Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDramaScénáře

Momentálně se v této nabídce nachází 10 titulů

1.
Hermann Hesse  ·  Petrus (2017)
NA SKLADĚ
Bilingválna publikácia vychádza v edícii Torquis (náhrdelník) a jej súčasťou je doslov Volkera Michelsa, ktorý pripravil pre toto slovenské vydanie a z ktorého... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
2.
Libor Propiska, Jiří Lábus a Oldřich Navrátil  ·  Supraphon (2016)
Kašpárek v rohlíku je společný hudebně-kabaretní projekt party více či méně známých hudebníků a divadelníků, který má početnou skupinu fanoušků napříč generacemi. Kašpárkovská Postřelená (audio)kniha přináší zvukovou (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Jon Fosse  ·  Divadelný ústav (2017)
Jon Fosse je najhranejším nórskym dramatikom po Henrikovi Ibsenovi a v súčasnosti najhranejším európskym dramatikom. Je úspešným autorom románov, zbierok básní či esejí, už dlhšie sa však venuje iba písaniu pre divadlo. V jeho hrách skoršieho obdobia.. (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
4.
Tomáš Vučka  ·  Pistorius & Olšanská (2015)
Dílo Jaroslava Foglara je fenoménem české literatury pro děti a mládež. Čtenáře fascinuje, ale také irituje, přitahuje a často svádí k až nekritické adoraci, současně však vyvolává ostrou kritiku a polemiku nad jeho literárními hod (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Peter Pavlac  ·  Divadelný ústav (2017)
Výber divadelných hier Petra Pavlaca prináša jeho texty pre divadlo: Deus ex machina, FUN(e)BRAK s. r. o., Moja mama mala brata, Partybr(e)akers, Cirkus (alebo Ako zabíjať Láskou), Červená princezná, Einsteinova žena a Slovo Válkovo. Vstupný text... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Irena Fuchsová  ·  Region Poprad
Najdete zde záletníky i muže věrné, mladé i dříve narozené, zapřísáhlé staré mládence i muže ženaté, muže sympatické i muže na zabití, trapasy, rozchody, lásky, nedorozumění, nevěry i osudové náhody... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Juan Mayorga  ·  L. Marek (2017)
Hra - dialog inkvizitora, strážce čistoty víry, a řeholnice Terezie z Ávily (1515–1582). (více o knize)
Naše cena: 76 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Juan Mayorga  ·  L. Marek (2017)
Hra o šachu, umění, které jako sám život je založeno na paměti a představivosti. Také je to hra o studené válce. Henry Kissinger, Stalinův duch, nejvyšší sovět, černý kůň ohrožující bílého střelce, nepřítomní otcové... (více o knize)
Naše cena: 86 Kč obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Václav Knop a a kolektiv autorů/autorek  ·  Itasca Books (2012)
V roce 1992 se sešli ve studiu Národního divadla herci a akademický malíř. Vyprávěli si veselé historky ze života a jejich povídání bylo zaznamenáno a posléze sestříháno do cca jedné hodiny. Natočený materiál před dvaceti lety prakticky nespatřil světlo s (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Květa Legátová  ·  Pistorius & Olšanská (2008)
Další kniha významné současné české autorky obsahuje devět "dialogů", které Květa Legátová napsala pro rozhlas. Zahrnuje nejstarší autorčiny texty Olga Jeglovičová a Splněná přání, ale i znamenité rozhlasové detektivní povídky Červená náušnice... (více o knize)
Naše cena: 42 Kč  (tedy ušetříte 14%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička