Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaČeská próza

Momentálně se v této nabídce nachází 3806 titulů

1.
Jan Šmíd  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Oživené krásy vlasti (1979) bezprostředně navazují na autorovy předchozí Zapomenuté krásy vlasti (1972). Opětovně „v knize ožívají ty krásy, které v naší paměti překryl rušný a bohatý život všedního dne, až se dotkly meze... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč ihned ke stažení
2.
Blanka Svobodová  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Známe to – klasické randíčko – kytka, káva, oťukávání, další schůzka, polibek, další káva, tokání, milování… Nuda! Dorota si poprvé v životě vyzkouší seznamku. A světe, div se, vyjde to! Adam se zdá být trefou... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
Pavel Bareš  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
4.
Vlastimil Vondruška  ·  Tympanum (2017)
NOVINKA
Sedmidílná sága vypráví o událostech slavné i pohnuté doby 15. století v Českémkrálovství. Snad žádná jiná historická epocha našich dějin není v obecných představách tak kontroverzní jako právě husitství. Ta doba je pro dějepisné líčení o to složitější... (více o audioknize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Hráči  E-KNIHA
Karel Poláček  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mariáš, karetní hra pro dva až čtyři hráče, se do našich zemí dostala s francouzskými vojáky za Napoleonových tažení. Zdomácněla v klubech, kavárnách i hospodách... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Charles Richet  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní dílo francouzské metapsychické (parapsychologické) školy z roku 1923, jehož třetí vydání vyšlo v roce 1994 za podpory Mezinárodního Metapsychického Institutu v Paříži. (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) ihned ke stažení
7.
Očarovaná  E-KNIHA
Hana Hindráková  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kateřina odlétá do Keni čerpat inspiraci pro nový román. Jenže uvidí, něco co neměla, a tím nad sebou vynese rozsudek smrti. Sandra tuší, že se sestře... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Oldřiška Ciprová  ·  Alpress (2017)
NOVINKA
Po smrti kněžny Libuše, která prosazovala rovnoprávnost mezi muži a ženami, se vše změní. V zemi vládne kníže Přemysl a u toho ženy nemají zastání. Vlasta, snoubenka ctihodného Ctirada, se marně snaží vést s knížetem rozumnou řeč. Když ji i její milý... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Alena Vitásková  ·  Olympia (2017)
NOVINKA
Alena Vitásková ve své knize Solární baroni – Organizovaný zločin přichází s humorným příběhem s reálným základem ve světě byznysu a politiky. Dozvíte se, jak nenápadně vytunelovat státní pokladnu a vytřískat z toho... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ TOP #1
Příběh o několika láskách s jednou detektivní zápletkou. Jednu březnovou sobotu je v Ďáblickém háji nalezena postřelená mladá dívka Michaela. Zůstává v bezvědomí a policii se nedaří vyšetřit, kdo čin spáchal a proč. Byl to její... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Bábovky  AUDIOKNIHA (NA CD)
Radka Třeštíková  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ TOP #3 VÝPRODEJ (26)
Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu, tentokrát k poslechu! Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí... (více o audioknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 27%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2016)
NA SKLADĚ TOP #9 (9)
Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Pavlína Brzáková  ·  Eminent (2015)
TOP #26 (1)
Příběh o proměně malého tunguzského chlapce v kmenového léčitele přibližuje praktiky sibiřských šamanů. Autorka vyprávění o Ogem postupně skládala... (více o audioknize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2012)
NA SKLADĚ TOP #12 (10)
Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů, kteří si dvacet let po maturitě zkusí položit otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní... (více o knize)
Naše cena: 176 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ TOP #88 AKCE (1)
Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádovi Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samým a bilancovat... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2015)
TOP #71 AKCE (6)
Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout nejen do křehké duše dvacetileté Hanky, ale také do osudů dalších, vzájemně propojených postav. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 7 dnů
17.
Mrtvý muž  E-KNIHA
Bianca Bellová  ·  Host (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #59 (2)
Bianca Bellová na sebe upozornila již svým debutem Sentimentální román. Novela Mrtvý muž už jednoznačně ukazuje, že se v české literatuře objevila nová strhující vypravěčka. Příběh je monologem ženy... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
18.
Kateřina Tučková  ·  Host (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #41 (46)
Nový román autorky Vyhnání Gerty Schnirch. Fascinující příběh o ženské duši, magii a zasuté části naší historie. Vysoko v kopcích Bílých Karpat žily odedávna ženy obdařené výjimečnými schopnostmi. Uměly léčit a pomáhat... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
19.
Radka Třeštíková  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ TOP #74 AKCE (26)
Dvanáct žen, dvanáct osudů propojených v jednom románu. Napadlo vás někdy, co řeší milenka ženatého muže a jaká je ve skutečnosti ta příšerná manželka, o které jí on vypráví? Nebo proč má sestra manželky tak špatný vztah se svojí dcerou. Jak se vlastně... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Patrik Hartl  ·  Bourdon (2014)
NA SKLADĚ TOP #17 (9)
Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární humoristická prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 23%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 191

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička