Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyJiné přírodní vědy

Momentálně se v této nabídce nachází 836 titulů

1.
Epos (2017)
NOVINKA
Špecializovaný časopis na tému, ktorá sa po prijatí nového zákona o odpadoch a zákona o obaloch vo väzbe na ďalšie predpisy o ochrane vody, ovzdušia a životného prostredia priamo dotýka takmer každého podniku a organizácie. (více o knize)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Epos (2017)
NOVINKA
Špecializovaný časopis na tému, ktorá sa po prijatí nového zákona o odpadoch a zákona o obaloch vo väzbe na ďalšie predpisy o ochrane vody, ovzdušia a životného prostredia priamo dotýka takmer každého podniku a organizácie. (více o knize)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Ikar (2017)
NOVINKA
Hviezdy, ako ste ich dosiaľ nevideli. Od tajomných hmlovín, kde sa rodia hviezdy, cez kolízie galaxií až po superhmotné čierne diery... Inšpiratívny sprievodca, ktorý vás spoľahlivo prevedie ohromujúcou dynamikou zrodu i zániku... (více o knize)
Naše cena: 624 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.9.2017
4.
Olivier Le Carrer  ·  65. pole (2017)
NA SKLADĚ TOP #84 AKCE
Stylově zpracovaný atlas zve na návštěvu nejděsivějších a nejnebezpečnějších míst planety. Francouzský mořeplavec a znalec geografie Olivier Le Carrer zmapoval čtyřicet lokalit, které v sobě skrývají pohnutou a bouřlivou historii: od zambijské.... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
5.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2017)
(5)
Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně - také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
6.
Konrad Lorenz  ·  Leda (2014)
Dnes už klasická knížka laureáta Nobelovy ceny Konrada Lorenze výstižně vyslovuje varovné i velmi inspirativní poselství. Srovnáním s živočišnými společenstvími dokládá, v čem je dnešní civilizace škodlivá, když popírá geneticky dané potřeby... (více o knize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Václav Klaus  ·  Dokořán (2009)
(6)
Václav Klaus v této knize veřejnosti předkládá své komplexní stanovisko k dnešní tolik zjitřené debatě o životním prostředí a zejména o tzv. globálním oteplování. Toto téma se stává zásadním ideovým a politickým střetem naší současnosti... (více o knize)
Naše cena: 310 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Ervin Laszlo  ·  ANAG (2016)
Tato kniha přináší vědecké důkazy pro kontinuální přítomnost vědomí se spojením se živým organismem nebo bez něj. Převratná tvrzení popírající dosavadní... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
(20)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
10.
Václav Klaus  ·  Grada (2017)
Nová kniha Václava Klause navazuje na jeho velmi úspěšnou „Modrou, nikoli zelenou planetu“, která vyšla česky v roce 2007 a dočkala se osmnácti cizojazyčných vydání. Za těch deset let Václav Klaus své přesvědčení, že přes masivní manipulaci... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
11.
Miloš Anděra  ·  Slovart CZ (2017)
Od prvního vydání Encyklopedie naší přírody uběhlo už 17 let, během kterých vyšla opakovaně v nákladu několika desítek tisíc výtisků. Našla si široký okruh čtenářů všech věkových kategorií, obzvlášť příznivé ohlasy přicházejí ze škol. Co stojí za jejím... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Nigel Lawson  ·  Dokořán (2009)
Nigel Lawson, dlouholetý člen kabinetu Margaret Thatcherové, důkladně rozebírá jednotlivé stránky fenoménu globálního oteplování - od pseudovědecké propagandy, zeleného náboženství, útočné ekománie až po vědecká fakta, politické dopady,... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Jiří Grygar  ·  Aldebaran (2002)
Publikace pod titulem Svět vědy a víry s předmluvou ThDr. Oty Mádra shrnuje tři autorizované přednášky přednesené na počátku devadesátých let... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Vladimír Vondráček  ·  TeMi (2009)
Předpovědi počasí patří ve vysílání rozhlasu i televize k nejčastěji a nejbedlivěji sledovaným zprávám. Podle nich se řídí veškerá práce venku, organizují se výlety a volí oblečení, ale krom toho ovlivňují více či méně bezpočet dalších činností... (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2016)
Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Alex Vilenkin  ·  Paseka (2008)
(1)
Nový pohled na vesmír, jenž se vynořil z nových výzkumů, je víceméně udivující. Když budeme parafrázovat Nielse Bohra, je možná dostatečně šílený na to, aby byl pravdivý... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Václav Cílek  ·  Krásná paní (2011)
Šestačtyřicet kamenů svázaných s českou a moravskou kotlinou nám ve své knize představuje a komentuje jeden z nejvýznamnějších českých geologů, popularizátorů vědy a věcných básníků českého jazyka, muž sedmi řemesel a mág českých médií... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jan Petránek  ·  Česká geologická služba (2016)
Nejnovější geologická encyklopedie doplňuje a aktualizuje knihu téhož autora vydanou před dvaceti lety a dnes nedostupnou. Obsahuje přes 2600 hesel vysvětlujících základní pojmy z oblasti geologických věd. Výklad je srozumitelný a přístupný širokému... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Anthony Aveni  ·  Dokořán (2004)
K čemu sloužily megality u Stonehenge? Proč vystavěli Inkové město Cuzco? Jaký byl účel Velké pyramidy staré civilizace Mayů? Všechny tyto pradávné a dnes i turisticky proslavené stavby ukazují na odvěkou lidskou touhu po vesmírném řádu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Jiří Šlégl  ·  Fortuna (2002)
V první části učebnice se autoři zaměřili na vysvětlení klasických i nových ekologických termínů. Druhá část se zabývá vlivem člověka na životní prostředí. Učebnice obsahuje i vlastní názory autorů na řešení problémů životního prostředí.. (více o knize)
Naše cena: 179 Kč posíláme do 5 dnů
123456789 … 42

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička