Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáPřírodní vědyFyzikaVšeobecná fyzika

Momentálně se v této nabídce nachází 245 titulů

1.
David Halliday  ·  Akademické nakladatelství, VUTIUM (2014)
NA SKLADĚ
Nové vydání očekávejte v květnu 2014 Kvalitní, osvědčená a moderně zpracovaná učebnice vhodná pro základní kurs fyziky na vysokých školách. Překlad z aktuálního 8. vydání Fundamentals of Physics, John Wiley and Sons, 2007. T ext učebnice je dobře... (více o knize)
Naše cena: 1 583 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Carlo Rovelli  ·  Dokořán (2016)
Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Chad Orzel  ·  Argo, Dokořán (2011)
(1)
Chad Orzel, profesor fyziky, blogger a pejskař, s humorem a lehkostí vysvětluje svému psovi i lidským čtenářům klíčové otázky spojené s kvantovou mechanikou... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Petr Kulhánek  ·  Aldebaran (2016)
Na fyzikálních zákonech je krásné to, že jsou univerzální. Se stejnými jevy se setkáváme jak v naší domácnosti, například v obyčejné kuchyni, tak v hlubinách vesmíru. V knížce, která je určena široké veřejnosti zajímající... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Petr Kulhánek  ·  Aldebaran (2016)
Učebnice určená pro vysokoškolské studenty fyziky i další zájemce. Obsahuje základní partie z teoretické mechaniky, kvantové teorie a statistické fyziky. V závěru jsou matematické doplňky pokrývající matematiku nezbytnou ke studiu... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2016)
Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Ivan Štoll  ·  Spoločnosť Prometheus (2001)
Učebnice pro střední školy s nejnižším počtem hodin fyziky obsahuje jakési fyzikální minimum. Je rozvržena do 30 týdenních lekcí shrnutých do 5 kapitol (Mechanika, Molekulová fyzika a termika, Elektřina a magnetismus,... (více o knize)
Naše cena: 156 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Aleš Trojánek a Ivan Šantavý  ·  Spoločnosť Prometheus (2000)
Příručka je určena studentům středních škol – uchazečům o studium na těch fakultách vysokých škol, na nichž se předpokládá znalost středoškolské fyziky. Užitečná je i pro studenty 1. ročníků vysokých škol. Umožní jim zopakovat a doplnit si znalostí... (více o knize)
Naše cena: 166 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Miroslav Brož a Martin Šolc  ·  MatfyzPress (2013)
NA SKLADĚ (1)
Kniha je rozdělena do tří velkých celků: v první obecnější části se zabýváme klasickou astronomií, nebeskou mechanikou, vybranými numerickými metodami, teorií relativity, negravitačními silami, ale i fotometrií a teorií signálu a šumu. Druhá je... (více o knize)
Naše cena: 739 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Pavel Demo  ·  ČVUT (2015)
Skripta k předmětu Fyzika (102FY01) určená pro základní kmen prvního ročníku bakalářského studia v oboru SI (studijní program B3651). Obsahem učebního... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Richard Phillips Feynman, Robert B. Leighton a Matthew Sands  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
NA SKLADĚ (14)
Pro někoho je fyzika jen školní předmět, pro někoho je koníčkem a pro jiného dokonce vášní. Richard P. Feynman o ní dokázal mluvit s takovým zaujetím, že jeho přednášky patřily k těm nejvyhledávanějším... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
(4)
Fyzika pro každého obsahuje stručný přehled základních poznatků fyziky na úrovni gymnaziálních vědomostí. Text je doplněn řadou informací o použití fyziky v praktickém životě, stejně jako příkladů využívání fyzikálních zákonů v živé přírodě... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Petr Malý  ·  Karolinum (2013)
(2)
Druhé, přepracované vydání základní vysokoškolské učebnice, určené zejména studentům obecné fyziky, přináší ucelený přehled a výklad klasické (nekvantové) optiky. Kniha by měla být zevrubným úvodem do dalšího studia optiky a zároveň zdrojem informací... (více o knize)
Naše cena: 445 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Stephen W. Hawking  ·  Argo, Dokořán (2007)
(41)
Jaká je povaha prostoru a času? Kde se vzal vesmír a kam směřuje? Mohl se na jeho vzniku podílet Bůh? Dá se cestovat časem? Co se stane astronautovi v černé díře?... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Jiří Grygar a Štefan Hríb  ·  W PRESS (2016)
Existuje u nás dnes někdo, kdo by dovedl o vesmíru, hmotě a času hovořit tak zaníceně a zároveň fundovaně jako Jiří Grygar? Tak, že si po přečtení rozhovorů s ním všechny ty věci o hvězdách, galaxiích, černých dírách nebo... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Stephen Hawking a Leonard Mlodinow  ·  Argo (2006)
(169)
Žijeme ve zvláštním a nádherném světě. Je třeba být obdařen neobyčejnou představivostí, aby člověk dokázal docenit ohromující stáří vesmíru, jeho velikost, bouřlivost a dokonce i krásu. Postavení přisouzené nám lidem je docela bezvýznamné... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Albert Einstein  ·  Vyšehrad (2016)
(1)
Koncem roku 2015 uplyne 100 let od chvíle, kdy Albert Einstein publikoval své rovnice gravitačního pole a položil tak základ obecné teorii relativity, kterou podrobněji vyložil v následujícím roce a která se dodnes pokládá za nejuspokojivější teorii... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Richard Phillips Feynman, Robert B. Leighton a Matthew Sands  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
(20)
Pro někoho je fyzika jen školní předmět, pro někoho je koníčkem a pro jiného dokonce vášní. Richard P. Feynman o ní dokázal mluvit s takovým zaujetím, že jeho přednášky patřily k těm nejvyhledávanějším... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
19.
Stephen Hawking  ·  Argo (2002)
(17)
Stephen Hawking, jeden z nejvlivnějších myslitelů naší doby, proslulý svými odvážnými myšlenkami, nás ve své nové knize zavádí na nejzazší hranici teoretické fyziky, kde je pravda často podivnější než fikce, ... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Oldřich Lepil  ·  Spoločnosť Prometheus (2009)
Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice, zpracovány podle tematických celků, lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací... (více o knize)
Naše cena: 110 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 13

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička