Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáPřírodní vědyFyzikaAstronomie, kosmologie

Momentálně se v této nabídce nachází 298 titulů

1.
Tim Peake  ·  Century (2017)
NOVINKA
The new book from astronaut Tim Peake, the number one bestselling author of Hello, is this planet Earth? ... (více o knize)
Naše cena: 456 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Ondřej Šamárek a Lukáš Houška  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Cesty do vesmíru jsou každodenní realitou moderního světa. Kosmonautika každému z nás usnadňuje běžný život, aniž to často tušíme nebo vnímáme. Jedná se o jedno z nejbouřlivěji se rozvíjejících odvětví lidské činnosti, jehož vznik a vývoj se datuje... (více o knize)
Naše cena: 1 100 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20.11.2017
3.
Neil deGrasse Tyson  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
Čo je podstatou času a priestoru? Ako zapadáme do vesmírnej skladačky? A ako vesmír zapadá do nás? Nikto vám neobjasní odpovede na tieto otázky lepšie než uznávaný astrofyzik a úspešný autor Neil deGrasse Tyson... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 27.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
4.
Antonín Rükl  ·  Aventinum (2012)
K životnímu jubileu našeho předního astronoma Ing. Antonína Rükla vychází česky, anglicky, německy a maďarsky jeho stěžejní dílo, uznávané na celém světě. Unikátní... (více o knize)
Naše cena: 979 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Petr Kulhánek  ·  Aldebaran (2016)
Na fyzikálních zákonech je krásné to, že jsou univerzální. Se stejnými jevy se setkáváme jak v naší domácnosti, například v obyčejné kuchyni, tak v hlubinách vesmíru. V knížce, která je určena široké veřejnosti zajímající... (více o knize)
Naše cena: 266 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
6.
Josip Kleczek  ·  Albatros (2008)
Tajuplný vesmír: přehled všech souhvězdí s vyobrazením a popisem. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2016)
Právě se koná jeden z největších vědeckých experimentů všech dob a Jirka s Aničkou je mohou sledovat úplně zblízka! Aniččin táta Erik vede pokusy ve Velkém hadronovém urychlovači, které mají odhalit první okamžiky vesmíru – velký třesk... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Brian Greene  ·  Paseka (2012)
(3)
Je náš vesmír jediný? Takovou otázku pokládá ve své nejobsáhlejší a nejsrozumitelnější knize autor bestsellerů Elegantní vesmír a Struktura vesmíru Brian Greene... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
9.
Stephen Hawking  ·  Argo, Dokořán (2017)
NA SKLADĚ (1)
Stephen Hawking proslul setrvalou snahou přiblížit nesmírně složitou problematiku současné fyziky nejširšímu laickému publiku. Součástí tohoto úsilí i letošní rozhlasové přednášky o černých dírách, nejpodivuhodnějších objektech známého vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
Petr Horálek  ·  CPRESS (2016)
Zábavné, poučné, sarkastické, romantické, ironické, realistické, bláznivé, dojemné, strhující, emotivní, dramatické i uklidňující jak balzám na duši… Kniha Dobytí jižního hvězdnatého ráje není jen obyčejným cestopisem, ale pro... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Miroslav Brož a Martin Šolc  ·  MatfyzPress (2013)
NA SKLADĚ (1)
Kniha je rozdělena do tří velkých celků: v první obecnější části se zabýváme klasickou astronomií, nebeskou mechanikou, vybranými numerickými metodami, teorií relativity, negravitačními silami, ale i fotometrií a teorií signálu a šumu. Druhá je... (více o knize)
Naše cena: 739 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Leonard Susskind  ·  Argo, Paseka, Dokořán (2013)
(1)
Hawkingovi, patrně nejznámějšímu fyzikovi dneška, „válku“, která je z fyzikální literatury známá jako válka o černé díry, nejde o žádný podružný fyzikální detail. Hawkingovo tvrzení... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Petr Horálek  ·  CPRESS (2015)
V minulosti se jich lidé obávali. Brali je jako zlá znamení. Doba se však změnila… Poutavá populárně-naučná kniha bude vaším průvodcem po patrně nejkrásnějších a zároveň jedněch z nejvzácnějších úkazů na obloze – slunečních a měsíčních zatměních... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Alexander A. Šimbalev  ·  Levenhuk (2011)
NA SKLADĚ
Tato velmi užitečná příručka pro začínající astronomy od Alexandra Šimbaleva obsahuje informace o řadě různých aspektů astronomie. Jedná se o jednoduché čtení, bez zbytečných technických detailů, z něhož se dozvíte vše o svém teleskopu a vesmíru jako... (více o knize)
Naše cena: 233 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Petr Kulhánek a a kolektiv autorů/autorek  ·  Aldebaran (2014)
(2)
Publikace je doslova nabitá novinkami z astronomie, fyziky a nových technologií za poslední 4 roky. Název knihy má evokovat obrovský posun našich znalostí o vzniku a složení vesmíru. Střípky poznání se skládají do výsledné mozaiky a poprvé jakoby svítá.. (více o knize)
Naše cena: 380 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
16.
Christopher Knight a Alan Butler  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Po tisíciletí je Měsíc předmětem respektu a zájmu lidských bytostí po celé planetě. Přesto dosud neexistuje taková teorie jeho původu, která by vysvětlila veškerá známá fakta... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Pikola (2017)
První svazek série pro malé čtenáře a začínající spisovatele, věnovaný vesmíru. V encyklopedii děti najdou informace o tom, jak vznikla sluneční soustava, poznají její planety a vydají se na cestu do hlubin tajemného vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Jiří Grygar a Štefan Hríb  ·  W PRESS (2016)
Existuje u nás dnes někdo, kdo by dovedl o vesmíru, hmotě a času hovořit tak zaníceně a zároveň fundovaně jako Jiří Grygar? Tak, že si po přečtení rozhovorů s ním všechny ty věci o hvězdách, galaxiích, černých dírách nebo... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Tom Stonier  ·  BEN - technická literatura (2002)
Již v roce 2002 vyšla unikátní kniha o "informaci", která má podle autora podstatný vliv na uspořádání vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 213 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Martin Macháček  ·  Spoločnosť Prometheus (2004)
(3)
Další z řady učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice jsou zpracovány podle tematických celků. Lze je využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací... (více o knize)
Naše cena: 138 Kč posíláme do 5 dnů
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička