Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDalší formy prózy

Momentálně se v této nabídce nachází 2116 titulů

1.
NOVINKA
Fenomén tzv. časného stáří není u nás pro ženy „v nejlepším věku“ vůbec zpracován. Jako by se čas dámského věku magicky zastavil u číslice 40+. Na český knižní trh proto přicházejí se svou novinkou spoluautorky a dlouholeté profesní i životní... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
Robert Silverio  ·  Akademie múzických umění (2017)
NOVINKA
Kniha se zabývá propastmi v komunikaci, mezemi fotografie a jazyka i jejich propojováním, protože jazyk a technický obraz jsou často komplementární. Je pohledem na některé kulturní mantinely těchto médií a původ těchto mantinelů... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Patrycjusz Pajak  ·  Academia (2017)
NOVINKA
Kniha je v polském i českém kontextu vůbec první komplexní monografií věnovanou české hrůzostrašné literatuře. Na téměř pěti stech stránkách mapuje její autor vývoj tohoto žánru v širším kontextu dějin české literatury... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Alfred Brendel  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Alfred Brendel je bezesporu jedním z nejvýznamnějších klavíristů a umělců 20. století. Je historicky prvním pianistou, který nahrál kompletní klavírní... (více o eknize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
5.
Josef Lada  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V této knize vám přiblížíme nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také zde najdete známá lidová říkadla, písničky i oblíbené pranostiky, které neodmyslitelně... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Mikuláš Šoóš  ·  Hronka (2017)
NOVINKA
V týchto krátkych a strohých esejistických textoch sa autor pokúša identifikovať, popísať a následne aj demaskovať tie spoločenské javy, a to bez ohľadu na typ režimu, v ktorých sa mu „prichodilo“ žiť, ktorých výskyt deformujú „optimálny“spoločenský... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Kazimierz Moczarski  ·  Absynt (2017)
NOVINKA
Mnohí si dnes nevieme rady s tým, či s fašistami diskutovať alebo nie. Dokážeme rozhovorom zmeniť svetonázor druhého človeka? Alebo sa máme pokúsiť pochopiť konanie, ktoré sa nám absolútne prieči? Poľský novinár Kazimierz Moczarski inú možnosť ako... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 10.8.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.8.2017
8.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
NA SKLADĚ TOP #80 (19)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Haruki Murakami nedává rozhovory, nerad se fotí, a taky připouští, že poměrně nerad rozebírá to, co napsal. Přesto napsal knihu, v níž se vyjadřuje k tématu spisovatelství. Nejsou to eseje v pravém slova smyslu, autor volí takovou formu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Marta Foučková  ·  Nakladatelství Praha (1996)
(5)
Známá autorka napsala tuto knihu, aby poodhalila tajemství života a smrti a ukázala cestu všem těm, kdo váhají a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Anselm Grün a Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2017)
NA SKLADĚ
Benediktinský mnich Anselm Grün a český filozof náboženství Tomáš Halík, kteří patří k nejčtenějším autorům současné spirituální literatury v Evropě, napsali společnou knihu. V ní se z různých úhlů, daných též rozdílným typem životního příběhu... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Dalajláma a Ueda Noriyuki  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ
Noriyuki Ueda rozmlouvá s Jeho Svatostí dalajlamou. Dalajlama: Co je nejdůležitější. Rozhovory o hněvu, soucitu a lidském konání. Před několika lety vedl významný kulturní antropolog Noriyuki Ueda dvoudenní osobní rozhovor s dalajlamou... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Rudolf Steiner  ·  Baltazar (1994)
Východiskem anthroposofické cesty poznání je nejbdělejší duševní schopnost člověka, která ho v pravém smyslu slova činí člověkem myšlení. Člověk je běžně... (více o knize)
Naše cena: 78 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jan Hnízdil  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2010)
NA SKLADĚ (11)
Knižní výběr z článků a úvah MUDr. Jana Hnízdila lze vřele doporučit všem, kteří si považují zdraví vlastního i zdraví společnosti a jsou ochotni pro ně něco udělat. Mohou si být jisti, že je četba nejen poučí, nýbrž i povzbudí a pobaví... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Michaela Losekoot a Miloš Říha  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ (6)
Kdo platí v hospodě? Kdo koho vlastně žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že se na některé změny nejsme schopní adaptovat. Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Rudolf Steiner  ·  Poznání (2016)
Sborník obsahuje výňatky z přednášek Rudolfa Steinera na téma činnosti vnitřních a vnějších orgánů, otázek výživy, původu nemocí a celkového zdraví člověka. Rudolf Steiner zdůrazňuje komplexní pochopení trojčlenného.... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Jan Tesař  ·  Prostor (2014)
NA SKLADĚ
Eseje historika Jana Tesaře, vycházející v novém vydání po čtrnácti letech, se tematicky zaměřují na československé dějiny druhé poloviny třicátých a počátku čtyřicátých let a zachycují je v širších duchovních a morálně-politických souvislostech... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Svetlana Alexijevič  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NA SKLADĚ
26. dubna 1986 zničila série výbuchů reaktor a budovu 4. energobloku černobylské atomové elektrárny, nacházející se nedaleko od běloruských hranic. Černobylská katastrofa se stala největší technologickou katastrofou 20. století... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Jindřich Kabát a Karel Janeček  ·  XYZ (2016)
NA SKLADĚ
Karel Janeček, geniální matematik, workoholik, vášnivý sportovec, parašutista, ale hlavně bojovník proti „zlojedům“, filantrop a pozitivní evolucionář... Anebo snad samozvaný spasitel? Jeho jméno nelze přehlédnout, a už vůbec ne ignorovat. Svými názory... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 106

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička