Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDramaKlasická dramatická díla

Momentálně se v této nabídce nachází 279 titulů

1.
Moliére  ·  Artur (2008)
(2)
Lichvář Harpagon, hlavní postava této hořké klasické komedie, se stal synonymem pro lakomce. Ale ani jeho rodina neoplývá skvělými charaktery. Stále živá komedie v moderním překladu V. Mikeše... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
2.
William Shakespeare  ·  Omega (2015)
Na dánském hradu Elsinor se začne zjevovat duch bývalého panovníka. Když se setká s princem Hamletem, prozradí mu strašlivé tajemství: Claudius, dánský král, získal trůn zákeřnou vraždou svého předchůdce. Hamlet přislíbí otcovu duchu pomstu... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč posíláme do 4 dnů
3.
Alois Mrštík a Vilém Mrštík  ·  Artur (2011)
Klasické české drama z vesnického prostředí. Maryša je jedním z klenotů české divadelní tvorby. Neustále přitahuje významné inscenátory a její inscenace patří velmi často mezi pozoruhodné divadelní počiny... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
4.
Oscar Wilde  ·  Artur (2013)
NA SKLADĚ (1)
Anglický autor irského původu uvádí svou nejúspěšnější komedii podtitulem Lehkovážná komedie pro vážné lidi. Konverzační komedie o lásce a námluvách ve vyšší anglické společnosti, která skýtá autorovi nepřebernou studnici inspirace... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
5.
William Shakespeare  ·  Atlantis (2016)
Jedna z vrcholných tragédií Williama Shakespeara je drama zločinu, svědomí a trestu a divadelní sonda do hlubin lidské duše, z nichž se rodí zlo. Macbeth, skotský šlechtic a hrdina, člověk obddivovaný a uctívaný všemi, v této hře podlehne ctižádosti... (více o knize)
Naše cena: 140 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
6.
Jiří Voskovec a Jan Werich  ·  Artur (2014)
Vrcholné dílo V+W, které vzniklo v roce 1935, kdy Evropu ohrožoval nástup fašismu, lákalo do Osvobozeného divadla (v té době Spoutané divadlo) nadšené publikum. To tleskalo humoru hry i protagonistů souboru Voskovce a Wericha... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
William Shakespeare  ·  Artur (2015)
NA SKLADĚ
Slavná a nesmrtelná Shakespearova tragedie o lásce dvou milenců z nesvářených rodů Monteků a Kapuletů vychází v nádherném básnickém překladu Josefa Topola jako 74. svazek edice D... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Luigi Pirandello  ·  Artur (2008)
Druhá Pirandellova hra z tzv. trilogie „divadla na divadle“, ve které probíhá pod vedením režiséra na scéně divadelní zkouška. Tu přeruší příchod šesti postav, které vyprávěním svých životních osudů celou hru naplní... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Sofokles  ·  Artur (2011)
NA SKLADĚ
Jedna z nejdokonalejších a nejznámějších antických tragédií, o neodvratné síle osudu, vychází v klasickém překladu Ferdinanda Stiebitze... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
William Shakespeare  ·  Atlantis (2006)
(1)
Jako druhý svazek souborného díla Williama Shakespeara v překladu Martina Hilského vychází slavná tragédie Othello... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 12 dnů
11.
William Shakespeare  ·  Academia (2016)
NA SKLADĚ (1)
V českém prostředí unikátní vydavatelský počin předkládá čtenáři v jednom svazku kompletní dílo Williama Shakespeara, tj. všechny hry tragické, komediální, historické i tzv. romance spolu se... (více o knize)
Naše cena: 1 568 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
William Shakespeare  ·  Atlantis (2007)
Romance. Příběh o kruté bouři, ztroskotancích, kouzelném ostrově a jeho podivuhodném vládci v sobě nese témata ze všech velkých shakespearovských dramat. Je o lásce čisté i sobecké, touze po moci a ovládání druhých, zradě a pomstě... (více o knize)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
13.
Jaroslav Vrchlický  ·  Omega (2013)
Divadelní hra na historické téma byla poprvé uvedena roku 1884 a okamžitě si získala popularitu. Často se hrála pod širým nebem, přímo na nádvoří hradu Karlštejna. Tato veselohra z doby Karla IV., jejímž ústředním tématem byl zákaz pobytu žen na královské (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Karel Čapek  ·  Artur
Komedie o třech dějstvích s přeměnou.Komedie o třech dějstvích uvedená poprvé v roce 1922 na scéně Vinohradského divadla, kde byl Karel Čapek dramaturgem. Podnětem k jejímu vzniku byla teorie profesora Mečnikova, že stárnutí je autointoxikace organismu. (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
William Shakespeare  ·  Glos (2016)
Král Lear je již unaven věkem a vládnutím. Rozhodne se rozdělit správu země mezi své tři dcery. Jen je nejdřív požádá, aby mu popsaly, jak moc svého otce milují. Prvorozená Goneril a druhorozená Regan ho zasypou sladkými slůvky, jen nejmladší... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Jaroslav Vrchlický  ·  Artur (2010)
Oblíbená úsměvná veselohra, která se odehrává během jedné noci na hradu Karlštejn, kam císař Karel IV. zakázal přístup ženám... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
17.
Nikolaj Vasiljevič Gogol  ·  Artur (2015)
NA SKLADĚ
Satirická komedie ruského klasika se baví hloupostí a nevzdělaností úředníků v provinčním ruském městečku, kteří naletí falešnému „revizorovi“ Chlestakovovi, který nestydatě využívá jejich zkorumpovanost, úplatkářství a podlézavost.... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
18.
Milan Kundera  ·  Atlantis (1992)
(1)
Divadelná hra. (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Karel Čapek  ·  Artur (2013)
(1)
Kolektivní drama o vstupní komedii a třech dějstvích. Divadelní hra Karla Čapka R. U. R. vyšla poprvé v Aventinu v roce 1920. Patří mezi nejčastěji vydávané autorovy hry. (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Alois Jirásek  ·  Artur (2011)
Divadelní hra o čtyřech jednáních... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička