Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieŽenské

Momentálně se v této nabídce nachází 131 titulů

1.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové poutavě, často sarkasticky, někdy s nadhledem, ale vždy s krystalickou upřímností vypráví o ženském světě. Ať už z pozice manželky, milenky, či matky. Reflektují pozici současných vztahů. Nelehkost navázat... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
2.
Martina Formanová  ·  Prostor (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Po několika románech a autobiograficky laděných prózách přichází Martina Formanová se souborem kratších povídek, které spojuje společné téma – partnerské a intimní vztahy v nejrozmanitějších podobách. S pochopením a humorným... (více o knize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
3.
Jana Klimečková  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V poutavé historické próze sledujeme osudy české dívky za vlády Marie Terezie. Šestnáctiletá Markéta, dcera hajného, se stává komornou kněžny Paarové a odjíždí s ní do Vídně. Leckdo si ji plete se zesnulou princeznou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
4.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2016)
(2)
Proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily… Může existovat nevěra, která nezraňuje? Opravdu lze mít sex bez závazků? A kdy přijde po střídavé péči i střídavá povinnost a role rodičů se konečně vyrovnají? Povídky o... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Tereza Boučková  ·  Odeon (2016)
(4)
Indiánský běh zaujal sugestivním tématem i originálním zpracováním - vzpomínky na dětství, dospívání a dospělost v období totalitního režimu jsou nejen kontroverzní výpověďí o době, ale i o reálných lidech, byť skrytých za důmyslnými přezdívkami... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Marie A. Gregorová  ·  XYZ (2016)
(1)
Madison Hortonovou nikdy nenapadlo, že by její život mohl být něčím jiným než pouhým přežíváním. Matka, která nikdy nebyla skutečnou matkou. Milenec, který ji nikdy nemiloval. Přítelkyně, která ji vždycky považovala za nepřítele. Maddie pochopila, že... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ
Existuje v našich životech ještě místo pro "opravdové muže", a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Petr Šabach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2013)
NA SKLADĚ (1)
Snad každý má tajemství, svou alespoň malou třináctou komnatu, do které nikoho jen tak nenechá nahlédnout. Příběhy o tom, co skrývají ženy před svými partnery a blízkými, přináší nový soubor edice Česká povídka... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2012)
(4)
Nová kniha povídek známé spisovatelky, scénáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
11.
Lilia Khousnoutdinova  ·  Maitrea (2013)
Ženské příběhy – smutné a veselé, inspirující a děsivé, autentické a osobní. Příběhy, které vycházejí z pravdivé zkušenosti několika desítek odvážných žen, které se rozhodly promluvit nahlas o tom, co je tichým tabu. Poznejte vnitřní krajinu ženy! Tato.. (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Magda Váňová  ·  Šulc - Švarc (2014)
Babí léto spojuje tři malé romány — tři novely s poutavým příběhem a nepředvídatelným koncem, který se ale ukáže jako nejlepší pro hlavní hrdiny. Stárnoucí klavírista Wenig se zamiluje do krásné, ale povrchní Laury... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
kolektiv autorů/autorek  ·  Akcent (2014)
Milá knížka příběhů našich oblíbených autorů I. poloviny minulého století nás přesvědčí o tom, že komplikované vztahy vyplývající z nerovnosti společenského postavení, bídy, žárlivosti i sobecké lásky se promítají v každé době... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2014)
Ivanka Devátá má dar vidět i v běžných věcech a událostech všedního dne zajímavé náměty pro své fejetony, čerpá je ze života své rodiny, ale pozornost věnuje i lásce, vztahům, nemocem, náhradním dílům a třeba i bulváru... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2014)
(12)
Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude. Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný film, jehož scénář napsala sama autorka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Martina Formanová  ·  Eroika (2007)
(1)
I slunná strana života má své stíny. Nebo jsou o tom přinejmenším přesvědčeny hrdinky tří povídek v nové knížce Martiny Formanové... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
Kateřina Dubská  ·  Jota (2016)
Žijeme ve světě, kde se prý zázraky nedějí. Ve světě, který stojí na silných a racionálních pravidlech a ve kterém na žádné „úlety“ není místo. Snažíme se mít své životy pevně v rukou, ale jen ztěžka si připustíme, že právě my jsme těmi, kteří dokážou... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Irena Fuchsová  ·  REGION Silesia (2008)
(1)
Ani u jedné povídky se nebudete nudit. Je mi můj muž nevěrný? Proč moje žena lže? Přijede dcera z Ameriky? Do koho se zamiloval můj syn... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Blanka Čechová  ·  Opravdu skvělé nakladatelství (2016)
Který Čech nebo Čehinja nebyli alespoň jednou v životě na čtrnáct dní v Chorvatsku? A kdo alespoň jednou, uprostřed prázdninového rozjaření, nezatoužil všeho nechat a odstěhovat se k moři? Do jižní Dalmácie jezdívala... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Helena Longinová  ·  Šulc - Švarc (2009)
Manželské pře a rozchody, když jde o děti, starost o živobytí a dělení majetku, přerůstají v dramata, z kterých autorka s velkou představivostí a důvtipem pomáhá svým postavám vyklouznout cestičkou ke šťastnému konci... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdybych byl diktátorem, zakázal bych zákonem půjčování knih. (William Saroyan )
Kávička