popis
Ostatní

Knihy Próza Detektivky Ostatní

V podkategorii Ostatní se nachází 327 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Bretaňská pýcha
Jean-Luc Bannalec  ·  Knižní klub (2017)
Na břehu malebné řeky Belon, v oblasti, kde se pěstují světově proslulé ústřice, objeví svéhlavá stárnoucí herečka mrtvolu muže. Jen o něco později obdrží komisař Dupin zprávu z legendami opředených kopců Monts d’Arrée... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
2.
Pravda o případu Harryho Queberta
Joël Dicker  ·  Argo (2013)
(2)
Zvraty nabitý detektivní román o profesorovi literatury, na jehož zahradě se najde zakopaná jeho šestnáctiletá milenka. Tučný román obdržel Hlavní cenu Francouzské akademie 2012, Goncourtovu cenu Goncourt des Lycéens 2012... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
3.
Bestie
Bestie  
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(1)
Brilantní detektivní román Bestie se odehrává po velkých společenských změnách, přesněji po sametové revoluci a následné amnestii v roce 1990, po níž se... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Příliš krátký provaz
Matthew FitzSimmons  ·  Knižní klub (2017)
Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší... (více o titulu)
Naše cena: 287 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 6 dní
5.
Čtyři roční doby
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(7)
Čtyři roční doby se poněkud vymykají Kingově tvorbě nejen rozsahem, ale především laděním, a mohou proto být příjemným překvapením i pro čtenáře, kteří zrovna nejsou příznivci Mistra hororu... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
6.
Erotický knižní klub
Connie Kostel Spittler  ·  XYZ (2016)
Lily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
7.
Muzikální Sherlock
Ilja Hurník  ·  XYZ (2017)
Příběhy založené na hypotéze, že Sherlock Holmes byl nejen detektiv, ale především houslový virtuóz. Jeho muzikantskou vášní ale trpí hlavně věrný společník Watson. Holmes má slavit jubileum stého vyřešeného případu, ale... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Vendeta
Lee Child  ·  BB/art (2012)
Jednadvacet původních napínavých povídek o zločinech a lidech, kteří se je rozhodli pomstít; vybral Lee Child, autor úspěšné série s Jackem Reacherem... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
Analytik
John Katzenbach  ·  Domino (2013)
Newyorský psychoanalytik Frederick Starks dostal záhadný, výhrůžný dopis. Po přečtení jeho řádků se ocitl ve víru nebezpečné hry, kterou režíruje neznámý šílenec. Základní pravidlo zní: během dvou týdnů musí Starks odhalit pisatelovu identitu... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Příběhy Arthura Gordona Pyma
Edgar Allan Poe  ·  Omega (2013)
(2)
Jediný dokončený román amerického prozaika Edgara Allana Poea vypráví příběh Artura Gordona Pyma, který se z touhy po dobrodružství tajně vydá na moře. Jeho přítel, syn námořního kapitána, jej skryje na lodi a tají jeho přítomnost před ostatními... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Studio 6
Liza Marklundová  ·  Knižní klub (2013)
(1)
Na hřbitově v jednom ze stockholmských parků je nalezena mrtvá dívka. Brutální vražda se sexuálním motivem okamžitě obsadí titulní stránky švédských novin. Poté co je ze zločinu obviněn ministr zahraničního obchodu, rozpoutá se mediální peklo... (více o titulu)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Poslední na řadě
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2013)
(1)
Už podruhé unikl Teddy Clock smrti. Před dvěma lety jen náhodou vyvázl, celá jeho rodina však byla vyvražděna. A teď ve svých čtrnácti, jako při děsivé ozvěně minulosti, Teddy jediný přežije masakr své pěstounské rodiny... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
13.
Palác na jezeře Ču-an
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
(1)
V dalším příběhu soudce Ti, slavného vyšetřovatele a soudce působícího v Číně v 7. století za vlády dynastie Tchang, uvízne soudce se svým věrným sluhou kvůli povodni a neustávajícím lijákům v malém městečku. (více o titulu)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
14.
Poslední Laponec
Olivier Truc  ·  Panteon (2014)
(1)
Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu, darovaného jedním francouzským vědcem. Velkou událost zmaří krádež. V minulosti bylo zničeno mnoho takových bubnů v boji proti pohanství... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
15.
Zrůdy století
Eduard Svítivý, Matěj Vavřina  ·  BURDA (2014)
Jsou oblasti, v nichž bychom byli rádi „světoví“, ale moc se nám to nedaří. V kriminalitě se bohužel můžeme se světem směle měřit. Co se skrývá v mysli pachatelů šílených zločinů? Co zapálí onu zlověstnou jiskru nezvladatelné touhy mučit a zabíjet? (více o titulu)
Naše cena: 85 Kč  (tedy ušetříte 39%) posíláme do 6 dní
16.
Podivný případ se psem
Mark Haddon  ·  Argo (2014)
Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dní
17.
Sedlákův soud
Martin Jensen  ·  Plus (2015)
Na jaře roku 1019 začíná být Halfdan z lenošní v Peterborough otrávený a přijde mu vhod, když Knut nechá jemu i jeho pánovi Winstonovi vzkázat, že pro ně má další úkol. Tentokrát se mají vypravit do Východní Anglie a vyčmuchat, co se říká o králově... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
18.
Démon v mém srdci
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o titulu)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Berlínská past
Richard Birkefeld, Göran Hachmeister  ·  Garamond (2015)
Německo, podzim 1944. K Berlínu, který je z velké části v troskách, se pomalu, ale jistě blíží Rudá armáda; kdo má možnost, pokouší se zachránit si kůži, jak se dá. V této situaci dostává úspěšný policejní vyšetřovatel Hans Kalterer za úkol vypátrat... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
20.
Planina
Planina  
Steinar Bragi  ·  Kniha Zlín (2016)
(2)
Dva mladé páry z Reykjavíku se vypraví na cestu přes nehostinné planiny středního Islandu. Na písčitých pláních severně od ledovce Vatnajökull sjedou v mlze z cesty a narazí do domu v pustině, jakési pevnosti bez sebemenšího spojení s okolním světem... (více o titulu)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička