Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyModerní detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 464 titulů

1.
Sarah Flint  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s tímto případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím dál více párů a tlak na oba sílí. Podezřelý je dopaden, ale je to skutečně on? (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 4 dnů
2.
Ed McBain  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Říká se, že spisovatel, matematik a fotograf, jehož svět zná pod jménem Lewis Caroll, byl milý, zábavný člověk, který měl rád děti. A právě jeho nesmyslné verše o Tlachapoudovi z knížky laskavých, ztřeštěných vyprávění o Alence učinil Ed McBain průvodcem. (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
3.
Patricia Cornwell  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Doktorka Kay Scarpettová pracuje na ďalšom prípade – na mieste činu v Cambridgei v štáte Massachusetts, keď jej v mobile zaznie výstražný tón. Medzi ostatnými esemeskami sa jej zjaví link a zdá sa, že jej ho poslala jej neter Lucy... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.9.2017
4.
Kathy Reichs  ·  Bauer Media SK (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ AKCE
Známa dvojica, doktorka Brennanová a detektív Ryan, je opäť na stope zločinu. Tentokrát vyšetrujú tajomné úmrtia starších žien. Sú násilné vraždy dielom sériového vraha? Doktorku navyše obvinia z profesionálneho pochybenia... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
5.
Angela Marsons  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Niekto sa chce asi hrať, ale vybral si hru krutú, bezcitnú a zvrátenú. Unesie dve deväťročné kamarátky Charlie a Amy a vzápätí pošle obom rodinám esemesku so svojou požiadavkou. Vyzve ich, aby za deti ponúkli určitú sumu. Kto ponúkne viac, vyhráva... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 28.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
6.
Allen Eskens  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Student Joe Talbert má skromné cíle – dokončit úkol na hodinu literatury. Zadáním je sepsat životopis a rozhovor s nějakým neznámým člověkem. S blížícím se deadlinem zamíří Joe do nedalekého domova důchodců najít vhodný objekt pro pozorování. Tam se... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
7.
Lisa Jackson  ·  Domino (2014)
Ve městě Savannah má být propuštěna z vězení všemi nenáviděná Blondell O'Henryová. Před dvaceti lety byla odsouzena za vraždu své nejstarší dcery a těžké ublížení na zdraví svých dalších dvou dětí. Obžaloba tenkrát uspěla s tvrzením... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Robert Bryndza  ·  Grada (2016)
(13)
Poté co je v parku v jižním Londýně pod vrstvou ledu nalezeno tělo mladé ženy, na místo přijíždí detektiv šéfinspektor Erika Fosterová. Oběť, krásná dívka z mocné a bohaté rodiny, měla podle všeho dokonalý život. Když Erika začne pátrat hlouběji... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 8 dnů
9.
Peter May  ·  Host (2017)
Na opuštěnou pláž na hebridském ostrově Harris moře vyplaví neznámého muže. Je těžce podchlazený a sotva naživu. Neví, kdo je, ani jak se tam dostal. U sebe má mapu takzvané Umrlčí cesty. Netuší, kam ho zavede, ale ví, že se po ní musí vydat... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Peter May  ·  Host (2015)
(10)
Nový začátek vlije Finu Macleodovi nový optimismus do žil. Znovu se usadil na ostrově Lewis v souostroví Hebridy, kde kdysi žil jako dítě. Jakožto bývalý policejní detektiv je najat místním majitelem rozsáhlých pozemků jako šéf ostrahy... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
11.
Camilla Läckberg  ·  Motto (2017)
Jednoho listopadového rána vstal Magnus Kjellner jako obvykle v půl sedmé, osprchoval se, oblékl, rozloučil se se ženou a dětmi a poté jako by se po něm slehla zem. Patrik Hedström a jeho kolegové navzdory veškerému pátrání ani po třech... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Robert Bryndza  ·  Grada (2017)
(3)
Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem utěsněným pod hlavou vypoulené. O několik dní později... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 8 dnů
13.
Chris Carter  ·  BB/art (2017)
Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
14.
Patricia Cornwell  ·  Knižní klub (2015)
Další román bestsellerové autorky Patricie Cornwellové, jejíž thrillery milují čtenáři ve více než 120 zemích. Příběhy soudní lékařky Kay Scarpettové by měly brzy zamířit i na filmová plátna... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
M.D. Pulley  ·  Mystery Press (2016)
Rok 1978. Nad největší clevelandskou bankou, která spravuje peníze nejvlivnějších obyvatel města, se vznáší podezření z obrovských účetních podvodů souvisejících s bezpečnostními schránkami... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2016)
(4)
Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Val McDermidová  ·  BB/art (2017)
Rozlousknutím každého odloženého případu je učiněno zadost spravedlnosti. Někdy pomůže i kuriózní náhoda. Nezletilý řidič při jízdě v ukradeném autě skončí v kómatu. Rutinní test DNA se stane zdánlivě jednoduchým klíčem k vyřešení dvacet dva let staré... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Lisa Jackson  ·  Domino (2016)
Měl to být nejlepší den jejich života. Bohužel byl nejhorší. Zoe a Chloe Denningovy vyrazily na oslavu svých jednadvacátých narozenin, ale návrat domů se šeredně zvrhl. Za své další oběti si je totiž vybral muž, který vraždí... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2010)
V dalším thrilleru Jefferyho Deavera se nesetkáte ani s Lincolnem Rhymem, ani s Kathryn Danceovou. Tento příběh je poněkud jiný… Tentokrát vás autor pozve ke sledování drásajícího příběhu, na jehož začátku jsou dvě zkrvavené mrtvoly... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Patricia Cornwell  ·  Knižní klub (2013)
Vánoce, svátky klidu a míru. Ve vzduchu se však vznáší podivný opar smrti. Mnohonásobný, mimořádně brutální vrah Temple Brooks Gault (známý z příběhu Výjimečný trest) znovu zaútočil... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 24

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička