Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyChemie

Momentálně se v této nabídce nachází 345 titulů

1.
Miloš Jesenský  ·  CAD PRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Dějiny alchymie patří k oblastem přírodních věd, jejichž studium patří k velmi obtížným, už proto, že tato nauka existovala téměř dvě tisíciletí, a objevila se na třech kontinentech... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme ihned
2.
Karel Waisser a Eva Novotná  ·  Karolinum (2016)
Učební text přehledně seznamuje s názvoslovím organických sloučenin v rozsahu potřebném zejména pro studenty Farmaceutické fakulty UK. Zahrnuje názvosloví... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Petr Štern a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karolinum (2011)
(1)
Obsah: biochemie, metabolické pochody a jejich poruchy, klinická biochemie (laboratorní činnost v klinické biochemii, technologie v klinické biochemii, vyšetřovací metody v klinické biochemii)... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
Pavel Peč a Danuše Pečová  ·  Olomouc (2001)
Předkládaný stručný přehled středoškolské chemie je pokusem nejen shrnout základní chemické poznatky v rozsahu a obsahu výuky na gymnáziu, ale jistě také najde své uplatnění při přípravě k přijímacím zkouškám ke studiu na vysokých školách... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Institut vzdělávání Sokrates
Kniha je jedinečnou pomůckou určenou uchazečům o studium na lékařských, veterinárních, farmaceutických, zdravotně sociálních, přírodovědeckých fakultách, fakultách zdravotnických studií a dalších fakultách, kde se skládají přijímací zkoušky z chemie. Obsa (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Josef Pacák  ·  Karolinum (2010)
(2)
Monografie se věnuje tématům, která bývají ve většině učebnic chemie zmiňována jen velmi stručně. Seznamuje čtenáře s různými způsoby psaní vzorců a reakčních schémat či stereochemií organických molekul... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
Hugh Aldersey-Williams  ·  Dokořán (2016)
Všechno ve vesmíru je z nich vytvořeno, včetně nás. Podobně jako my sami i chemické prvky mají svoji osobnost, postoje, talent, nedostatky a ... železem, které prší z nebes, i se vznešenými plyny, jež osvětlují c (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Danuše Pečová  ·  Olomouc (2005)
Tato učebnice se snaží o shrnutí základního učiva organické chemie, které je obsaženo v osnovách chemie pro gymnázia. Předložený text by mohl najít své uplatnění také při přípravě studentů středních škol k přijímacím zkouškám ke studiu na vysokých... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Dan Faltýnek  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2013)
Život jako znakový proces je tématem této knihy,která na svých stránkách propojuje poznatky z lingvistiky a přírodních věd. Kniha nabízí uvedení do problematiky analogie jazyka a DNA a ukazuje vývoj tohoto vědeckého diskurzu.Znakový proces je zde... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
10.
Vratislav Šrámek  ·  Olomouc (2005)
(1)
Základy obecné a anorganické chemie jsou předkládány stručně, s důrazem na systematičnost výkladu. Učební text jednotlivých kapitol je ukončen kontrolními otázkami k procvičení učiva. Užitý styl výkladu vychází z pedagogické praxe (více o knize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
John Browne  ·  No Limits (2015)
Revoluční kniha britského autora Johna Browneho, která se stala bestsellerem ve Velké Británii a USA, netradičním způsobem představuje základy současného hospodářského vývoje prostřednictvím sedmi chemických prvků, které změnily svět... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
12.
Jiří Svoboda a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství VŠCHT (2007)
(3)
Předložená skripta Organická chemie I jsou doporučeným učebním textem stejnojmenného předmětu 1. ročníku pro všechny bakalářské studijní programy VŠCHT v Praze... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Peter Atkins a Julio de Paula  ·  CVUT Praha (2013)
(2)
Tato publikace je klenot chemické literatury. Deváté vydání Atkinsovy Fyzikální chemie je dílem vynikajících chemiků, s hlubokými znalostmi přírodních věd. Proto styčné body s fyzikou a biodisciplinami jsou hojně zastoupeny v přečetných... (více o knize)
Naše cena: 2 349 Kč posíláme do 10 dnů
14.
Karel Kolář  ·  SPN - pedagogické nakladatelství (2005)
Druhé upravené a doplněné vydání Učebnice tvoří komplet s titulem Chemie pro gymnázia I. Je zpracována podle nejnovějších osnov pro čtyřletá gymnázia... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Michio Kushi  ·  CAD PRESS (2007)
(1)
V této studii prof. Kushi vysvětluje prostřednictvím makrobiotických principů, jak se chemické prvky vzájemně ovlivňují a proměňují... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
(3)
Ani stále snadnější přístup do mnohých databází přes Internet dnes z hlediska ceny a rychlosti získání informací o vlastnostech a charakteristikách prvků, běžnějších sloučenin a látek neposkytuje lepší možnosti než tištěné chemické a analytické tabulky. (více o knize)
Naše cena: 489 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Vratislav Flemr a Eva Holečková  ·  Vydavatelství VŠCHT
Skriptum je členěno na dvě části: první je věnována českému názvosloví anorganické chemie v rozsahu odpovídajícímu požadavkům předmětu Obecná a anorganická chemie na VŠCHT v Praze... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Bohuslav Matouš a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2010)
(1)
Publikace je základním učebním textem předmětu lékařská chemie a biochemie pro studenty všeobecného lékařství a zubního lékařství. Některé její části mohou sloužit i studentům nelékařských zdravotnických oborů... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Ivan Lukeš  ·  Karolinum (2009)
"Předkládaná skripta jsou určena především jako doplňkový text k přednášce z anorganické chemie pro posluchače prvních ročníků bakalářského studia chemických oborů a učitelských kombinací s chemií. Mohou také pomoci při přípravě na zkoušky bakalářské" ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Miloš Michlovský  ·  Vinselekt Michlovský (2014)
Kniha Lexikon chemického složení vína je pomůckou či praktickou příručkou vinaře. Autorem je náš přední vinařský odborník doc. Ing. Miloš Michlovský, CSc. Publikace podává ucelený přehled chemických látek, které dosud byly ve víně nalezeny. Pojednává... (více o knize)
Naše cena: 362 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička