Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyHistorické detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 210 titulů

1.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
Na počátku adventu přijíždí Jiří Adam z Dobronína s pomocníky bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou na svůj statek na Vysočině, kde hodlá během Vánoc odpočívat. Ale ihned po příjezdu ho vyhledá stařena, která byla kdysi jeho kojnou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
2.
Sam Eastland  ·  XYZ (2017)
Americký dělník, rozčarovaný stagnující Amerikou v době krize, se stěhuje se svou rodinou do Ruska. Jeho dopisy domů jsou nejdříve nadšené, ale brzo začne chápat omyl představy ráje. Svět sovětské špionáže o pár let později překvapuje zmizení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
Píše se rok 1261. Přemysl II. Otakar podpoří v boji o trůn římského krále proti Alfonsi Kastilskému jeho konkurenta Richarda Cornwalského a za to má slíben majestát, propůjčující mu rakouské a štýrské léno... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
4.
Vladimír Šindelář  ·  Víkend (2015)
Snad každý člověk si pod pojmem Šumava představí něco jiného. Někdo si vybaví zelené kopce šumavských lesů, jiný zase třeba pěknou zimní dovolenou na lyžích. Ale život na Šumavě v minulosti nebyl snadný. Podmínky zde byly drsné a stejně drsní byli i... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
Prokurátor krále Přemysla II. Otakara Oldřich z Chlumu a zároveň správce hradu Bezděz má v pravomoci i vyšetřování a trestání hrdelních zločinů v kraji. Tentokrát řeší krádež trnu z Kristovy koruny; vzácné relikvie, již získal Havel z Lemberka a hodlá... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Vladimír Šindelář  ·  Víkend (2016)
Šumava dnes slouží mnohým z nás hlavně jako místo pro krásnou dovolenou, ale v minulosti zde život nebyl snadný. Dokládají to i staré soudní spisy, dodnes uložené v mnoha archivech. Podívejme se na některé tyto smutné Šumavské příběhy, které napsal sám... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Marie Macková  ·  Moba (2016)
Po požáru kláštera a poutního kostela v Králíkách je nalezena kazeta se starými šperky. Avšak nálezce, prostý zednický pomocník, záhy umírá. Komisař finanční stráže Eduard Plischek díky válečnému vysloužilci Mourkovi zjišťuje, že jeden z klenotů... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2013)
V dalším příběhu románové řady Nové případy soudce Ťi, v níž Frédéric Lenormand znovu oživil slavnou postavu okresního soudce působícího v Číně v 7. století za vlády dynastie Tchang, se tentokrát tajně ujímá vyšetřování jeho všetečná manželka... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
Výběr povídek z tvorby Vlastimila Vondrušky. Obsahuje dva tucty příběhů s detektivními zápletkami, které se odehrávají v různých dobách od středověku až do 18. století. Zavedou čtenáře do zajímavě vykresleného prostředí hradů, měst i vesnic s dokonalou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
Příběhy vysvětlují některé události, předcházející románům publikovaným v edici Hříšní lidé Království českého. První příběh vypráví o tajemné vraždě, jíž se Oldřich z Chlumu stane nechtěným svědkem při svém studiu v Magdeburku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
Tři detektivní příběhy z doby české renesance. Královský písař Jiří Adam z Dobronína se svým pomocníkem Petrem Korcem a služebnou Rozárkou řeší případy, s nimiž si pražští úředníci nevědí rady... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Marek Skřipský  ·  Moba (2015)
Výjimečné příběhy z první republiky, které nabízí unikátní pohled na práci tehdejší tajné služby. Nejzdařilejší česká špionážní próza posledních 20 let! Komunističtí radikálové, maďarští špioni, vyznavači hákového kříže, ale i sadistická sekta... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Juraj Červenák  ·  Argo (2016)
Nad někdejším císařským sídlem se stahují mračna. Špioni biskupa Khlesla zavětřili stopu protestantského spiknutí, kterého cílem je likvidace nejvyšších katolických hodnostářů. Obětí prvního útoku se stane sám následník trůnu, arcivévoda Matyáš... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Žádný rok v Krauzově krátké detektivní kariéře nebyl tak těžký jako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že na vině byla neuvážená porevoluční totální amnestie, protože vylidnila věznice a zalidnila ulice násilím. Krauz a jeho kolegové tenkrát... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
Na Pražském hradě došlo k neslýchanému zločinu. Přímo v úředním paláci byl jedné noci zavražděn zemský sudí Dobřej a v jeho těle byla nalezena dýka se satanskými znaky. Král Přemysl II. Otakar nemá k lidem na svém dvoře důvěru... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
Jedním z osobních nepřátel Oldřicha z Chlumu byl olomoucký biskup Bruno ze Schauenburku. Proto správce Bezdězu nesmírně překvapí, když biskup požádá krále Přemysla II. Otakara, aby Oldřicha poslal vyšetřovat do Brna. A ještě záhadnější je údajný důvod... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Kate Morton  ·  Ikar CZ (2017)
Je červen 1933 a Loeanneth, venkovské sídlo Edevanových, se připravuje na tradiční oslavu letního slunovratu. Šestnáctiletá Alice Edevanová je jako na trní: nejenže vymyslela dokonalou zápletku pro svou detektivku, ale je také až po uši... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jean D´Aillon  ·  Pierot (2008)
Předseda provensálského parlamentu a věrná opora krále a Mazarina Jindřich de Forbin - Maynier je roku 1659 v Aix-en-Provence pověřen vyřešením záhady. Zmizel strýc kardinála de Retz - vážený mnich kartuzián!... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
Při ústupu českého vojska z Bavorska se dostane v Mühldorfu zádní voj do obležení. V něm bojuje i Oldřich z Chlumu. Rytířům se podaří probojovat na svobodu, ale i když by měli slavit, jejich velitelé Smil z Lichtemburka a Vok z Rožmberka jsou nervózní... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
První svazek této řady nabízí tři příběhy. V prvním nazvaném Plzeňské mordy rozřeší Jiří Adam z Dobronína neobvyklý zločin, do něhož jsou zapletení nejvyšší představitelé královského města Plzně. V případu Nepohřbený rytíř musí objasnit podivnou smrt... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička