stát, když do malého ruského městečka přiletí zástupci cizí civilizace. Čekají je mužici, vodka a řada opravdu nečekaných překvapení. Rozšířené .... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
H.G. Wells  ·  Romeo (2017)
„Stroj času" vypráví o krkolomné pouti časem svérázného vynálezce a klade otázky o mezích vývoje lidské civilizace. „Ostrov Dr. Moreaua" rovněž přesahuje žánr dobrodružného románu. Pojednává o vědeckých experimentech... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Spira Mayko  ·  vydavateľ neuvedený (2017)
Neobvyklý a napínavý příběh ze světa, ve kterém mizí z temných lesů děti, v záblescích světla celé vesnice a z lidské paměti i měsíce života. Ze světa, kde lidé nejsou vždy tím, kým se zdají být, a kde o vašem osudu rozhoduje někdo úplně jiný než vy... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
C.S. Lewis  ·  Porta Libri (2013)
NA SKLADĚ
Malakandra je prvý diel uznávanej Kozmickej trilógie C. S. Lewisa (1898 - 1963), v ktorej sa začínajú dobrodružstvá Elwina Ransoma, váženého univerzitného profesora. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Jules Verne  ·  Omega (2017)
Patnáctiletý kapitán je dobrodružný román francouzského spisovatele Julese Verna z cyklu Podivuhodné cesty. Příběh se odehrává v roce 1873 a vypráví dobrodružství patnáctiletého plavčík a Dicka Sanda z americké velrybářské... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Nathan Long  ·  Polaris (2016)
Gotrek a Felix jsou zpátky a jejich nové dobrodružství je zavede na sever, kam se vypravili, aby pomohli Říši v její nikdy nekončící válce s Chaosem. Cestou se zastaví v Nulnu a tam se znovu sekají s trpasličím mechanikem Malkaiem Makaissonem, který... (více o knize)
Naše cena: 387 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Douglas Adams a John Lloyd  ·  Argo (2010)
(1)
Už vás někdy bolelo jalubí? Cítíte se poněkud nesví před dámou, která má krásné násavrky? A jestlipak máte mezi svými přáteli nějakého škrováda? ... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
David Weber a Timothy Zahn  ·  Polaris (2017)
Dobrodružství z hrdinských dní a pohraniční minulosti Hvězdného království Honor Harringtonové. Dospívající Travis Uriah Long touží po řádu a disciplíně - dvou věcech, které mu jeho matka nemohla nebo nechtěla poskytnout. Když se nechal odvést do... (více o knize)
Naše cena: 452 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička