Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkySeverské detektívkyDánsko

Momentálně se v této nabídce nachází 12 titulů

1.
Žena v kleci (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jussi Adler-Olsen  ·  OneHotBook (2013)
TOP #11
První případ komisaře Morka z oddělení Q. Neobyčejně poutavý thriller o bezbranné ženě, která musí snášet utrpení, o jednom paličatém kriminalistovi a o pachateli, který nezná slitování. Napínavé čtení, a zároveň sonda do temných hlubin lidské duše... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Vrchní kriminální komisař Konrad Simonsen se po infarktu vrací do kodaňského oddělení vražd. Všichni zde žijí vyšetřováním střelby ve škole, ale Simonsenovi je s ohledem na jeho zdraví přidělen bezvýznamný případ... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 64%) ihned ke stažení
3.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
ednoho jarního dne se skupinka lidí v černém audi vydává na odlehlou loveckou chatu v lese severně od Kodaně. V autě je i mladá nigerijská žena — prostitutka. Chtějí ji potrestat za to, že se nechovala dost vřele ke klientům... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
Lars Kepler  ·  HarperCollins Publishers (2014)
The No 1 Swedish thriller by the author of The Hypnotist and The Nightmare One girl is dead Detective Inspector Joona Linna has been called to a home for troubled girls, north of Stockholm. A young girl has been brutally murdered, ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Peter Hoeg  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ
Susan Svendsenová je úspešná experimentálna fyzička. Má zvláštnu danosť: na ľudí okolo seba pôsobí, akoby im vpichla sérum pravdy – zverujú sa jej s najtajnejšími pocitmi, myšlienkami i... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Ane Riel  ·  Omega (2017)
(3)
Pryskyřice je silný příběh o lásce mezi lidmi, o věrnosti a starostlivosti – někdy velmi přehnané. Je to také děsivé zúčtování s obavou ze ztráty, o paranoie a nemyslitelné krutosti... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 18.10.2017
7.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2013)
Do Grónska přijíždí delegace vedená dánským ministrem životního prostředí a německou kancléřkou s úkolem dosvědčit důsledky globálního oteplování. Ministerská návštěva však na ledovci nachází mrtvolu mladé ženy, zavražděné před více než pětadvaceti lety.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
8.
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2017)
Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti... (více o knize)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 31.10.2017
9.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2014)
(1)
Vrchní kriminální komisař Konrad Simonsen se po infarktu vrací do kodaňského oddělení vražd. Všichni zde žijí vyšetřováním střelby ve škole, ale Simonsenovi je s ohledem na jeho zdraví přidělen bezvýznamný případ: přezkoumání smrti... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2015)
(1)
Jednoho jarního dne se skupinka lidí v černém audi vydává na odlehlou loveckou chatu v lese severně od Kodaně. V autě je i mladá africká žena - prostitutka. Chtějí ji potrestat za to, že... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Liselotte Hammer a Soren Hammer  ·  Host (2011)
(2)
Jednoho pondělního rána najdou děti ve školní tělocvičně něco opravdu děsivého. Pět nahých a zmrzačených těl visí s geometrickou přesností ze stropu tělocvičny. Vypadá to téměř jako veřejná poprava... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Ane Riel  ·  Premedia (2017)
NA SKLADĚ (3)
Severskou krimi roku 2016 sa stal román, ktorý s detektívkami nemá veľa spoločného. Temný príbeh dánskej autorky je o nezvyčajnej rodine žijúcej na izolovanom ostrove. Ďaleko od ľudí sa tam dejú veci, ktoré pripadajú normálne iba samotným zúčastneným... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička