Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieThrillerMysteriózní

Momentálně se v této nabídce nachází 292 titulů

1.
Ruth Ware  ·  Leda (2017)
NA SKLADĚ TOP #10
Novinářka Lo Blacklocková, která píše do cestovatelských časopisů, právě dostala životní šanci: má se spolu s hrstkou cestujících z vyšší společnosti účastnit luxusní okružní plavby po norských fjordech. Soukromá jachta Polární záře se právě vydává na... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
2.
Peter Swanson  ·  Aktuell (2017)
NOVINKA
Na nočnom lete z Londýna do Bostonu stretne Ted Severson atraktívnu a záhadnú Lily Kintnerovu. Popíjajú Martini a hrajú hru, pri ktorej odhaľujú o sebe čoraz viac intímnych informácii. Ted rozpráva svojej náhodnej známej o manželke Mirande... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
3.
Lars Kepler  ·  Host (2017)
(46)
Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Jozef Karika  ·  Argo (2016)
(229)
Mysteriózní thriller plný hrůzy. Vyhořelý třicátník se po letech vrací do příměstské čtvrti na úpatí hory, která ukrývá mrazivé tajemství - ve výjimečně chladných zimách se tam ztrácejí děti. Společně s bývalou láskou a kamarády musí čelit nejen... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 10 dnů
5.
Dan Brown  ·  Argo (2010)
(22)
Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! ... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
6.
Ruth Ware  ·  Leda (2016)
(2)
Leonoře je šestadvacet a píše docela úspěšné detektivky. I když žije osaměle, je se svým způsobem života spokojená – až do dne, kdy dostane nečekané pozvání na předsvatební rozlučkový víkend své bývalé přítelkyně Clare, kterou deset let neviděla... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
James Rollins  ·  BB/art (2017)
NA SKLADĚ
Dva roky po svém zmizení v súdánské poušti se vůdce britské archeologické expedice profesor Harold McCabe objevuje znovu, ale umírá dřív, než stačí vyprávět svůj příběh. Záhada se prohloubí, když pitva odhalí děsivou skutečnost: někdo ho začal zaživa... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Peter May  ·  Host (2017)
(1)
Americká patoložka Margaret Campbellová se vrací do Spojených státu, kde ji však čeká kamion plný mrtvých Číňanů a konfrontace s vlastní minulostí. Pekingský detektiv Li Jen působící na čínském velvyslanectví ve Washingtonu má zjistit, proč se jeho... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
(3)
Studentka žurnalistiky přijíždí na odlehlý ostrov kvůli stáži v místních novinách. Jednoho dne se dozvídá, že ostrůvek skrývá záhadu, o níž jí dosud nikdo neřekl. Nakonec jí kolegové z redakce celý příběh vyprávějí... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Jess Kidd  ·  Host (2017)
Jako dítě byl Mahony nalezen na schodech sirotčince. Vždycky si myslel, že matka ho buď opustila, nebo zemřela. Když o šestadvacet let později dostane anonymní zprávu, že jí byl násilně odebrán, vydá se do své rodné vesnice Mulderrig, aby zjistil, co se.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Dan Brown  ·  Argo (2016)
(661)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Linda Castillo  ·  Moba (2017)
NA SKLADĚ
Kate Burkholderová, policejní náčelnice v ohijském městečku Painters Mill, pomáhá kriminalistům při hledání zmizelých amišských děvčat. Jenže scházejí jakékoliv indicie, starosvětská komunita Amišů je skoupá na informace a situace se ještě zhorší, když... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
13.
Amanda Quick  ·  Baronet (2017)
NA SKLADĚ
Autorka známých románů se se svou nejnovější knížkou vydává do třicátých let minulého století do idylického městečka Burning Cove v Kalifornii, které se stalo útočištěm hollywoodských hvězd a milionářů hledajících soukromí pro své skandální románky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
14.
Peter May  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ (2)
V hromadném hrobě v Šanghaji je nalezeno osmnáct znetvořených, rozkouskovaných ženských těl. Li je vyslán na místo, protože objevené mrtvoly mohou mít spojitost se starou nevyřešenou vraždou v Pekingu. Čeká ho pohled na hrůzný zločin... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
James Rollins  ·  BB/art (2014)
(22)
Sbírkami londýnského muzea otřese nevysvětlitelný výbuch – ničivá exploze, která zalarmuje tajné organizace na celém světě a odstartuje závod o to, kdo první odhalí, jak se to stalo, proč k tomu došlo a co to všechno znamená... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Martin Bečan  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ
Jsou města nudná a šedivá, obyčejná, jako lidé v nich. A potom jsou města, ve kterých sněží papír, krysy se mění v stíny a tramvajové koleje tvoří horské dráhy… Když čtveřice přátel objeví mezi domy uličku, která... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
David Mitchell  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Když nastane přesně ta správná chvíle, objevíte v úzké uličce lemované cihlovou zdí, jen kousek od obyčejné anglické hospody, vchod do neobyčejného domu. Cizí člověk vás tam osloví jménem a pozve vás dovnitř. Zpočátku se vám (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Steve Berry  ·  Domino (2012)
(3)
Bývalý americký vládní agent Cotton Malone se po vyřešení případu templářského dědictví vrací k pokojnému životu majitele antikvariátu v Kodani. Klidné dny rázně utne anonymní e-mail: „Máš něco, co chci já. Jsi jediný člověk, který ví... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Douglas Preston a Lincoln Child  ·  BB/art (2017)
Po dramatickém střetnutí s bytostí z jiného světa, k němuž došlo na exmouthském pobřeží ve státě Massachusetts, se zvláštní agent A. X. L. Pendergast pohřešuje – podle všeho je mrtev... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Mark Frost  ·  Jota (2017)
NA SKLADĚ (1)
Když se v roce 1990 na televizních obrazovkách objevil seriál Městečko Twin Peaks, získal si okamžitě srdce fanoušků po celém světě a stal se jedním z kultovních televizních seriálů. Režisér David Lynch vybudoval bizarní, fantaskní a často děsivý svět... (více o knize)
Naše cena: 568 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička