Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Potraviny, nápojeDiety, zdravá kuchyněFitness kuchyně

Momentálně se v této nabídce nachází 64 titulů

1.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2015)
(1)
Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! Druhé pokračování úspěšné kuchařky Fit Recepty se 155 novými, originálními recepty. Zjistěte jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, výživná, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů a naopak... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
2.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2017)
Chceš postavu po jaké už dlouho sníš? Chceš se cítit sebevědomě? Chceš žít zdravě a zvýšit svou imunitu? V tom případě jsou Fit recepty pro Tebe jako stvořené! Třetí pokračování ze série bestsellerů s sebou přináší re (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Fitrecepty (2017)
NA SKLADĚ
Historicky první tištěná kuchařka, kterou jsme se rozhodli vydat pro naše fanoušky. Najdete v ní 120 originálních receptů, které jsme sami vymysleli, uvařili a také nafotili... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2016)
(1)
Jez dobře, ciť se dobře, vypadej dobře! S Fit Recepty nestrávíte v kuchyni třetinu života – zjistíte, jak jednoduše si můžete navařit a napéct rychlá, jednoduchá a chutná jídla s nižším obsahem cukrů, s vyšším obsahem bílkovin a vitamínů a být fit... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Susan Kleiner  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Žádný jiný výživový program vám nepomůže tak snadno získat svalovou hmotu a redukovat přebytečný tuk jako program Power Eating od Susan Kleiner. Je určen všem sportovcům silových disciplín, vyznavačům fitness, výživovým poradcům.. (více o eknize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Christian Coates  ·  Ikar CZ (2016)
Chcete spalovat kalorie a hubnout? Chcete si jen udržet současnou hmotnost a zlepšit zdraví? Nebo dokonce toužíte přibrat svalovou hmotu a formovat postavu? Všechny tyto tři cí (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Lucia Švaral a Fitshaker tím  ·  Fitshaker (2017)
NA SKLADĚ TOP #35 (4)
152 vynikajúcich receptov od chutných raňajok, cez rýchle snacky, výživné polievky, poctivé mäsité i bezmäsité jedlá, dobroty pre návštevy, sladké mňamky bez múky, so sezónnym ovocím, či „tajnými prísadami“, na ktorých si vynikajúco pochutnáš... (více o knize)
Naše cena: 490 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
8.
Magdalena Nácovská  ·  Eracura (2017)
NA SKLADĚ (2)
Fitness Brokolice v kuchyni vám přináší recepty na snadná, chutná a zdravá jídla podporující přirozené hubnutí. Naučíte se vařit z rostlinných surovin a zjistíte, jak konzumace veganských pokrmů ovlivňuje zdraví, duševní pohodu i sportovní výkony... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Mark Lauren a Maggie Greenwood-Robinson  ·  Timy Partners (2017)
Neselhávající a jednoduchý stravovací plán „kolujících kalorií“ bez vzniku tukových záhybů, určený pro nastartování metabolismu, stimulaci ztráty hmotnosti, zpevnění těla a udržení kondice potřebné pro život – od autora bestselleru Tělo jako posilovna... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Ivan Mach  ·  Grada (2012)
Kniha Doplňky stravy v každodenním životě a sportu, kterou napsal Ivan Mach, je věnována doplňkům stravy jako kategorii potravin, jejich přednostem i nedostatkům, významu pro prevenci degenerativních chorob a uplatnění v každodenním životě a ve sportu... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
11.
Lucia Švaral, Ivan Mach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker (2016)
NA SKLADĚ (2)
Nevieš, čo jesť po cvičení? Nevešaj hlavu! Pomôže ti naša kuchárska kniha plná zdravých a chutných jedál vhodných práve po cvičení. Recepty napísali profesionálne trénerky zo Slovenskej a Českej republiky a o odborný text sa postaral špecialista na... (více o knize)
Naše cena: 548 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Jillian Michaels  ·  ANAG (2014)
Už jste slyšeli, jak Jillian změnila životy lidí díky svým předchozím knihám Ovládněte svůj metabolismus a Vyhrajte boj o štíhlé tělo – proč by tedy nemohla změnit i ten váš? (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2015)
NA SKLADĚ (13)
Jedz dobre, cíť sa dobre, vyzeraj dobre! Druhé pokračovanie úspešnej kuchárskej knihy Fit Recepty so 155 novými, originálnymi receptami. Zistite ako jednoducho si môžete navariť a napiecť rýchle, výživné, jednoduché a chutné jedlá s nižším obsahom... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
14.
Iveta Štecová  ·  EQUILIBRIA (2016)
NA SKLADĚ (1)
Omladnite s tvárovou gymnastikou FaceFit. Túžite zastaviť alebo aspoň spomaliť pôsobenie času na vašej tvári? Chcete si zachovať pevnosť a pružnosť pokožky čo najdlhšie? Alebo chcete omladnúť o pár rôčkov prirodzene? Kúpou tejto knižky ste... (více o knize)
Naše cena: 882 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Lucia Švaral a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker (2016)
Kolekcia titulov (najlepších receptov fitness blogu a motivačného diára) v duchu motta "Moja cesta za zdravším JA"... (více o knize)
Naše cena: 730 Kč  (tedy ušetříte 21%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Lucia Švaral a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker (2014)
NA SKLADĚ (38)
Jednoduché a rýchle recepty od popredných slovenských a českých inštruktoriek a fitness tréneriek na raňajky, obed a večeru... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2014)
NA SKLADĚ (58)
S fitreceptami nestrávite v kuchyni tretinu života – zistíte ako jednoducho si môžete navariť a napiecť rýchle, jednoduché a chutné jedlá s nižším obsahom cukrov, s vyšším obsahom bielkovín a vitamínov a byť fit (bez diét)! Fitrecepty hravo... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Lucia Švaral a Fitshaker tím  ·  Fitshaker (2016)
NA SKLADĚ (14)
Tiež sa denne trápiš otázkou „Čo dnes navariť?“ Táto knižka je hotovou kuchárskou bibliou pre ľudí, ktorí žijú fitnessom alebo chcú schudnúť, ale je rovnako vhodná i pre tých, ktorým záleží na zdraví svojej rodiny... (více o knize)
Naše cena: 482 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
19.
Lucia Švaral a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker
NA SKLADĚ
Kolekcia zdravých a chutných, jednoduchých a rýchlych receptov od popredných odborníčok na fitness a zdravú výživu... (více o knize)
Naše cena: 1 515 Kč  (tedy ušetříte 18%) posíláme ihned
20.
Lucia Švaral a a kolektiv autorů/autorek  ·  Fitshaker (2015)
NA SKLADĚ
Kolekcia titulov (sladkej, no zdravej kuchárky a motivačného diára) v duchu motta "Moja cesta za zdravším JA"... (více o knize)
Naše cena: 699 Kč  (tedy ušetříte 26%) posíláme ihned
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
K dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička