Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 204 titulů

1.
Monika Zgustová  ·  Odeon (2017)
NOVINKA
Jméno Nabokov znají všichni, hlavně díky Lolitě. Považujeme ho za klasika moderní literatury, jeho díla tvoří kánon – a také kult. Monika Zgustová přibližuje čtenářům jeho osobnost spisovatelskou, ale také lidskou... (více o knize)
Naše cena: 140 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Charles Richet  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní dílo francouzské metapsychické (parapsychologické) školy z roku 1923, jehož třetí vydání vyšlo v roce 1994 za podpory Mezinárodního Metapsychického Institutu v Paříži. (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) ihned ke stažení
3.
Alois Křesala a Otakar Batlička  ·  XYZ (2011)
Otakar Batlička procestoval téměř celý svět a své zážitky zachytil v řadě výtečných dobrodružných povídek, které svou stavbou, dramatičností a stylem baví čtenáře několika generací. V novém souboru jsou shromážděny snad všechny příběhy,... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Dana Špatenková  ·  KAVA-PECH (2011)
V autobiografické novele autorka zúročila své zážitky z pobytu v Psychiatrickém centru Praha v Bohnicích. Díky její knize si uvědomíme, jak neobyčejná, křehká a zranitelná je lidská psychika... (více o knize)
Naše cena: 65 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Pavel Mandys  ·  Paseka (2016)
NA SKLADĚ
Kolik tváří můžou mít pražské zločiny, záhady a tajemství? Čtrnáct předních českých autorů přijalo výzvu nabídnout na tuto otázku odpověď a navázat tak na bohatou tradici kriminálních a tajemných příběhů s pražskými... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Petr Šabach  ·  Paseka (2012)
V novele Máslem dolů se Petr Šabach tentokrát zamýšlí nad otázkou, proč vás nějaké vlezlé okolnosti stále nutí měnit plány a odkládat odpočinek, který byste tolik potřebovali, na dobu neurčitou... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Jiří Černý  ·  Galén (2016)
Jiří Černý... na bílém je autorizované souborné vydání hudební publicistiky Jiřího Černého (* 1936). Jeho šedesátiletá novinářská praxe a půl století soustavného psaní o hudbě... (více o knize)
Naše cena: 570 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2015)
(1)
Sbírka fejetonů, ve kterých autorka hovoří o věcech zásadních i zcela prostých, s nimiž se setkáváme denně. Její laskavý humor vám možná nabídne nový úhel pohledu a docela určitě vás potěší i pobaví. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
LÍPA (2000)
V prvním svazku jsou povídky uveřejňované v časopisech, kalendářích a také z rukopisů, v nichž je smysl pro krásu, víru, lásku, spravedlnost a cit. Věříme, že podle čtenářského zájmu mohou napomáhat také k duchovní obrodě našeho národa,... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Martin Reiner  ·  Větrné mlýny (2016)
Nejsem a nikdy nebudu Tom Cruise... Já jsem Mára, Docent ze sportovního baru, jednooký král mezi slepými, hvězda v kruhu ztracených, říká jedna z postav této knížky. Není v tom sama; Reinera nepřitahuje exotika extrémů, svět jeho... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Jiří Křivánek  ·  Esence (2017)
Další volné pokračování poutavého vyprávění z mysliveckého prostředí přináší 31 příběhů, které autor prožil v honitbách Vojenských lesů a statků. V knize je i několik příběhů, které svými neobvyklými tématy a pointami... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Zdeněk Šindlauer  ·  Corona (2017)
Vzpomínky autora na 80. léta a své roční „angažmá“ u ČSD v roli pomocníka strojvedoucího. Bohatě ilustrovaná publikace na křídovém papíru obsahuje 100 ilustrací... (více o knize)
Naše cena: 842 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Vítězslava Klimtová  ·  Radix (1997)
NA SKLADĚ
Dojemné příběhy dívek a žen. Příběhy jsou plné poznání, pochopení, lásky a odpouštění. Stane se knihou vašeho srdce. Text je doplněn básněmi. (více o knize)
Naše cena: 140 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Daniel Pískovský  ·  Akcent (2014)
Důvody k sebevraždám jsou různé – stejně tak, jako způsoby jejich provedení. Sedm „minipříběhů“, šest ze současnosti, jeden z budoucnosti. Smutek i smích... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Dušan Procházka  ·  Littera (2015)
Autor Dušan Procházka napsal dalších 15 příběhů, které si může člověk přečíst ráno cestou do práce, večer před usnutím. Nejsou to žádné... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Aleš Dostál  ·  Knižní klub (2017)
Prozaik Aleš Dostál (*1946) se narodil v Ostravě, vystudoval Lesnickou fakultu Vysoké školy zemědělské v Brně a pracoval u Lesů České republiky. Je členem Obce spisovatelů a spolupracoval s Československou televizí a Filmovým studiem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Sláfka (2009)
V této knížce najdete letmé záznamy vzácných setkání publika se zajímavými lidmi – většinou tvůrci či těmi, kdož ve své profesi vynikli... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Arnošt Tabášek  ·  Mladá fronta (2009)
Sbírka devíti mysliveckých příběhů střídá literární fabulace a klasický žánr povídky. Hrdinové knížky nemají jména, jen role. Vedle sebe vystupují lovec, žena, manželka, hajný, divočák, srnec, jelen, psi lovečtí i toulaví, společně s cyklistou,... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jiří Pilous  ·  Dokořán (2008)
Nová Pilousova próza se zabývá elementárními prožitky svobody v době nesvobody a nesvobody v době svobody. Kudy a jak a proč se dostat přes ostnatý drát a co nás tam čeká?... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Jan Kačer  ·  Eminent
Višnička před mým oknem je sedřená větrem. Listí zežloutlé, svěží zeleň léta je vzpomínkou. Tu a tam stopky seschlých, nesklizených višní. Jeřáb z Vysočiny, jeden z mých milovaných stromů, je celý zarudlý... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička