Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyMatematika

Momentálně se v této nabídce nachází 804 titulů

1.
Martin Hill  ·  Univerzita Karlova v Praze (2017)
NOVINKA
Tato monografie na větším množství praktických příkladů vysvětluje počítačově orientovanou statistickou analýzu vícerozměrných dat. Poslouží zejména začátečníkům a studentům přírodních a technických věd, kteří... (více o knize)
Naše cena: 417 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Nakladatelství Fragment (2015)
Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z matematiky pro 2. stupeň ZŠ můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Sestav si vlastní sadu a procvičuj témata, která právě probíráte ve škole... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Steve Nison  ·  Impossible (2014)
Kniha Cesta k úspěchu na burzovních trzích je překladem nejpopulárnější z knih světového experta na burzovní trhy, Steva Nisona, The Candlestick Course... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Nakladatelství Fragment (2015)
Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z matematiky pro 1. stupeň ZŠ můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Sestav si vlastní sadu a procvičuj témata, která právě probíráte ve škole... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Oldřich Odvárko  ·  Spoločnosť Prometheus (2008)
Sbírka obsahuje soubor úloh k procvičování a opakování učiva. Vhodně doplňuje monotematickou učebnici matematiky pro gymnázia Goniometrie, mohou ji však využít žáci všech středních škol... (více o knize)
Naše cena: 117 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Důraz se zde klade na pochopení statistické filozofie, tj. specifického způsobu myšlení spojeného s teorií i praxí odhadování. Čtenář se zde seznámí se základními metodami tohoto odhadování při zachování teoretických předpokladů použitých metod. První... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
7.
Max Tegmark  ·  Dokořán (2016)
Jak to, že náš skutečný svět lze velmi dobře popsat pomocí matematických struktur? Přední americký kosmolog švédského původu Max Tegmark, profesor na MIT, se ve své... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
8.
Mario Livio  ·  Argo, Dokořán (2008)
Po cenami ověnčené knize Zlatý řez přichází americký astrofyzik Mario Livio s novým příspěvkem ke vztahu matematiky, vědy a umění... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Clifford A. Pickover  ·  Dokořán (2012)
(1)
Autor nás ve 250 stručných kapitolách provádí důležitými milníky historie matematiky a otevírá před námi svět plný nesmírných záhad a krásy. Fundovaně a s láskou představuje nejvýznamnější matematické poznatky a teorie spolu s jejich geniálními... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Petr Vopěnka  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
Kniha reflektuje historii matematiky konce 19. století, pokládá filosofické a historické poznámky okolností vzniku Cantorovy teorie množin a její rozvoj v první polovině 20. století. Množiny jsou zde stavěny jako jevy a jejich... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Tom Jackson  ·  Slovart CZ (2013)
Poznání není samozřejmé, mnoho lidských myslí jej muselo hledat a krok za krokem se přibližovat pravdě. Tato kniha jde po stopách díla největších matematiků... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Jordan Ellenberg  ·  Penguin Books (2015)
The math we learn in school can seem like a dull set of rules, laid down by the ancients and not to be questioned. In How Not to Be Wrong, Jordan Ellenberg shows us how terribly limiting this view is ... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Jaroslav Švrček  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2008)
Obsahem publikace jsou metody řešení a tvorby nadstandardních matematických úloh, které lze využít v matematických soutěžích. Dále podrobná analýza současného stavu péče o talentované žáky na našich školách, ... (více o knize)
Naše cena: 103 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Spoločnosť Prometheus
Učebnice z monotematické řady učebnic matematiky v plném rozsahu pokrývá základní učivo (je v souladu s RVP), poskytuje však i mnoho možností pro práci s talenty... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Jindra Petáková  ·  Spoločnosť Prometheus (2008)
Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol. Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách... (více o knize)
Naše cena: 252 Kč posíláme do 5 dnů
16.
Albert Einstein  ·  Vyšehrad (2016)
(1)
Koncem roku 2015 uplyne 100 let od chvíle, kdy Albert Einstein publikoval své rovnice gravitačního pole a položil tak základ obecné teorii relativity, kterou podrobněji vyložil v následujícím roce a která se dodnes pokládá za nejuspokojivější teorii... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
Tony Crilly  ·  Nakladatelství Universum (2012)
Zajímá vás, jak velké je nekonečno, proč tři rozměry nestačí nebo zda může mávnutí motýlích křídel opravdu způsobit orkán?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Ladislav Szántó  ·  BEN - technická literatura (2012)
Rozprávky existujú od nepamäti. Dnes si môžeme vybrať či si ich budeme čítať, počúvať z rozhlasu či CD, alebo sledovať v televízii či na plátnach kín. V tejto knihe nájdete príbehy, ktoré vznikli na motívy klasických rozprávok... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
19.
Milan Mareš  ·  Pistorius & Olšanská (2011)
(2)
Srozumitelně psaná historie matematiky není určena historikům vědy, nýbrž širokému okruhu čtenářů (jimž při četbě knihy stačí znalost středoškolské matematiky). Milan Mareš sleduje příběhy a cesty významných matematických objevů, konceptů a myšlenek,... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Daud Sutton  ·  Dokořán (2011)
Představte si kouli - dokonalý symbol jednoty. Každý bod na jejím povrchu je stejný jako všechny ostatní a leží ve stejné vzdálenosti od jedinečného bodu v jejím středu... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 41

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička