Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyGeologie

Momentálně se v této nabídce nachází 188 titulů

1.
Scott Cunningham  ·  Fontána (2004)
Tato podrobná a jasně podaná příručka jednoho z nejpopulárnějších propagátorů magie současnosti vás seznámí s tajemnými vlastnostmi více jak 100 druhů kamenů a kovů... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Monica Price a Kevin Walsh  ·  Slovart CZ (2013)
V tomto kompaktním, přehledně uspořádaném fotografickém průvodci najdete prvotřídní detailní záběry více než 300 různých vzorků hornin a minerálů. Pro staré i mladé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Václav Cílek  ·  Krásná paní (2011)
Šestačtyřicet kamenů svázaných s českou a moravskou kotlinou nám ve své knize představuje a komentuje jeden z nejvýznamnějších českých geologů, popularizátorů vědy a věcných básníků českého jazyka, muž sedmi řemesel a mág českých médií... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jan Petránek  ·  Česká geologická služba (2016)
Nejnovější geologická encyklopedie doplňuje a aktualizuje knihu téhož autora vydanou před dvaceti lety a dnes nedostupnou. Obsahuje přes 2600 hesel vysvětlujících základní pojmy z oblasti geologických věd. Výklad je srozumitelný a přístupný širokému... (více o knize)
Naše cena: 464 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Josef Pavel Kreperát  ·  Granit (2016)
Všechny základní drahé kameny včetně korálů, perel, tektitů a drahých kovů. Jejich vnitřní síla a schopnost působit na lidský organismus. Vydání je doplněné kameny zvěrokruhu a rejstříkem... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2005)
(1)
Krajina se od 90. let 20. století stala jedním z klíčových pojmů přírodních, ale i některých humanitních věd. První polovina textů se týká skutečné, fyzické krajiny, jejích proměn a ochrany... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Marcel Vanek  ·  Milahelp (2012)
Tato kniha je věnována všem lidem, kteří mají rádi krásné kameny. Už odedávna si lidé všimli, že naše Země nabízí člověku poklady ve formě barevných a krásně třpytivých kamínků. Člověk tak nalezl "drahý kámen" a už od dávných historických dob se lidé.... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Judy Hallová  ·  Metafora (2006)
(4)
Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je považuje za mocné léčivé, ochranné a magické prostředky... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Ján Urbánek  ·  VEDA (2009)
Táto práca venuje pozornosť dolinám prvého rádu a svahom, resp. chrbtom medzi nimi. Študuje ich v rámci časopriestorového hierarchického systému, ktorý sa skladá z troch úrovní... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Peter Ward a Donald Brownlee  ·  Dokořán (2004)
(4)
Kniha je nejen životopisem naší planety jako vesmírného tělesa, ale i portrétem vzniku a vývoje života. Navíc přináší sugestivní pohled do vzdálené budoucnosti Země, založený na analýzách mladého vědního oboru zvaného astrobiologie. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
11.
Verena Pagel-Theisen  ·  Impressum (2010)
(1)
Diamanty jsou drahé kameny, jejichž cena se velmi mění v závislosti na kvalitě (barva, brus, čistota). Hodnocení diamantů je mezinárodně standardizované a odborníci se na něm celosvětově shodují, nicméně v Česku a na Slovensku dosud nevyšla žádná jiná... (více o knize)
Naše cena: 1 335 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Václav Cílek, Milan Korba a Martin Majer  ·  Eminent (2015)
(1)
Cílem této knihy je ukázat neznámé a nepřístupné bohatství podzemních Čech a popsat tisíciletý vliv, který mělo hornictví na utváření země. Je mnohem větší, než jsme si zpočátku mysleli. Mnoho pravěkých, středověkých i současných sídel vzniklo nedaleko... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Jindřich Štelcl a Václav Vávra  ·  Masarykova univerzita (2014)
Kniha přibližuje detailnější geologickou stavbu východní části České republiky, tvořené dvěma geologicky odlišnými jednotkami – Českým masivem a Západními Karpaty... (více o knize)
Naše cena: 304 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Judy Hallová  ·  Metafora (2010)
(1)
Pro velký úspěch, jehož se dočkalo vydání knihy Kameny od A do Z, se autorka rozhodla seznámit čtenáře s mnoha dalšími krystaly a specifickými postupy práce, na které v prvním díle už nezbylo místo... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Tomáš Míček  ·  Slovart CZ (2015)
Český fotograf Tomáš Míček pro nás působivým způsobem objevuje dynamickou tvůrčí sílu přírody, která přivádí na svět nádherné skalní útvary a poté... (více o knize)
Naše cena: 1 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Daniel Gilpin  ·  Reader´s Digest Výběr (2011)
Tvář planety Země se neustále mění. Zatímco tektonické procesy a vulkanická činnost určité části povrchu neustále vztyčují do prostoru, existuje tu sice pomalý, nicméně velmi účinný proces neustálého ohlazování těchto nerovností... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Martin Redfern  ·  Slovart CZ (2016)
Země není jen „betonová“ koule, po níž chodíme. Je to živá, planeta, která je neustále v pohybu, a jednotlivé procesy na jejím povrchu i v nitru se neustále navzájem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Karin Finan  ·  Tessloff (2013)
Mineralien und Gesteine - funkelnde Schätze: Die ganze Erdkruste ist aus Stein geformt: riesige Berggipfel und steile Klippen, kleine Kiesel in Flussbetten und Sand am Meeresstrand. Häuser und Straßen sind aus Gestein gebaut, ... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Julia Labacher  ·  Irisiana (2013)
Schon vor Tausenden von Jahren wusste man um die belebende Kraft von Mineralien und Edelsteinen. Heute ist dieses Wissen naturwissenschaftlich belegt und immer mehr Menschen... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč posíláme ihned
20.
Ivan Mrázek  ·  Masarykova univerzita (2013)
Drahé kameny jsou mistrovskými díly přírody. Jejich tajuplný třpyt okouzluje člověka od nepaměti. Nemalou měrou k tomu přispívá i velmi stará víra... (více o knize)
Naše cena: 646 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička