Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieThrillerPsychologické

Momentálně se v této nabídce nachází 230 titulů

1.
Allen Eskens  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Allen Eskens ve svém druhém románu sleduje příběh Alexandera Ruperta, zdiskreditovaného policejního detektiva z Minneapolis. Zatímco ho vyšetřuje kárná komise kvůli podezření z korupčního skandálu s drogami, ujímá se Rupert případu, který by mu opět... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.11.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
2.
Karen Dionne  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Dcera krále močálů je okouzlujícím napínavým psychologickým thrillerem, příběhem ženy, která musí riskovat vše, aby pronásledovala nebezpečného muže, který jí ničil minulost a nyní hrozí, že ukradne i její budoucnost. Tím muže (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
3.
Eleanor Moran  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Mia je úspěšná psychoterapeutka s prosperující praxí, přesto neváhá všeho nechat, když se v telefonu ozve její dlouholetá přítelkyně Lysette a celá zoufalá ji prosí, aby hned přijela. Její kamarádka Sarah totiž spáchala... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
4.
John Marrs  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Existuje někde váš dokonalý protějšek? A co když ho můžete najít díky novému vědeckému objevu? Originální a čtivý thriller Spřízněné duše vás uvede do světa, ve kterém technologie rozboru DNA umí... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 16.11.2017
5.
B.A. Paris  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ TOP #51 AKCE (2)
Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
6.
JP Delaney  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #37
Temný psychologický thriller, který byl ještě před vydáním prodán do více než 30 zemí po celém světě a jehož autorem je úspěšný spisovatel, vystupujícího pod pseudonymem J. P. Delaney... EMMA se snaží vzpamatovat z traumatického p (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
7.
Michel Bussi  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Vážka, Mama klame, Čierne lekná. Šarmantné a fascinujúce detektívky od jedného z najpredávanejších francúzskych autorov Michela Bussiho. Trojnásobný zážitok plný strhujúcich momentov, hádaniek a nečakaných zvratov v štýlovom balení. (více o knize)
Naše cena: 666 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.11.2017
8.
Sebastian Fitzek  ·  Tatran (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Emma ako jediná vyviazla živá, no bojí sa, že "Holič" ju bude hľadať, aby dokonal svoj krutý čin. Postihnutá paranojou vidí v každom mužovi páchateľa, hoci tomu v tmavej izbe nevidela do tváre.... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Ali Land  ·  Leda (2017)
Její matka už ve svém domě spáchala několik vražd a nejenom to – v záchvatech pomatení mučí svoji dceru, aby se hrůz účastnila. Matka předtím taková nebyla a měla svoje děti ráda, a Annie matku ji přese všechno ještě pořád miluje, ale jediný způsob... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 10 dnů
10.
Sarah Pinborough  ·  Metafora (2017)
AKCE (2)
David a Adele působí jako ideální pár. On je úspěšný psychiatr, ona překrásná, bohatá dědička, dokonalá manželka zbožňující svého muže. Proč se tedy David tak úporně snaží, aby měl svou ženu neustále pod kontrolou? A proč ona dělá, co může, aby... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
11.
Michelle Adams  ·  Baronet (2017)
Irini Harringfordové se rodiče vzdali krátce před jejími čtvrtými narozeninami, aby si mohli nechat doma její starší a psychicky labilní sestru s destruktivními sklony. O mnoho let později jí tato sestra oznamuje, že jejich matka zemřela, a vyzve Irini... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
(20)
Stěží si představit hrůznější zločin než uškrcení malé holčičky. Zapomenuté missourijské maloměsto Wind Gap se ještě nevzpamatovalo z jedné brutální vraždy, a už je tu další, stejně strašná a nepochopitelná... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Shannon Kirk  ·  Omega (2017)
(1)
Představte si bezmocnou, šestnáctiletou, těhotnou dívku, kterou právě někdo unesl z domova a naložil do špinavého auta. Jenže: dívka je sociopatka, má IQ na hranici geniality a je to skvělá manipulátorka. Od první chvíle únosu touží po dvou věcech... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
14.
Daniel Palmer  ·  OLDAG (2017)
Gage Decker si stále klade vinu za autonehodu, která si vyžádala život jeho první manželky a malého syna. Pak se však seznámí s Annou, která moc dobře chápe jeho zármutek. Do roka se s ní Gage ožení, jeho pracovní kariéra vzkvétá a oba jsou připraveni... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Julia Heaberlin  ·  Omega (2017)
(1)
Když bylo Tesse Cartwrightové šestnáct let, byla nalezena polomrtvá v Texasu uprostřed poházených kostí a o tom, jak se tam dostala, neměla ani ponětí. Novináři jí dali přezdívku "Rudbekie" podle žlutých lučních květin, které kvetly na místě tohoto... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
J.S. Watson  ·  Knižní klub (2016)
Do jaké míry můžeme doopravdy znát druhého člověka? A sebe sama? A jak daleko jsme ochotni zajít, abychom zjistili pravdu o člověku, jehož milujeme? Netrpělivě očekávaný druhý román od autora bestselleru Dřív než půjdeš spát... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Alexandra Oliva  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Chtěla zažít dobrodružství. Nikdy by ji nenapadlo, jak daleko všechno zajde…Začalo to jako televizní reality show, nazvaná příznačně Ve tmě. Dvanáct účastníků vysadili v hlubokých lesích a vystavili podmínkám... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
18.
Raphael Montes  ·  XYZ (2017)
Student medicíny unese dívku svých snů a vydá se s ní na neobvyklou odyseu napříč Brazílií. Teo Alvar je samotář. Žije se svou paraplegickou matkou a svým psem v Riu de Janeiru, nemá mnoho přátel, většinou rozmlouvá jen s mrtvolami ve fakultní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Jane Corry  ·  Mladá fronta (2017)
Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Eileen Cook  ·  Omega (2017)
Pro fanoušky Ostrova lhářů a Dívky ve vlaku je tu mrazivý psychologický thriller o dospívající dívce, která si nemůže vzpomenout na posledních šest týdnů svého života... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička