Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Přírodní vědyBiologie

Momentálně se v této nabídce nachází 1266 titulů

1.
Michael J. Behe  ·  Návrat domů (2017)
NOVINKA
Prakticky všichni seriózní badatelé pokládají Darwinovu evoluční teorii za správnou. Ačkoliv bylo vemi nesnadné tuto teorii prosadit, po více než stoletém úsilí se to, alespoň mezi zasvěcenci, podařilo... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Rok v prírode  E-KNIHA SK
Miroslav Saniga  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Fascinujúce fotografie, zaujímavé príhody so zvieratami, rozprávanie pretkané láskou ku všetkému živému – to je ďalšia kniha známeho vedca a popularizátora Miroslava Sanigu... (více o eknize)
Naše cena: 178 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2017)
(3)
Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně - také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
4.
Petra Rubášová  ·  CPRESS (2017)
Vše, co potřebujete vědět o bylinkách a jejich zpracování. Zahradních i volně rostoucích. Jejich popisy, léčivé či chuťové vlastnosti, požadavky potřebné k růstu. Kdo chce mít své vlastní bylinky po ruce, a má balkon, zahrádku, či alespoň vhodné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Maria Treben  ·  Eminent (2009)
NA SKLADĚ
Kniha, kterou držíte v rukou, je obsáhlé, cenné a systematické dílo, v kontextu jejích knih doslova stěžejní. Sama autorka o něm řekla velmi stručně: "Všechno co vím, stojí v této knize"... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
6.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(2)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
7.
Martin Patřičný  ·  Fortuna Libri ČR (2016)
Dřevo se nevyrábí, bylo živé, dřevo, to jsou těla stromů. V knize najdete i strom, z něhož bylo dřevo získáno. Kromě základních pohledů (především středový a tečný řez kmenem) nahlédnete pod kůru... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Alena Merkunová a Miroslav Orel  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Moderní a praktická učebnice pro studenty nemedicínských oborů přináší základní poznatky nezbytné pro pochopení stavby (anatomie) a funkce (fyziologie) zdravého lidského těla. Je určena pro humanitní směry studia, v první řadě... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Jana Drnková a Marta Knauerová  ·  Edika (2017)
NA SKLADĚ
V knize neleznete více než 100 planě rostoucích druhů, které můžete najít v naší přírodě od časného jara až do pozdního podzimu. Rostliny jsou řazeny v knize abecedně, vždy podle barvy květů. Jednoduché určující znaky a... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
10.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
NA SKLADĚ (19)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Peter Warren  ·  Knižní klub (2015)
Výpravná publikace o pěstování a prezentaci bonsají shrnuje základní zásady péče o rostliny, obsahuje podrobné obrazové návody k jednotlivým technikám a věnuje se výběru nejvhodnějších dřevin. V závěru knihy je praktický přehled... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2013)
Bohatě ilustrovaný almanach pravěkých živočichů, který zahrnuje více než 500 milionů let evoluce života na Zemi a představuje více než 600 druhů, uspořádaných podle časové posloupnosti – od dravých dinosaurů po primitivní obojživelníky,... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Heidrun Holzfőrster  ·  Ottovo nakladatelství (2015)
NA SKLADĚ (1)
V této knize najdete všechno, co potřebujete vědět, abyste sami mohli prořezávat ovocné stromy a keře. Od výběru nářadí přes návodné pracovní postupy s více než 200 srozumitelnými nákresy až po nápravu chybných řezů. (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 3 dnů
14.
Rudi Beiser  ·  Knižní klub (2014)
V publikaci je uvedeno více než sto běžných divoce rostoucích jedlých druhů rostlin. Jsou řazeny podle typického stanoviště (les, louka, pole, vodní prostředí, a též plody stromů a keřů) a hlavního období sklizně (jaro, začátek léta, léto, podzim)... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Radomír Socha, Jiří Baier a Václav Hálek  ·  Aventinum (2007)
Kniha obsahuje fotografický atlas 55 běžnějších druhů holubinek, informace k rozlišení dalších 56 méně známých druhů a recepty k přípravě jídel z holubinek... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Tomáš Nečas a Josef Sus  ·  Grada (2011)
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů ... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Bruce H. Lipton  ·  ANAG (2016)
Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí. Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami Autor v knize Biologie víryodhaluje tajemství, ke kterému vědci dospěli teprve nedávno, a sice že můžeme změnit... (více o knize)
Naše cena: 452 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Melanie Wenzel  ·  Grada (2014)
Stále více lidí věří v sílu léčivých rostlin a pro běžná onemocnění chce jejich účinky využít. V této knize najdete více než 60 návodů - popsaných a nafocených krok za krokem - k domácí výrobě kapek, sirupů, čajů, krémů, koupelové soli, ochuceného medu... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
19.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí s ilustracemi Magdaleny Martínkové přináší v této části byliny zařazené pod písmeny E až K... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Jiří Janča a Josef A. Zentrich  ·  Eminent (2008)
Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí. Závěrečný díl bylinné části obsahuje rostliny zařazené pod písmeny T až Ž... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 64

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička