popis
Slovenské a české detektivky

Knihy Próza Detektivky Slovenské a české detektivky

V podkategorii Slovenské a české detektivky se nachází 49 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Nestydaté neviňátko
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2017)
Dvojice detektivů z oddělení vražd Richard Krauz a Josef Fischer zvaný Chosé vyšetřují nový případ: bestiální vraždu studentky architektury Moniky, kterou vrah uškrtil doma u rodičů, v jejím pokoji... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dní
2.
Krev není voda
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Žádný rok v Krauzově krátké detektivní kariéře nebyl tak těžký jako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že na vině byla neuvážená porevoluční totální amnestie, protože vylidnila věznice a zalidnila ulice násilím. Krauz a jeho kolegové tenkrát... (více o titulu)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dní
3.
Rudý kapitán
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(2)
Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřeb. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného nálezu byli přivolání detektivové z oddělení vražd... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Cela číslo 17
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Nový případ sdílí tentokrát detektiv Richard Krauz se svým mladým parťákem Jozefem Fischerem alias Josém, talentovaným vyšetřovatelem a nenapravitelným... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Rudý kapitán
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(2)
Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřeb. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Vraždy ve znamení hvězdy
František Kalenda  ·  Vyšehrad (2016)
První díl řady detektivních příběhů ze středověké Prahy z období Karla IV. z pera mladého spisovatele Františka Kalendy. Rok 1350. Mladému králi Karlovi se konečně podařilo ukončit letité boje a sjednotit rozpolcenou Říši. České království si... (více o titulu)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Vražda neviňátek
Stanislav Češka  ·  Moba (2017)
Za plukovníkem Motlem přichází spolužák jeho manželky, gynekolog z brněnského předměstí. U jedné ze svých pacientek totiž postrádá dítě, které se jí mělo narodit. Pacientka tvrdí, že v nemocnici potratila. Doktor však zjistí, že tam žena byla naposledy... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Něžná fata morgána
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Třetí příběh z období detektivních začátků Richarda Krauze se odehrává v listopadu 1989. Richard Krauz pracuje na oddělení vražd už půldruhého roku, ale starší kolegové na něj stále hledí jako na kriminalistické ucho. Jeho učitel, starý detektiv Burger... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
92. policejní revír zasahuje
Ladislav Beran  ·  Moba (2016)
V nových případech významného píseckého autora a emeritního komisaře kriminální služby se čtenáři opět setkají s píseckou galerkou, v níž se vyskytují tehdejší kasaři, kapsářky, drobní zlodějíčci, hochštapleři, lehké prodejné holky z nevěstinců... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Nové případy četnické pátračky
Ladislav Beran  ·  Moba (2016)
Nové případy četnické pátračky volně navazují na předešlé knihy Písecká četnická pátračka a 92. policejní revír zasahuje, v nichž se autor vydává do minulosti a popisuje práci písecké četnické pátrací stanice v období první republiky.... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Poslouchej toho s pistolí
Ladislav Beran  ·  Moba (2016)
Studnička, Mach, Čtveráková, Starosta, Lojda a další, to jsou dobře známé postavy písecké kriminálky. Ačkoli dokáží svého šéfa kapitána Karase pořádně potrápit a mnohdy i překvapit, lidé na druhé straně zákona s nimi musejí p (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Syndrom odumřelé duše
Roman Cílek  ·  Moba (2016)
Psycholožka Judita Svárová je poslána k předběžnému výslechu muže podezřelého z bezohledné vraždy se sexuálním podtextem. Protože právě dokončila posudek mladého vraha, který týral a zabíjel náhodně vybrané ženy, do nového případu se jí příliš nechce... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Vejce podle Stroganova
Naďa Horáková  ·  Moba (2016)
Vražda majitele prestižního hotelového řetězce obrátí život naruby redaktorce brněnského gastronomického časopisu Taťáně Krempové. K nelibosti svého bratrance, kriminalisty Richarda, a jeho kolegy Alexeje pátrá po vrahovi na vlastní pěst, aby získala... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
14.
Vysoké hry inspektora Rádla
Marek Skřipský  ·  Moba (2017)
Doba zrychluje, nabírá obrátky, které ženou Československo i Evropu do nebezpečných časů. Druhá polovina třicátých let se nese ve znamení překonání hospodářské krize, dynamického rozvoje a pokroku v mnoha oblastech. Vrchní inspektor Jan Rádl ze... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
15.
Vraždy v hotelu
Zora Beráková  ·  Motto (2017)
Tři detektivní novely o tom, jak vhodným místem pro vraždu jsou hotely. Nejnovější kniha známé autorky historických a detektivních příběhů obsahuje tři příběhy. V prvním z nich s názvem Příliš mnoho podezřelých řeší policie vraždu herečky, kterou... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
16.
Dívky nalehko
Iva Procházková  ·  Paseka (2016)
V soukromé zahradě je nalezena mrtvá dívka, oděná jen v lehkém erotickém prádle. Na první pohled okolnosti ukazují na sexuálně motivovanou vraždu. Svérázný komisař Holina, který dá stejně na svou policejní intuici jako na radu... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Rýže po charvátsku, Stínová hra
Hana Prošková  ·  Motto (2017)
Dva kriminální případy vyšetřují dva přátelé, malíř Horác a kapitán Vašátko. Každý z nich svým způsobem hledá cestu k pravdě, skryté pod nánosem falešných stop. Rýže po charvátsku je případem zákeřných otrav arzénem v... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Muž na dně
Iva Procházková  ·  Paseka (2014)
(1)
Kriminální román Ivy Procházkové je předehrou seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích, jehož vysílání chystá Česká televize od ledna 2015. V románu poznáváme hrdiny s časovým předstihem dvou let... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
19.
2x: Vrchní inspektor Pravítko, Denis
Jan Peringer  ·  Oftis (2016)
Knížka obsahuje dva příběhy. V tom prvním řeší vynikající detektiv - vrchní inspektor Josef Pravítko zapeklitý případ starého a zámožného muže, který se rozhodl povolat svého vnuka a dědice ze zámoří, aby se ujal správy rodinného majetku. Vysílá proto... (více o titulu)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Pronikavý smích
Hana Militká  ·  KRIGL (2016)
Kapitán František Váchal opět zasahuje. Poradí si s neobvyklým stážistou? Odhalí bandu zlodějů diamantů? Podaří se rozluštit záhadnou smrt mladé kolegyně? Čtěte román Pronikavý smích. Dozvíte se víc… (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička