Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaRományMilostné, erotické

Momentálně se v této nabídce nachází 150 titulů

1.
Alena Jakoubková  ·  Moba (2016)
Agáta Pierotová vyrůstá v rodině, kde matka je bohyně a otec ušlápnutý pod jehlovým podpatkem matčina luxusního střevíčku. Agáta však sní o tom, že ona to jednou v manželství povede jinak. Vysní si tradiční rodinu, v níž ona bude skvělá hospodyňka... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2008)
(24)
Nová kniha oblíbené spisovatelky Barbary Nesvadbové vypráví o mladé ženě Karle, která se snaží najít ideálního partnera a nového otce pro své děti... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
3.
Gayle Forman  ·  YOLi CZ (2014)
NA SKLADĚ (49)
Když americká studentka Allyson potká během svého výletu do Evropy na pouličním představení Shakespearovy hry Večer tříkrálový bezstarostného holandského herce Willéma, okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Milan Kundera  ·  Atlantis (2016)
(60)
Nesmrtelnost nejúplněji z celého dosavadního Kunderova Díla ztělesňuje román jako hravý nápad, který se rozvíjí před čtenářovýma očima, a přitom strhuje do hry autorův skvělý intelekt i silnou obraznost, takže hravá poloha je kont (více o knize)
Naše cena: 363 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Václav Gruber  ·  Moba (2015)
Žena.exe je romantický příběh o lásce tří žen a tří mužů. Hlavními hrdinkami jsou cílevědomá a disciplinovaná Helena, excentrická a impulzivní Tara a mateřská Dana. Všechny tři pracují jako exekutorky. Napínavé vyprávění zavádí čtenáře do světa... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Alena Jakoubková  ·  Moba (2014)
(1)
Příběh tří šťastně vdaných a jedné čerstvě rozvedené kamarádky vypráví o ženské soudržnosti, přátelství a samozřejmě o lásce. Když Zuzanu opustí po patnácti letech manželství její muž, zařekne se, že další chlap do jejího života nesmí... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Alena Jakoubková  ·  Moba (2015)
Novinářka Lili stojí na životním rozcestí: Rozejde se s fotografem Ivanem, protože má pocit, že jejich vztah vyhořel. Ve chvíli, kdy jej opouští, si však Ivan uvědomí, že ji opravdu miluje, a ačkoli mu až dosud byla myšlenka na manželství na hony... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Vlasta Javořická  ·  Kamélie (2014)
Román z české vesnice počátku století vypráví o dívce, jejíž veliká láska ztroskotá na rozdílném náboženském přesvědčení... (více o knize)
Naše cena: 521 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Alena Jakoubková  ·  Moba (2015)
Athena je špičková manažerka, má vlastní dům, a dokonce si s kolegou pořídí vyhlášenou rybí restauraci. Řekli byste, že vede život snů? Omyl…! V mládí se totiž provdala za Mirka, který si ji vyhlédl kvůli vilce, v níž bydlela s babičkou... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Magda Váňová  ·  Šulc - Švarc (2016)
Románový příběh čtyřicetileté ženy, která se chce rozvést, ale netuší, že její záletný manžel si plánuje nové manželství a že o otcově mladé milence ví i jejich téměř dospělá dcera. Po osmnáctiletém manželství ztratila Tereza ženské sebevědomí... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Simona Monyová  ·  Belami (2014)
Čerstvá absolventka vysoké školy Soňa se snaží vymanit z důsledků ne příliš šťastného dětství, problematického vztahu s matkou a soužití s otcem-alkoholikem. Zároveň si bolestně, ale cílevědomě buduje nové zázemí ve vztahu s Petrem... (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Marie Poledňáková  ·  Knižní klub (2011)
NA SKLADĚ (2)
Ve volném pokračování románu Líbáš jako Bůh sledujeme další osudy zamilovaného páru – středoškolské učitelky Heleny a lékaře Františka. František se rozhodne odstěhovat se od své bývalé ženy Bohuny, ale ani soužití s Helenou se nevyhne komplikacím... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Irena Obermannová  ·  Motto (2015)
(1)
Andrea se domnívala, že je šťastná. Před vším totiž zavírala oči – před nevěrou svého muže i podivným způsobem, jakým přišla o práci. Teprve úraz jejího manžela a setkání s mužem, kterého mnoho let neviděla, ji přiměje, aby se přestala obelhávat. Ale... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
Lumír Holčák  ·  XYZ (2012)
Knižní verze komedie s Jiřím Mádlem v hlavní roli. Na třídním srazu si čtyřicátník Petr uvědomí, že ve svém životě nejvíce miloval svou spolužačku Elišku, které se však během svých studentských let neodvážil vyznat lásku... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Blanka Hošková  ·  Jota (2015)
Práce, nemocný a postupně na život rezignující manžel, kamarádka, které se průběžně rozpadá a zase skládá vztah… To je na jednu ženu mnohdy opravdu moc. A řešení? Dovolená! Do hor, k moři, za poznáním a hranice všedních dnů. Odpočinek, noví zajímaví lidé. (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2015)
(2)
Mladá herečka Helena Stavinohová právě ukončila divadelní fakultu a nastoupila do svého prvního angažmá. Má dobře proříznutou pusu a hlavu plnou ideálů. A když ji zahrne svou pozorností slavný, uhrančivý a všemi obdivovaný herec Erik Appelt, bezhlavě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Markéta Harasimová  ·  Čas (2015)
Rodící se milostný vztah Liliany a Artura krutě poznamená hrůzný zločin. Oba pracují pro laboratoř vyvíjející revoluční lék proti rakovině – a právě o ten má zájem neznámá skupina zločinců, která se nezastaví před ničím... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Kateřina Petrusová  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
(7)
Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
19.
Josef Louda  ·  Brána (2017)
NA SKLADĚ
Umělecký fotograf Dodo Dalou je při náhodném setkání okouzlen enigmatickou atraktivní rusovláskou. Aby získal přízeň této až neskutečně nádherné, leč poněkud rozmařilé ženy, využije nejen své fotografické umění... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Daniel Kapča  ·  Daniel Kapča (2016)
Dominik a Robert provozují luxusní Panský klub, který se drží jediné zásady, "Náš zákazník, náš Pán". Lilian Ganonová, mladá a zhýčkaná nezbednice, k tomu nevlastní dcera kandidáta na prezidenta, okusí tuto zásadu... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička