Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 370 titulů

1.
Mark Hill  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Dětský domov Longrace, jehož chovanci byli vydáni na milost a nemilost krutým rozmarům nevypočitatelného ředitele Gordona Tallise, stával ve zpustlé londýnské ulici lemované chátrajícími... (více o knize)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 5 dnů
2.
Martin Goffa  ·  Mladá fronta (2014)
Když se jednoho květnového dopoledne notorický zlodějíček Krajka při docela obyčejné vloupačce rozhodne otevřít i dveře koupelny, netuší, jaká hrůzná podívaná na něj uvnitř čeká. O několik týdnů později po brutálním útoku sám umírá... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
3.
Lone Theils  ·  Ikar CZ (2017)
(1)
Novinářka Nora Sandová má zálibu ve sbírání starých kufrů, a když jeden obzvláště podařený exemplář objeví v malé anglické vesničce, ani ve snu by ji nenapadalo, že krom nového úlovku dost možná natrefila i na pořádného... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
4.
Ann Granger  ·  Motto (2013)
(1)
Když jednou večer sveze Meredith Mitchellová na opuštěné silnici před Bamfordem stopařku, vyvolá to v ní podivný neklid. Sebejistá, a přece uzavřená mladá žena si přeje vysadit u Tudorovské rezidence... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Banda vyděračů terorizuje majetné obyvatele města a neštítí se ani vražd. Svědkyni jedné z nich zpočátku umlčí vyhrůžky a strach, ale její láska k policejnímu kapitánovi je silnější – tomu se podaří vůdce gangu přivést až do... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Shirley Jackson  ·  Argo (2015)
(1)
Do starého domu zvaného Hill House přijíždí čtveřice pátračů: odborník v okultních vědách doktor Montague, jeho asistentka Theodora, dědic domu Luke a také mladá dívka jménem Eleanor, o níž se téměř nic neví. Společně se rozhodnou přijít na kloub... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Peter Mayle  ·  Argo (2016)
Bonviván, světák, labužník a příležitostný detektiv Sam Lewitt se opět vrací z Los Angeles do kouzelné a sluncem zalité Provence. Když jedné dámě z místní společenské smetánky náhle zmizí diamanty, Elena, Samova partnerka jak v lásce, tak v řešení... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Deborah Crombie  ·  Motto (2012)
Když tým záchranářů objeví v řece mrtvolu vysoce postavené policistky Rebeky Meredithové, Duncanu Kincaidovi se do vyšetřování příliš nechce. Má totiž za několik dní vystřídat svou ženu Gemmu na rodičovské dovolené s Charlottkou... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(67)
Brilantní detektivní román Bestie se odehrává po velkých společenských změnách, přesněji po sametové revoluci a následné amnestii v roce 1990, po níž se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Nevídaný vynález může zpravidla znamenat užitečnost lidem – u lačných jedinců ovšem také rychlou cestu k obohacení se. Krádež formule na výrobu ohebného skla tedy rozpoutá zběsilý shon po pachateli... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Johan Theorin  ·  Moba (2015)
Na rozlehlé planině Ölandu odpočívají mrtví válečníci z doby bronzové, připravení vstát, když je někdo vyruší. Plochou krajinou vybíhají do neznáma kondiční běžci a střetávají se s unavenými bloudícími turisty. V opuštěných ölandských kostelech se tajně.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Connie Kostel Spittler  ·  XYZ (2016)
Lily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
(1)
V dalším příběhu soudce Ti, slavného vyšetřovatele a soudce působícího v Číně v 7. století za vlády dynastie Tchang, uvízne soudce se svým věrným sluhou kvůli povodni a neustávajícím lijákům v malém městečku. (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Rob Thomas a Jennifer Graham  ·  Random House (2014)
(1)
From Rob Thomas, the creator of the television series and movie phenomenon Veronica Mars, comes the first book in a thrilling mystery series that picks up where the feature film left off... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
M.C. Beaton  ·  Motto (2014)
Ráno ve svatební den Agathy a Jamese se zdálo být bez mráčku. Čas jejich štěstí však vypršel, když se v kostele objevil její manžel Jimmy, o němž si myslela, že je už dávno mrtvý. Agatha by ho nejraději hned u oltáře zaškrtila... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Olivier Truc  ·  Panteon (2014)
(1)
Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu, darovaného jedním francouzským vědcem. Velkou událost zmaří krádež. V minulosti bylo zničeno mnoho takových bubnů v boji proti pohanství... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
Císařův oblíbený kuchař je zavražděn v samém srdci Zakázaného města. Soudce Ti je povolán do císařských přípraven jídla a musí se mít na pozoru, aby ho nadšení pro dobré jídlo příliš neodvrátilo od vyšetřování případu... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
M.C. Beaton  ·  Motto (2016)
Šestý díl jedné z nejúspěšnějších britských detektivních sérií, přeložené do mnoha jazyků. Agatha, majitelka úspěšné PR agentury, se jednoho dne rozhodla, že má Londýna i reklamy dost a přestěhovala se do idylické vesničky Carsely, kde si chtěla... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Mark Haddon  ·  Argo (2014)
NA SKLADĚ AKCE (11)
Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese... (více o knize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
20.
Hugh Laurie  ·  XYZ (2013)
(1)
Thomas Lang je úplně obyčejný chlap, který pracuje jako bodyguard, popíjí whisky a projíždí se na motorce. Jednoho dne se ale jeho život obrátí naruby... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička