Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Jídla a nápojeDiety, zdravá kuchyněFitness kuchyně

Momentálně se v této nabídce nachází 65 titulů

1.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2015)
NA SKLADĚ (1)
Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! Druhé pokračování úspěšné kuchařky Fit Recepty se 155 novými, originálními recepty. Zjistěte jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, výživná, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů a naopak... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
2.
Fitrecepty (2017)
NA SKLADĚ
Historicky první tištěná kuchařka, kterou jsme se rozhodli vydat pro naše fanoušky. Najdete v ní 120 originálních receptů, které jsme sami vymysleli, uvařili a také nafotili... (více o knize)
Naše cena: 399 Kč posíláme do 2 dnů
3.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2016)
(1)
Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! S Fit Recepty nestrávíte v kuchyni třetinu života – zjistíte, jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů, s vyšším obsahem bílkovin a vitamínů a být fit... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Grosshauser Mareike  ·  Grada (2015)
Je maso nezbytnou součástí naší stravy? Dokáže nám i bezmasá strava zajistit dostatečný přísun základních živin? To jsou snad nejčastěji diskutované otázky z oblasti výživy, kterými se dlouhodobě zabývá mnoho odborných institucí. Podíváme-li se na... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2017)
Chceš postavu po jaké už dlouho sníš? Chceš se cítit sebevědomě? Chceš žít zdravě a zvýšit svou imunitu? V tom případě jsou Fit recepty pro Tebe jako stvořené! Třetí pokračování ze série bestsellerů s sebou přináší re (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
Jillian Michaels  ·  ANAG (2014)
NA SKLADĚ
Už jste slyšeli, jak Jillian změnila životy lidí díky svým předchozím knihám Ovládněte svůj metabolismus a Vyhrajte boj o štíhlé tělo – proč by tedy nemohla změnit i ten váš? (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
7.
Magdalena Nácovská  ·  Eracura (2017)
NA SKLADĚ (2)
Fitness Brokolice v kuchyni vám přináší recepty na snadná, chutná a zdravá jídla podporující přirozené hubnutí. Naučíte se vařit z rostlinných surovin a zjistíte, jak konzumace veganských pokrmů ovlivňuje zdraví, duševní pohodu i sportovní výkony... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
8.
Ivan Mach  ·  Grada (2012)
Kniha Doplňky stravy v každodenním životě a sportu, kterou napsal Ivan Mach, je věnována doplňkům stravy jako kategorii potravin, jejich přednostem i nedostatkům, významu pro prevenci degenerativních chorob a uplatnění v každodenním životě a ve sportu... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
9.
Lucia Švaral, Ivan Mach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker (2016)
NA SKLADĚ (2)
Nevieš, čo jesť po cvičení? Nevešaj hlavu! Pomôže ti naša kuchárska kniha plná zdravých a chutných jedál vhodných práve po cvičení. Recepty napísali profesionálne trénerky zo Slovenskej a Českej republiky a o odborný text sa postaral špecialista na... (více o knize)
Naše cena: 548 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
Lucia Švaral a Fitshaker tím  ·  Fitshaker (2017)
NA SKLADĚ (8)
152 vynikajúcich receptov od chutných raňajok, cez rýchle snacky, výživné polievky, poctivé mäsité i bezmäsité jedlá, dobroty pre návštevy, sladké mňamky bez múky, so sezónnym ovocím, či „tajnými prísadami“, na ktorých si vynikajúco pochutnáš... (více o knize)
Naše cena: 548 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
11.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2015)
(11)
Jete to isté dokola a už Vás to nebaví? Nás tiež nie! Preto Vám prinášame ďalšiu stovku vyberaných chutí a vôní! Čaká Vás to najchutnejšie zdravé jedlo, z ktorého si vyberú tiež priaznivci receptov bez lepku, bez laktózy, vegan, raw, či paleo. Každodenne (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2014)
NA SKLADĚ (58)
S fitreceptami nestrávite v kuchyni tretinu života – zistíte ako jednoducho si môžete navariť a napiecť rýchle, jednoduché a chutné jedlá s nižším obsahom cukrov, s vyšším obsahom bielkovín a vitamínov a byť fit (bez diét)! Fitrecepty hravo... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
13.
Lucia Švaral a Fitshaker tím  ·  Fitshaker (2016)
NA SKLADĚ (14)
Tiež sa denne trápiš otázkou „Čo dnes navariť?“ Táto knižka je hotovou kuchárskou bibliou pre ľudí, ktorí žijú fitnessom alebo chcú schudnúť, ale je rovnako vhodná i pre tých, ktorým záleží na zdraví svojej rodiny... (více o knize)
Naše cena: 521 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
14.
Biju Thomas a Allen Lim  ·  Mladá fronta (2015)
Knihu plnou receptů využije každý aktivní sportovec, ale i obyčejný člověk, který odchází do divočiny bez hospody v dohledu. Jednoduché a vyvážené pokrmy pro maximální výkon... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2016)
NA SKLADĚ
Jíte pořád to samé a už vás to nebaví? Nás také ne! Proto vám přinášíme další stovku vybraných chutí a vůní! Čeká na vás to nejchutnější zdravé jídlo, ze kterého si vyberou i příznivci receptů bez lepku, bez laktózy a milovníci veganské, raw nebo... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Alena Jacková  ·  Benchpress (2016)
(8)
Môžeš sa cítiť fit, aj keď máš apetít. Fit apetít je názov jedinečnej kuchárskej knihy, ktorú napísala úspešná trénerka a foodblogerka Alena Jacková. Jedinečnosť kuchárky nie je len delikátnych fitness receptoch, ale i v samotnej osobnej skúsenosti... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Lucia Švaral a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker (2015)
NA SKLADĚ
Kolekcia titulov (sladkej, no zdravej kuchárky a motivačného diára) v duchu motta "Moja cesta za zdravším JA"... (více o knize)
Naše cena: 699 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme do 2 dnů
18.
Lucia Švaral a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker
NA SKLADĚ
Kolekcia zdravých a chutných, jednoduchých a rýchlych receptov od popredných odborníčok na fitness a zdravú výživu... (více o knize)
Naše cena: 1 515 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme do 2 dnů
19.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2015)
(14)
Prvá kniha s výberom Vašich najobľúbenejších receptov v novom dizajne! Viac ako stovka receptov je prehľadne rozdelená do 11 kategórií. Na vybraných ukážkach môžete vidieť, že sme pre Vás doplnili energetické hodnoty receptov a tiež informácie o... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Dominika Strašiftáková a Miroslav Kelij  ·  Fitness Guru (2016)
NA SKLADĚ
Příbory cinkají, ve vzduchu je vůně zdravého jídla, sbíhají se vám sliny a už se nemůžete dočkat, až popadnete příbor a plně si vychutnáte zasloužené vynikající jídlo. Věříme, že stravování není jen pouhou nutností. Pro nás je jídlo skutečnou událostí. (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička