Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDetektivkyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 372 titulů

1.
Nicolás Obregón  ·  Kniha Zlín (2017)
NOVINKA
Inspektor Iwata nastupuje na tokijské oddělení vražd. Spolu s kolegyní je okamžitě podstaven před hrůzostrašný případ vyvražděné rodiny. Pachatel vyňal jedné z obětí srdce a před smrtí ji donutil nakreslit tajemný... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 6 dnů
2.
Alan Bradley  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Blíží se Vánoce. Flavia de Luce – jedenáctiletá vášnivá chemička a příležitostná vyšetřovatelka – se schovává u sebe v laboratoři a připravuje past na Santa Clause. Poklid Jeleního mlází, chátrajícího panského... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
3.
Stefan Ahnhem  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Učiteľa pracovného vyučovania nájdu brutálne zavraždeného v jeho dielni. Vrah pri tele zanechal fotografiu triedy zo začiatku osemdesiatych rokov. Obeť mala na fotografii tvár prečiarknutú krížikom... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.11.2017
4.
Lone Theils  ·  Ikar CZ (2017)
AKCE (2)
Novinářka Nora Sandová má zálibu ve sbírání starých kufrů, a když jeden obzvláště podařený exemplář objeví v malé anglické vesničce, ani ve snu by ji nenapadalo, že krom nového úlovku dost možná natrefila i na pořádného... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dnů
5.
Peter Mayle  ·  Argo (2016)
Bonviván, světák, labužník a příležitostný detektiv Sam Lewitt se opět vrací z Los Angeles do kouzelné a sluncem zalité Provence. Když jedné dámě z místní společenské smetánky náhle zmizí diamanty, Elena, Samova partnerka jak v lásce, tak v řešení... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
6.
Shirley Jackson  ·  Argo (2015)
NA SKLADĚ (3)
Do starého domu zvaného Hill House přijíždí čtveřice pátračů: odborník v okultních vědách doktor Montague, jeho asistentka Theodora, dědic domu Luke a také mladá dívka jménem Eleanor, o níž se téměř nic neví. Společně se rozhodnou přijít na kloub... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2015)
(1)
Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Deborah Crombie  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ
V pochybném hotelu ve čtvrti Křišťálový palác je nalezen renomovaný advokát, svázaný a uškrcený. Zdánlivě spořádaný manžel se po večerech oddával nebezpečným hrátkám... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(521)
Brilantní detektivní román Bestie se odehrává po velkých společenských změnách, přesněji po sametové revoluci a následné amnestii v roce 1990, po níž se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Ann Granger  ·  Motto
V touze po klidnějším životě přesvědčila Sally Caswellová svého manžela Liama, aby se přestěhovali z Londýna do klidného venkovského Oxfordshiru. Avšak jejich život má do vysněné idyly daleko... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Lee Harrisová  ·  Motto (2015)
Jane Bauerová a její kolegové znovu otevírají odložený případ staré vraždy. Před deseti lety bylo nalezeno tělo mladého tajného policisty, Afroameričana Micaha Anthonyho, zastřeleného na Waverly Place. Vrah nezanechal na místě činu žádné stopy a... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Matthew FitzSimmons  ·  Knižní klub (2017)
Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Rob Thomas a Jennifer Graham  ·  Random House (2014)
(1)
From Rob Thomas, the creator of the television series and movie phenomenon Veronica Mars, comes the first book in a thrilling mystery series that picks up where the feature film left off... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Johan Theorin  ·  Moba (2015)
Na rozlehlé planině Ölandu odpočívají mrtví válečníci z doby bronzové, připravení vstát, když je někdo vyruší. Plochou krajinou vybíhají do neznáma kondiční běžci a střetávají se s unavenými bloudícími turisty. V opuštěných ölandských kostelech se tajně.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Lee Harrisová  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ
Jane Bauerová, povýšená na detektiva prvního stupně newyorského policejního oddělení, je po téměř fatálním střetu s vrahem zpátky ve službě. Zatímco ona je nadšená, že je v práci, její nový případ neslibuje příliš velkou šanci na vyřešení... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
16.
M.C. Beaton  ·  Motto (2014)
(1)
Ráno ve svatební den Agathy a Jamese se zdálo být bez mráčku. Čas jejich štěstí však vypršel, když se v kostele objevil její manžel Jimmy, o němž si myslela, že je už dávno mrtvý. Agatha by ho nejraději hned u oltáře zaškrtila... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Mark Haddon  ·  Argo (2014)
NA SKLADĚ (50)
Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2012)
(7)
V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem Herculem Poirotem, tak s neméně úspěšnou odhalovatelkou zločinu Jane Marplovou... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
M.C. Beaton  ·  Motto (2016)
Šestý díl jedné z nejúspěšnějších britských detektivních sérií, přeložené do mnoha jazyků. Agatha, majitelka úspěšné PR agentury, se jednoho dne rozhodla, že má Londýna i reklamy dost a přestěhovala se do idylické vesničky Carsely, kde si chtěla... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
Lee Harrisová  ·  Motto (2012)
NA SKLADĚ
Chris Bennettová žije se svou rodinou ve starém domě, který zdědila po tetě. Až potopa ve sklepě ji přinutí udělat pořádek v tetiných písemnostech a mezi nimi narazí na dvě podivná úmrtní oznámení... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička