Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKlasická literaturaSlovenská a česká klasika

Momentálně se v této nabídce nachází 137 titulů

1.
Jan Amos Komenský  ·  Poutníkova četba (2010)
(1)
Komenského veledílo, psané v těžké životní situaci, vždy drahé českému národu, vychází poprvé v moderní jazykové úpravě. (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Cormac McCarthy  ·  Argo (2008)
(1)
Za tento román (první díl tzv. Hraniční trilogie) získal autor v roce 1993 Národní knižní cenu i Národní cenu literární kritiky a rázem se zařadil mezi špičku nejlepších amerických prozaiků... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Jan Amos Komenský  ·  Práh (2013)
(1)
Jedno z nejslavnějších českých děl si nyní bude moct s požitkem přečíst každý včetně studentů a školáků. Čtenáři, kterým v tom staročeský jazyk dosud bránil, si teprve nyní uvědomí hloubku a nadčasovost tohoto díla. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jan Otčenášek  ·  Omega (2014)
(2)
Mladý student Pavel se rozhodl vyrazit na příjemnou večerní procházku. Rozjímal přitom o dospělosti a své myšlenky chtěl okořenit vykouřením cigarety na lavičce v parku. Sice tam seděla nějaká smutná dívka s kufříkem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Karel Čapek  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Soubor povídek s detektivní zápletkou, obsahující témata z černé kroniky. Zdánlivě neřešitelné záhady jsou tu často logicky vysvětleny, ale nenaznačeno, na čí straně je zlo, což je výsledek autorova vyznávání filozofie... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
6.
Alois Mrštík a Vilém Mrštík  ·  Omega (2013)
Tragédie Aloise a Viléma Mrštíkových, která měla premiéru v Národním divadle roku 1894, kritizuje poměry na vesnici, zejména co se týče postavení ženy. Titulní hrdinka je proti své vůli provdána za bohatého vdovce... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Ota Pavel  ·  Jota (2013)
Povídky Oty Pavla, jež patří ke klasickým dílům české literatury, popisují neklidnou dobu první poloviny minulého století a přinášejí vzpomínky na dětství naplněné láskou, rybařením, ale také krutou realitou, a to vše s pochopením... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Karel Čapek  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Soubor povídek s detektivní zápletkou, obsahující témata z černé kroniky. Zdánlivě neřešitelné záhady jsou tu často logicky vysvětleny, ale nenaznačeno, na čí straně je zlo, což je výsledek autorova vyznávání filozofie... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
9.
Karel Čapek  ·  Omega (2013)
NA SKLADĚ
Ve své hře z roku 1937 ukazuje Čapek svou obavu z fašismu a předvídá vypuknutí války. Hlavní postava, soucitný doktor Galén, objeví lék na nebezpečnou nemoc, léčí však jen chudé. Mocné muže – politiky a průmyslníky... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Povídky  E-KNIHA
Jan Balabán  ·  Host (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Souborné vydání povídkové tvorby jednoho z nejvýznamnějších českých autorů posledního dvacetiletí. Povídky nedávno zesnulého Jana Balabána patří ke klenotům české literatury, a to nejen podle kritiky, ale především podle... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 63%) ihned ke stažení
11.
Jan Neruda  ·  Omega (2014)
Povídky malostranské čtenáři přibližují osobitý svět Malé Strany devatenáctého století plný tragických, ale i romantických či komických osudů obyvatel této čtvrti. Třináct příběhů, silně ovlivněných zážitky z autorova dětství a dospívání... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Karel Poláček  ·  Albatros (2013)
(2)
Reedice poslední prózy Karla Poláčka, která stejnou měrou potěší dětské i dospělé čtenáře. Poprvé vyšla až po 2. světové válce, jejíhož konce se autor nedožil... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jan Balabán  ·  Host (2010)
(1)
Souborné vydání povídkové tvorby jednoho z nejvýznamnějších českých autorů posledního dvacetiletí. Povídky nedávno zesnulého Jana Balabána patří ke klenotům české literatury, a to nejen podle kritiky, ale především podle čtenářů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Bohumil Hrabal  ·  Mladá fronta (2009)
Příběh Miloše Hrmy, který se na začátku slavného Hrabalova románu pokusí o sebevraždu, protože „zvadne jak lilium“ při prvním pokusu o styk se svou milovanou Mášou. Miloše zachrání zedník, který zrovna pracuje opodál... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Alois Jirásek  ·  Omega (2014)
(2)
Bezpečnost českých hranic na Šumavě zajišťovali již od čtrnáctého století Chodové. Byli to drsní hraničáři, kteří se nebáli obětovat život pro dobro státu. Za jejich služby a odvahu jim panovníci udělovali mnoho různých práv a výsad... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Karel Čapek  ·  Leda (2015)
Válka s Mloky se dlouho rozvíjí jako koláž novinových výstřižků a jiných skvěle parodovaných záznamů o podivuhodných Mlocích, kteří se naučí mluvit, pracovat, chovat se jako lidé, chybí jim jen schopnost tvořivě myslet... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Jaroslav Havlíček  ·  Leda (2013)
Petrolejové lampy jsou psychologickým dramatem nepoddajné ženy zasazeným do kroniky lidských osudů v přelomové době, jejíž události daleko přesahují rozměry maloměsta, v němž se román odehrává... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Karel Čapek  ·  Omega (2013)
Slavná antiutopická sci-fi z roku 1936 pojednává o rase inteligentních mloků, kteří se napřed nechají využívat jako levná pracovní síla, ale po čase se jejich populace přemnoží a začne lidstvo ohrožovat. Jelikož mloci nemůžou žít na souši... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Karel Poláček  ·  Omega (2016)
(2)
Vypravme se do světa neuvěřitelných klukovských dobrodružství a fantazie. V malém městečku žije pět kluků – Petr Bajza, Antonín Bejval, Josef „Pepek“ Zilvar, Éda Kemlink a Čeněk Jirsák. První z nich, hlavní hrdina příběhu a autorovo alter ego... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Peter Jaroš  ·  Agentúra Signum (2014)
(2)
Román Petra Jaroša Tisícročná včela, takmer renesančná sága o živote slovenského národa, ktorý prežil tisícročie nepriaznivých okolností vďaka svojej vitalite a včelej pracovitosti. Hneď po 1. vydaní sa stal čitateľským bestsellerom... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička