Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieMilostné, erotické

Momentálně se v této nabídce nachází 73 titulů

1.
Petr Šabach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2013)
NA SKLADĚ (1)
Snad každý má tajemství, svou alespoň malou třináctou komnatu, do které nikoho jen tak nenechá nahlédnout. Příběhy o tom, co skrývají ženy před svými partnery a blízkými, přináší nový soubor edice Česká povídka... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Marek Šindelka  ·  Odeon (2014)
(3)
Mapa Anny je nový povídkový soubor Marka Šindelky, nositele Magnesie Litery za prózu z roku 2012. Objektem autorova pozorování jsou opět vztahy: nebezpečné, zničené, vyhořelé, vyčpělé. Povídky jsou zároveň intimnější a přímočařejší... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Daniela Fischerová  ·  Mladá fronta (2017)
Nejnovější sbírka Daniely Fischerové přináší více než třicet mistrně pointovaných povídek. Vyprávějí o lidských vztazích, o náhodě, o lásce nešťastné i šťastné, o té první i o té poslední. Sedmici příběhů delších následuje řada mimořádně stručných... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2012)
(4)
Nová kniha povídek známé spisovatelky, scénáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Magda Váňová  ·  Šulc - Švarc (2014)
Babí léto spojuje tři malé romány — tři novely s poutavým příběhem a nepředvídatelným koncem, který se ale ukáže jako nejlepší pro hlavní hrdiny. Stárnoucí klavírista Wenig se zamiluje do krásné, ale povrchní Laury... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Michal Viewegh a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2015)
(1)
Povídky o rodinných vztazích. Na luxusní dovolené překvapí manželka přáním rozvést se v povídce Michala Viewegha. Vnuka, i když nevlastního, se dočká stárnoucí muž v příběhu Petry Soukupové. Víkend se svým synem prožívá tatínek na neděli... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2009)
(69)
Sbírka povídek oblíbeného autora o nejrůznějších podobách lásky... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Vlasta Javořická  ·  Kamélie (2015)
Knihu tvoří 6 kratších povídek z venkovského nebo maloměstského prostředí, které vyprávějí o lidském pochybení a nápravě. V úvodní povídce zmaří šťastný život mladé rodiny alkohol a špatní přátelé. V další povídce je mladý muž zklamán ve své lásce... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
František Ringo Čech  ·  Galén (2007)
(4)
Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci jsou prvním souborným vydáním dvou knih známého hudebníka, zpěváka, herce, politika, spisovatele a malíře Františka Ringo Čecha o intimním životě Čechů a Češek... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2008)
(31)
Povídky o manželství a o sexu vycházejí v novém vydání spolu s uvedením filmu Nestyda, jemuž se kniha stala předlohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Miloš Urban  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ
Závěrka je milostná novela o prokletí doby, kdy se každý může stát fotografem a udělat alespoň jednu dobrou fotku. Důležitá je motivace. Motivací Matěje Runda je Věra, půvabná mladá žena, která si neuvědomuje svou fotogeničnost – svou krásu „na druhý... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Táňa Kubátová  ·  Pohodky (2016)
Dvě zklamání v lásce stačí Julii na celý život. Také Daniel si ze svého manželství odnesl skepsi a opatrnost vůči opačnému pohlaví. S Julií si rozhodně nic začínat nemíní. Obzvlášť když se tato nájemkyně jeho... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Štěpánka Bergerová  ·  Alfa (2010)
Povídky, jež každá jedna pohladí po duši, malinko pobaví a malinko nám připomene, že erotické sny a realita bývají na hony vzdáleny. A protože autorka píše o lidech z masa a kostí — píše o mně a o Vás a přátelsky nás ujišťuje, že jsme lidé se vším... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Zdeněk Šmíd  ·  Olympia (2007)
Soubor tří novel z Krušnohoří Pověst o Hanesu Gruberovi, Balada Katarina a Příběh zapomenutého fořta – to jsou názvy tří baladicky laděných novel, které obsahuje kniha Zdeňka Šmída <i>Trojí čas hor</i>... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Jan Mach  ·  Epocha (2009)
Novela o lásce mezi stárnoucím sběratelem umění Vojtou a jeho o třicet let mladší a nekonvenční milenkou Adélou si nebere servítky snad vůbec v ničem - a v líčení milostných prožitků obou hrdinů už vůbec ne... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Věra Dumková  ·  XYZ (2009)
(5)
Povídky, ve kterých se veškerá erotická touha stává skutečností. Studentka, gejša, lolitky, stará kurva, domina, rivalky a všichni ti jejich muži, milenci, manželé, kamarádi, přátelé, hrdinové nejtajnějších představ. Milovníci překvapení, napětí, ... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Otto Hejnic  ·  Bor (2010)
Další povídkový soubor libereckého autora je návratem k jeho ústředním tématům. Vypráví o lásce v mnoha podobách, od romantického toužení přes sebezničující vzplanutí k manželskému posvěcení a lásce rodičovské, ale také o každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Martin Patřičný  ·  KRIGL (2012)
Jako v nebi je v pořadí šestá kniha "dřevěného" výtvarníka Martina Patřičného. Za osm let dokončil sedm povídek. Jejich příběhy se tak dlouho vracely, až je musel napsat. V každé z nich najdete jiný sevřený svět. Postavy, které k vám přijdou i ty... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Tara Sivecová  ·  Mladá fronta (2017)
Svobodné mamince Claire je něco přes dvacet, a aby si vydělala na rozjetí vlastního podniku a svému hubatému, přesto neuvěřitelně rozkošnému (když spí) dítěti zařídila lepší život, pomáhá své nejlepší kamarádce prodávat... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička