Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyFyzikaOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 190 titulů

1.
Margaret Cheney  ·  Citadella (2012)
(1)
Knížka je velice hodnotným historickým dílem. Autorka zde o známém vynálezci a zajímavém člověku Nikolovi Teslovi pojednává jednak v rovině čistě lidské, jednak v rovině jeho vědecké činnosti a nevyhýbá se ani dobovým souvislostem. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Marcelo Gleiser  ·  Argo (2012)
Tato kniha byla napsána pro každého, koho zajímá, jak podivuhodné vědecké objevy ovlivňují náš pohled na svět a pomáhají utvářet naši kulturu. Shrnuje úžasné vědecké poznatky o původu vesmíru, původu hmoty a života, přičemž zdůrazňuje význam role,... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Khalili Jim Al  ·  Leda (2014)
(1)
Nejhlubší a nejdůležitější fyzikální zákony vynikají průzračně jasnými formulacemi – kdyby je totiž omezovaly četné podmínky, nemohly by mít tak dalekosáhlé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Petr Kulhánek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Aldebaran (2014)
Publikace je doslova nabitá novinkami z astronomie, fyziky a nových technologií za poslední 4 roky. Název knihy má evokovat obrovský posun našich znalostí o vzniku a složení vesmíru. Střípky poznání se skládají do výsledné mozaiky a poprvé jakoby svítá.. (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
5.
FCC PUBLIC (2013)
(1)
Umělé osvětlení umožňuje rozšířit aktivitu lidí i na období bez denního světla. Vhodné využití denního i umělého osvětlení k dosažení zrakové pohody a vytvoření příjemného prostředí... (více o knize)
Naše cena: 644 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Richard Phillips Feynman a a kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Fragment (2007)
(1)
Kniha dodatků ke slavným Feynmanovým přednáškám z fyziky, které jsou dnes již klasickou literaturou pro všechny, kteří fyziku studují nebo je pro ně koníčkem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Bob Berman a Robert Lanza  ·  Barrister & Principal (2016)
(1)
Kniha dvou z nejčtenějších amerických autorů - biologa Roberta Lanzy a astronoma Boba Bermana - je strhujícím čtením, které naprosto převrací náš po tisíce let zastávaný... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Nikola Tesla  ·  Dialog (2012)
(1)
Nejvýznačnější vynálezce všech dob se narodil v roce 1856 v Chorvatsku a zemřel v roce 1943 v New Yorku. Dodnes platí za magickou osobnost... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Roger Penrose  ·  Dokořán (2013)
(1)
Slavný matematický fyzik Roger Penrose v nejnovější knize vysvětluje svou pozoruhodnou kosmologickou teorii, podle které se v neustále rozpínajícím vesmíru nakonec... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Jiří Vokáč Čmolík  ·  Inner Winner (2016)
Kniha Vzpoura vědomí aneb Teslovo evangelium volně navazuje na teze, výzkumy známého fyzika a vynálezce Nikoly Tesly. Osobitým jazykem autora vysvětluje a rozvíjí poznatky na téma vesmír, vibrace, frekvence a kvantové fyziky. Otevírá otázky lidského... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Josef Žáček  ·  Karolinum (2005)
"V úvodní části jsou objasněny některé pojmy, které se používají v dalších kapitolách. Vlastnosti základních částic, tj. leptonů, baryonů a některých rezonancí, jsou shrnuty v kapitolách 9 až 12"... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Peter Atkins a Julio de Paula  ·  CVUT Praha (2013)
(2)
Tato publikace je klenot chemické literatury. Deváté vydání Atkinsovy Fyzikální chemie je dílem vynikajících chemiků, s hlubokými znalostmi přírodních věd. Proto styčné body s fyzikou a biodisciplinami jsou hojně zastoupeny v přečetných... (více o knize)
Naše cena: 2 349 Kč posíláme do 10 dnů
13.
Michio Kaku  ·  Argo, Dokořán (2008)
(2)
Snad nejpevněji zakořeněnou představou o světě kolem nás je, že má tři rozměry. Vědecké revoluce však jdou vždy proti zdravému rozumu, říká Michio Kaku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Michio Kaku  ·  Argo, Dokořán (2007)
(2)
Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, jak jej předkládá moderní fyzika na počátku 21. století. Ukazuje, že žijeme ve zlaté éře kosmologie... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Richard Horák  ·  RNDr. Vladimír Chlup (chlup.net) (2012)
Kniha je zaměřena na vysvětlení fyzikálních principů činnosti laserových dálkoměrů a laserových gyroskopů. Autor doc. RNDr. Richard Horák, Csc. se teorii laserů věnuje od roku 1966, kdy začal působit na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
16.
Pavol Petrovič  ·  EQUILIBRIA (2015)
NA SKLADĚ AKCE
Učebnica oboznamuje čitateľov so základmi modernej fyziky a kvantových počítačov v rozsahu umožňujúcom pochopiť súčasné predstavy o fyzikálnom obraze sveta a interdiisciplinárne väzby fyziky s ostatnými vedami, predovšetkým informatikou. Je koncipovaná... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
17.
Jiří Kopáček a a kolektiv autorů/autorek  ·  MatfyzPress
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Pavol Petrovič  ·  EQUILIBRIA (2015)
NA SKLADĚ AKCE
Učebnica oboznamuje čitateľov so základmi klasickej fyziky a počítačovej fyziky v rozsahu umožňujúcom pochopiť klasické predstavy o fyzikálnom obraze sveta a interdisciplinárne väzby fyziky s ostatnými vedami, predovšetkým informatikou. Je koncipovaná... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
19.
Sean Carroll  ·  Argo, Dokořán (2014)
Aktuální kniha kosmologa, částicového fyzika, známého popularizátora vědy Seana Carrolla se věnuje nejdůležitějšímu objevu v oboru subjaderné fyziky za posledních... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Karlheinz Graf, Michael Kappl a a kolektiv autorů/autorek  ·  Wiley-Blackwell (2013)
Third edition of this excellent textbook for advanced students in material science, chemistry, physics, biology, engineering, or for researchers needing background knowledge in surface and interface science... (více o knize)
Naše cena: 1 994 Kč posíláme do 17 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička