Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieFantasy, Sci-fi, horor

Momentálně se v této nabídce nachází 69 titulů

1.
Miloslav Švandrlík  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Sbírka humoristických a hororových povídek z pera mistra tohoto žánru Miloslava Švandrlíka. Nechybí tradiční ingredience jako humor, napětí, hrůza i děs. Povidky doplňují ilustrace, které vás jistě překvapí! (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 16.11.2017
2.
Zuzana Hartmanová  ·  Gorgona (2017)
Narodit se s vlohami k černé magii není nic příjemného. Být zavražděn v sedmnácti letech ještě méně. Nix se stalo obojí, a přesto žije. Jak je to možné? Inu, řekněme si na rovinu, že s tou holkou není něco v pořádku. Čistě teoreticky by už měla být po... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Vladimír Šlechta  ·  Brokilon (2017)
(1)
Do různých koutů zpustošené Evropy vyráží trojice hrdinů: kyborgizovaný voják Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery Fink. Mají za úkol zkoumat takzvané "střepy z Apokalypsy", technologické pozůstatky starého světa... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
kolektiv autorů/autorek  ·  Jas (2013)
(2)
Dvacet strašidelných povídek napsalo deset autorů - členů tvůrčí skupiny Hlava nehlava. Jde o druhé vydání sborníku - aktualizované, doplněné o dva nové příběhy a vybavené novými ilustracemi Tomáše Tvrdého... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Leonard Medek  ·  Straky na vrbě (2017)
„Vidíte? Tady je. Obraz.“ Malířka zamkla a klíč strčila do kapsy. „Jediný na světě. Druhý neuvidíte.“ „Kdo to je? Satan?“ „Ne. To je Mistr. Říkají, že je mrtvý, ale on se vrátí…“ Říká se, že dobrý obraz ukáže v (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Jan Č. Galeta  ·  Mytágo (2017)
Naštvaná a trochu rozmazlená dívka z dobré rodiny si z nudy hraje na zlodějku. Po nocích běhá po střechách, skrývá se ve stínech a loupí v domech boháčů. Jenže každá zábava jednou skončí... Krásná hrdinka - ostré čepele - žen (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
kolektiv autorů/autorek  ·  Millennium Publishing (2011)
V antologii shromáždili editoři sedmnáct povídek od patnácti současných českých autorek a autorů. Knihu zakončuje esej slovenského teoretika fantastické literatury Ondreje Herce. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Konektor, a.s. (2012)
(1)
V poslední době jsou SF povídky a romány, odehrávající se v období rozvoje využití technologií a páry, tedy za vlády královny Viktorie, čím dál tím populárnější. Jde o období osamělých vědců, badatelů, zlodějů, vynálezců a detektivů, ale také elegance.. (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Benjamin Tuček  ·  Labyrint (2009)
75 fantastických, absurdních a cynických povídek z minulosti, současnosti a budoucnosti. Prozaický debut mladého filmového režiséra a scenáristy Benjamina Tučka... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Josef Pecinovský  ·  Epocha (2009)
První příběh z tohoto souboru, Stín kobry, se odehrává v blízké budoucnosti, kdy mafiánské praktiky patří k běžným normám a kdy zdejší vládci mohou bezmocné oběti proměnit v nehmotné, ale všudypřítomné stíny... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
11.
Vladimír Šlechta, Zbyněk Holub, Martin D. Antonín a a kolektiv autorů/autorek  ·  Straky na vrbě (2009)
Povídkový román Město přízraků se odehrává ve světě Asterionu, ruku k dílu však přiložili i tvůrci mimo běžný rámec asterionského světa... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Václav Franc  ·  Akcent (2011)
Titul Dobrý zločin je souborem povídek se sci-fi nádechem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Jan Čenis Galeta  ·  Zoner Press (2010)
Asterion je rozlehlý svět s vlastní bohatou historií, náboženstvím, faunou i flórou, obydlený rozličnými rasami a národy. Je to svět, kde je magie běžná v mnoha svých podobách, svět ve kterém žijí draci a další bájné bytosti. Nejlepší způsob, jak... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Jan C. Galeta  ·  Mytágo (2016)
Je mnohotvárná. Obklopuje nás v podobě stále zeleného neprostupného hvozdu. Jejím jazykem promlouvá dryáda, temný druid i elfí lučištnice. V šedi velkoměsta se rozpíná v podobě zvolna se rozpadajících ruin starého lunaparku... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Juraj Červenák, Ondřej Jireš, Pavel Renčín a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2013)
(2)
Pro raný středověk se vžilo označení temné věky. Civilizace procházela kulturní krizí a lidské počínání se točilo mezi zemědělstvím, náboženstvím a válkami. Lidé více... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Robert Pilch  ·  Brokilon (2015)
NA SKLADĚ
Povídková sbírka, shrnující to nejlepší z tvorby českých autorů (s jednou slovenskou výjimkou), kteří se věnují žánru space opera. Kontakty s mimozemskými civilizacemi, dobývání neznámých zákoutí vesmíru, objevování nových světů... Nechte se unést... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Matouš Hořínek  ·  Sursum (2014)
Henryk, který je přesvědčen, že jeho žena je robot. Amálie, která pomocí svých vlasů ovládá tok času. Pan Takiashi, který dvacet let neopustil svůj byt. Jiný byt, ve kterém se některé předměty vysmívají přírodním zákonům. Pes, který ovládá část města a... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Marek Hladký a Jitka Hladká  ·  Grada (2016)
Přečtěte si strhující podobenství o ztrátě svobody, válce a odvaze bojovat. Z období třicetileté války přichází do současné Prahy monstrum, které má za úkol zničit moderní svět. Záhadně se tu ocitá i dívka Judita, o níž se v Praze od vpádu švédských... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Miloslav Švandrlík  ·  Epocha (2017)
Projekt 3x 100 hororů přináší čtenářům ve třech svazcích kompletní soubor všech povídek, které na téma hrůzy, mystiky, záhrobí a nevysvětlitelných záhad napsal Miloslav Švandrlík. Autorův vynalézavý způsob, jak čtenáře... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Antonín K.K. Kudláč  ·  Epocha (2013)
Duchové, paranormální jevy, pomsta ze zásvětí… Každý milovník hrůzostrašné četby ví, že bez doteku onoho světa není správný strašidelný příběh úplný... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička