Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literaturaSvětová klasikaDobrodružná, western

Momentálně se v této nabídce nachází 65 titulů

1.
Karl May  ·  Epos (2017)
NOVINKA
Komplet Karla Maya zobrazuje všetky dobrodružstvá Kara ben Nemsiho v orientálnom svete... (více o knize)
Naše cena: 1 630 Kč  (tedy ušetříte 15%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
2.
Karl May  ·  Epos (2017)
NOVINKA
Dobrodružný román od slávneho autora poteší mladých i starších čitateľov. Kniha je súčasťou sextalógie V tieni padišaha (Žut je poslednou knihou šesťdielného cyklu), v ktorej Karl May zobrazil dobrodružstvá Kara ben Nemsiho (Old Shatterhanda) a jeho... (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 9 dnů
3.
Vince Flynn  ·  BB/art (2014)
Velitel tajných operací CIA v Afghánistánu Joe Rickman byl unesen a jeho čtyři osobní strážci chladnokrevně popraveni. Agentovi Mitchi Rappovi však zkušenosti a cit pro pravdu napovídají, že v pozadí se možná odehrává něco ještě zlověstnějšího... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
(2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději předstírají nemoc... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
James Rollins a Grant Blackwood  ·  BB/art (2014)
Nejnovější člen Sigmy kapitán Tucker Wayne dostane od ředitele Crowea za úkol, aby se svým vojensky vycvičeným psem Kainem odvezl ze Sibiře ruského farmaceutického magnáta a vědeckého génia Abrama Bukolova, který má v rukou klíč k nové biologické zbrani.. (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Italo Calvino  ·  Dokořán (2017)
Román Když jedné zimní noci cestující je rafinovaným beletristickým dílem, je to "kniha o knihách", i o sobě samé. Kombinují se zde dvě narativní linky - tou první je příběh... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Kristina Haidingerová  ·  Netopejr (2016)
(2)
Berlín, polovina 19. století. Richard Steinberg je ženami obletovaný a výstřední vynálezce. Pod dohledem má jak většinu technického pokroku ve městě, tak také životy lidí kolem sebe. Jednoho dne zachrání z hořícího domu Michaela Denatierra – mladého... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Börge Hellström a Anders Roslund  ·  Knižní klub (2014)
Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje v utajení pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol svého života: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Andy Mulligan  ·  Argo (2014)
Thriller připomínající slavný film Milionář z chatrče. Rafael bydlí spolu se dvěma kamarády na skládce odpadu v nejmenované zemi připomínající Brazílii, jsou to děti ze slumu. Jednoho dne najde mezi odpadky tašku, v níž je 1100 peset, obrázek a klíč... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ (1)
Když se Claire Elliotová rozhodla opustit Baltimore, své přátele i zavedenou lékařskou praxi, myslela, že dělá pro sebe a svého syna to nejlepší. Vyměnila velkoměsto za ospalou vesnici na severu v naději,... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Clive Cussler a Jack Du Brul  ·  BB/art (2014)
V říjnu 1943 zmizel americký torpédoborec plující z Filadelfie, údajně následkem pokusu amerického námořnictva s elektromagnetickou radiací. Ten příběh byl považován za podvrh – Juan Cabrillo a jeho kolegové z Oregonu si tím teď však nejsou tak jistí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Tom Clancy a Mark Greaney  ·  BB/art (2014)
Je to už několik desítek let, co mladého analytika CIA, dnešního amerického prezidenta Jacka Ryana st., vyslali na zdánlivě jednoduchou misi, při níž měl vyšetřit smrt agenta, který prověřoval podezřelé aktivity jisté švýcarské banky... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #65
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr nemuseli. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
14.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #64
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr ‚nemuseli‘. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
15.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2014)
Na palubě Mezinárodní vesmírné stanice ISS probíhá – ve stavu beztíže – řada vědeckých experimentů, s krystaly, jednoduchými buněčnými organismy i pokusnými zvířaty. Během jednoho z nich se ze zkumavky uvolní podivné kuličky a v laboratoři... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Daniel Defoe  ·  Ottovo nakladateľstvo (2016)
Svetoznámy román anglického autora Daniela Defoea vyšiel od roku 1719 v stovkách vydaní a miliónoch výtlačkov. Kniha je preložená v desiatkach jazykov a dočkala sa mnohých literárnych adaptácií a aj niekoľkých filmových spracovaní. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Clara Sánchezová  ·  Paseka (2014)
Třicetiletá Sandra žije osaměle v malém domku u moře, kam utekla z Madridu. Čeká dítě s mužem, kterého nemiluje, a přemýšlí, co si dál počít se svým životem. Náhodně se seznámí s dvojicí sympatických důchodců z Norska, již zde tráví podzim života... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Jules Verne  ·  Nakladatelství Josef Vybíral (2017)
Román vypráví o hledání pokladu Kamylka paši, jež vede jeho dědice – impulzivního Bretonce mistra Antifera – postupně do Ománského zálivu, následně do Guinejského zálivu, pak do Edinburghu, a zdánlivě poslední cesta na Špicberky vyvrcholí překvapivou... (více o knize)
Naše cena: 1 416 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Karl May  ·  Epos (2017)
Karl May v druhej časti sextalógie "V tieni padišaha" pokračuje v opise dobrodružstiev emira Kara ben Nemsi, ktorého na amerických prériách poznali pod menom Old Shatterhand, a jeho hrdinského sluhu Halefa Omara. (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 9 dnů
20.
Ahmet Ümit  ·  Host (2014)
(1)
U nohou Atatürkovy sochy v Istanbulu je objeven zavražděný muž. Oběť má podříznutý krk, její tělo je naaranžované do tvaru šipky a v ruce má starověkou minci… V knize Istanbulské memento nás Ahmet Ümit bere na strhující cestu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička