Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 369 titulů

1.
Řezník  E-KNIHA
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
2.
Martin Goffa  ·  Mladá fronta (2014)
Když se jednoho květnového dopoledne notorický zlodějíček Krajka při docela obyčejné vloupačce rozhodne otevřít i dveře koupelny, netuší, jaká hrůzná podívaná na něj uvnitř čeká. O několik týdnů později po brutálním útoku sám umírá... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Lone Theils  ·  Ikar CZ (2017)
(1)
Novinářka Nora Sandová má zálibu ve sbírání starých kufrů, a když jeden obzvláště podařený exemplář objeví v malé anglické vesničce, ani ve snu by ji nenapadalo, že krom nového úlovku dost možná natrefila i na pořádného... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
4.
Ann Granger  ·  Motto (2013)
(1)
Když jednou večer sveze Meredith Mitchellová na opuštěné silnici před Bamfordem stopařku, vyvolá to v ní podivný neklid. Sebejistá, a přece uzavřená mladá žena si přeje vysadit u Tudorovské rezidence... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Banda vyděračů terorizuje majetné obyvatele města a neštítí se ani vražd. Svědkyni jedné z nich zpočátku umlčí vyhrůžky a strach, ale její láska k policejnímu kapitánovi je silnější – tomu se podaří vůdce gangu přivést až do... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Shirley Jackson  ·  Argo (2015)
(1)
Do starého domu zvaného Hill House přijíždí čtveřice pátračů: odborník v okultních vědách doktor Montague, jeho asistentka Theodora, dědic domu Luke a také mladá dívka jménem Eleanor, o níž se téměř nic neví. Společně se rozhodnou přijít na kloub... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Peter Mayle  ·  Argo (2016)
Bonviván, světák, labužník a příležitostný detektiv Sam Lewitt se opět vrací z Los Angeles do kouzelné a sluncem zalité Provence. Když jedné dámě z místní společenské smetánky náhle zmizí diamanty, Elena, Samova partnerka jak v lásce, tak v řešení... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Deborah Crombie  ·  Motto (2012)
Když tým záchranářů objeví v řece mrtvolu vysoce postavené policistky Rebeky Meredithové, Duncanu Kincaidovi se do vyšetřování příliš nechce. Má totiž za několik dní vystřídat svou ženu Gemmu na rodičovské dovolené s Charlottkou... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(67)
Brilantní detektivní román Bestie se odehrává po velkých společenských změnách, přesněji po sametové revoluci a následné amnestii v roce 1990, po níž se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
11.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Nevídaný vynález může zpravidla znamenat užitečnost lidem – u lačných jedinců ovšem také rychlou cestu k obohacení se. Krádež formule na výrobu ohebného skla tedy rozpoutá zběsilý shon po pachateli... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Johan Theorin  ·  Moba (2015)
Na rozlehlé planině Ölandu odpočívají mrtví válečníci z doby bronzové, připravení vstát, když je někdo vyruší. Plochou krajinou vybíhají do neznáma kondiční běžci a střetávají se s unavenými bloudícími turisty. V opuštěných ölandských kostelech se tajně.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Connie Kostel Spittler  ·  XYZ (2016)
Lily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Rob Thomas a Jennifer Graham  ·  Random House (2014)
(1)
From Rob Thomas, the creator of the television series and movie phenomenon Veronica Mars, comes the first book in a thrilling mystery series that picks up where the feature film left off... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
(1)
V dalším příběhu soudce Ti, slavného vyšetřovatele a soudce působícího v Číně v 7. století za vlády dynastie Tchang, uvízne soudce se svým věrným sluhou kvůli povodni a neustávajícím lijákům v malém městečku. (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
M.C. Beaton  ·  Motto (2014)
Ráno ve svatební den Agathy a Jamese se zdálo být bez mráčku. Čas jejich štěstí však vypršel, když se v kostele objevil její manžel Jimmy, o němž si myslela, že je už dávno mrtvý. Agatha by ho nejraději hned u oltáře zaškrtila... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Olivier Truc  ·  Panteon (2014)
(1)
Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu, darovaného jedním francouzským vědcem. Velkou událost zmaří krádež. V minulosti bylo zničeno mnoho takových bubnů v boji proti pohanství... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
Císařův oblíbený kuchař je zavražděn v samém srdci Zakázaného města. Soudce Ti je povolán do císařských přípraven jídla a musí se mít na pozoru, aby ho nadšení pro dobré jídlo příliš neodvrátilo od vyšetřování případu... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
M.C. Beaton  ·  Motto (2016)
Šestý díl jedné z nejúspěšnějších britských detektivních sérií, přeložené do mnoha jazyků. Agatha, majitelka úspěšné PR agentury, se jednoho dne rozhodla, že má Londýna i reklamy dost a přestěhovala se do idylické vesničky Carsely, kde si chtěla... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Mark Haddon  ·  Argo (2014)
NA SKLADĚ (11)
Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička