Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyJiné přírodní vědy

Momentálně se v této nabídce nachází 823 titulů

1.
Poradca s.r.o. (2017)
NOVINKA
Publikácia obsahuje nasledovné témy: Zákon č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonom po zmene zákonom č. 90/2017 Z. z. s účinnosťou od 1.5.2017 a 1.1.2018, Zákon č. 375/2015 Z. z. o rozšírenej zodpovednosti výrobcov... (více o knize)
Naše cena: 55 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
2.
Marcus Chown  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Složitost světa prozrazuje nejen to, že Bůh hraje s vesmírem kostky, ale že pokud by kostky nehrál. vůbec žádný vesmír by zde nebyl. Těšte se na rozkrytí souvislosti mezi vaším televizním přijímačem a vznikem vesmíru... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 58%) ihned ke stažení
3.
Marcus Chown  ·  Kniha Zlín (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Jaký to nádherný svět, další titul oblíbeného autora Marcuse Chowna, opět vychází z jeho umění vysvětlit složité fyzikální jevy laikovi. Laickými slovy se však tentokrát pokusí vysvětlit vše. Jak ale napsat o všem? (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 94%) ihned ke stažení
4.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2017)
(3)
Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně - také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
5.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB (3)
Václav Klaus v této knize veřejnosti předkládá své komplexní stanovisko k dnešní tolik zjitřené debatě o životním prostředí a zejména o tzv. globálním oteplování... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
7.
Marcus Chown  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (9)
Chcete pochopit základní principy vesmíru, v němž žijeme? Chcete se dozvědět, jak je možné. že se celé lidstvo vejde do jediné kostky cukru? Proč každé vaše nadechnutí obsahuje atom, který vydechla Marilyn Monroe? Proč... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
8.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2009)
Kniha Modrá planeta v ohrožení není souvislým textem, ale jednotu jí dodává to, že vychází z jednoho konzistentního názoru, z jednoho uceleného pohledu na svět, z důsledné aplikace standardní, tedy mainstreamové ekonomie,... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
NA SKLADĚ (19)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
Svatava Janoušková a Petr Kukal  ·  Fortuna (2008)
Kniha přináší sedmnáct otevřených příběhů, jejichž zápletky souvisejí s tématy environmentální výchovy. Každý z příběhů je zakončen otázkou, již mají žáci s využitím svých znalostí z oblasti přírody a její ochrany zodpovědět, a zápletku tak vyřešit... (více o knize)
Naše cena: 103 Kč posíláme do 5 dnů
11.
kolektiv autorů/autorek  ·  Profi Press (2012)
Kniha od kolektivu jedenácti autorů přinese základní i aktuální informace o všech známých obnovitelných zdrojích energie. Navíc v ní budou popsány i zdroje, které se... (více o knize)
Naše cena: 391 Kč posíláme do 5 dnů
12.
Brian Greene  ·  Paseka (2012)
(1)
Je náš vesmír jediný? Takovou otázku pokládá ve své nejobsáhlejší a nejsrozumitelnější knize autor bestsellerů Elegantní vesmír a Struktura vesmíru Brian Greene... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jiří Grygar  ·  Aldebaran (2002)
Publikace pod titulem Svět vědy a víry s předmluvou ThDr. Oty Mádra shrnuje tři autorizované přednášky přednesené na počátku devadesátých let... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Petr Dvořák  ·  Svět křídel (2007)
Atlas oblaků 2016 je populárně-naučná publikace o oblacích — jejich druzích, tvarech, formách a zvláštnostech. Kniha se podrobněji zabývá vlhkostí v atmosféře, vznikem oblaků a srážek... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Michio Kaku  ·  Argo, Dokořán (2007)
(2)
Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, jak jej předkládá moderní fyzika na počátku 21. století. Ukazuje, že žijeme ve zlaté éře kosmologie... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Vladimír Vondráček  ·  TeMi (2009)
Předpovědi počasí patří ve vysílání rozhlasu i televize k nejčastěji a nejbedlivěji sledovaným zprávám. Podle nich se řídí veškerá práce venku, organizují se výlety a volí oblečení, ale krom toho ovlivňují více či méně bezpočet dalších činností... (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Petr Horálek  ·  CPRESS (2015)
V minulosti se jich lidé obávali. Brali je jako zlá znamení. Doba se však změnila… Poutavá populárně-naučná kniha bude vaším průvodcem po patrně nejkrásnějších a zároveň jedněch z nejvzácnějších úkazů na obloze – slunečních a měsíčních zatměních... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2009)
(6)
Václav Klaus v této knize veřejnosti předkládá své komplexní stanovisko k dnešní tolik zjitřené debatě o životním prostředí a zejména o tzv. globálním oteplování. Toto téma se stává zásadním ideovým a politickým střetem naší současnosti... (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Jiří Šlégl  ·  Fortuna (2002)
V první části učebnice se autoři zaměřili na vysvětlení klasických i nových ekologických termínů. Druhá část se zabývá vlivem člověka na životní prostředí. Učebnice obsahuje i vlastní názory autorů na řešení problémů životního prostředí.. (více o knize)
Naše cena: 179 Kč posíláme do 5 dnů
20.
Stephen Jay Gould  ·  Mladá fronta (2011)
Gould se v knize Lživé kameny z Marrákeše zabývá počátky paleontologie od 16. do 18. století, ukazuje snahu pochopit fosilie, zabývá se historickými omyly při výkladu nálezů fosilií (včetně samotného Galilea)... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 42

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička