Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáPřírodní vědyJiné přírodní vědy

Momentálně se v této nabídce nachází 848 titulů

1.
Peter Wohlleben  ·  Grada (2017)
NOVINKA
Stromy nás obklopují jen zdánlivě tiše a němě. Buky, jabloně i ostatní druhy ve skutečnosti komunikují nejen mezi sebou navzájem, ale i s námi - pokud dokážeme porozumět jejich jazyku. Stromy přinášejí mnohem větší potěšení... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
2.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2017)
(9)
Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně - také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Hana Librová  ·  Masarykova univerzita (2017)
NA SKLADĚ
V době, kdy si politici a ekonomové pochvalují rostoucí chuť občanů utrácet, žijí vedle nás lidé, kteří neradi nakupují. Dávají přednost ekologicky příznivému životu v takzvané dobrovolné skromnosti. Jejich dlouhodobému výzkumu, a výzkumu terénních... (více o knize)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
4.
Konrad Lorenz  ·  Leda (2014)
(2)
Dnes už klasická knížka laureáta Nobelovy ceny Konrada Lorenze výstižně vyslovuje varovné i velmi inspirativní poselství. Srovnáním s živočišnými společenstvími dokládá, v čem je dnešní civilizace škodlivá, když popírá geneticky dané potřeby... (více o knize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Olivier Le Carrer  ·  65. pole (2017)
Stylově zpracovaný atlas zve na návštěvu nejděsivějších a nejnebezpečnějších míst planety. Francouzský mořeplavec a znalec geografie Olivier Le Carrer zmapoval čtyřicet lokalit, které v sobě skrývají pohnutou a bouřlivou historii: od zambijské.... (více o knize)
Naše cena: 438 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
6.
Václav Smil  ·  Kniha Zlín (2017)
NA SKLADĚ
Fundamentální změny probíhají nejčastěji buďto jako „fatální diskontinuita“ – náhlá katastrofická událost s potenciálem změnit svět – nebo jako vytrvalý, postupný trend. Ke globálním katastrofám patří vulkanické erupce, virové pandemie, války a... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
(32)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
8.
Chad Orzel  ·  Argo, Dokořán (2011)
(1)
Chad Orzel, profesor fyziky, blogger a pejskař, s humorem a lehkostí vysvětluje svému psovi i lidským čtenářům klíčové otázky spojené s kvantovou mechanikou... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Antonín Rükl  ·  Aventinum (2012)
K životnímu jubileu našeho předního astronoma Ing. Antonína Rükla vychází česky, anglicky, německy a maďarsky jeho stěžejní dílo, uznávané na celém světě. Unikátní... (více o knize)
Naše cena: 979 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2015)
Výpravný obrazový průvodce zachycuje drama, sílu a krásu procesů utvářejících Zemi a bere čtenáře na cestu od podmořských hlubin po deštné lesy, přes pohoří světa i vyprahlé pouště. Kniha obsahuje jedinečný přehled nejpůsobivějších... (více o knize)
Naše cena: 854 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Radomír Socha  ·  Portál (2012)
Knížka hravou formou přibližuje známé i neznámé, jedlé i velmi nebezpečné houby. Její čtenáři se tak už nebudou muset hub bát, poznají totiž dobře, že jen některé z nich jsou ty zhoubné... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Brian Greene  ·  Paseka (2012)
(3)
Je náš vesmír jediný? Takovou otázku pokládá ve své nejobsáhlejší a nejsrozumitelnější knize autor bestsellerů Elegantní vesmír a Struktura vesmíru Brian Greene... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
13.
Moheb Constandi  ·  Slovart CZ (2014)
Mozek je nejmocnější a nejzáhadnější orgán lidského těla. Obsahuje neuvěřitelných 100 miliard nervových buněk a přenos informace v něm je otázkou asi tisíciny.... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Karel Pivnička  ·  Karolinum (2003)
Učební text pro posluchače Přírodovědecké fakulty UK obsahuje základní informace o limitech trvalého hospodaření v rybářství, zemědělství a lesnictví... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Petr Horálek  ·  CPRESS (2015)
V minulosti se jich lidé obávali. Brali je jako zlá znamení. Doba se však změnila… Poutavá populárně-naučná kniha bude vaším průvodcem po patrně nejkrásnějších a zároveň jedněch z nejvzácnějších úkazů na obloze – slunečních a měsíčních zatměních... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2016)
Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Václav Erich  ·  Petrklíč (2015)
Kniha se zabývá hlavními ekologickými problémy světa, které rozebírá populárním stylem. Velká pozornost je věnována lesům, ať už našim, nebo tropickým. Autor pracoval a cestoval po celém světě, lesnictví se věnuje už 70 let, z toho 60 let pedagogicky... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Václav Cílek  ·  Krásná paní (2011)
Šestačtyřicet kamenů svázaných s českou a moravskou kotlinou nám ve své knize představuje a komentuje jeden z nejvýznamnějších českých geologů, popularizátorů vědy a věcných básníků českého jazyka, muž sedmi řemesel a mág českých médií... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Slovart CZ (2011)
Tato kniha prináša ohromné veľkoformátové družicové snímky našej planéty, na nich veľmi dobre vidno čiastočné premeny nášho životného prostredia spôsobené ľudskou činnosťou.. (více o knize)
Naše cena: 1 424 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Pavel Toufar  ·  Olympia (2014)
V krajině nacházíme pozoruhodné kameny nejrůznějších tvarů. Některé jsou spojovány s významnými událostmi či tajemnými pověstmi, jiné vztyčeny míří vzhůru do oblohy jako menhiry, které jsou prý dávnými astronomickými stavbami tajemných Keltů... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 43

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička