popis
Ostatní

Knihy Próza Detektivky Ostatní

V podkategorii Ostatní se nachází 330 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Bretaňská pýcha
Jean-Luc Bannalec  ·  Knižní klub (2017)
Na břehu malebné řeky Belon, v oblasti, kde se pěstují světově proslulé ústřice, objeví svéhlavá stárnoucí herečka mrtvolu muže. Jen o něco později obdrží komisař Dupin zprávu z legendami opředených kopců Monts d’Arrée... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
2.
Poslední Laponec
Olivier Truc  ·  Panteon (2014)
(1)
Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu, darovaného jedním francouzským vědcem. Velkou událost zmaří krádež. V minulosti bylo zničeno mnoho takových bubnů v boji proti pohanství... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
3.
Vlčí úžina
Olivier Truc  ·  Panteon (2016)
Volné pokračování POSLEDNÍHO LAPONCE, francouzského románu oceněného více než 20 žánrovými cenami. Jaro na dálném severu. Čas neúprosného světla. Stín, který vás nepustí. V Hammerfestu – městečku v nejsevernějším cípu Laponska... (více o titulu)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
4.
Analytik
John Katzenbach  ·  Domino (2013)
Newyorský psychoanalytik Frederick Starks dostal záhadný, výhrůžný dopis. Po přečtení jeho řádků se ocitl ve víru nebezpečné hry, kterou režíruje neznámý šílenec. Základní pravidlo zní: během dvou týdnů musí Starks odhalit pisatelovu identitu... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
5.
Příběhy Arthura Gordona Pyma
Edgar Allan Poe  ·  Omega (2013)
(2)
Jediný dokončený román amerického prozaika Edgara Allana Poea vypráví příběh Artura Gordona Pyma, který se z touhy po dobrodružství tajně vydá na moře. Jeho přítel, syn námořního kapitána, jej skryje na lodi a tají jeho přítomnost před ostatními... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
6.
Pravda o případu Harryho Queberta
Joël Dicker  ·  Argo (2013)
(2)
Zvraty nabitý detektivní román o profesorovi literatury, na jehož zahradě se najde zakopaná jeho šestnáctiletá milenka. Tučný román obdržel Hlavní cenu Francouzské akademie 2012, Goncourtovu cenu Goncourt des Lycéens 2012... (více o titulu)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
7.
Palác na jezeře Ču-an
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
(1)
V dalším příběhu soudce Ti, slavného vyšetřovatele a soudce působícího v Číně v 7. století za vlády dynastie Tchang, uvízne soudce se svým věrným sluhou kvůli povodni a neustávajícím lijákům v malém městečku. (více o titulu)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
8.
Podivný případ se psem
Mark Haddon  ·  Argo (2014)
SKLADEM  (11)
Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Sedlákův soud
Martin Jensen  ·  Plus (2015)
Na jaře roku 1019 začíná být Halfdan z lenošní v Peterborough otrávený a přijde mu vhod, když Knut nechá jemu i jeho pánovi Winstonovi vzkázat, že pro ně má další úkol. Tentokrát se mají vypravit do Východní Anglie a vyčmuchat, co se říká o králově... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
10.
Démon v mém srdci
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o titulu)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
11.
Berlínská past
Richard Birkefeld, Göran Hachmeister  ·  Garamond (2015)
Německo, podzim 1944. K Berlínu, který je z velké části v troskách, se pomalu, ale jistě blíží Rudá armáda; kdo má možnost, pokouší se zachránit si kůži, jak se dá. V této situaci dostává úspěšný policejní vyšetřovatel Hans Kalterer za úkol vypátrat... (více o titulu)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
12.
Řezník
Jennifer Hillier  ·  Baronet (2016)
(1)
Americké město Seattle děsila série vražd, která skončila až v okamžiku, kdy policejní náčelník Edward Shank v roce 1985 konečně dopadl a zastřelil smutně proslulého Řezníka z Beacon Hill. Nyní, přibližně o třicet let později... (více o titulu)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
13.
Příliš krátký provaz
Matthew FitzSimmons  ·  Knižní klub (2017)
Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší... (více o titulu)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
14.
Čtyři roční doby
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(8)
Čtyři roční doby se poněkud vymykají Kingově tvorbě nejen rozsahem, ale především laděním, a mohou proto být příjemným překvapením i pro čtenáře, kteří zrovna nejsou příznivci Mistra hororu... (více o titulu)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
15.
Proč existuje svět?
Jim Holt  ·  Prostor (2014)
(3)
Titul a podtitul knihy zcela přesně charakterizuje ústřední téma této monografické práce. Nejde o práci odbornou, filozofickou či kosmologickou, nýbrž psanou z živé osobní potřeby a určenou všem, kdo si někdy položili otázky typu „Proč je svět?“... (více o titulu)
Naše cena: 377 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dní
16.
Noční můry zabíjejí
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2014)
Nový případ, v němž soudce Ti nejdříve řeší spor mezi dvěma náboženskými obcemi, ho zavede do tajemného taoistického kláštera, v kterém ovšem vládnou velmi zvláštní zvyky. Soudci připadá, že místní mniši mají ve větší úctě své sny... (více o titulu)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
17.
Dlouhý, temný čas svačiny duše
Douglas Adams  ·  Argo (2016)
Román je druhým případem nekonvenčního šerloka Dirka Gentlyho, kterého Adams stvořil ve chvíli, kdy si potřeboval oddychnout od Stopařova průvodce Galaxií. Dirk Gently, jehož pozoruhodná pátrací metoda opřená o přesvědčení, že všechny věci spolu... (více o titulu)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
18.
Muzikální Sherlock
Ilja Hurník  ·  XYZ (2017)
Příběhy založené na hypotéze, že Sherlock Holmes byl nejen detektiv, ale především houslový virtuóz. Jeho muzikantskou vášní ale trpí hlavně věrný společník Watson. Holmes má slavit jubileum stého vyřešeného případu, ale... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
19.
Případ Jackpot
A.A. Fair  ·  XYZ (2010)
Romány A. A. Faira se v mnoha zemích světa těší velké oblibě, především nesourodá dvojice detektivů Berta Coolová a Donald Lam. Šarmantní Donald má pracovat v prostředí bohatých lidí, kteří chtějí svým dětem vybrat vhodné partnery i za cenu zločinu... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dní
20.
Vendeta
Lee Child  ·  BB/art (2012)
Jednadvacet původních napínavých povídek o zločinech a lidech, kteří se je rozhodli pomstít; vybral Lee Child, autor úspěšné série s Jackem Reacherem... (více o titulu)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dní
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička