Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieČeská prózaPovídky, novely, antológieDetektivky, Thriller

Momentálně se v této nabídce nachází 160 titulů

1.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Tonda Mazáč  ·  BELETRIS (2015)
Po obrovském úspěchu knihy Noční tep přichází jeden z nejlepších českých detektivkářů s další triádou příběhů, nabitých napětím, akcí i drsným vtipem… (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
kolektiv autorů/autorek  ·  Mladá fronta (2013)
Sbírka obsahuje napínavé příběhy deseti známých českých autorů a autorek - Hedy Bartíkové, Adama Borka, Věnceslavy Dezortové, Lubora Falteiska, Ladislava Mušky, Martina Petišky, Ladislava Šobíška, Viktorína Šulce, Jana J. Vaňka a Andrey Vernerové... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Vladimír Matoušek  ·  Víkend (2017)
NA SKLADĚ
Skutečné kriminální případy... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
Vladimír Šindelář  ·  Víkend (2015)
Snad každý člověk si pod pojmem Šumava představí něco jiného. Někdo si vybaví zelené kopce šumavských lesů, jiný zase třeba pěknou zimní dovolenou na lyžích. Ale život na Šumavě v minulosti nebyl snadný. Podmínky zde byly drsné a stejně drsní byli i... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Pavel Mandys  ·  Paseka (2016)
NA SKLADĚ
Kolik tváří můžou mít pražské zločiny, záhady a tajemství? Čtrnáct předních českých autorů přijalo výzvu nabídnout na tuto otázku odpověď a navázat tak na bohatou tradici kriminálních a tajemných příběhů s pražskými... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Dana Rusková  ·  Albatros (2015)
Vítězný rukopis literární soutěže nakladatelství Albatros z roku 2014 o nejlepší detektivní příběh. Seznamte se s Leopoldem alias Poldou, amatérským detektivem, a jeho pátracím týmem: sestřenicí Borkou Laborkou a bratrancem Lupem! Zatímco tato... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Karel Čapek  ·  Leda (2009)
(8)
Karel Čapek (1890 - 1938) patří mezi těch několik literárních velikánů, jejichž díla nic neztratila ze své čtivosti ani tři čtvrtě století po té, co byla napsána... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí. V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vystupuje Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci panoš Ota a velitel Diviš, ale také jeho manželka Ludmila... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
10.
Tonda Mazáč  ·  BELETRIS (2014)
Milovníci klasických detektivních „Třikrát s…“ mohou zajásat, dostává se jim do ruky opravdu skvělé dílo. Novely v této knize ovšem nespojuje postava detektiva, řešícího záhadu, ale jejich autora, bravurního vypravěče vynikajících napínavých příběhů... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
11.
(2)
Dlouho očekávaná detektivka od legendy české fantastiky Jiřího W. Procházky a Kláry Smolíkové, oblíbené autorky populárně naučných knih pro děti. Autorská dvojice spojila své síly, takže čtenáře čeká napětí, akce, svérázný humor i promyšlený příběh... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Zora Beráková  ·  Motto (2016)
Dvacet kriminálních povídek nás zavádí do nejrůznějších prostředí a odhaluje různé podoby lidských vztahů, vášně a touhy, které doutnají pod povrchem a nakonec vedou ke zločinu, jehož motivy bývají někdy velmi podivné a občas i naprosto malicherné. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Štěpán Kopřiva  ·  Crew (2015)
(4)
Nová kniha Štěpána Kopřivy - tentokrát detektivka. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Jiří Pánek  ·  Naše vojsko (2009)
Bolest, beznaděj a smrt, na tom se dá krásně vydělat.... V pražské nemocnici se dějí hrůzné, avšak těžko odhalitelné činy, jež mohou ohrozit každého, kdo se do její "péče" dostane... (více o knize)
Naše cena: 80 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Václav Franc  ·  Akcent (2011)
Titul Dobrý zločin je souborem povídek se sci-fi nádechem... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Víkend (2012)
Skutečné kriminální případy... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Jiří Sequens  ·  Moba (2013)
Detektivní příběhy filmového a televizního režiséra Jiřího Sequense, které se odehrávají převážně v Brně a v nichž se autor zaměřil na prototypy lidiček brněnské galerky dvacátých a třicátých let minulého století... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jan Drnek  ·  Naše vojsko (2013)
Na stránkách výtečné detektivky Zlaté hovno se ocitneme v prazvláštním světě českých monarchistů. Autor se pohybuje na hraně humorného bláznovství a vážného úsilí o nápravu poměrů v zemích Koruny české... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Inna Rottová  ·  Moba (2015)
V souboru povídek se vypráví o podvodech a zločinech, víceméně náhodných a neplánovaných, kterých se nedopouštějí opravdoví zločinci, ale obyčejní, nenápadní, dá se říct, že slušní a většinou postarší lidé, jejichž motivy a pohnutky jsou zdánlivě... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Zdenka Hamerová  ·  Motto (2011)
Detektivní příběh o tom, že ochota se někdy nevyplácí Aleš žije sám a má všechno, co si kdy přál. Hezkou přítelkyni, práci v prosperující firmě a samostatnost. Jednoho dne se vrací domů a neznámá mladá sousedka ho požádá o přátelskou výpomoc... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička