Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyFyzikaOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 186 titulů

1.
kolektiv autorů/autorek  ·  Profi Press (2012)
Kniha od kolektivu jedenácti autorů přinese základní i aktuální informace o všech známých obnovitelných zdrojích energie. Navíc v ní budou popsány i zdroje, které se... (více o knize)
Naše cena: 391 Kč posíláme do 5 dnů
2.
Michio Kaku  ·  Argo, Dokořán (2007)
(2)
Známý fyzik a zkušený popularizátor vědy Michio Kaku vykresluje ve své nejnovější knize fascinující a pozoruhodný obraz vesmíru, jak jej předkládá moderní fyzika na počátku 21. století. Ukazuje, že žijeme ve zlaté éře kosmologie... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Michio Kaku  ·  Argo, Dokořán (2008)
(2)
Snad nejpevněji zakořeněnou představou o světě kolem nás je, že má tři rozměry. Vědecké revoluce však jdou vždy proti zdravému rozumu, říká Michio Kaku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Tom Stonier  ·  BEN - technická literatura (2002)
Již v roce 2002 vyšla unikátní kniha o "informaci", která má podle autora podstatný vliv na uspořádání vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 213 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
5.
FCC PUBLIC (2013)
(1)
Umělé osvětlení umožňuje rozšířit aktivitu lidí i na období bez denního světla. Vhodné využití denního i umělého osvětlení k dosažení zrakové pohody a vytvoření příjemného prostředí... (více o knize)
Naše cena: 644 Kč obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Bob Berman a Robert Lanza  ·  Barrister & Principal (2016)
(1)
Kniha dvou z nejčtenějších amerických autorů - biologa Roberta Lanzy a astronoma Boba Bermana - je strhujícím čtením, které naprosto převrací náš po tisíce let zastávaný... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Nikola Tesla  ·  Dialog (2012)
(1)
Nejvýznačnější vynálezce všech dob se narodil v roce 1856 v Chorvatsku a zemřel v roce 1943 v New Yorku. Dodnes platí za magickou osobnost... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jiří Vokáč Čmolík  ·  Inner Winner (2016)
Kniha Vzpoura vědomí aneb Teslovo evangelium volně navazuje na teze, výzkumy známého fyzika a vynálezce Nikoly Tesly. Osobitým jazykem autora vysvětluje a rozvíjí poznatky na téma vesmír, vibrace, frekvence a kvantové fyziky. Otevírá otázky lidského... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Josef Žáček  ·  Karolinum (2005)
"V úvodní části jsou objasněny některé pojmy, které se používají v dalších kapitolách. Vlastnosti základních částic, tj. leptonů, baryonů a některých rezonancí, jsou shrnuty v kapitolách 9 až 12"... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
10.
Peter Atkins a Julio de Paula  ·  CVUT Praha (2013)
(2)
Tato publikace je klenot chemické literatury. Deváté vydání Atkinsovy Fyzikální chemie je dílem vynikajících chemiků, s hlubokými znalostmi přírodních věd. Proto styčné body s fyzikou a biodisciplinami jsou hojně zastoupeny v přečetných... (více o knize)
Naše cena: 2 349 Kč posíláme do 10 dnů
11.
Margaret Cheney  ·  Citadella (2012)
(1)
Knížka je velice hodnotným historickým dílem. Autorka zde o známém vynálezci a zajímavém člověku Nikolovi Teslovi pojednává jednak v rovině čistě lidské, jednak v rovině jeho vědecké činnosti a nevyhýbá se ani dobovým souvislostem. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Richard Horák  ·  RNDr. Vladimír Chlup (chlup.net) (2012)
Kniha je zaměřena na vysvětlení fyzikálních principů činnosti laserových dálkoměrů a laserových gyroskopů. Autor doc. RNDr. Richard Horák, Csc. se teorii laserů věnuje od roku 1966, kdy začal působit na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
13.
Petr Kulhánek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Aldebaran (2014)
Publikace je doslova nabitá novinkami z astronomie, fyziky a nových technologií za poslední 4 roky. Název knihy má evokovat obrovský posun našich znalostí o vzniku a složení vesmíru. Střípky poznání se skládají do výsledné mozaiky a poprvé jakoby svítá.. (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Khalili Jim Al  ·  Leda (2014)
(1)
Nejhlubší a nejdůležitější fyzikální zákony vynikají průzračně jasnými formulacemi – kdyby je totiž omezovaly četné podmínky, nemohly by mít tak dalekosáhlé... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Richard Phillips Feynman a a kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Fragment (2007)
(1)
Kniha dodatků ke slavným Feynmanovým přednáškám z fyziky, které jsou dnes již klasickou literaturou pro všechny, kteří fyziku studují nebo je pro ně koníčkem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
J.I. Pereľman  ·  Perfekt (2008)
(1)
Na zaujímavej Pereľmanovej publikácii o fyzike vyrástlo niekoľko generácií čitateľov v Rusku, kde sa predalo až neuveriteľných 10 miliónov výtlačkov. Obľúbená kniha plná fyzikálnych zákonov, určite presvedčí aj slovenských čitateľov o tom, že i fyzika... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
Jiří Kopáček a a kolektiv autorů/autorek  ·  MatfyzPress
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Marián Fecko  ·  IRIS (2007)
Odborná a obsiahla publikácia známeho docenta Katedry teoretickej fyziky, nie len pre všetkých teoretických fyzikov ktorí dobýjajú svet. (více o knize)
Naše cena: 909 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
19.
Roger Penrose  ·  Dokořán (2013)
(1)
Slavný matematický fyzik Roger Penrose v nejnovější knize vysvětluje svou pozoruhodnou kosmologickou teorii, podle které se v neustále rozpínajícím vesmíru nakonec... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Sean Carroll  ·  Argo, Dokořán (2014)
Aktuální kniha kosmologa, částicového fyzika, známého popularizátora vědy Seana Carrolla se věnuje nejdůležitějšímu objevu v oboru subjaderné fyziky za posledních... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička