Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 271 titulů

1.
Martina Formanová  ·  Prostor (2017)
NOVINKA
Po několika románech a autobiograficky laděných prózách přichází Martina Formanová se souborem kratších povídek, které spojuje společné téma – partnerské a intimní vztahy v nejrozmanitějších podobách. S pochopením a humorným... (více o knize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 19.10.2017) posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
2.
Miloslav Švandrlík  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Sbírka humoristických a hororových povídek z pera mistra tohoto žánru Miloslava Švandrlíka. Nechybí tradiční ingredience jako humor, napětí, hrůza i děs. Povidky doplňují ilustrace, které vás jistě překvapí! (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 16.11.2017
3.
Petr Šabach  ·  Listen (2011)
(3)
Knížka povídek úspěšného autora obsahuje šest nejlepších textů, který vyšly v souborech Nakladatelství Listen (Miluj mě víc, Schůzky s erotikou, Tenkrát za totáče…) a čtyři nové... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Aňa Geislerová  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (34)
Soubor fejetonů, kterými herečka Aňa Geislerová přispívala do magazínu ELLE, nyní vychází knižně. V souhrnném vydání vyvstává příběh, který mohl dříve čtenářům snadno uniknout; příběh části života, ve které jako by se odehrálo úplně všechno... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Petr Šabach  ·  Paseka (2010)
NA SKLADĚ (30)
Další vydání populární knížky, v níž autor s neodolatelným humorem a nadhledem vykresluje rozdíly mezi mužským a ženským nazíráním na svět... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Barbora Šťastná  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ
Ženy prý samy sebe kritizují v průměru osmkrát denně. Poprvé hned ráno v koupelně před zrcadlem. Ani mě to nepřekvapuje. Taky to dělám. Za to, že nejsem dost krásná. Za to, že nemám dost uklizeno. Za to, že nezvládám všechno v práci, že nejsem skvělá... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Romana Skálová  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
Ottovo nakladatelství přináší unikátní knižní vydání úspěšného blogu a facebookové stránky mladé a originální české autorky Romany Skálové. Barvitě se v něm vypráví o prvních letech psího života jednoho olomouckého bulteriéra Dextera... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Lucie Nachtigall  ·  Omega (2016)
Knížka, kterou držíte v ruce, je naprostým unikátem. Je to totiž zřejmě jediná kniha na světě, která je napsaná pouze s pomocí statusů. Je to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Zdeněk Svěrák a Jaroslav Weigel  ·  Nakladatelství Fragment (2008)
(37)
Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Václav Uher  ·  Grada (2017)
Neobyčejně humorné příhody obyčejného vozíčkáře. Říká se, že život začíná ve třiceti. Ale co když může začít i jindy a jinak? Třeba v necelých osmnácti letech pádem ze stromu. Václav Uher – jeden kvadruplegik z čeledi poúrazovité, kůň, který se dostal... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Barbora Šťastná  ·  Motto (2015)
Kniha o tom, že odvaha a strach se nevylučují. Tahle kniha není návod, jak se přestat bát. Já se například bojím spousty věcí. Bojím se otevírat dopisy s modrým pruhem, bojím se pavouků, zubaře, předjíždění na okresce, bojím se, že v práci přijdou na... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Benjamin Kuras  ·  Eminent (2017)
S vítaným návratem k tradičnímu černému humoru provází Pohřbívání svobody absurditami, kterými dnes na individuální tvůrčí svobodu a zdravý rozum útočí v křečích politické korektnosti na úrovni lokální, státní... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
13.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2017)
NA SKLADĚ
Čtvrtá povídková knížka nejúspěšnějšího českého spisovatele přináší směs pocitů a nálad, jejichž spojnicí je empatie. Mistr silné, mnohdy překvapivé pointy tentokrát nechává svou osvědčenou zbraň často oněmělou. Vzdává se toho, co je bezpečně efektní... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Ivan Kraus  ·  Academia (2009)
(18)
Další kniha jednoho z nejúspěšnějších autorů současnosti Ivana Krause. Jak již z názvu vyplývá, jde o volné navázání na předchozí velmi úspěšnou knihu Muž za vlastním rohem... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Marika Šoposká a Berenika Kohoutová  ·  Grada (2016)
(2)
Sedmilhářky jsou dvě a mají jasná pravidla! Marika je systematická, zodpovědná, pracovitá, dochvilná a její život se ubírá správným směrem. Berenika je chaotická, roztěkaná, nedochvilná, líná a její život se každý den změní tak o sto osmdesát stupňů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Ivanka Devátá  ·  Motto (2014)
Ivanka Devátá má dar vidět i v běžných věcech a událostech všedního dne zajímavé náměty pro své fejetony, čerpá je ze života své rodiny, ale pozornost věnuje i lásce, vztahům, nemocem, náhradním dílům a třeba i bulváru... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2016)
(20)
Soubor článků, sloupků, fejetonů, úvah, zamyšlení, příběhů a několik reportáží. Několik desítek krátkých i delších povídek vám skvěle pomůže se odreagovat. Halina Pawlowská má velmi svérázný styl psaní, dokáže vás pobavit a i přinutit k... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Karel Čapek  ·  Rozmluvy (2009)
(13)
Kdo miluje Čapkovy fejetony, nesmí pominout toto sebrání Čapkových cestopisných sloupků, které před pětaosmdesáti lety za svého dvouměsíčního pobytu v Británii psal a navíc skvěle kreslil pro Lidové noviny... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2012)
NA SKLADĚ (5)
Povídky o kočkách a jejich lidech Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička