Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyMatematika

Momentálně se v této nabídce nachází 799 titulů

1.
Nakladatelství Fragment (2015)
Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z matematiky pro 2. stupeň ZŠ můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Sestav si vlastní sadu a procvičuj témata, která právě probíráte ve škole... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Burkard Polster  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Víte, který slavný důkaz byl vytesán na Archimedův náhrobek? Jak uvázat na proužku papíru dokonalý pětiúhelník? Zdál se vám už někdy nějaký důkaz zcela zřejmý?... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
3.
Albert Einstein  ·  Vyšehrad (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Koncem roku 2015 uplyne 100 let od chvíle, kdy Albert Einstein publikoval své rovnice gravitačního pole a položil tak základ obecné teorii relativity, kterou podrobněji vyložil v následujícím roce a která se dodnes pokládá... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
4.
Milan Mareš  ·  Pistorius & Olšanská (2011)
(2)
Srozumitelně psaná historie matematiky není určena historikům vědy, nýbrž širokému okruhu čtenářů (jimž při četbě knihy stačí znalost středoškolské matematiky). Milan Mareš sleduje příběhy a cesty významných matematických objevů, konceptů a myšlenek,... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Nakladatelství Fragment (2015)
Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z matematiky pro 1. stupeň ZŠ můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Sestav si vlastní sadu a procvičuj témata, která právě probíráte ve škole... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Mario Livio  ·  Argo, Dokořán (2008)
Po cenami ověnčené knize Zlatý řez přichází americký astrofyzik Mario Livio s novým příspěvkem ke vztahu matematiky, vědy a umění... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Clifford A. Pickover  ·  Dokořán (2012)
NA SKLADĚ (1)
Autor nás ve 250 stručných kapitolách provádí důležitými milníky historie matematiky a otevírá před námi svět plný nesmírných záhad a krásy. Fundovaně a s láskou představuje nejvýznamnější matematické poznatky a teorie spolu s jejich geniálními... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Steve Nison  ·  Impossible (2014)
NA SKLADĚ
Kniha Cesta k úspěchu na burzovních trzích je překladem nejpopulárnější z knih světového experta na burzovní trhy, Steva Nisona, The Candlestick Course... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Petr Vopěnka  ·  Karolinum (2016)
Neexistencí množiny všech přirozených čísel infinitní matematika nekončí. Množství nových hodnotných podnětů jí nabízí reálný svět a nemusí je tedy hledat v nějakém... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Max Tegmark  ·  Dokořán (2016)
Jak to, že náš skutečný svět lze velmi dobře popsat pomocí matematických struktur? Přední americký kosmolog švédského původu Max Tegmark, profesor na MIT, se ve své... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Jordan Ellenberg  ·  Penguin Books (2015)
NA SKLADĚ
The math we learn in school can seem like a dull set of rules, laid down by the ancients and not to be questioned. In How Not to Be Wrong, Jordan Ellenberg shows us how terribly limiting this view is ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
John D. Barrow  ·  Dokořán (2017)
Matematika je nejen jedním z pilířů vědeckého bádání, ale dokáže nám osvětlit i mnoho zdánlivě všedních jevů z každodenního života. Matematické a fyzikální zákonitosti mají překvapivé uplatnění i v říši sportovních... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Albert Einstein  ·  Vyšehrad (2016)
(1)
Koncem roku 2015 uplyne 100 let od chvíle, kdy Albert Einstein publikoval své rovnice gravitačního pole a položil tak základ obecné teorii relativity, kterou podrobněji vyložil v následujícím roce a která se dodnes pokládá za nejuspokojivější teorii... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
kolektiv autorů/autorek  ·  ČVUT (2016)
Sbírka vybraných úloh středoškolské matematiky, ze které se vybírají příklady u přijímací zkoušky z matematiky na ČVUT. Knížka v jednotlivých kapitolách zahrnuje základní... (více o knize)
Naše cena: 260 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Jindra Petáková  ·  Spoločnosť Prometheus (2008)
Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol. Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Tony Crilly  ·  Nakladatelství Universum (2012)
Zajímá vás, jak velké je nekonečno, proč tři rozměry nestačí nebo zda může mávnutí motýlích křídel opravdu způsobit orkán?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Ladislav Szántó  ·  BEN - technická literatura (2012)
NA SKLADĚ
Rozprávky existujú od nepamäti. Dnes si môžeme vybrať či si ich budeme čítať, počúvať z rozhlasu či CD, alebo sledovať v televízii či na plátnach kín. V tejto knihe nájdete príbehy, ktoré vznikli na motívy klasických rozprávok... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Oldřich Odvárko  ·  Spoločnosť Prometheus (2009)
Učebnice je součástí monotematické řady učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnici lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací matematiky. Text je potřebným způsobem defirencován ... (více o knize)
Naše cena: 115 Kč posíláme do 5 dnů
19.
Oldřich Odvárko  ·  Spoločnosť Prometheus (2008)
Sbírka obsahuje soubor úloh k procvičování a opakování učiva. Vhodně doplňuje monotematickou učebnici matematiky pro gymnázia Goniometrie, mohou ji však využít žáci všech středních škol... (více o knize)
Naše cena: 117 Kč posíláme do 5 dnů
20.
Richard Hindls a a kolektiv autorů/autorek  ·  Professional Publishing (2007)
(1)
Nové, aktualizované již osmé vydání knihy Statistika pro ekonomy, vydané nakladatelstvím Professional Publishing, přivádí čtenáře do prostředí nejrůznějších hospodářských údajů a podává přehled metod a možností, jak efektivně zvládnout orientaci... (více o knize)
Naše cena: 556 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 40

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička