Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyKlasické detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 3145 titulů

1.
Arthur Conan Doyle  ·  Radioservis
TOP #21
1. Brilianty Lorda Sandwiche 2. Pohlednice z Brightonu 3. Opilý pavouk 4. Pekelný stroj 5. Až do úplného konce 6. Vyděrači 7. Pavouci – I. verze 8. Případ s homolicí – I. verze 9. Případ dvou houslistů 10. Případ s čtverzubcem 11.... (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Složka 64 (2 CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jussi Adler-Olsen  ·  OneHotBook (2016)
TOP #32 (4)
Zneužívání a násilí patřily ještě před čtyřiceti lety do každodenního života žen deportovaných na dánský ostrov Sprogø. Podobný osud potkal i Nete Hermansenovou, jíž následky zdejšího pobytu pronásledují celý život... (více o audioknize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Arthur Conan Doyle  ·  SnowMouse Publishing (2017)
NOVINKA
Zápisník doktora Watsona je plný prípadov, ktoré vzbudili väčší či menší záujem verejnosti. Časť z nich zverejnila londýnska tlač, niektoré sa ukázali priveľmi zamotané aj pre Sherlockove analytické schopnosti, iné dokončil len spolovice a ich... (více o knize)
Naše cena: 415 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 18.7.2017
4.
Zabijáci (CD mp3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Jussi Adler-Olsen  ·  OneHotBook (2015)
TOP #29 (8)
Druhý díl úspěšné detektivní řady dánského spisovatele Jussiho Adlera-Olsena o oddělení Q, zabývajícím se nevyřešenými či odloženými případy, vychází jako audiokniha Zabijáci v podání Igora Bareše, který se výtečně zhostil i četby předchozího... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Andrew Wilson  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Agatha Christie, ktorá sa vyberie do Londýna za svojím literárnym agentom, nastupuje na vlak a utrápená premýšľa o tom, že jej manžel má milostný pomer. Keď sa jej ktosi zľahka zozadu dotkne, stratí rovnováhu... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 11.7.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 13 dní
6.
Krotitel  AUDIOKNIHA (NA CD)
Camilla Läckberg  ·  Motto (2017)
TOP #34 (3)
Na zasněžené silnici u lesa srazí auto polonahou, dezorientovanou dívku. Obětí nešťastné nehody je patnáctiletá Victoria, která před čtyřmi měsíci beze stopy zmizela z místní jezdecké školy. Při ohledání vychází najevo, že byla během svého uvěznění... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Arthur Conan Doyle  ·  AudioStory (2015)
TOP #61
Obsah: Modrá karbunkule, Spolek ryšavců... (více o audioknize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Nesmírný  E-KNIHA
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #71 (4)
Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následy a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
9.
Gang  E-KNIHA
Martina Cole  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Můžete mít pocit, že vám svět leží u nohou. Než vás svět srazí na kolena. Bratři Baileyovi jsou odhodláni udělat vše pro to, aby si jich svět vážil. Po dobrém, nebo po zlém. Na první pohled jsou jako voda a oheň... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 84%) ihned ke stažení
10.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Při rekonstrukci starého hřbitova objevili dělníci v jedné z rakví lebku, do níž byl vražen velký hřeb. Bylo jasné, že nebožtík zemřel násilnou smrtí. Na místo hrůzného nálezu byli přivolání detektivové z oddělení vražd... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
11.
S.J. Bolton  ·  Domino (2016)
Ví to každý, ví to tedy i jedenáctiletý Barney: momentálně nejobávanější londýnský vrah brzy udeří znovu. Obětí bude další chlapec přibližně v jeho věku. Bezkrevné tělo bude nalezeno na břehu Temže. Vyšetřovatelé se nebudou mít... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Stephen J. Cannell  ·  Deus (2008)
Trefa do černého je pátým, nejnovějším a zdá se, že i nejlepším románem S. J. Cannella (je autorem i u nás velmi známého a úspěšného seriálu Odpadlík)... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 19 dnů
13.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (1)
V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. .. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Henning Mankell  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nastal čas, aby komisař Wallander skončil u policie? Na silnici se z husté mlhy vynoří židle. Na ní sedí loutka v životní velikosti. Postarší advokát prudce zabrzdí a vystoupí z auta. Je to to poslední, co v životě udělá... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
James Patterson  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Došlo k únosu prezidentových dětí, avšak nikdo nepožaduje výkupné. Alex dělá, co může, ale kdosi vysoce postavený se snaží udržet ho mimo případ. A šance, že se podaří najít děti živé, se zmenšují... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
16.
Syn  E-KNIHA
Jo Nesbø  ·  Kniha Zlín (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Sonny je ideální vězeň. V moderní, přísně střežené věznici Staten se těší značné oblibě, neboť slouží ostatním vězňům jako zpovědník – naslouchá jejich přiznáním a uděluje jim rozhřešení. Šušká se o něm... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
17.
Mary Louise Kelley  ·  Knižní klub (2016)
NA SKLADĚ (1)
Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Básník  E-KNIHA
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (169)
Po akci Rusalka se mladý Krauz rozhodl zůstat na oddělení vražd. To ovšem spolu s Burgerem netušili, že pár dní nato je čeká případ, který prověří nejen jejich odborné schopnosti, ale i to nejdůležitější v práci detektivů... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
19.
Lars Kepler  ·  Host (2012)
NA SKLADĚ (1)
Je vlahá červnová noc. Šedomodrou hladinu brázdí opuštěná loď. Všimne si jí starý rybář, vystoupí na palubu a člun prozkoumá. V kajutě sedí dívka, v dlouhých černých vlasech má vetknutou sponku s bílou holubicí — symbolem míru. Je mrtvá... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Dominik Dán  ·  XYZ (2012)
(51)
Další z řady detektivek velmi úspěšného a oblíbeného slovenského spisovatele Dominika Dána nás zavádí na Slovensko rok po sametové revoluci. Nejen slovenští kriminalisté se v té době musí potýkat s nárůstem zločinů, brutality i vražd... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 158

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička