Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDetektivkyKlasické detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 3139 titulů

1.
Nora Roberts  ·  Motto (2017)
NOVINKA (1)
Malou Emmu si do svého krásného domu odvede otec, úspěšný rockový zpěvák, kterého zatím znala jen z fotek. Do tří let žila jen s matkou alkoholičkou, která se nikdy nevyrovnala s tím, že ji Brian opustil. Z Briana se stává... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
2.
P.D. Jamesová  ·  Motto (2017)
NOVINKA (1)
Adam Dalgliesh jede navštívit svého dávného přítele kněze Baddeleyho do domova s pečovatelskou službou v Dorsetu. Série podivných úmrtí na Toynton Grange, kde žijí pacienti i personál ústavu, vzbudí jeho podezření. Někomu se daří vraždit tak... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
3.
Malcolm Mackay  ·  Panteon (2017)
NOVINKA
Třetí část Glasgowské trilogie z podsvětí. Začíná to dvěma vraždami: finančníka a policejního informátora. Vraždy, které nabízejí jedinečnou příležitost muži jako je Calum MacLean. Muži, který má zabíjení až po krk... Mezit (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
4.
Alan Bradley  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
Blíží se Vánoce. Flavia de Luce – jedenáctiletá vášnivá chemička a příležitostná vyšetřovatelka – se schovává u sebe v laboratoři a připravuje past na Santa Clause. Poklid Jeleního mlází, chátrajícího panského... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
5.
P.D. Jamesová  ·  Motto (2017)
NOVINKA (4)
V sídle Martingale žije rodina Maxieových. Paní domu přijala jako pomocnou sílu do kuchyně svobodnou matku Sally Juppovou, kterou ovšem téměř nikdo nemá rád. Jen mladý doktor Maxie ji zahrnuje pozorností, a dokonce jí navrhne sňatek. Druhý den ráno... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.11.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
6.
Agatha Christie  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA
Smrť na Níle, Vražda je zvyk a Schôdzka so smrťou – tieto tri detektívne príbehy z pera Agathy Christie patria k tomu najlepšiemu, čo počas svojej bohatej kariéry napísala. Okrem postavy svojrázneho belgického detektíva Hercula Poirota... (více o knize)
Naše cena: 330 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.11.2017
7.
Agatha Christie  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA (27)
Jedna z najlepších a najslávnejších detektívok legendárnej Agathy Christie vychádza v 2. vydaní zároveň s premiérou nového rovnomenného filmu. Trojdňová púť prepychového Orient expresu naprieč Európou prebieha bez problémov až... (více o knize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 31.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
8.
Agatha Christie  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA
Výber z poviedkovej tvorby legendárnej autorky. Hlavný hrdina titulnej poviedky Leonard Vole je obvinený z brutálnej vraždy Emily Frenchovej, o štyridsať rokov staršej dámy, ktorá bola doňho zaľúbená a odkázala mu celý majetok... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 24.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
9.
Arthur Conan Doyle  ·  SnowMouse Publishing (2017)
NOVINKA
Legenda o pekelnom psovi, ktorý z pomsty prenasleduje potomkov rodiny Baskervillovcov, sa v Londýne zdá Watsonovi strašidelná a Holmesovi veľmi zaujímavá, najmä v súvislosti s... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 10 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
10.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Hercule Poirot právě přicestoval do Istanbulu, ale vzápětí je telegramem odvolán do Anglie. V Orient-expresu, kam nastoupil, upoutá jeho pozornost bohatý Američan Ratchett; mimo jiné nabídkou vysoké odměny za to, že jej detektiv ochrání... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Chris Carter  ·  BB/art (2014)
(1)
Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu?r (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2015)
NA SKLADĚ (4)
Šéfa oddělení Q Carla Morcka vyruší při obyvklém ranním šlofíku v práci telefon. Požádá ho o pomoc kolega z Bornholmu, ale Carl odmítne. O několik hodin později za to ponese následy a svou tvrdohlavou asistentku Rose tentokrát rozžhaví doběla... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 57%) posíláme do 3 dnů
13.
Chris Carter  ·  BB/art (2015)
Detektiv Robert Hunter ze Speciální sekce vražd Losangeleského policejního sboru přijme anonymní telefonát, který ho žádá, aby se připojil na jistou webovou adresu – jde o soukromé televizní vysílání, určené jen pro jeho oči. Jenže volající nechce... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dnů
14.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(14)
Muž v ukradeném mercedesu úmyslně vjede do fronty na chodníku, na místě zůstane osm mrtvých a patnáct zraněných. Řidič z místa činu zmizí. Po několika měsících dostane vysloužilý zatrpklý policista ze stejného městečka podivný dopis od kohosi... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Chris Carter  ·  BB/art (2016)
Na počátku příběhu dojde k podivné autonehodě a vzápětí je zatčen muž, podezřelý z dvojnásobné sadistické vraždy. Následující vyšetřování vede k odhalení vraha, který nejméně pětadvacet let unášel, mučil a vraždil oběti po celých Spojených státech... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 9 dnů
16.
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2012)
NA SKLADĚ (17)
Na severu Dánska dojde k brutální vraždě; oběťmi jsou bratr a sestra. Policejní vyšetřování naznačuje, že mezi podezřelými je skupinka žáků místní internátní školy, kterou navštěvují děti nejbohatších Dánů. Jeden z žáků se po letech k činu... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) posíláme do 3 dnů
17.
Agatha Christie  ·  Knižní klub (2017)
(84)
Nejprodávanější detektivka všech dob, nyní rovněž ve vynikajícím britském seriálovém zpracování pod názvem Až tam nezbyl žádný. Agatha Christie proslula svou láskou k dětským říkankám a básničkám. Důmyslné spojení... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
18.
Angela Marsons  ·  Knižní klub (2016)
(5)
Ani ta nejtemnější tajemství nezůstanou pohřbená navždy… Pět postav stojí u mělkého hrobu. Jeden po druhém se vystřídali při jeho kopání. Jáma pro dospělého by zabrala víc času. Zmařili nevinný život, ale uzavřeli smlouvu a zpečetili ji krví... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Mary Louise Kelley  ·  Knižní klub (2016)
(1)
Když profesorku francouzské literatury Caroline začne pobolívat zápěstí, ani v tom nejdivočejším snu by ji nenapadlo, že preventivní magnetické rezonance odhalí kulku v oblasti krčních obratlů… Šokovaná Caroline se následně dozvídá, že je adoptovaná... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Felix Francis  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Vyšetřovatel BHA Jeff Hinkley je osloven svými protějšky z druhé strany Atlantiku, aby jim pomohl vyřešit nanejvýše choulostivý případ. Vypadá to totiž, že z agentury, zabývající se korupcí ve sportu v USA, někdo vynáší důvěrné... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 157

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička