Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDetektivkyHistorické detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 205 titulů

1.
Jiří Slavíček  ·  Isla nakladatelství (2017)
NOVINKA
Po hodině výslechu major Jiří Dvořák Slávu Čermáka propustil. Do psacího stroje zasunul list papíru se dvěma kopiemi a pustil se do zprávy: Krajská správa SNB Praha, I/a odbor, vnitřní... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #56 (2)
Mocný jihočeský velmož Oldřich z Hradce se soukromě obrátí na královského prokurátora a správ­ce severních Čech Oldřicha z Chlumu s prosbou o pomoc. Na jeho panství se totiž začaly dít věci, které jsou nejen proti lidskému rozumu... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Dominik Dán  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Žádný rok v Krauzově krátké detektivní kariéře nebyl tak těžký jako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že na vině byla neuvážená porevoluční totální amnestie, protože vylidnila věznice a zalidnila ulice násilím... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
4.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jubilejní dvacátý příběh královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu se odehrává přímo na Bezdězu a v hlubokých lesích, které ho obklopují. Tajemný zločin pomáhají řešit jako obvykle panoš Ota a velitel... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
5.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
Na počátku adventu přijíždí Jiří Adam z Dobronína s pomocníky bakalářem Petrem a jeho ženou Rozárkou na svůj statek na Vysočině, kde hodlá během Vánoc odpočívat. Ale ihned po příjezdu ho vyhledá stařena, která byla kdysi jeho kojnou... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 13 dnů
6.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dobrodružný detektivní příběh, který se odehrává v renesanční Praze. Román vznikl na podkladě autorovy stejnojmenné divadelní hry. Nabízí plno zvratů, napětí, ale i zábavných situací a nečekané rozuzlení... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
Prokurátor krále Přemysla II. Otakara Oldřich z Chlumu a zároveň správce hradu Bezděz má v pravomoci i vyšetřování a trestání hrdelních zločinů v kraji. Tentokrát řeší krádež trnu z Kristovy koruny; vzácné relikvie, již získal Havel z Lemberka a hodlá... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 13 dnů
8.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
Dva příběhy písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína se odehrávají v polovině 16. století. Poslední cantilena zavádí královského písaře mezi bratrstvo chrámových zpěváků. Podivná smrt jednoho z nich by královskou komoru (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
9.
Jan Bauer  ·  Brána (2017)
Po nečekané smrti Rudolfa Habsburského řečeného Kaše se na český trůn vrátil Jindřich Korutanský, manžel nejstarší dcery Václava II. Anny Přemyslovny. Melichar z Roupova i nadále zůstává v jeho službách jako královský soudce, ovšem jeho postavení je... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Královský písař Jiří Adam z Dobronína nalezne u dveří svého domu těžce zraněného muže. Umírající stihne ještě povědět, že se chystá jakési spiknutí, jenže zemře dřív, než stačí povědět víc. Jiří Adam z Dobronína... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
11.
Jan Bauer  ·  Moba (2014)
Detektivní román z doby vlády Václava IV. V královském městě Jihlava se děje cosi tajemného. Zdejší opuštěné doly prý v noci obcházejí přízraky. Purkmistr Ekhart to považuje za babské tlachy, ovšem pouze do chvíle... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
12.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #3 (10)
Notár Barbarič rieši záhadný zločin na hrade lúpežných rytierov. Hrad na hore Sitno oddávna stráži cestu k bohatým banským mestám. Na jeseň roku 1599 je kvôli tureckej... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
13.
Peter Tremayne  ·  Vyšehrad (2016)
Píše se květen roku 668 a král Colgú vysílá svou sestru Fidelmu, vzdělanou advokátku a znalkyni starého irského práva, vyšetřit brutální vraždu náčelníka klanu ve vzdáleném Araglinu. Ačkoliv po příjezdu na místo činu Fidelma se svým pomocníkem... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2013)
V dalším příběhu románové řady Nové případy soudce Ťi, v níž Frédéric Lenormand znovu oživil slavnou postavu okresního soudce působícího v Číně v 7. století za vlády dynastie Tchang, se tentokrát tajně ujímá vyšetřování jeho všetečná manželka... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
Příběhy vysvětlují některé události, předcházející románům publikovaným v edici Hříšní lidé Království českého. První příběh vypráví o tajemné vraždě, jíž se Oldřich z Chlumu stane nechtěným svědkem při svém studiu v Magdeburku... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
16.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
Výběr povídek z tvorby Vlastimila Vondrušky. Obsahuje dva tucty příběhů s detektivními zápletkami, které se odehrávají v různých dobách od středověku až do 18. století. Zavedou čtenáře do zajímavě vykresleného prostředí hradů, měst i vesnic s dokonalou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Dominik Dán  ·  Slovart CZ (2016)
(1)
Žádný rok v Krauzově krátké detektivní kariéře nebyl tak těžký jako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že na vině byla neuvážená porevoluční totální amnestie, protože vylidnila věznice a zalidnila ulice násilím. Krauz a jeho kolegové tenkrát... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
18.
Pavel Šoltész  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
V důstojných prostorách Staroměstské radnice se před kamennými tvářemi šestnácti soudců začala podivná pře o poručnictví nad slabomyslným Vítem Mečířem. Postupně se vyjevují velmi záhadné stránky případu, jak pozoruje mistr boloňské univerzity... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
Tři detektivní příběhy z doby české renesance. Královský písař Jiří Adam z Dobronína se svým pomocníkem Petrem Korcem a služebnou Rozárkou řeší případy, s nimiž si pražští úředníci nevědí rady... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
20.
Marek Skřipský  ·  Moba (2015)
Výjimečné příběhy z první republiky, které nabízí unikátní pohled na práci tehdejší tajné služby. Nejzdařilejší česká špionážní próza posledních 20 let! Komunističtí radikálové, maďarští špioni, vyznavači hákového kříže, ale i sadistická sekta... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička