Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církevObecně

Momentálně se v této nabídce nachází 427 titulů

1.
Josef Pieper  ·  Minor (2017)
NOVINKA
Kniha „Voľný čas a kult“ Josefa Piepera bola preložená do pätnástich jazykov a vyšla v náklade viac než milión exemplárov. Prvé vydanie bolo publikované už v roku 1948 (Kösel), no dnes je... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
David Michie  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Co je třeba ke štěstí? Tuto otázku si v určité fázi života položil snad každý, ale jen málokdo najde cestu k trvalému pocitu naplnění. Autor knihy David Michie měl za to, že si splnil všechny své životní sny a cíle... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
3.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Božena Cibulková  ·  Rudolf Špaček (2012)
Písně lásky jsou poetickým vyjádřením modlitby lidského nitra, která pramení ze živého a láskyplného vztahu ke Kristu. Jsou výběrem skutečně květnaté, křehké... (více o knize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
John Brierley  ·  Camino Guides (2016)
Now updated to include newer maps and photos, with height reduced by 20mm to make it even lighter in weight to support carefree traveling, this comprehensive guidebook... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Jiří Grygar  ·  Aldebaran (2002)
Publikace pod titulem Svět vědy a víry s předmluvou ThDr. Oty Mádra shrnuje tři autorizované přednášky přednesené na počátku devadesátých let... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Petra Dvořáková  ·  Host (2006)
Knížka rozhovorů Petry Dvořákové je dobrá. Proč? Především je to v podstatě dokument o jedné křesťanské generaci... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Marvin Meyer  ·  Volvox Globator (2007)
(1)
Tato publikace vyplňuje mezeru na českém knižním trhu, neboť nabízí nejen nový překlad Tomášova evangelia, ale poprvé také jeho koptský text a řecké fragmenty. Je proto určena nejen laikům, ale i odborníkům z řad teologů a religionistů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Marek Orko Vácha  ·  Cesta (2014)
V textu je diskutován vztah vědy a víry, Darwinovy teorie a první kapitoly knihy Genesis, evoluce a křesťanství. Zvláštní pozornost je pak věnována třem zprávám o stvoření knihy Genesis a vztahu těchto textů k moderní vědě... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
J. Kovářík  ·  Rudolf Špaček (2015)
NA SKLADĚ
Životopisná knížečka o významné duchovní učitelce a spisovatelce Božence Cibulkové, která v druhé půlce dvacátého století přinesla do České země... (více o knize)
Naše cena: 92 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Nakladatelství Universum (2016)
Kniha náboženství je další publikace z edice přehledových oborových publikací (Kniha filozofie, Kniha psychologie, Kniha ekonomie, Kniha vědy), určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Sergej O. Prokofjev  ·  Anthroposofická společnost (2014)
Rozhodující význam pro duchovní poznání přísluší meditativnímu spoluprožívání běhu roku. K tomuto tématu jakož i k pozorování vnitřní podstaty velkých... (více o knize)
Naše cena: 587 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Friedrich Heer  ·  Vyšehrad (2014)
Průřez vývojem evropského náboženského a filosofického myšlení od konce antiky do XIX. století. Kniha rakouského historika, autora řady monografií a zejména velkých syntéz, je právě takovou širokou syntézou myšlenkových dějin západní Evropy... (více o knize)
Naše cena: 758 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Božena Cibulková  ·  Rudolf Špaček (2012)
Mysterium kříže je pouhým výsekem z obsáhlého díla novodobé mystičky, duchovní učitelky a křesťanské autorky paní Boženky Cibulkové. Na několika... (více o knize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Sang Hun Lee  ·  Ideál (2013)
Přibližně ve stejnou dobu, když Marx začal prosazovat komunismus, uvedl Charles Darwin teorii evoluce. V roce 1859 Marx poprvé zveřejnil materialistické pojetí... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2012)
NA SKLADĚ (12)
Druhé a rozšířené vydání jedné z vůbec nejúspěšnějších knih českého autora... (více o knize)
Naše cena: 515 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
kolektiv autorů/autorek  ·  DharmaGaia (2014)
(3)
Duchovní tradice Blízkého východu poukazují na to, že na každou větu svatých učení je třeba nahlížet alespoň ze tří hledisek: intelektuálního, metaforického a universálního (nebo mystického). Z prvního zvažujeme vnější, doslovný význam, z druhého... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
18.
Karel Funk  ·  Malvern (2016)
Známý autor ve své nové knize ukazuje, kterak se lze hlouběji vztahovat k rytmickému koloběhu ročních dob a svátků. Prožívat mystický rok, začínající Vánocemi, znamená... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
19.
Merryl Wyn Daviesová  ·  Triton (2002)
Darwinova práce O původu druhů je nepochybně jednou z nejdůležitějších knih vědeckého panteonu. Ale můžeme brát Darwinovu teorii evoluce jako potvrzený vědecký fakt? (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Levi Lusko  ·  Kumran (2017)
NA SKLADĚ
Čo urobíte, keď sa vám stane niečo nepredstaviteľné? Jej rodičia ju pre jej dravú osobnosť a neskrotné vlasy, ktoré sa od jej narodenia podobali hrive, volali... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
123456789 … 22

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička