popis
Thriller

Knihy Próza Thriller

V podkategorii Thriller se nachází 1983 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
To prší moře
Radka Třeštíková  ·  Motto (2015)
SKLADEM  (6)
Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout nejen do křehké duše dvacetileté Hanky, ale také do osudů dalších, vzájemně propojených postav. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o... (více o titulu)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dní
2.
Playground
Lars Kepler  ·  Host (2017)
(6)
Jasmin Pascalová­-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu... (více o titulu)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
3.
Zmizelá
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2013)
(8)
Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal,... (více o titulu)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dní
4.
Lovec draků
Khaled Hosseini  ·  Leda (2012)
(6)
Strhující drama ze současného Afghanistánu. Autor, kalifornský lékař, inspirován vlastními vzpomínkami, vypráví příběh osudových zvratů, jimiž jeho hrdina Amír prochází od dětství na cestě k dospělému zmoudření nejprve za mírových posledních let... (více o titulu)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dní
5.
Stockholm: Přísně tajné
Hanna Lindberg  ·  No Limits (2017)
Stockholm - Přísně tajné je napínavý příběh o honbě za uznáním a láskou v současném Stockholmu, který se okamžitě po svém vydání stal bestsellerem ve Švédsku, Německu, Itálii a dalších zemích. Odehrává se v prostředí... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dní
6.
Poslední
Alexandra Oliva  ·  Knižní klub (2017)
Chtěla zažít dobrodružství. Nikdy by ji nenapadlo, jak daleko všechno zajde…Začalo to jako televizní reality show, nazvaná příznačně Ve tmě. Dvanáct účastníků vysadili v hlubokých lesích a vystavili podmínkám... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
7.
Smrt v zádech
Harlan Coben  ·  Knižní klub (2017)
(1)
Devátý thriller Harlana Cobena, který dobyl 1. místo žebříčku bestsellerů New York Times. Myslíš, že víš, co je pravda. Pravda je, že nevíš nic. Maya Sternová přišla téměř o všechno, co drželo její život pohromadě... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
8.
Konec hlídky
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(2)
Pachatel hrůzných činů leží v nemocnici a jeho uzdravení je nejisté, přesto má neuvěřitelnou moc páchat to nejhorší myslitelné zlo. Pokud ho vyšetřovatel Bill Hodges s Holly Gibneyovou brzy nezastaví, stanou se jeho oběťmi i oni… (více o titulu)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
9.
Krev na sněhu
Jo Nesbo  ·  Kniha Zlín (2015)
Sedmdesátá léta v Oslu. Olav Johansen nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, jestliže se rozčilí, ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. Něco málo přečetl, ale moc toho neví a rozhodně nemá takové znalosti... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
10.
Strážce boleslavského mystéria
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
V pořadí již osmý detektivní román oblíbeného autora se opět odehrává v době českého krále Přemysla II. Otakara. Správce hradu Bezdězu Oldřich z Chlumu stojí tentokrát proti nebezpečným úkladům tajného bratrstva. (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
11.
Hádův faktor
Robert Ludlum  ·  Domino (2011)
(1)
Na třech různých místech ve Spojených státech náhle a nezávisle na sobě umírají tři lidé na záhadný smrtící virus. Vědecký tým největší státní vojenské laboratoře se horečně snaží odhalit tajemství tohoto viru, ale bohužel marně... (více o titulu)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 4 dní
12.
Trilogie Kmotr Mrázek (komplet)
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2013)
(1)
Komplet tří knih o zavražděném vládci českého podsvětí. Odhaluje, kdo měl zájem na vraždě obávaného kmotra Františka Mrázka. Přibližuje, jaké sbíral kompromitující materiály na politiky. (více o titulu)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Prázdný trůn
Bernard Cornwell  ·  BB/art (2015)
(1)
Vládce Mercie Æthelred umírá, aniž po sobě zanechal mužského potomka, a začíná boj o uvolněný trůn. Největší mercijský válečník Uhtred z Bebbanburgu vždy podporoval Æthelredovu manželku Æthelflaed a také teď se snaží prosadit... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
14.
Boží oko
James Rollins  ·  BB/art (2014)
(2)
Sigma řeší jeden z dosud nejobtížnějších případů: Zřícení vojenské výzkumné družice Spojených států do odlehlé divočiny v Mongolsku spouští výbušné pátrání po cenném nákladu, který satelit nese – datech z přísně tajného fyzikálního projektu... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
Kyvadlo
Adam Hamdy  ·  XYZ (2017)
Probudil se zmatený. Dezorientovaný. Spoutaný na židli s oprátkou kolem krku. John Wallace nemá tušení, co se děje, ani jak se do této situace dostal. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. Je tohle... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
16.
Predátor
Wilbur Smith, Tom Cain  ·  Alpress (2017)
Za smrt manželky Hectora Crosse jsou zodpovědní dva muži: jeden z nich je mrtvý, ten druhý je psychopat Johnny Congo. Čeká v cele smrti na popravu, ta se kvapem blíží. Už jednou utekl, tak proč by se mu to nepodařilo znovu? Jeho jediným cílem je zničit... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
17.
Patnáctý skandál
James Patterson  ·  Alpress (2017)
Lindsay naplno prožívá mateřství a šťastné manželství. Když však z luxusního hotelu, kde došlo k vraždě, zmizí krásná, svůdná blondýna, začne se Lindsayina idyla drolit. Než se jí podaří ženu vystopovat a vyslechnout, zmizí i její manžel Joe... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
18.
Maestra
Maestra  
L.S. Hilton  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Judith je slušné děvče. Pracuje přece v uznávané aukční síni, s nikým nechodí, na večírky ji neužije. A když přijde o práci, protože odhalí podvod s obrazem, zdá se, že odstrkovaná hodná holka ke štěstí tentokrát nepřišla... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dní
19.
Zahrada bestií
Jeffery Deaver  ·  Domino (2009)
New York, rok 1936. Američan německého původu Paul Schumann je mafiánským hrdlořezem, jenž proslul svou geniální taktikou a zásadou přijímat pouze „spravedlivé“ zakázky. Poté se mu však jedna nájemná vražda nezdaří... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dní
20.
Varovné příznaky
CJ Lyons  ·  OLDAG (2010)
Studentka lékařské fakulty Amanda Masonová vykonává zároveň praxi v nemocnici Andělů milosrdenství a svou práci dělá velmi svědomitě. Ví, že se nesmí dopustit chyb, a ocitá se ve velmi obtížné situaci, jakmile narazí na případy se záhadnými symptomy... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička