Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyChemie

Momentálně se v této nabídce nachází 343 titulů

1.
Petr Kupka  ·  Kupka (2017)
NOVINKA
Periodická sústava prvkov vo formáte A5 vrátane novo pomenovaných prvkov Nh, Mc, Ts, Og. Jednostranná tabuľka... (více o knize)
Naše cena: 25 Kč posíláme do 5 dnů
2.
Petr Štern a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karolinum (2011)
(1)
Obsah: biochemie, metabolické pochody a jejich poruchy, klinická biochemie (laboratorní činnost v klinické biochemii, technologie v klinické biochemii, vyšetřovací metody v klinické biochemii)... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
3.
Pavel Peč a Danuše Pečová  ·  Olomouc (2001)
NA SKLADĚ
Předkládaný stručný přehled středoškolské chemie je pokusem nejen shrnout základní chemické poznatky v rozsahu a obsahu výuky na gymnáziu, ale jistě také najde své uplatnění při přípravě k přijímacím zkouškám ke studiu na vysokých školách... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
4.
Hugh Aldersey-Williams  ·  Dokořán (2016)
Všechno ve vesmíru je z nich vytvořeno, včetně nás. Podobně jako my sami i chemické prvky mají svoji osobnost, postoje, talent, nedostatky a ... železem, které prší z nebes, i se vznešenými plyny, jež osvětlují c (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
John Browne  ·  No Limits (2015)
Revoluční kniha britského autora Johna Browneho, která se stala bestsellerem ve Velké Británii a USA, netradičním způsobem představuje základy současného hospodářského vývoje prostřednictvím sedmi chemických prvků, které změnily svět... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
(3)
Ani stále snadnější přístup do mnohých databází přes Internet dnes z hlediska ceny a rychlosti získání informací o vlastnostech a charakteristikách prvků, běžnějších sloučenin a látek neposkytuje lepší možnosti než tištěné chemické a analytické tabulky. (více o knize)
Naše cena: 489 Kč posíláme do 5 dnů
7.
Michio Kushi  ·  CAD PRESS (2007)
NA SKLADĚ (1)
V této studii prof. Kushi vysvětluje prostřednictvím makrobiotických principů, jak se chemické prvky vzájemně ovlivňují a proměňují... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Jiří Svoboda a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství VŠCHT (2007)
(3)
Předložená skripta Organická chemie I jsou doporučeným učebním textem stejnojmenného předmětu 1. ročníku pro všechny bakalářské studijní programy VŠCHT v Praze... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Peter Atkins a Julio de Paula  ·  CVUT Praha (2013)
(2)
Tato publikace je klenot chemické literatury. Deváté vydání Atkinsovy Fyzikální chemie je dílem vynikajících chemiků, s hlubokými znalostmi přírodních věd. Proto styčné body s fyzikou a biodisciplinami jsou hojně zastoupeny v přečetných... (více o knize)
Naše cena: 2 349 Kč posíláme do 10 dnů
10.
Karel Kolář  ·  SPN - pedagogické nakladatelství (2005)
NA SKLADĚ
Druhé upravené a doplněné vydání Učebnice tvoří komplet s titulem Chemie pro gymnázia I. Je zpracována podle nejnovějších osnov pro čtyřletá gymnázia... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč posíláme do 3 dnů
11.
Bohuslav Matouš a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2010)
Publikace je základním učebním textem předmětu lékařská chemie a biochemie pro studenty všeobecného lékařství a zubního lékařství. Některé její části mohou sloužit i studentům nelékařských zdravotnických oborů... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Vratislav Flemr a Eva Holečková  ·  Vydavatelství VŠCHT
Skriptum je členěno na dvě části: první je věnována českému názvosloví anorganické chemie v rozsahu odpovídajícímu požadavkům předmětu Obecná a anorganická chemie na VŠCHT v Praze... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Dušan Dobrota a a kolektiv autorů/autorek  ·  Osveta (2016)
Vysokoškolská učebnica biochémie pre študentov lekárskych, ale aj farmaceutických fakúlt, fakúlt veterinárneho lekárstva, biomedicíny, ako aj príbuzných biochemických odborov na iných vysokých školách a pre absolventov spomenutých fakúlt v rámci... (více o knize)
Naše cena: 1 653 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
14.
Ivan Lukeš  ·  Karolinum (2009)
"Předkládaná skripta jsou určena především jako doplňkový text k přednášce z anorganické chemie pro posluchače prvních ročníků bakalářského studia chemických oborů a učitelských kombinací s chemií. Mohou také pomoci při přípravě na zkoušky bakalářské" ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
15.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2014)
Kniha Lexikon chemického složení vína je pomůckou či praktickou příručkou vinaře. Autorem je náš přední vinařský odborník doc. Ing. Miloš Michlovský, CSc. Publikace podává ucelený přehled chemických látek, které dosud byly ve víně nalezeny. Pojednává... (více o knize)
Naše cena: 362 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
16.
Zdeněk Janků  ·  Karolinum (2008)
Tato kniha se pokusí seznámit čtenáře s praktickým prováděním experimentů organických sloučenin. Jednotlivé pokusy jsou rozděleny do kapitol podle typů sloučenim, jsou zde uvedeny otázky i odpovědi pro lepší pochopení průběhu reakcí ... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Tomáš Profant  ·  Edika (2015)
NA SKLADĚ (1)
Chemické prvky tvoria našu potravu, naše telá, predmety v dielni, kúpeľni, komore... Mnohé nájdeme aj tam, kde by sme ich vôbec nečakali. Ich objavovanie, výroba i používanie majú navyše zaujímavú históriu aj súčasnosť. V tejto knihe je ich viac ako... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Květoslava Růžičková a Bohumír Kotlík  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
(1)
Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice chemie pro střední školy. Učebnice v novém a praktickém formátu shrnuje přehledně veškeré učivo chemie probírané na středních školách... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2012)
„Oxid siřičitý v enologii“ našeho předního vinařského odborníka je určena všem producentům vína. Kniha podává ucelený přehled metod jak se vyhnout nadměrnému síření vína a jak obsah SO2 ve vínu minimalizovat. Ne formou „kuchařky“ (vezmi hrst síry a... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Robert K. Murray  ·  Galén (2012)
NA SKLADĚ (3)
Harperova ilustrovaná biochemie se právem řadí k nejúspěšnějším učebnicím svého oboru. Shrnuje nejnovější znalosti a technologie důležité pro porozumění medicíně i vykonávání lékařské praxe. Jasná vnitřní struktura kapitol (více o knize)
Naše cena: 1 425 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička