Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKlasická literaturaSvětová klasikaDobrodružná, western

Momentálně se v této nabídce nachází 56 titulů

1.
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
(2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději předstírají nemoc... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Jules Verne  ·  Nakladatelství Josef Vybíral (2017)
Román vypráví o hledání pokladu Kamylka paši, jež vede jeho dědice – impulzivního Bretonce mistra Antifera – postupně do Ománského zálivu, následně do Guinejského zálivu, pak do Edinburghu, a zdánlivě poslední cesta na Špicberky vyvrcholí překvapivou... (více o knize)
Naše cena: 1 416 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
3.
Börge Hellström a Anders Roslund  ·  Knižní klub (2014)
Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje v utajení pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol svého života: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Clive Cussler a Jack Du Brul  ·  BB/art (2014)
V říjnu 1943 zmizel americký torpédoborec plující z Filadelfie, údajně následkem pokusu amerického námořnictva s elektromagnetickou radiací. Ten příběh byl považován za podvrh – Juan Cabrillo a jeho kolegové z Oregonu si tím teď však nejsou tak jistí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Když se Claire Elliotová rozhodla opustit Baltimore, své přátele i zavedenou lékařskou praxi, myslela, že dělá pro sebe a svého syna to nejlepší. Vyměnila velkoměsto za ospalou vesnici na severu v naději,... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
James Rollins a Grant Blackwood  ·  BB/art (2014)
Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vojensky vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Vince Flynn  ·  BB/art (2014)
Velitel tajných operací CIA v Afghánistánu Joe Rickman byl unesen a jeho čtyři osobní strážci chladnokrevně popraveni. Agentovi Mitchi Rappovi však zkušenosti a cit pro pravdu napovídají, že v pozadí se možná odehrává něco ještě zlověstnějšího... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Tom Clancy a Mark Greaney  ·  BB/art (2014)
Je to už několik desítek let, co mladého analytika CIA, dnešního amerického prezidenta Jacka Ryana st., vyslali na zdánlivě jednoduchou misi, při níž měl vyšetřit smrt agenta, který prověřoval podezřelé aktivity jisté švýcarské banky... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Sidney Sheldon  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Nevšední příběh čtyř žen, které se před nepřátelským světem a svou minulostí uchýlily do bezpečí klášterních zdí. Klášter je však surově přepaden vojáky plukovníka Ramóna Acoca, který se snaží dopadnut vůdce... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
10.
Sidney Sheldon  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Michael, mafiánský boss, využil právničku Jenifer přímo v soudní síni, její život i slibná kariéra se ocitly v troskách. Dokázala se zase postavit na nohy a stala se obávanou obhájkyní, která ctí spravedlnost... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
Daniel Defoe  ·  Ottovo nakladateľstvo (2016)
NA SKLADĚ
Svetoznámy román anglického autora Daniela Defoea vyšiel od roku 1719 v stovkách vydaní a miliónoch výtlačkov. Kniha je preložená v desiatkach jazykov a dočkala sa mnohých literárnych adaptácií a aj niekoľkých filmových spracovaní. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI AKCE
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr nemuseli. (více o eknize)
Naše cena: 51 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
13.
Clara Sánchezová  ·  Paseka (2014)
Třicetiletá Sandra žije osaměle v malém domku u moře, kam utekla z Madridu. Čeká dítě s mužem, kterého nemiluje, a přemýšlí, co si dál počít se svým životem. Náhodně se seznámí s dvojicí sympatických důchodců z Norska, již zde tráví podzim života... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Italo Calvino  ·  Dokořán (2017)
Román Když jedné zimní noci cestující je rafinovaným beletristickým dílem, je to "kniha o knihách", i o sobě samé. Kombinují se zde dvě narativní linky - tou první je příběh... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Nairi Nahapétianová  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Fascinující detektivní thriller ze země, kde mají ženy zakázáno zpívat. Šáh padl a Islámská republika Írán zakázala ženám zpívat na veřejnosti. Roxana, známá populární zpěvačka, musela z Íránu uprchnout... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 52%) ihned ke stažení
16.
Matthew Reilly  ·  Alpress (2014)
Kapitán Schofield zvaný Strašák má se svým družstvem přistát na mateřské letadlové lodi Nimitz, s níž velitelství ztratilo kontakt. Krátce po přistání... (více o knize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Daniel Defoe a Jiří Petráček  ·  Ottovo nakladatelství (2016)
NA SKLADĚ
Proslavený román anglického autora Daniela Defoea vyšel od roku 1719 ve stovkách vydání a milionech výtisků. Kniha byla přeložena do desítek jazyků a dočkala se mnoha literárních adaptací i několika filmových zpracování... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI AKCE
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr ‚nemuseli‘. (více o eknize)
Naše cena: 51 Kč  (tedy ušetříte 26%) ihned ke stažení
19.
Seth MacFarlane  ·  Mladá fronta (2014)
Spořádaný chovatel ovcí Albert Stark už má po krk drsného života v americkém pohraničí, kde člověka zdánlivě může zabít kdokoliv a cokoliv: souboje v pravé poledne, barové rvačky, jedovatí hadi, pitná voda zamořená cholerou, oděrky od stepních běžců... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Ahmet Ümit  ·  Host (2014)
(1)
U nohou Atatürkovy sochy v Istanbulu je objeven zavražděný muž. Oběť má podříznutý krk, její tělo je naaranžované do tvaru šipky a v ruce má starověkou minci… V knize Istanbulské memento nás Ahmet Ümit bere na strhující cestu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička