Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyKlasické detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 3136 titulů

1.
Agatha Christie  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA
Keď sa nájde telo lorda Edgwara, inšpektor Japp má v prípade hneď jasno. Tesne pred smrťou totiž lorda navštívila jeho manželka, slávna herečka Jane Wilkinsonová, ktorú sám Hercule Poirot počul vyhlasovať, že by sa potrebovala manžela zbaviť, aby sa... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 22.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
2.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
TOP #84 (10)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Robert van Gulik  ·  Perseus (1999)
Obchodník so starožitnostmi najde po návratu z cesty doma bezhlavé tělo své ženy. Příbuzní ho obviní z vraždy. Ovšem soudce Ti má pochybnosti a pátrá po důkazech... (více o knize)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Chris Carter  ·  BB/art (2014)
Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu?r (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
5.
Stephen J. Cannell  ·  Deus (2008)
Trefa do černého je pátým, nejnovějším a zdá se, že i nejlepším románem S. J. Cannella (je autorem i u nás velmi známého a úspěšného seriálu Odpadlík)... (více o knize)
Naše cena: 309 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
6.
Peter Robinson  ·  Knižní klub (2014)
Chris Lowndes, úspěšný skladatel filmové hudby, se po smrti své ženy rozhodne vrátit do rodné Anglie. Koupí si starý dům na odlehlém místě, jenž ho od pohledu okouzlil, ale pak zjistí, že se tu před více než půl stoletím odehrála vražda... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
7.
Samuel Bjork  ·  Plus (2016)
(18)
V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. .. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2017)
Nejprodávanější detektivka všech dob, nyní rovněž ve vynikajícím britském seriálovém zpracování pod názvem Až tam nezbyl žádný. Agatha Christie proslula svou láskou k dětským říkankám a básničkám. Důmyslné spojení... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
9.
Thomas Enger  ·  Moba (2015)
(1)
Hluboko ve švédských lesích v první den podzimních honů je zastřelen starší muž. Nejednalo se však o náhodný výstřel. Hedda Hellbergová měla odjet na tři týdny do Itálie, aby se tam vzpamatovala ze smrti svého otce. Do hotelu ale nedorazí... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
10.
Samuel Bjork  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ AKCE (10)
Holger Munch miluje vážnou hudbu, matematické hádanky a pokuřování cigaret. Kromě toho je policejní detektiv. Už se chystá do důchodu, v němž si tohle všechno užije, jenže Norskem právě otřásají podivné vraždy šestiletých holčiček, které někdo obléká... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
11.
Lars Kepler  ·  Host (2013)
(13)
Jedné chladné zimní noci se ve Stockholmu objeví mladý muž, jenž kráčí podél železničního mostu. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle úmrtního listu má být mladík již sedm let po smrti... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Thomas Enger  ·  Moba (2013)
(2)
Další kniha od autora mezinárodního bestselleru Kamenný déšť přináší napínavý příběh plný tajemství, zrad a nebezpečného pátrání po pravdě. „Pokud zjistíte, kdo to na mě ušil, řeknu vám, co se stalo v den, kdy váš syn zemřel.“ (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Peter May  ·  Host (2016)
(3)
Když detektiv Sime Mackenzie nastupuje na palubu letadla, ani se neohlédne. Cesta na ostrov Entry pro něj představuje šanci, jak utéct hořké směsi osamělosti a lítosti dosavadního života ve městě... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Lars Kepler  ·  Host (2012)
(1)
Je vlahá červnová noc. Šedomodrou hladinu brázdí opuštěná loď. Všimne si jí starý rybář, vystoupí na palubu a člun prozkoumá. V kajutě sedí dívka, v dlouhých černých vlasech má vetknutou sponku s bílou holubicí — symbolem míru. Je mrtvá... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
15.
Lars Kepler  ·  Host (2014)
(13)
Jedné chladné zimní noci se ve Stockholmu objeví mladý muž, jenž kráčí podél železničního mostu. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. V nemocnici vyjde najevo šokující fakt: podle úmrtního listu má být mladík již sedm let po smrti... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
16.
Angela Marsons  ·  Knižní klub (2016)
(3)
Ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy… Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
17.
Robert van Gulik  ·  Perzeus (2013)
(1)
Chronologicky šestá kniha příběhů soudce Ti. Soudce Ti je nově jmenovaný náčelník v Pu-jangu - okresním městě, které se zpočátku jeví jako velice klidné. Po svém předchůdci Fengovi má objasnit případ znásilnění a vraždy, který se zdá být zcela jasný... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Dominik Dán  ·  XYZ (2012)
(51)
Další z řady detektivek velmi úspěšného a oblíbeného slovenského spisovatele Dominika Dána nás zavádí na Slovensko rok po sametové revoluci. Nejen slovenští kriminalisté se v té době musí potýkat s nárůstem zločinů, brutality i vražd... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Robert Galbraith a J.K. Rowling  ·  Plus (2014)
(14)
Když se supermodelka Lula Landryová zřítí z balkonu v londýnské čtvrti Mayfair, policie dojde k závěru, že šlo o sebevraždu. Její bratr má však pochybnosti – aby zjistil pravdu o její smrti, najme si soukromého detektiva... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Neil Cross  ·  Moba (2015)
Seznamte se s Johnem Lutherem, šéfdetektivem inspektorem, specialistou na vraždy, s mimořádnou rychlostí při řešení případů. Je obsesivní, instinktivní a náruživý. Nikdo, kdo kdy stál na jeho straně, o něm nemůže říci nic špatného... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 157

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička