Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDetektivkySeverské detektívkyFinsko

Momentálně se v této nabídce nachází 14 titulů

1.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Rekonštrukcia Večerného hája sa skončila a jej deväťdesiatročné obyvateľky sa môžu nasťahovať späť. Po návrate ich však čaká nemilé prekvapenie. Miesto, kde sa cítili ako doma, sa zmenilo na štátom financovaný projekt starostlivosti o seniorov, riadený... (více o knize)
Naše cena: 321 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.11.2017
2.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Rekonstrukce Podzimního háje skončila a její devadesátileté obyvatelky se mohou vrátit zpět. Ale už je nečeká to, na co byly zvyklé. Místo, kde se cítily jako doma, se změnilo ve státem financovaný projekt péče o seniory, řízený pros (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2015)
NA SKLADĚ (5)
Dokážete si představit, že by mohlo v domově důchodců dojít k něčemu nezákonnému – ať už k podezřelému úmrtí, krádeži nebo obchodu s léky? Jeho devadesátileté obyvatelky Siiri, Irma a Anna-Liisa ano! Životy obyvatel soukromého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
4.
Kati Hiekkapelto  ·  Host (2016)
Má maďarské kořeny a narodila se v bývalé Jugoslávii. Někdejší uprchlice Anna Fekete se po delší době vrací do severofinského přímořského městečka, ve kterém od devíti let vyrůstala, a nastupuje k policii jako vyšetřovatelka. Ačkoli se v nové vlasti už... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2016)
Neumíte i představit, že by mohlo v domově důchodců dojít k něčemu nezákonnému, ať už k podezřelému úmrtí, krádeži, obchodu s léky nebo podivné rekonstrukci? Jeho devadesátileté obyvatelky Siiri, Irma a Anna-Liisa ano! Babičky jsou ďábelsky zábavnou a... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Marko Leino  ·  Knižní klub (2014)
NA SKLADĚ
Juha Viitasalo, vyšetřovatel helsinské protidrogové jednotky, rozplétá složitou operaci Troika, plán na převoz heroinu z Ruska přes Finsko a Švédsko do Evropy. Místní šéf podsvětí Sundström je ve vězení, o akci se proto stará... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ (5)
Nedokážete si predstaviť, že by sa v domove pre seniorov mohlo stať niečo nezákonné? Napríklad podozrivé úmrtie, krádeže či obchodovanie s liekmi? Jeho deväťdesiatročné obyvateľky Siiri, Irma a Anna-Liisa áno! Život v domove s... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ
Pobyt v domove s opatrovateľskou službou pre seniorov Večerný háj sa premení na hotové peklo, keď sa ocitne v područí robotníkov zahraničnej firmy, ktorí ani náhodou nešetria nadávkami najhrubšieho zrna. Hluk je priam neznesiteľný, steny samá diera a... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Johanna Holmström  ·  Kniha Zlín (2016)
Vrakören je vilová čtvrť na pobřeží, na půl cesty mezi Borga a Helsinkami. Zapadlá čtvrť s hrstkou domů a temně šumícím lesem. Perfektní místo pro dobrodružství, ale také tajemství. A právě sem se přistěhuje Olof s manželkou... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Torsten Pettersson  ·  Argo (2012)
(1)
Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2016)
Siiri, Irma a Anna-Liisa znovu na stopě ve druhém díle finské trilogie. Pobyt v domově důchodců Podzimní háj se promění v učiněné peklo, když se ocitne v obležení hlasitě nadávajících... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Minna Lindgren a Nela Boudová  ·  XYZ (2016)
(5)
Neumíte si představit, že by mohlo v domově důchodců dojít k něčemu nezákonnému - ať už k podezřelému úmrtí, krádeži nebo obchodu s léky? Jeho devadesátileté obyvatelky Siiri, Irma a Anna-Liisa ano! Životy obyvatel soukromého... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Torsten Pettersson  ·  Argo (2011)
(1)
Ve švédsko-finském okrese Forshälla dojde k brutální vraždě inženýrky Gabrielly Dahlströmové, mladé inženýrky pracující v jaderné elektrárně. Případ dostane na starost inspektor Harald Lidmark... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Mika Waltari  ·  Knižní klub (2003)
(2)
Komisař Palmu je v každém ohledu originál a jeho příběhy jsou nasyceny nesmazatelnou atmosférou severských bílých nocí a slanou vůní přístavního života... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička