Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkySlovenské a české detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 76 titulů

1.
Naďa Horáková  ·  Moba (2017)
NOVINKA
Jižní Morava. Dva detektivní případy. A jeden sympatický starožitník, který rád pomáhá rozplétat kriminalistické hádanky. V prvním příběhu je zavražděna učitelka a dojde k dopadení bandy převaděčů a pašeráků obrazů. Ve druhém dějství se staneme svědky... (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 13 dnů
2.
Jan Frána  ·  BELETRIS (2017)
NOVINKA
Tři vynikající detektivky z trampského prostředí od známého a oblíbeného autora, v nichž najdete napětí i humor, které k trampingu patří odjakživa. <br> Případ zatoulanýho rybáře: Příběh začíná na velkém vandru party... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Dominik Dán  ·  Slovart (2017)
NOVINKA TOP #33
Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať... (více o knize)
Naše cena: 301 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 4.7.2017) posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
4.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2017)
NA SKLADĚ (52)
Dvojice detektivů z oddělení vražd Richard Krauz a Josef Fischer zvaný Chosé vyšetřují nový případ: bestiální vraždu studentky architektury Moniky, kterou vrah uškrtil doma u rodičů, v jejím pokoji... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2017)
(52)
Začátek devadesátých let byl hektickým obdobím nejen na oddělení vražd, ale v celé společnosti. Ze zelenáče Richarda Krauze je samostatně pracující detektiv a s parťákem Jozefem Fischerem zvaným Chosé řeší jeden případ za druhým. Tenhle se stal na jaře... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
6.
Zora Beráková  ·  Motto (2017)
Tři detektivní novely o tom, jak vhodným místem pro vraždu jsou hotely. Nejnovější kniha známé autorky historických a detektivních příběhů obsahuje tři příběhy. V prvním z nich s názvem Příliš mnoho podezřelých řeší policie vraždu herečky, kterou... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(2)
Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřeb. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
8.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(2)
Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřeb. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného nálezu byli přivolání detektivové z oddělení vražd... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
9.
Vlastimil Vondruška  ·  Tympanum (2016)
Prokurátor krále Přemysla II. Otakara Oldřich z Chlumu a zároveň správce hradu Bezdězu má v pravomoci i vyšetřování a trestání hrdelních zločinů v kraji. Tentokrát řeší krádež trnu z Kristovy koruny; vzácné relikvie, již získal Havel z Lemberka hodlá... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
10.
Ladislav Beran  ·  Moba (2016)
Nové případy četnické pátračky volně navazují na předešlé knihy Písecká četnická pátračka a 92. policejní revír zasahuje, v nichž se autor vydává do minulosti a popisuje práci písecké četnické pátrací stanice v období první republiky.... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Vlastimil Vondruška  ·  Tympanum (2016)
Oldřich z Chlumu narazí nedaleko hradu Bezdězu na umírajícího mnicha. Od něho se dozví, že se připravuje zavraždění Přemysla II. Otakara. Okamžitě odjíždí krále varovat. Na Pražském hradě dojde k vraždě muže, který mohl o spiknutí podat svědectví... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
12.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Žádný rok v Krauzově krátké detektivní kariéře nebyl tak těžký jako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že na vině byla neuvážená porevoluční totální amnestie, protože vylidnila věznice a zalidnila ulice násilím. Krauz a jeho kolegové tenkrát... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
13.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(41)
Třetí příběh z období detektivních začátků Richarda Krauze se odehrává v listopadu 1989. Richard Krauz pracuje na oddělení vražd už půldruhého roku, ale starší kolegové na něj stále hledí jako na kriminalistické ucho. Jeho učitel, starý detektiv Burger... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
14.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Nový případ sdílí tentokrát detektiv Richard Krauz se svým mladým parťákem Jozefem Fischerem alias Josém, talentovaným vyšetřovatelem a nenapravitelným... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
15.
Vlastimil Vondruška  ·  AudioStory (2015)
Kdysi mu pomohla a nyní potřebuje pomoc sama… S majitelkou luxusního nevěstince na Starém Městě pražském se královský písař Jiří Adam z Dobronína v mládí znal. Nyní se se svým pomocníkem bakalářem Petrem a jeho ženou... (více o audioknize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 24%) posíláme do 6 dnů
16.
Iva Procházková  ·  Paseka (2014)
(1)
Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích, jehož vysílání chystá Česká televize od ledna 2015. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Nežná fatamorgána (MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD) SK
Dominik Dán  ·  Publixing Ltd (2016)
NA SKLADĚ (41)
Tretí príbeh z obdobia novembra 1989, z obdobia detektívnych začiatkov Richarda Krauza. Nežná revolúcia vrcholí a v štrnganí kľúčov zanikne osamelý výkrik, že niekde blízko je bezcitný surový vrah... Richard Krauz pracuje na oddelení vrážd už rok... (více o audioknize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Dominik Dán  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (29)
Začiatky deväťdesiatych rokov boli hektickým obdobím nielen na oddelení vrážd, ale v celej spoločnosti. Čo sa dialo v Našom Meste automaticky registrovali aj detektívi, a nielen registrovali... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
19.
Dominik Dán  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ (29)
Začiatky deväťdesiatych rokov boli hektickým obdobím nielen na oddelení vrážd, ale v celej spoločnosti. Čo sa dialo v Našom Meste automaticky registrovali aj detektívi, a nielen registrovali... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Zora Beráková  ·  Motto (2016)
Dvacet kriminálních povídek nás zavádí do nejrůznějších prostředí a odhaluje různé podoby lidských vztahů, vášně a touhy, které doutnají pod povrchem a nakonec vedou ke zločinu, jehož motivy bývají někdy velmi podivné a občas i naprosto malicherné. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička