Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaPřírodní vědyBiologie

Momentálně se v této nabídce nachází 1292 titulů

1.
Hope Jahren  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Uznávaná vědkyně Hope Jahrenová vybudovala tři laboratoře, v nichž studuje stromy, květiny, semena a půdu. Její knižní prvotina odhaluje mnohé ze života rostlin – ale nejen to... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
2.
Rok v prírode  E-KNIHA SK
Miroslav Saniga  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Fascinujúce fotografie, zaujímavé príhody so zvieratami, rozprávanie pretkané láskou ku všetkému živému – to je ďalšia kniha známeho vedca a popularizátora Miroslava Sanigu... (více o eknize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Jarmila Mandžuková  ·  Brána (2017)
NOVINKA
Jedinečná kniha o liečivých bylinkách približuje fascinujúcu moc a čaro prírodného liečiteľstva. V tomto prehľadne usporiadanom lexikóne objavíte liečivú silu byliniek a jednoduché návody na to, ako ich správne použiť na liečbu... (více o knize)
Naše cena: 241 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
4.
Ivan Novotný a Michal Hruška  ·  Fortuna (2015)
AKCE
Koncepce učiva představuje lidský organismus jako funkční a fungující celek. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč posíláme do 5 dnů
5.
Heiko Bellmann a a kolektiv autorů/autorek  ·  Knižní klub (2016)
Ve střední Evropě roste přibližně tři tisíce domácích druhů cévnatých rostlin a k nim přistupuje velké množství kapraďorostů, mechorostů, řas a hub. Z celého souboru je v této publikaci představeno zhruba 900 druhů... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2017)
NA SKLADĚ (5)
Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně - také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Eduard Kočárek  ·  Scientia (2008)
(3)
Nová učebnice genetiky svým obsahem a netradiční koncepcí reflektuje nejmodernější poznatky v tomto oboru, ale zároveň podává co nejucelenější výklad středoškolského učiva... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč posíláme do 5 dnů
8.
Miroslav Smotlacha  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
(1)
Podle této knihy se naučíte základní charakteristiku, třídění a názvy hub a dozvíte se, jak je poznávat a určovat podle vnějších znaků - vzhledu či pachu. Poskytne vám informace o době růstu a místech výskytu jednotlivých druhů i důležité údaje... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
(20)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
10.
Dionýz Dugas  ·  Ottovo nakladatelství (2016)
Jak bylinky poznávat, sbírat, zpracovávat, uschovávat a potom i užívat - tohle všechno se dozvíte v knize Babiččiny nové bylinky. Jsou v ní uspořádány celoživotní zkušenosti a recepty známé bylinářky, které jinde nenajdete... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Margot Spohnová a Roland Spohn  ·  Knižní klub (2015)
Průvodce obsahuje více než 350 druhů stromů a keřů z celé Evropy. Obsažný text, výstižné ilustrace a fotografie i podrobné popisky k obrázkům představí jehličnany, listnáče, keře i popínavé dřeviny... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Pavel Koláč  ·  Dona (2008)
Tato publikace shrnuje soudobé poznatky o složení volně rostoucích i pěstovaných druhů hub. Odpovídá na časté otázky o houbách jako zdroji vitaminů a vlákniny, o obsahu těžkých kovů a radioaktivitě. (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí s ilustracemi Magdaleny Martínkové přináší v této části byliny zařazené pod písmeny E až K... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Radomír Socha, Jiří Baier a Václav Hálek  ·  Aventinum (2007)
Kniha obsahuje fotografický atlas 55 běžnějších druhů holubinek, informace k rozlišení dalších 56 méně známých druhů a recepty k přípravě jídel z holubinek... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Miroslav Papáček  ·  Scientia (2000)
NA SKLADĚ
Důraz je kladen především na moderní zoologický systém, spolu s ním jsou však zařazeny i poznatky z obecné zoologie, ekologie a etologie. Tyto pasáže jsou použitelné i ve 3. ročníku, případně v rámci nepovinného předmětu cvičení z biologie či ve... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč posíláme do 3 dnů
16.
Gudrun Germann a Peter Germann  ·  Grada (2013)
Jde o praktickou a velmi užitečnou příručku, díky níž slovem a obrazem poznáte mnoho rostlin, jejichž obsahové složky lze využít jako podpůrný prostředek pro zmírnění zdravotních obtíží, jako je např. senná rýma, hemoroidy, celulitida, kožní vyrážka... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Václav Šašek a Ivan Jablonský  ·  Brázda (2006)
Podrobné informace o pěstování a využití hub (žampionů, hlív, shiitake aj.). Podle knihy si může každý zkusit doma vypěstovat i méně známé druhy hub... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
John Archibald  ·  Vyšehrad (2017)
Kniha jednoduše, stručně a především čtivě seznamuje čtenáře-neodborníka s tím, co to vlastně znamená žít ve století biotechnologií a v čem spočívá ono „kouzlení“ vědců s DNA... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 34%) posíláme do 6 dnů
19.
Jaroslav Flegr  ·  Academia (2007)
AKCE
Dílo je zamýšleno jako základní učební text i jako referenční příručka pro neodbornou veřejnost. Kniha je určena nejen studentům vysokých škol, ale také učitelům a studentům škol středních, a to jako pomocný učební text biologie... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 5 dnů
20.
Rudi Beiser  ·  Knižní klub (2014)
V publikaci je uvedeno více než sto běžných divoce rostoucích jedlých druhů rostlin. Jsou řazeny podle typického stanoviště (les, louka, pole, vodní prostředí, a též plody stromů a keřů) a hlavního období sklizně (jaro, začátek léta, léto, podzim)... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 65

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička