Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkySeverské detektívkyDánsko

Momentálně se v této nabídce nachází 15 titulů

1.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2015)
(1)
Jednoho jarního dne se skupinka lidí v černém audi vydává na odlehlou loveckou chatu v lese severně od Kodaně. V autě je i mladá africká žena - prostitutka. Chtějí ji potrestat za to, že... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Katrine Engberg  ·  Motto (2017)
Mladá žena je nalezena brutálně zavražděná ve svém bytě s tajemným vzorem vyřezaným do obličeje. Policejní komisaři kodaňské policie Jeppe Korner a Anette Wernerová vraždu vyšetřují a postupně rozkrývají síť vztahů, ve které každý ze zapletených lidí... (více o knize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 5.10.2017
3.
Lars Kepler  ·  HarperCollins Publishers (2014)
The No 1 Swedish thriller by the author of The Hypnotist and The Nightmare One girl is dead Detective Inspector Joona Linna has been called to a home for troubled girls, north of Stockholm. A young girl has been brutally murdered, ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Peter Hoeg  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Susan Svendsenová je úspešná experimentálna fyzička. Má zvláštnu danosť: na ľudí okolo seba pôsobí, akoby im vpichla sérum pravdy – zverujú sa jej s najtajnejšími pocitmi, myšlienkami i... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
5.
Agnete Friis  ·  Motto (2017)
Po smrti matky a odsouzení otce za její vraždu si Ella prošla péčí dánského sociálního systému, mnoha pěstounskými rodinami i polepšovnou. V osmadvaceti letech se stará o jedenáctiletého syna, jedinou rodinu, kterou má. Minulost ji ale stále... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 21.9.2017
6.
Thomas Rydahl  ·  Mladá fronta (2017)
Na pláži na kanárském ostrově Fuerteventura se najde havarované auto. Na zadním sedadle je kartonová krabice a v ní leží tělo chlapečka. Nikdo neví, jak se mrtvé dítě jmenuje, a po řidiči vozu není nikde ani stopa. Vražda je to (více o knize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
7.
Ane Riel  ·  Omega (2017)
(3)
Pryskyřice je silný příběh o lásce mezi lidmi, o věrnosti a starostlivosti – někdy velmi přehnané. Je to také děsivé zúčtování s obavou ze ztráty, o paranoie a nemyslitelné krutosti... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 18.10.2017
8.
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2017)
Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
9.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2013)
Do Grónska přijíždí delegace vedená dánským ministrem životního prostředí a německou kancléřkou s úkolem dosvědčit důsledky globálního oteplování. Ministerská návštěva však na ledovci nachází mrtvolu mladé ženy, zavražděné před více než pětadvaceti lety.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2014)
(1)
Vrchní kriminální komisař Konrad Simonsen se po infarktu vrací do kodaňského oddělení vražd. Všichni zde žijí vyšetřováním střelby ve škole, ale Simonsenovi je s ohledem na jeho zdraví přidělen bezvýznamný případ: přezkoumání smrti... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2011)
(2)
Jednoho pondělního rána najdou děti ve školní tělocvičně něco opravdu děsivého. Pět nahých a zmrzačených těl visí s geometrickou přesností ze stropu tělocvičny. Vypadá to téměř jako veřejná poprava... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Ane Riel  ·  Premedia (2017)
NA SKLADĚ AKCE (3)
Severskou krimi roku 2016 sa stal román, ktorý s detektívkami nemá veľa spoločného. Temný príbeh dánskej autorky je o nezvyčajnej rodine žijúcej na izolovanom ostrove. Ďaleko od ľudí sa tam dejú veci, ktoré pripadajú normálne iba samotným zúčastneným... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
13.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Vrchní kriminální komisař Konrad Simonsen se po infarktu vrací do kodaňského oddělení vražd. Všichni zde žijí vyšetřováním střelby ve škole, ale Simonsenovi je s ohledem na jeho zdraví přidělen bezvýznamný případ... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 64%) ihned ke stažení
14.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
ednoho jarního dne se skupinka lidí v černém audi vydává na odlehlou loveckou chatu v lese severně od Kodaně. V autě je i mladá nigerijská žena — prostitutka. Chtějí ji potrestat za to, že se nechovala dost vřele ke klientům... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
Žena v kleci (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jussi Adler-Olsen  ·  OneHotBook (2013)
TOP #86
První případ komisaře Morka z oddělení Q. Neobyčejně poutavý thriller o bezbranné ženě, která musí snášet utrpení, o jednom paličatém kriminalistovi a o pachateli, který nezná slitování. Napínavé čtení, a zároveň sonda do temných hlubin lidské duše... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. (Gabriel Laub)
Kávička