Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieThrillerOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 595 titulů

1.
Fiona Barton  ·  Domino (2017)
NOVINKA
Dvacet let pohřbené hrůzné tajemství. Tři ženy, kterých se bezprostředně týká. A nespočet démonů, které i nyní vyvolává... Ten starý dům stál v části Londýna, kterou developeři hodlají přebudovat na luxusní čtvrť... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Guillaume Musso  ·  Motto (2017)
NOVINKA (5)
New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Předešlý večer... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Carter Wilson  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Tommy Devereaux. Dnes úspěšný spisovatel. Jeho knihy se prodávají po milionech. Má opravdu obrovský dům, milující ženu, dvě děti… A jedno velké tajemství. A bude mít co dělat, aby... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
4.
Sheila O´Flanaganová  ·  Brána (2017)
NOVINKA
Když se Imogen Naughtonová ztratí, všichni, kdo ji znali, jsou v šoku. Má perfektní manželství. Její přitažlivý muž s ní zachází jako s princeznou. Vždycky tvrdila, jaké měla štěstí, že ho našla. Tak proč odešla?... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
5.
Gin Phillips  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Měl to být idylický den, změnil se ale v boj o přežití. Joan si se svým čtyřletým synem užívá v ZOO do poslední chvíle. Několik výstřelů, které zaslechne u východu, ji přinutí s dítětem v náručí utéct zpět do zahrady. Útočníci jsou jim v patách a jsou... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 13.11.2017
6.
Katarzyna Puzyńska  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Psycholožka Weronika Nowakowská prchá z Varšavy, aby po rozvodu začala nový život v ústraní. Zamíří do ospalé vesničky Lipowo s hrstkou obyvatel, kteří o sobě vědí první poslední. Uplyne však jen pár dní a u silnice je nalezeno zmrzačené tělo jeptišky… (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
7.
Jilliane Hofmann  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Faith Saundersová je mladá a pohledná, má úspěšného manžela a krásné malé dítě. Jedné bouřlivé noci se však stane něco, co jí převrátí život naruby a vynese na povrch všechny její démony. Faith se po hádce se sestrou vydává na dlouhou... (více o knize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
8.
AJ Finn  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ TOP #4
Anna Foxová žije sama a samotářsky ve svém krásném newyorském domě, ze kterého se neodvažuje vycházet ven. Dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů, vzpomínáním na staré časy… a špehováním svých sousedů. Pak se... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
9.
Bernard Minier  ·  XYZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Bernard Minier je jedným z najúspešnejsích autorov krimi súčasnosti v Európe. V tomto exkluzívnom balení nájdete všetky tri knihy jeho bestsellerovej série s komisárom Martinom Servazom, ktoré vás pohltia svojou mrazivou atmosférou, premyslenou zápletkou (více o knize)
Naše cena: 1 175 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
10.
Dot Hutchison  ·  XYZ (2017)
TOP #24 (1)
Izolovaná zahrada, kvetoucí rostliny a… sbírka nádherných motýlů – mladých žen, které byly uneseny. O to vše pečuje Zahradník, zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 14 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
11.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #35
Mistrovská hororová povídka od světové bestselleristky Gillian Flynnové je poctou klasickým duchařským historkám a dalším důkazem autorčina všestranného spisovatelského talentu (získala za ni prestižní Edgar Award). Důkazem... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
12.
Paula Hawkins  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ TOP #15 (30)
Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
13.
Malin Persson Giolito  ·  Knižní klub (2017)
Osmnáctiletá Maja Norbergová, obyčejná dívka, výborná žačka a oblíbená kamarádka, se ze dne na den stala nejnenáviděnější osobou ve Švédsku, obviněnou z účasti na masakru na střední škole a vraždy svého chlapce a nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
14.
Allen Eskens  ·  XYZ (2017)
Student Joe Talbert má skromné cíle – dokončit úkol na hodinu literatury. Zadáním je sepsat životopis a rozhovor s nějakým neznámým člověkem. S blížícím se deadlinem zamíří Joe do nedalekého domova důchodců najít vhodný objekt pro pozorování. Tam se... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Angela Marsons  ·  Knižní klub (2017)
(6)
Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
16.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ (1)
Městem Nottawa se jako lavina šíří nový fenomén. Sociální síť s název NEED nabízí svým uživatelům vše, co chtějí mít. Chceš nový iPhone nebo lístky na koncert se vstupem do zákulisí? Výměnou za drobný úkol ti... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
17.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2013)
(25)
Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Holly Seddon  ·  Omega (2017)
Nezapomeňte dýchat.. Amy Stevenson byla největší novinová zpráva z roku 1995. Teprve patnáctiletá Amy zmizela, když se vracela ze školy, a o tři dny později byla nalezena v bezvědomí. Její útočník nebyl nikdy dopaden a její andělská... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Hollie Overton  ·  Ikar CZ (2017)
NA SKLADĚ
Myslela si, že útěkem to všechno skončí. Tím to ale teprve začíná… Lily poprvé za osm let neslyší cvaknutí zámku a hned ji to napadne: Taková šance už se nemusí opakovat! Po osmi letech se jí povede i s dcerou uprchnout ze spárů... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
20.
Michael Palmer  ·  Aktuell (2016)
Lékař Gary McHugh, proslulý washingtonský lékař vyšších vrstev, v panice zavolá svému bývalému spolužákovi a příteli Lou Welcomovi. McHugh věří, že bude obviněn z vraždy, kterou nespáchal, a prosí přítele o pomoc... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička