Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáPřírodní vědyFyzikaMeteorologie

Momentálně se v této nabídce nachází 60 titulů

1.
Petr Dvořák  ·  Svět křídel (2012)
Autor pracuje jako mluvčí ČHMÚ a denně se setkává s potřebami veřejnosti vysvětlit mnohé povětrnostní jevy a předpovědi; i to bylo jedním z motivů k napsání této knihy, která by měla čtenářům přiblížit základní principy pozorování a předpovídání počasí. (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Karl Gabl  ·  Alpy Praha (2015)
Česká verze unikátní publikace významného znalce a odborníka na problematiku počasí, Rakušana Karla Gabla, která je určena všem návštěvníkům hor. Kniha přináší... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Allen Perry  ·  Routledge (1997)
Specialist contributors from Europe, North America and Australasia examine the impacts of changing climates on the functioning and development of physical biological environments including glaciers, water resources, landforms, soils, ... (více o knize)
Naše cena: 1 787 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Vladimír Kmeť a Mária Beneová  ·  Garmond Nitra (2014)
Preklad vedeckého denníka Maximiliána Hella, písaný počas cesty a pobytu na ostrove Vardo. V denníku zaznamenáva merania uskutočňované počas spomínanej polárnej expedície – určenie výšky svetového pólu a jednotlivých hviezd v rôznych severských... (více o knize)
Naše cena: 606 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Svojtka&Co. (2012)
(1)
Nálady počasia nás fascinujú i desia, vzrušujú i ohrozujú. Počasie pôsobí na naše fyzické aj duševné rozpoloženie a trvalo ovplyvňuje životné podmienky, živobytie a životný štýl ľudí po celom svete... (více o knize)
Naše cena: 1 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Petr Dvořák  ·  Svět křídel (2007)
Atlas oblaků 2016 je populárně-naučná publikace o oblacích — jejich druzích, tvarech, formách a zvláštnostech. Kniha se podrobněji zabývá vlhkostí v atmosféře, vznikem oblaků a srážek... (více o knize)
Naše cena: 361 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Gordon B. Bonan  ·  Cambridge University Press (2008)
This book introduces an interdisciplinary framework to understand the interaction between terrestrial ecosystems and climate change. It reviews basic meteorological, hydrological and ecological concepts to examine the physical, ... (více o knize)
Naše cena: 2 127 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Sarah E. Cornell a a kolektiv autorů/autorek  ·  Cambridge University Press (2012)
Explaining the what, the how and the why of climate science, this multidisciplinary new book provides a review of research from the last decade, illustrated with cutting-edge data and observations... (více o knize)
Naše cena: 2 168 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Charles Fletcher  ·  John Wiley & Sons (2013)
Fletcher's 1st edition of "Climate Change: What the Science Tells Us" places strong emphasis on the peer-reviewed literature in reporting the impacts of climate change on the ocean, terrestrial ecosystems, the water cycle, human communities,... (více o knize)
Naše cena: 7 200 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Dennis L. Hartmann  ·  Academic Press (1994)
This text addresses the physics of climate change, especially for past climates such as the ice ages and for potential future climates and consequent global warming. (více o knize)
Naše cena: 2 744 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Vladimír Vondráček  ·  TeMi (2009)
Předpovědi počasí patří ve vysílání rozhlasu i televize k nejčastěji a nejbedlivěji sledovaným zprávám. Podle nich se řídí veškerá práce venku, organizují se výlety a volí oblečení, ale krom toho ovlivňují více či méně bezpočet dalších činností... (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 5 dnů
12.
Ladislav Kulčár a Anna Pribullová  ·  Slovenská ústredná hvezdáreň (2011)
(1)
Táto publikácia vznikla z aktuálnej potreby oboznámiť záujemcov, hlavne frekventatntov Pomaturitného kvalifikačného štúdia astronómie... (více o knize)
Naše cena: 482 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Ferdinand Šamaj  ·  VEDA (2001)
Autor publikácie sa zameriava na ovzdušie ako zložku prostredia, v ktorom žijeme, pracujeme a dýchame, na medzinárodnú spoluprácu v meteorológii, nové... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Pavel Matejovič  ·  VEDA (2012)
(2)
Publikácia Zima A. D. 1500 – 2010 sa zaoberá históriou a podobami zím v Európe a na Slovensku približne od 16. stor. do súčasnosti. Autor Pavel Matejovič pri analýze zím postupuje chronologicky, ale zároveň sa snaží identifikovať charakteristické znaky... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Peter Robinson a Ann Henderson-Sellers  ·  Pearson (1999)
Now in its second edition, Climatology continues to provide an up-to-date stimulating and comprehensive guide to the nature of the earth's climate. It presents a synthesis of contemporary scientific ideas about atmospheric circulation... (více o knize)
Naše cena: 1 872 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Dana Magdalena Micu  ·  Springer Verlag (2013)
This book examines the specific climatic characteristics of a major and complex orographic barrier on the Continent (representing about 32% of the most extended European mountain range - the Carpathian Chain), ... (více o knize)
Naše cena: 3 321 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Jindřich Špička  ·  C. H. Beck (2014)
Na českém trhu unikátní publikace je výsledkem výzkumu autora v oblasti finančních kontraktů na počasí, které zahrnují deriváty na počasí a indexové pojištění. Cílem knihy je představit nové ekonomické nástroje řízení rizika počasí v různých odvětvích... (více o knize)
Naše cena: 490 Kč posíláme do 10 dnů
18.
Martin Braniš  ·  Karolinum (2009)
Publikace, na níž se podílel tým předních českých odborníků na životní prostředí, se věnuje problematice atmosféry, klimatu a kvality ovzduší v širokých souvislostech, jež přesahují pouhý přírodovědný pohled... (více o knize)
Naše cena: 433 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
19.
Peter Jurčovič  ·  Marenčin PT (2011)
(1)
Môže počasie ovplyvniť dejiny ľudstva? Ktorý rok bol najteplejší a ktorý najstudenší? Ako to vplývalo na ľudské životy, správanie ľudí, ale aj ich rozhodnutia? Ktorý mesiac v roku nás na začiatku hreje a na konci mrazí? V akých cykloch... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
John Hidore, John Oliver, Mary Snow a Richard Snow  ·  Pearson (2009)
Taking the study of atmospheric science beyond the daily weather map, Climatology explores the broader impacts of weather and climate... (více o knize)
Naše cena: 3 270 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nás mění, polepšují a vylepšují, pokud jsme polepšení schopni a pokud o ně stojíme. (Miroslav Horníček)
Kávička