Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieThrillerOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 594 titulů

1.
AJ Finn  ·  Motto (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #12
Anna Foxová žije sama a samotářsky ve svém krásném newyorském domě, ze kterého se neodvažuje vycházet ven. Dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů, vzpomínáním na staré časy… a špehováním svých sousedů. Pak se... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Fiona Barton  ·  Domino (2017)
NOVINKA
Dvacet let pohřbené hrůzné tajemství. Tři ženy, kterých se bezprostředně týká. A nespočet démonů, které i nyní vyvolává... Ten starý dům stál v části Londýna, kterou developeři hodlají přebudovat na luxusní čtvrť... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
3.
Guillaume Musso  ·  Motto (2017)
NOVINKA (5)
New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Předešlý večer... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 19.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
4.
Katarzyna Puzyńska  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Psycholožka Weronika Nowakowská prchá z Varšavy, aby po rozvodu začala nový život v ústraní. Zamíří do ospalé vesničky Lipowo s hrstkou obyvatel, kteří o sobě vědí první poslední. Uplyne však jen pár dní a u silnice je nalezeno zmrzačené tělo jeptišky… (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
5.
Carter Wilson  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Tommy Devereaux. Dnes úspěšný spisovatel. Jeho knihy se prodávají po milionech. Má opravdu obrovský dům, milující ženu, dvě děti… A jedno velké tajemství. A bude mít co dělat, aby... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
6.
Gin Phillips  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v ZOO do poslední chvíle. Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v náručí utéct zpět do zahrady. Útočníci jsou jim v patách a jsou... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.11.2017
7.
Jilliane Hofmann  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Faith Saundersová je mladá a pohledná, má úspěšného manžela a krásné malé dítě. Jedné bouřlivé noci se však stane něco, co jí převrátí život naruby a vynese na povrch všechny její démony. Faith se po hádce se sestrou vydává na dlouhou... (více o knize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
8.
James Swallow  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Výbušný špionážní bestseller Sundy Times pro všechny, kdo si oblíbili thriller Já, Poutník. Najdi pravdu dřív, než najdou tebe. Centrum Barcelony ochromil teroristický útok. Na severu Francie byla rozprášena elitní jednotka tajných... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
9.
Bernard Minier  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Bernard Minier je jedným z najúspešnejsích autorov krimi súčasnosti v Európe. V tomto exkluzívnom balení nájdete všetky tri knihy jeho bestsellerovej série s komisárom Martinom Servazom, ktoré vás pohltia svojou mrazivou atmosférou, premyslenou zápletkou (více o knize)
Naše cena: 1 175 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 20.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
10.
Dot Hutchison  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #28 (1)
Izolovaná zahrada, kvetoucí rostliny a… sbírka nádherných motýlů – mladých žen, které byly uneseny. O to vše pečuje Zahradník, zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
11.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #43
Mistrovská hororová povídka od světové bestselleristky Gillian Flynnové je poctou klasickým duchařským historkám a dalším důkazem autorčina všestranného spisovatelského talentu (získala za ni prestižní Edgar Award). Důkazem... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
12.
Tulák po hvězdách (CD mp3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jack London a Jan Vondráček  ·  Radioservis (2016)
TOP #48
Vězeň Darrell Standing, původně profesor agronomie, byl za vraždu svého kolegy odsouzen na doživotí. Pět let pak strávil ve tmě v samovazbě, dost často i ve svěrací kazajce. Darrell Standing si však i v těchto podmínkách dokázal z (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
TOP #17 (30)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dnů
14.
Lovci hlav  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jo Nesbo  ·  OneHotBook (2013)
Příběh nás zavede do světa Rogera Browna, velmi úspěšného headhuntera neboli lovce hlav. Podle svého vlastního názoru je nejlepší a zároveň nejhůře placený lovec hlav v Norsku. Má příliš krásnou ženu, příliš drahou vilu a žije si „na vysoké noze“… (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Allen Eskens  ·  XYZ (2017)
Student Joe Talbert má skromné cíle – dokončit úkol na hodinu literatury. Zadáním je sepsat životopis a rozhovor s nějakým neznámým člověkem. S blížícím se deadlinem zamíří Joe do nedalekého domova důchodců najít vhodný objekt pro pozorování. Tam se... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Malin Persson Giolito  ·  Knižní klub (2017)
Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
17.
Angela Marsons  ·  Knižní klub (2017)
(5)
Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
(1)
Městem Nottawa se jako lavina šíří nový fenomén. Sociální síť s název NEED nabízí svým uživatelům vše, co chtějí mít. Chceš nový iPhone nebo lístky na koncert se vstupem do zákulisí? Výměnou za drobný úkol ti... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2013)
(25)
Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
S.J. Bolton  ·  Domino (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička