Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literaturaSvětová klasika

Momentálně se v této nabídce nachází 1148 titulů

1.
Richard Marsh  ·  Európa (2017)
NOVINKA
Richard Marsh, vlastným menom Richard Bernard Heldmann (1857 – 1915), začínal ako autor dobrodružných príbehov pre chlapcov. Po odpykaní trestu za falšovanie šekov prijal pseudonym, pod ktorým vstúpil do sveta literatúry ako tvorca slávnych mysterióznych (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Gabriel García Márquez  ·  Slovart (2017)
NOVINKA (34)
Jeden z najslávnejších románov 20. storočia, ktorý bol preložený do viac ako 37 jazykov, a vyšiel v počte vyše 30 miliónov kusov... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 2 dnů
3.
Karl May  ·  Epos (2017)
NOVINKA
Dobrodružný román od slávneho autora poteší mladých i starších čitateľov. Kniha je súčasťou sextalógie V tieni padišaha (Žut je poslednou knihou šesťdielného cyklu), v ktorej Karl May zobrazil dobrodružstvá Kara ben Nemsiho (Old Shatterhanda) a jeho... (více o knize)
Naše cena: 272 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 9 dnů
4.
Erich Maria Remarque  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (1)
Nejslavnější autorův román z prostředí první světové války vypráví o generaci chlapců, kteří v roce 1914 rovnou ze školních lavic, s vlajícími prapory, nadšením a vojenskou hudbou táhli na jatka války, odkud se vrátili zničeni na duchu i na těle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Franz Kafka  ·  Omega (2015)
Rodiče poslali šestnáctiletého Karla Rossmana do Ameriky. Chtěli se vyhnout pikantnímu skandálu – chlapce totiž svedla jejich služka. Pracovitého a čestného, nicméně i velmi naivního hocha na začátku ubytuje zámožný strýc. Brzy se nepohodnou, Karel... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
(2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději předstírají nemoc... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Edgar Allan Poe  ·  Omega (2016)
Druhý svazek vybraných povídek Edgara Allana Poea, zakladatele žánrů horor, detektivního románu a science-fiction je uveden mysteriózním příběhem o tajemném domě Usherů (tato známá povídka se například stala Janu Švankmajerovi předl (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Ernest Hemingway  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ (1)
Ernest Hemingway obdržel Nobelovu cenu „za mistrovství v umění vyprávět, naposledy prokázané v díle Stařec a moře, a za to, jak ovlivnil literární styl své doby.“ Hemingwayova novela se brzy po svém prvním vydání roku 1952 stala jedním... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
9.
George Orwell  ·  Argo (2014)
Když George Orwell vydal v roce 1949 dystopický román Devatenáct set osmdesát čtyři, získala nejen anglická, ale i světová literatura dílo nadané neobyčejnou intelektuální vizí. Britská společnost žije v roce 1984 pod neprůstřelnou nadvládou všemocné Stra (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
10.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2015)
(51)
Představte si, že se ocitnete sami uprostřed pouště, kde široko daleko není živé duše, když vtom se před vámi zjeví blonďatý chlapec. A jako by to nestačilo, nedá jinak, než abyste... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Arthur Conan Doyle  ·  Omega (2014)
Sir Karel, pán na Baskervillském zámku, zemřel za záhadných okolností. Stála za jeho smrtí stará kletba, která podle legendy jeho rod pronásleduje již od anglické Velké revoluce? Nezdá se to rodinnému lékaři doktorovi Mortimerovi... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ (25)
Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků v budově muzea. V šesti letech Marie-Laure oslepne a otec jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Romain Rolland  ·  Omega (2015)
NA SKLADĚ (3)
Petr potká Lucii úplně náhodou. Během bombardování Paříže v lednu 1918 oba před náletem utečou na stanici podzemní dráhy. Někdy i nenápadný pohled a dotyk v bezejmenném davu mohou být začátkem velké lásky, která dokáže rozkvést... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
14.
Paulo Coelho  ·  Argo (2005)
(14)
Román <i>Alchymista</i> (1988) - největší brazilský bestseller všech dob - byl dosud přeložen do 45 jazyků a prodalo se ho na 11 milionů výtisků... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Oscar Wilde  ·  Omega (2015)
(3)
Klasický psychologický román, fantastický příběh aristokrata, jemuž kouzelná moc umění propůjčila věčnou krásu a mládí... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Alexandr Sergejevič Puškin  ·  Omega (2016)
Puškinovo mistrovské a nadčasové dílo, čtenáře osloví nejen překrásnou literární formou, ale i krásným příběhem o lásce a přátelství, o malých i velkých životních dramatech a také o spletitosti lidských osudů. (více o knize)
Naše cena: 249 Kč posíláme do 14 dnů
17.
David Herbert Lawrence  ·  Odeon (2014)
Skandální román z konce dvacátých let, jehož vydání bylo v Anglii soudně zakázáno až do roku 1960 – byl totiž klasifikován jako pornografie. Dílo, popisující náruživý sexuální vztah mezi aristokratkou a mužem z dělnické třídy,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Michail Bulgakov  ·  Rybka Publishers (2016)
Mistra a Markétku lze charakterizovat jako mnohovrstevnatou magickorealistickou fantaskní grotesku zasazenou do veskrze reálných - a z dnešního hlediska zcela absurdních - poměrů, které v Sovětském svazu panovaly na přelomu dvacátých a třicátých let... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Jules Verne  ·  Sterling (2011)
Writing in France in the nineteenth century, Jules Verne was fascinated by adventure and exploration. Collecting "Five Weeks in a Balloon", "Around the World in Eighty Days", "A Journey to the Center of the Earth", "From the Earth to the Moon", ... (více o knize)
Naše cena: 881 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Kingsley Amis  ·  Plus (2011)
(1)
Prvotina slavného britského prozaika Kingsleyho Amise se okamžitě po svém vydání v roce 1954 zařadila mezi nejoblíbenější a nejčtenější humoristické romány... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 58

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička