Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieHumor, satira

Momentálně se v této nabídce nachází 985 titulů

1.
Jen Campbell  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Myslíte si, že vás po přečtení prvního dílu už nic nepřekvapí? Tak to se pěkně pletete. Přichází další nálož podivností, které jsou lidé schopni pronést; od „Zabil Harry Potter Hitlera?“ až po „Můžeme si u vás v obchodě... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6.11.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 14 dní
2.
Jan Nejedlý a Jakub Šofar  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Kniha Po práci legraci měla velký čtenářský ohlas. Připomenout si dobu socialismu na tehdejších anekdotách, hádankách, parodiích a posměšcích, jež byly pro mladší ročníky opatřeny vysvětlujícím komentářem, se ukázalo jako... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
3.
Jan Růžička  ·  Mladá fronta (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Víte, že švestky a banány si můžete obléct? Že bagrem se dá najíst? Že z tkaniček můžete vyrobit most a nákladní Pragovku naučit číst noviny? Pokud ano, pak nejspíš máte za sebou základní vojenskou službu… Ne tak hrdi (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Eduard Bass  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Humoristická povídka z roku 1922 se stala ikonickou fotbalovou pohádkou pro dospělé. Starý Klapzuba, otec jedenácti zdatných chlapců, přetvoří jejich životní elán do jedinečné fotbalové jedenáctky, která nejdříve raketovou... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
5.
Jana Maláková  ·  E-knihy jedou (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mateřství s humorem? Jde to! Přečtěte si příhody ze života jedné mámy, která o dětech nevěděla zhola nic, dokud se jí nenarodila dcera Emily. (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
6.
Ondřej Šebesta  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Malé národy se brání těm velkým často vtipem, i utlačovaní někdy bojují proti utlačovatelům humorem a manželé či manželky pod pantoflem po hospodách baví své přátele historkami o svých ženách či mužích. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
7.
Milan Kocmánek  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Milan Kocmánek, karikaturista a ilustrátor, zaujal již svými dvěma předchozími autorskými svazky kreseb, a to tituly Ve víně je sranda (2007) a Sranda z lesů, vod a strání (2009). Závěrečná část jakési pomyslné kreslířské... (více o eknize)
Naše cena: 55 Kč ihned ke stažení
8.
Dana Gringel  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dana psa nechtěla, její dcera ano. Sotva je štěně doma, má ho – jak jinak – na krku matka. Že to ale bude tak strašné, to opravdu nečekala. Dvanáctkrát s ním byla venku, a sedmkrát se vyčural v bytě! Prostě hrůza... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
9.
Nepohádky  E-KNIHA
Salma Blanco  ·  Lukáš Vik (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pohádky nepohádky, se slovíčky malé hrátky. Sbírka krátkých i delších pohádek o nepohádkových tématech pro velké, větší a věčné děti. Lehké čtení pro pobavení, poučení, zamyšlení nebo prostě jenom tak... (více o eknize)
Naše cena: 95 Kč ihned ke stažení
10.
Premedia (2017)
NOVINKA
Konečne je na trhu motivačný diár, na ktorý ste všetci čakali. Diár trpký ako život sám. Rok 2018 môže byť najlepším vo vašom živote! Zvlášť ak všetky doterajšie boli zmesou nepredstaviteľného osobného utrpenia, každodennej frustrácie a nekonečne... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 1.11.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
11.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
(4)
Jonas Jonasson vypráví ve svém románu o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Jakub Šofar a Jan Nejedlý  ·  BIZBOOKS (2016)
Socialismus byl tragickou kapitolou tuzemské historie, avšak skvělou kapitolou tuzemského humoru. Víte, čemu se říkalo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
13.
Veronika Hurdová  ·  Dcera sestry (2017)
Takhle blbej název? To je marketingová sebevražda, řekl kdysi začínající blogerce Veronice Hurdové její kamarád marketér. Jeho prognózy se nenaplnily. Blog Krkavčí matka se za tři roky stal nejčtenějším českým blogem... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Avery Monsen a John Jory  ·  Chronicle Books (2010)
(2)
If you're a dinosaur, all of your friends are dead. If you're a pirate, all of your friends have scurvy. If you're a tree, all of your friends are end tables. Each page of this laugh-out-loud illustrated humor book showcases the ... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Amy Rickman  ·  XYZ (2012)
(1)
V knížce Teorie velkého třesku autorky Amy Rickman najdete vše, co jste kdy chtěli vědět o jednom z nejúspěšnějších televizních seriálů všech dob. Dozvíte se, jaké okolnosti doprovázely vznik tohoto sitcomu, o soukromém životě hlavních představitelů... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
16.
Isaac Marion  ·  Argo (2012)
(5)
Nechutně vtipný a zároveň dojemný horor nám nabízí netradiční pohled na těžký (ne)život jednoho existenciální krizí sužovaného zombíka. Touží po prožitcích a vzpomínkách, ale paměť mu po nesmrti příliš neslouží... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Jozef Banáš  ·  Beskydy (2017)
(186)
Kniha je věnována nezlomným voličům. Kniha Idioti v politice nejčtenějšího slovenského spisovatele Jozefa Banáše příchází do Česka, a to je skvělá zpráva. Po přečtení zjistíte, že je to dobrá zpráva i pro Vás... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Vráťa Ebr  ·  KRIGL (2012)
Další již osmý titul z kapesní edice „Veselé knížky Vráti Ebra“, je tentokrát o postelích,postelových radovánkách,sexu,nevěře,atd. Kniha obsahuje krátké historky a příspěvky známých osobností (Erich Václav,Vladimír Páral,Luboš Němeček)... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Josef Hausmann  ·  Reneco (2013)
Kniha je úsměvnou reakcí na feministické hnutí a vymezuje základní pravidla mužského šovinismu. (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Hans Rath  ·  Anch-books (2015)
Jakob Jakobi je psychoterapeut, ale s vlastním životem si neví příliš rady. V práci se mu nedaří, manželka ho opustila… a navrch mu její nový přítel, bývalý boxer, rozbil nos. Na pohotovosti se Jakob setkává s Abelem Baumannem, cirkusovým klaunem... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 50

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička