Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKlasická literaturaSvětová klasika

Momentálně se v této nabídce nachází 1117 titulů

1.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Klasická knížka v novém, menším formátu do kufříku nebo kabelky! S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 7.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
2.
Arthur Conan Doyle  ·  SnowMouse Publishing (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Zápisník doktora Watsona je plný prípadov, ktoré vzbudili väčší či menší záujem verejnosti. Časť z nich zverejnila londýnska tlač, niektoré sa ukázali priveľmi zamotané aj pre Sherlockove analytické schopnosti, iné dokončil len spolovice a ich... (více o knize)
Naše cena: 415 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
3.
Hanif Kureishi  ·  Premedia (2017)
NOVINKA
Karim žije so svojim indickým otcom a anglickou matkou na londýnskom predmestí. Roky jeho dospievania zmení otcova premena zo sivého úradníka na „budhu z predmestia“, ktorý si opantá skupinku ľudí veriacich, že jeho východná múdrosť nie je len... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
4.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Argo (2015)
„Namaluj mi beránka.“ Touto větou osloví malý kudrnatý chlapec s šálou zkroušeného pilota, který havaroval v saharské poušti. Odkud se hoch vzal? Přiletěl opravdu se spřežením husí z daleké planety? Nebo je Malý princ jen výplodem pilotovy fantazie? (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Erich Maria Remarque  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Nejslavnější autorův román z prostředí první světové války vypráví o generaci chlapců, kteří v roce 1914 rovnou ze školních lavic, s vlajícími prapory, nadšením a vojenskou hudbou táhli na jatka války, odkud se vrátili zničeni na duchu i na těle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Jostein Gaarder  ·  Albatros (2012)
(3)
Román o dějinách filosofie Norský učitel J. Gaarder kombinací zdánlivě neatraktivních témat, jako jsou dějiny filosofie a příběh dospívání patnáctileté dívky, vytvořil knížku, která slaví mezi čtenáři neuvěřitelný úspěch;... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Antoine de Saint Exupéry  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Není mnoho knih, které můžete číst vícekrát a pokaždé v nich najdete něco nového. Malý princ k nim ale rozhodně patří... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Francis Scott Fitzgerald  ·  Leda (2015)
(8)
Vrcholné dílo z dob největšího flámu v dějinách USA, který Francis Scott Fitzgerald označil za "jazzový věk" a sám do něj vydatně přispěl mnoha soukromými improvizacemi a pocity "ztracené generace", přináší milostný příběh z lepší společnosti.... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
9.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2014)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí,... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Victor Hugo  ·  Omega (2014)
V devatenáctém století se na těžké galeje mohl dostat třeba člověk, který zcizil bochník obyčejného chleba. Pokud se z nucených prací pokusil uprchnout, za kus pečiva pak musel v nelidských podmínkách lámat kámen víc než dvacet let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ (25)
Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků v budově muzea. V šesti letech Marie-Laure oslepne a otec jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
John Steinbeck  ·  Alpress (2013)
NA SKLADĚ (6)
SvětoznDva nemajetní zemědělští dělníci přicházejí ve 30. letech 20. století pracovat na farmu do salinaského údolí. Každý z nich má jinou povahu, oba však spřádají sny a iluze, že jednou se jim podaří mít své vlastní hospodářství... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
13.
William Paul Young  ·  Knižní klub (2013)
NA SKLADĚ
Anthony Spencer je sebestředný bezcitný boháč, pyšný na své „úspěchy“ v práci, kde se ho všichni bojí, i v rodině, kterou chladnokrevně rozvrátil. Po úrazu hlavy se octne v kómatu na JIP... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Omega (2014)
Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Harper Lee  ·  Mladá fronta (2015)
(9)
Maycomb v Alabamě je bezvýznamné ospalé provinční městečko obklopené poli s bavlnou. Ve 30. letech 20. století jsou Spojené státy americké zachváceny hospodářskou krizí, ale ta se obyvatel Maycombu dotýká jen okrajově... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
16.
Gustave Flaubert  ·  Odeon (2012)
Emma Bovaryová je obětí středostavovských konvencí poloviny 19. století... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
David Herbert Lawrence  ·  Odeon (2014)
Skandální román z konce dvacátých let, jehož vydání bylo v Anglii soudně zakázáno až do roku 1960 – byl totiž klasifikován jako pornografie. Dílo, popisující náruživý sexuální vztah mezi aristokratkou a mužem z dělnické třídy,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Kingsley Amis  ·  Plus (2011)
(1)
Prvotina slavného britského prozaika Kingsleyho Amise se okamžitě po svém vydání v roce 1954 zařadila mezi nejoblíbenější a nejčtenější humoristické romány... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
J.D. Salinger  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ (3)
Jeden z nejpopulárnějších amerických poválečných románů od klasika moderní literatury. Příběh vyprávěný sedmnáctiletým Holdenem Caulfieldem je vlastně popisem necelých tří dnů jeho cesty domů (po opuštění přípravky v Pencey) předvánočním New Yorkem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
(2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději předstírají nemoc... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 56

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička