Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 371 titulů

1.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Další svazek pentalogie o historii tuzemské sexuální vraždy postihuje případy z let 1983 až 1992. Znovu tak před čtenářem ožijí kauzy spartakiádního škrtiče Straky, „cesťáků s vraždou“ Kotta a Kutílka nebo krvavé smrti... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
2.
Martin Goffa  ·  Mladá fronta (2014)
Když se jednoho květnového dopoledne notorický zlodějíček Krajka při docela obyčejné vloupačce rozhodne otevřít i dveře koupelny, netuší, jaká hrůzná podívaná na něj uvnitř čeká. O několik týdnů později po brutálním útoku sám umírá... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
3.
Lone Theils  ·  Ikar CZ (2017)
Novinářka Nora Sandová má zálibu ve sbírání starých kufrů, a když jeden obzvláště podařený exemplář objeví v malé anglické vesničce, ani ve snu by ji nenapadalo, že krom nového úlovku dost možná natrefila i na pořádného... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 7 dnů
4.
Ann Granger  ·  Motto (2013)
(1)
Když jednou večer sveze Meredith Mitchellová na opuštěné silnici před Bamfordem stopařku, vyvolá to v ní podivný neklid. Sebejistá, a přece uzavřená mladá žena si přeje vysadit u Tudorovské rezidence... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ (1)
Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Banda vyděračů terorizuje majetné obyvatele města a neštítí se ani vražd. Svědkyni jedné z nich zpočátku umlčí vyhrůžky a strach, ale její láska k policejnímu kapitánovi je silnější – tomu se podaří vůdce gangu přivést až do... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
(1)
Brilantní detektivní román Bestie se odehrává po velkých společenských změnách, přesněji po sametové revoluci a následné amnestii v roce 1990, po níž se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
8.
Louis L' Amour  ·  Alpress (2013)
(1)
Městečko Confusion spalují bezpráví a násilí. Matt Coburn a Dick Felton chtějí nastolit zákon a pořádek a jsou schopni použít i oprátku, aby svého cíle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
9.
Deborah Crombie  ·  Motto (2012)
Když tým záchranářů objeví v řece mrtvolu vysoce postavené policistky Rebeky Meredithové, Duncanu Kincaidovi se do vyšetřování příliš nechce. Má totiž za několik dní vystřídat svou ženu Gemmu na rodičovské dovolené s Charlottkou... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Shirley Jackson  ·  Argo (2015)
(1)
Do starého domu zvaného Hill House přijíždí čtveřice pátračů: odborník v okultních vědách doktor Montague, jeho asistentka Theodora, dědic domu Luke a také mladá dívka jménem Eleanor, o níž se téměř nic neví. Společně se rozhodnou přijít na kloub... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Ernesto Mallo  ·  Host (2013)
Policejnímu komisaři Lascanovi, zdrcenému nedávnou smrtí jeho ženy Marisy, zazvoní telefon. Poblíž řeky Riachuelo byla nalezena dvě mrtvá těla. Na místě činu však najde mrtvoly tři. Dvě má očividně na svědomí vraždící komando vojenské junty... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
12.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Sedm detektivních příběhů se odehrává v Anglii na přelomu 19. a 20. století. Propojuje je postava vyšetřovatele Úřadu veřejného žalobce v Londýně J. G. Reedera, který mnohdy působil tak bezradným dojmem, že ho lidé litovali... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Matthew FitzSimmons  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Je to už deset let, co beze stopy zmizela čtrnáctiletá dcera senátora Lombarda. Případ nikdy nebyl vyřešen. Když však Gibson Vaughn, bývalý mariňák a mimořádně schopný hacker, dostane fotografii, na níž je Suzanne, jeho nejlepší... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Lee Harrisová  ·  Motto (2015)
Jane Bauerová a její kolegové znovu otevírají odložený případ staré vraždy. Před deseti lety bylo nalezeno tělo mladého tajného policisty, Afroameričana Micaha Anthonyho, zastřeleného na Waverly Place. Vrah nezanechal na místě činu žádné stopy a... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Rob Thomas a Jennifer Graham  ·  Random House (2014)
(1)
From Rob Thomas, the creator of the television series and movie phenomenon Veronica Mars, comes the first book in a thrilling mystery series that picks up where the feature film left off... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Nevídaný vynález může zpravidla znamenat užitečnost lidem – u lačných jedinců ovšem také rychlou cestu k obohacení se. Krádež formule na výrobu ohebného skla tedy rozpoutá zběsilý shon po pachateli... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Johan Theorin  ·  Moba (2015)
Na rozlehlé planině Ölandu odpočívají mrtví válečníci z doby bronzové, připravení vstát, když je někdo vyruší. Plochou krajinou vybíhají do neznáma kondiční běžci a střetávají se s unavenými bloudícími turisty. V opuštěných ölandských kostelech se tajně.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Connie Kostel Spittler  ·  XYZ (2016)
Lily, knihovnice s „bibliobusem“, přijíždí do malého kalifornského města, aby zde pomohla založit knižní klub. Na druhé straně oceánu, v alsaském zámku, je ukraden vzácný svazek starověkého lékařství, který je tajně odvezen až do... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Tess Gerritsen  ·  Knižní klub (2016)
Jane Rizzoliová má každým dnem porodit, místo spokojených příprav však musí svědčit u soudu. V márnici soudní lékařky Maury Islesové se mezitím objevila záhadná mladá žena – která ovšem proti všem předpokladům není mrtvá... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Olivier Truc  ·  Panteon (2014)
(1)
Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu, darovaného jedním francouzským vědcem. Velkou událost zmaří krádež. V minulosti bylo zničeno mnoho takových bubnů v boji proti pohanství... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 19

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihkupectví je jeden z mála důkazů, ze lidé stále myslí. (Jerry Seinfeld)
Kávička