popis
Citáty, aforismy, dárkové knížky

Knihy Próza Citáty, aforismy, dárkové knížky

V podkategorii Citáty, aforismy, dárkové knížky se nachází 818 titulů.

(změnit výběr) všechny  

1.
Kafe a cigárko aneb Historky z hereckého podsvětí
Marie Doležalová  ·  Domino (2015)
(7)
Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho, že vám lidi za celý rok nenapíšou... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
2.
Milované mamince
Slovart CZ (2012)
Tato pěkná knížečka může být skvělým dárkem pro maminku, která vám toho v životě tolik dala: vděčíte jí za podporu, krásné vzpomínky, shovívavost, péči - a za odvahu. Touhle knihou jí za to všechno můžete poděkovat! (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
3.
Štěstí - Nejkrásnější citáty
Antoine Saint-Exupéry de  ·  Pragma (2016)
Malá útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
4.
Co Bůh šeptá maminkám
Hana Pinknerová  ·  Postilla (2010)
(1)
Hana Pinknerová píše své fejetony pro časopis Život víry a pro pravidelný pořad TWR Zadáno pro dámy. Její první knížka Brusinky se setkala s velkým ohlasem... (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
5.
Mojí milé sestře
Slovart CZ (2010)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
6.
Tak pravil Konfucius
Pragma (2012)
Poklady výroků vyslovených velkým čínským filozofem, doplněné ilustracemi. Konfucius nevytvořil žádný systém logiky, etiky či metafyziky. Jeho nauka je souborem zásad a principů lidského chování a žití... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dní
7.
Ukradli mi kabelku
Denisa Prošková  ·  Motto (2014)
Fejetony psané s nadhledem jsou věnovány všem, kteří také občas ztrácejí piny, hesla i nervy a sem tam se hádají s těmi, které nejvíc milují! (A pak je to mrzí) Autorka říká, že za všechno může její dědeček... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
8.
Láska
Paulo Coelho  ·  Knižní klub (2015)
Inspirativní výbor citátů z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha je tentokrát zaměřený na originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky o lásce v mnoha jejích podobách, které pronášejí postavy jeho četných románů, ale i autor... (více o titulu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
9.
Vstupte bez klepání
Zuzana Hubeňáková  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Blogerce Zuzaně Hubeňákové stačilo jen něco málo přes rok, aby si omotala čtenáře kolem prstu a stala se nejprve Objevem a pak i Blogerkou roku webu iDnes. Nyní vycházejí její humorné fejetony knižně a výbor obsahuje to nejlepší z jejích blogů... (více o titulu)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
10.
Myšlenky do kapsy 7
Jindřich Štreit  ·  Olomouc (1995)
Sedmé pokračování serie Myšlenky do kapsy... (více o titulu)
Naše cena: 13 Kč obvykle posíláme do 18 dní
11.
Je na kostele stále pět?
Magda Joghee  ·  Argo (2017)
NOVINKA  
Fejetony a sloupky o zvířatech, lidech, levé mozkové hemisféře, Francii, Havaji, České Lípě i Českém Dubu, léčivém dubu, děravém kýblu, džungli, spolucestujících, kufrech, pitomém syndromu, kterým autorka trpí, a o všem, co tvoř (více o titulu)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dní
12.
Odvrácená strana matky
Monika Valentová, Martin Veselovský  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Kniha časopisecky úspěšných fejetonů Moniky Valentové, doplněná kresbami jejího muže Martina Veselovského ukazuje z humorného úhlu pohledu temné kouty mateřství. Kojení nemusí být vždy nádherné, strava nemusí být vždy zdravá... (více o titulu)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
13.
Prázdné křeslo
Rabi Nachman  ·  Volvox Globator (2007)
Úžasné vyřezávané křeslo, které se objevuje na přebalu, patřilo rabimu Nachmanovi. Říká se, že to byl dar, který rabi dostal od svého žáka v roce 1808. Tento muž, prostý řemeslník, na něm pracoval několik hodin denně po dobu šesti měsíců... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dní
14.
Přítomný okamžik
Louise L. Hay  ·  Pragma (2009)
(3)
Tato malá kniha je plná pozitivních afirmací, které vám ukáží, že vaše energie vrcholí vždy v současnosti, a to je okamžik, kdy zaséváte duševní semena pro vytvoření nových zážitků... (více o titulu)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
15.
Sex po 50
Nakladatelství Fragment (2009)
(1)
Pro čtenáře 50+. Nejobsáhlejší přehled všeho, co vám v sexu přinese ta "klidnější" polovina vašeho života… I kdyby přece jen k něčemu došlo, dělejte si poznámky, místa máte dost... (více o titulu)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
16.
Sedm mudrců a jejich výroky
Tomáš Vítek  ·  Herrmann & synové (2010)
Sedmice mudrců, kteří působili v Řecku archaické doby a mezi něž byli mimo jiné řazeni i slavný filosof Thalés z Mílétu a athénský mudrc a zákonodárce Solón, reprezentuje formu moudrosti, která se projevovala zejména stručnými sentencemi... (více o titulu)
Naše cena: 422 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
17.
Třicítka na krku
Helen Exley  ·  Slovart CZ
Sbírka originálních vtípků, bonmotů a poťouchlých postřehů o životě po třicítce. Třicítka na krku je jedinečný protilék na třicátnické splíny... (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
18.
Rok na vsi aneb Kalendářové vyprávění Dorotky a Jakuba z 19. století
Kamila Skopová  ·  Akropolis (2011)
Autorka volně navazuje na své předešlé publikace s národopisnou tematikou, respektive její nenásilnou popularizaci. Tentokrát stylizuje knihu do podoby starobylých kalendářů, které bývaly oblíbenou četbou ve venkovských domácnostech. (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
19.
Muž, který sázel stromy (
Jean Giono  ·  Literární čajovna Suzanne Renaud (2006)
(2)
Mistrovská povídka z roku 1953 v překladu Jiřího Reynka a s ilustracemi Pavla Čecha. Stylově čistá a dějově jednoduchá povídka vypráví o prostém, osaměle žijícím pastýři ovcí ve vyprahlé a vylidněné Provenci, s nímž se v roce 1910 poprvé setkal... (více o titulu)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dní
20.
Úspěch
Pragma (2002)
Kniha je pečlivě vybranou sbírkou citátů, myšlenek a úvah na téma úspěchu, tak jak je formulovali největší myslitelé, filosofové, obchodníci, státníci, spisovatelé, učitelé, vojevůdci a mnoho dalších velikánů minulosti. Kniha všem čtenářům poskytne... (více o titulu)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dní
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička