Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáPřírodní vědyChemie

Momentálně se v této nabídce nachází 349 titulů

1.
Eva Streblová  ·  Univerzita Karlova v Praze (2016)
První díl učebního textu z chemie je určen zahraničním i českým studentům, kteří se připravují na studium lékařství, farmacie, veterinárního lékařství a přírodovědných oborů, kde chemie není hlavním předmětem studia. Kniha shrnuje základní poznatky... (více o knize)
Naše cena: 197 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 10 dnů
2.
Karel Waisser a Eva Novotná  ·  Karolinum (2016)
Učební text přehledně seznamuje s názvoslovím organických sloučenin v rozsahu potřebném zejména pro studenty Farmaceutické fakulty UK. Zahrnuje názvosloví... (více o knize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Jan Sedláček a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karolinum (2009)
(6)
"Tato skripta jsou určena pro studenty všech kurzů obecné chemie vyučovaných na PřF UK. Oproti prvnímu a druhému vydání bylo změněno pořadí kapitol tak, aby odpovídalo aktuálním sylabům. Vypuštěny byly kapitoly Atomové orbitaly a Struktura molekul," ... (více o knize)
Naše cena: 79 Kč posíláme do 10 dnů
4.
Květoslava Růžičková a Bohumír Kotlík  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
NA SKLADĚ (12)
Neváhejte a pořiďte si přepracované a aktualizované vydání populární doplňkové učebnice chemie pro střední školy. Učebnice v novém a praktickém formátu shrnuje přehledně veškeré učivo chemie probírané na středních školách... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
5.
Jan Koolman a Klaus-Heinrich Röhm  ·  Grada (2012)
Názorná, didakticky vynikající publikace, která slouží jako doplněk všech učebnic biochemie na lékařských a přírodovědeckých fakultách. Knihu ocení také lékaři v postgraduálním studiu připravující se na atestace, ale i lékaři v běžné lékařské praxi. (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
6.
Josef Horák, Igor Linhart a Petr Klusoň  ·  Vydavatelství VŠCHT (2004)
Učební text „Úvod do toxikologie a ekologie pro chemiky“ je určen pro studenty prvního ročníku Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Učebnice je členěna do 15 kapitol a její celkový rozsah je 187 stran. Kniha je dílem trojice autorů... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
Jaroslav Blažek a Jan Fabini  ·  SPN - pedagogické nakladatelství (2010)
Učebnice prověřená školní praxí je určena středním školám, které vyžadují globální, obecné znalosti základů chemie. Má schvalovací doložku MŠMT ČR... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Miloš Jesenský  ·  CAD PRESS (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Dějiny alchymie patří k oblastem přírodních věd, jejichž studium patří k velmi obtížným, už proto, že tato nauka existovala téměř dvě tisíciletí, a objevila se na třech kontinentech... (více o knize)
Naše cena: 409 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 3 dnů
9.
Karel Kolář  ·  SPN - pedagogické nakladatelství (2005)
Druhé upravené a doplněné vydání Učebnice tvoří komplet s titulem Chemie pro gymnázia I. Je zpracována podle nejnovějších osnov pro čtyřletá gymnázia... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Vladimír Horák a Ludmila Staszková  ·  Česká zemědělská univerzita v Praze (2009)
* Biochemie; * Látkové složení organismů; * Peptidy a proteiny; * Biochemické reakce; * Enzymová katalysa; * Topochemie buňky; * Metabolismus; ... (více o knize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
11.
Bohuslav Matouš a a kolektiv autorů/autorek  ·  Galén (2010)
(1)
Publikace je základním učebním textem předmětu lékařská chemie a biochemie pro studenty všeobecného lékařství a zubního lékařství. Některé její části mohou sloužit i studentům nelékařských zdravotnických oborů... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
12.
Pavel Beneš  ·  Fortuna (2004)
Naše cena: 75 Kč posíláme do 5 dnů
13.
Vratislav Flemr a Eva Holečková  ·  Vydavatelství VŠCHT
Skriptum je členěno na dvě části: první je věnována českému názvosloví anorganické chemie v rozsahu odpovídajícímu požadavkům předmětu Obecná a anorganická chemie na VŠCHT v Praze... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Mária Šmehilová, Lenka Dzurová, Ivo Frébort a Petr Galuszka  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2014)
Skripta jsou určena studentům navazujícího studia biochemie pro předmět Laboratorní technika z molekulární biologie. Jedná se o soubor pěti úloh představující... (více o knize)
Naše cena: 115 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Petr Štern a a kolektiv autorů/autorek  ·  Karolinum (2011)
(1)
Obsah: biochemie, metabolické pochody a jejich poruchy, klinická biochemie (laboratorní činnost v klinické biochemii, technologie v klinické biochemii, vyšetřovací metody v klinické biochemii)... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
16.
Catherine Housecroft a Alan G. Sharpe  ·  Vydavatelství VŠCHT (2014)
(1)
Anorganická chemie přináší studentům i učitelům jasně a srozumitelně podaný úvod do teoretických principů anorganické chemie doplněný skvělými ilustracemi. V systematické části chemie prvků je vyzdvižena úloha, kterou anorganická chemie zaujímá v našem... (více o knize)
Naše cena: 2 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
Pavel Peč a Danuše Pečová  ·  Olomouc (2001)
Předkládaný stručný přehled středoškolské chemie je pokusem nejen shrnout základní chemické poznatky v rozsahu a obsahu výuky na gymnáziu, ale jistě také najde své uplatnění při přípravě k přijímacím zkouškám ke studiu na vysokých školách... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Alexandr Hrabálek  ·  Karolinum (2016)
NA SKLADĚ
Čtvrté vydání učebního textu seznamuje posluchače Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové se základními pojmy a metodami, které jsou obsahem preparativních... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
19.
Hugh Aldersey-Williams  ·  Dokořán (2016)
Všechno ve vesmíru je z nich vytvořeno, včetně nás. Podobně jako my sami i chemické prvky mají svoji osobnost, postoje, talent, nedostatky a ... železem, které prší z nebes, i se vznešenými plyny, jež osvětlují c (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Josef Pacák  ·  Karolinum (2010)
(3)
Monografie se věnuje tématům, která bývají ve většině učebnic chemie zmiňována jen velmi stručně. Seznamuje čtenáře s různými způsoby psaní vzorců a reakčních schémat či stereochemií organických molekul... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
123456789 … 18

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička