Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieSpolečenské, filosofické, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 303 titulů

1.
Karel Ladislav Kukla  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Co také patří k dějinám Prahy před sto lety? Historky z prostředí hospod, náleven, nevěstinců, barů a tančíren nezaměnitelných jmen: Zelená žába, Žbluňk, Jedová chýše. Příběhy z Černé Indie, Hotelu Díra nebo polepšovny. Osudy lidí, kteří žili na... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Vlasta Javořická  ·  Kamélie (2011)
(1)
Velmi žádaný sborník krásných povídek z vesnického prostředí... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Akcent (2014)
Příběhy knížky Zimní záře navozují nejen atmosféru Vánoc, ale mohou nás při četbě příjemně naladit pro zdánlivě smutné období zimy. Vykouzlí v našich představách jiskřivé závěje i bělostný sněhový závoj zahalující kraj do roušky neproniknutelných krás... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Tereza Boučková  ·  Odeon (2016)
(4)
Indiánský běh zaujal sugestivním tématem i originálním zpracováním - vzpomínky na dětství, dospívání a dospělost v období totalitního režimu jsou nejen kontroverzní výpověďí o době, ale i o reálných lidech, byť skrytých za důmyslnými přezdívkami... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Radovan Menšík  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ (1)
Próza mladého autora je mozaikou situací, v nichž se v jednu chvíli ocitnou obyvatelé několika pokojů venkovského penzionu. Díky přitažlivé vypravěčské linii se záhy dozvíme, že to, co vypadalo jako simultánní mikropříběhy cizích lidí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Marek Šindelka  ·  Odeon (2014)
(3)
Mapa Anny je nový povídkový soubor Marka Šindelky, nositele Magnesie Litery za prózu z roku 2012. Objektem autorova pozorování jsou opět vztahy: nebezpečné, zničené, vyhořelé, vyčpělé. Povídky jsou zároveň intimnější a přímočařejší... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Emil Hakl  ·  Argo (2015)
(1)
Deset povídek, deset přesných popisů deseti situací, deset prožitků, které se buď odehrávají přímo uprostřed magických 90. let, nebo se skrz špinavé sklo přítomnosti ohlížejí zpět na magická léta osmdesátá... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Bianca Bellová  ·  Host (2016)
Rybářská vesnice někde na konci světa. Jezero, které vysychá a zlověstně obnažuje břehy. Muži mají vodku, ženy starosti a děti si škrábou ekzémy. Co má Nami? Nami nemá nic, jen bábu s tlustýma rukama. Nami nemá nic, jen život před sebou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Pavlína Brzáková  ·  Eminent (2011)
(6)
Cesta blázna a vnitřní svět Jaroslava Duška. Autorizované povídání známého herce Jaroslava Duška o narození, životě a smrti. Příběhy protkané přítomností, volné asociace a rozmanitá setkání se Skutečností. Knihu provázejí zdařilé ilustrace Zbyňka Zenkla.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Jaroslav Rudiš  ·  Labyrint (2007)
(3)
Kniha pro živé i mrtvé - rockové příběhy z berlínského metra. Třicetiletý učitel uprchne z Prahy do současné německé metropole, aby tam založil kapelu U-Bahn a našel svou dívku Katrin... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Zdeněk Svěrák  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
(8)
Úspěšné Povídky Zdeňka Svěráka, kterých se prodalo 100 000 kusů se dočkaly svého pokračování. Autor připravil zcela nové povídy, ke kterým ho inspiroval sám život, a tak se mají čtenáři opravdu na co těšit... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Vlasta Javořická  ·  Akcent (2014)
Dvě povídky Vlasty Javořické, z nichž jedna je z pozůstalosti, doposud nikde nezveřejněná. Její děj se odehrává v lázních Poděbradech a jejich malebném okolí uprostřed májové přírody. V druhé povídce je strhujícím způsobem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Jiří Hájíček  ·  Host (2015)
NA SKLADĚ (3)
Dějištěm dvaceti povídek, které autor napsal v průběhu let 1995 - 2014, je jihočeský venkov. Setkáváme se tu s všednodenními lidskými mikrodramaty, příběhy vepsanými na plátno velkých dějin nebo jen zachycením nálady... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Denisa Prošková  ·  Motto (2014)
Fejetony psané s nadhledem jsou věnovány všem, kteří také občas ztrácejí piny, hesla i nervy a sem tam se hádají s těmi, které nejvíc milují! (A pak je to mrzí) Autorka říká, že za všechno může její dědeček... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
Josef Pánek  ·  Argo (2017)
V životě jste nebyli v Indii, představte si to. Teď se ocitnete v indickém Bangalore, uprostřed kraválu, smradu, vřavy dopravy a lidí, a nemáte proti tomu obranu. Jste v bezpečí hotelu a konferenčního centra, a přesto jste vyděšenej jak... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Petr Šabach  ·  Paseka (2012)
V novele Máslem dolů se Petr Šabach tentokrát zamýšlí nad otázkou, proč vás nějaké vlezlé okolnosti stále nutí měnit plány a odkládat odpočinek, který byste tolik potřebovali, na dobu neurčitou... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Bohumil Hrabal  ·  Mladá fronta (2012)
(1)
Dělník ve sběrně starého papíru Haňťa pracuje pětatřicet let ve sklepení sběrny u stařičkého lisu. Z hromad starého papíru zachraňuje vzácné knihy a shromažďuje je ve svém pokojíku, čte si v nich a tak je „proti své vůli vzdělán“... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Michal Viewegh a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2015)
(1)
Povídky o rodinných vztazích. Na luxusní dovolené překvapí manželka přáním rozvést se v povídce Michala Viewegha. Vnuka, i když nevlastního, se dočká stárnoucí muž v příběhu Petry Soukupové. Víkend se svým synem prožívá tatínek na neděli... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Zuzana Brabcová  ·  Druhé město (2016)
Málokdo z české literatury se dokázal hlídat tak důsledně, aby nepsal zbytečně. A málokdo do svého psaní investoval tolik ze svého života jako Zuzana Brabcová. Dokladem je i její finální kniha Voliéry — intimní deníková výpověď o neuroticky... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
František Nepil  ·  Knižní klub (2013)
Třicet šest drobných textů Františka Nepila, vysílaných původně jako rozhlasové fejetony, v nichž se mu nenapodobitelně povedlo skloubit postupy tohoto polozapomenutého žánru s kontaktním způsobem vyprávění... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička