popis
Finsko

Knihy Próza Detektivky Severské detektívky Finsko

V podkategorii Finsko se nachází 11 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Babičky: Mrtvý kuchař
Minna Lindgren  ·  XYZ (2015)
(2)
Dokážete si představit, že by mohlo v domově důchodců dojít k něčemu nezákonnému – ať už k podezřelému úmrtí, krádeži nebo obchodu s léky? Jeho devadesátileté obyvatelky Siiri, Irma a Anna-Liisa ano! Životy obyvatel soukromého... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
2.
Babičky: Na útěku
Minna Lindgren  ·  XYZ (2016)
Siiri, Irma a Anna-Liisa znovu na stopě ve druhém díle finské trilogie. Pobyt v domově důchodců Podzimní háj se promění v učiněné peklo, když se ocitne v obležení hlasitě nadávajících... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Kolibřík
Kati Hiekkapelto  ·  Host (2016)
Má maďarské kořeny a narodila se v bývalé Jugoslávii. Někdejší uprchlice Anna Fekete se po delší době vrací do severofinského přímořského městečka, ve kterém od devíti let vyrůstala, a nastupuje k policii jako vyšetřovatelka. Ačkoli se v nové vlasti už... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Babičky: Den zkázy
Minna Lindgren  ·  XYZ (2016)
Rekonstrukce Podzimního háje skončila a její devadesátileté obyvatelky se mohou vrátit zpět. Ale už je nečeká to, na co byly zvyklé. Místo, kde se cítily jako doma, se změnilo ve státem financovaný projekt péče o seniory, řízený pros (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Babičky (BOX)
Minna Lindgren  ·  XYZ (2016)
Neumíte i představit, že by mohlo v domově důchodců dojít k něčemu nezákonnému, ať už k podezřelému úmrtí, krádeži, obchodu s léky nebo podivné rekonstrukci? Jeho devadesátileté obyvatelky Siiri, Irma a Anna-Liisa ano! Babičky jsou ďábelsky zábavnou a... (více o titulu)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
6.
Skryj mě ve svém srdci
Torsten Pettersson  ·  Argo (2012)
Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Hush baby
Johanna Holmström  ·  Kniha Zlín (2016)
Vrakören je vilová čtvrť na pobřeží, na půl cesty mezi Borga a Helsinkami. Zapadlá čtvrť s hrstkou domů a temně šumícím lesem. Perfektní místo pro dobrodružství, ale také tajemství. A právě sem se přistěhuje Olof s manželkou... (více o titulu)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Dej mi své oči
Torsten Pettersson  ·  Argo (2011)
(1)
Ve švédsko-finském okrese Forshälla dojde k brutální vraždě inženýrky Gabrielly Dahlströmové, mladé inženýrky pracující v jaderné elektrárně. Případ dostane na starost inspektor Harald Lidmark... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
9.
Omyl komisaře Palmua
Mika Waltari  ·  Knižní klub (2003)
(1)
Komisař Palmu je v každém ohledu originál a jeho příběhy jsou nasyceny nesmazatelnou atmosférou severských bílých nocí a slanou vůní přístavního života... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
10.
Past
Marko Leino  ·  Knižní klub (2014)
Juha Viitasalo, vyšetřovatel helsinské protidrogové jednotky, rozplétá složitou operaci Troika, plán na převoz heroinu z Ruska přes Finsko a Švédsko do Evropy. Místní šéf podsvětí Sundström je ve vězení, o akci se proto stará... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) Tento titul je vyprodán
VYPRODÁNO
Titul je vyprodán, zatím se nechystá dotisk.
11.
Babičky: Smrť vo večernom háji
Minna Lindgren  ·  XYZ (2017)
SKLADEM  (1)
Nedokážete si predstaviť, že by sa v domove pre seniorov mohlo stať niečo nezákonné? Napríklad podozrivé úmrtie, krádeže či obchodovanie s liekmi? Jeho deväťdesiatročné obyvateľky Siiri, Irma a Anna-Liisa áno! Život v domove s... (více o titulu)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dní
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička