Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Náboženství, církevObecně

Momentálně se v této nabídce nachází 420 titulů

1.
Petr Kostka  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
V čem se liší křesťanství od budhismu? Jaký je rozdíl mezi islámem a judaismem? Které náboženství má nejvíc vyznavačů? Odpovědi na tyto otázky a mnohé další informace jsou zpracovány tak, aby jim dobře porozuměly i děti. Čtenáři se seznámí s... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
2.
John Brierley  ·  Camino Guides (2016)
Now updated to include newer maps and photos, with height reduced by 20mm to make it even lighter in weight to support carefree traveling, this comprehensive guidebook... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Marvin Meyer  ·  Volvox Globator (2007)
(1)
Tato publikace vyplňuje mezeru na českém knižním trhu, neboť nabízí nejen nový překlad Tomášova evangelia, ale poprvé také jeho koptský text a řecké fragmenty. Je proto určena nejen laikům, ale i odborníkům z řad teologů a religionistů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2015)
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Rudolf Steiner  ·  Fabula (2017)
V osmi přednáškách uvádí Rudolf Steiner zásadní poznatky duchovní vědy k podstatě a působení jednotlivých druhů umění. Dává je do souvislosti s příslušnými články... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 39%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Benjamin Kuras  ·  Eminent (2008)
Drama, mýtus, komedie, psychologie, terapie, povzbuzení a optimistický pohled na Boží svět. To všechno přináší Zakázané ovoce vědění. Analyzuje a převrací vzhůru nohama některé z těch nejznámějších biblických příběhů tak, aby byly relevantní a použitelné. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Petr Klíma  ·  Vodnář (2010)
Česko-rakouský mystik Petr Klíma-Toušek (1901-1976), vlastním jménem Petr Klíma, vydal za svého života knižně dvě publikace: Tajné figury Rosikruciánů ze XVI. a XVII. století (1938) a Cesta do nitra duše (1947)... (více o knize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Jiří Grygar  ·  Aldebaran (2002)
Publikace pod titulem Svět vědy a víry s předmluvou ThDr. Oty Mádra shrnuje tři autorizované přednášky přednesené na počátku devadesátých let... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Nakladatelství Universum (2016)
Kniha náboženství je další publikace z edice přehledových oborových publikací (Kniha filozofie, Kniha psychologie, Kniha ekonomie, Kniha vědy), určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Sergej O. Prokofjev  ·  Anthroposofická společnost (2014)
Rozhodující význam pro duchovní poznání přísluší meditativnímu spoluprožívání běhu roku. K tomuto tématu jakož i k pozorování vnitřní podstaty velkých... (více o knize)
Naše cena: 587 Kč posíláme do 5 dnů
11.
Ide Pascal  ·  Triton (2012)
Je lidská zygota (jinak řečeno oplozené vajíčko, výsledek sjednocení vajíčka a spermatozoidu) osobou? Jakkoliv různé mohou být odpovědi, můžeme je zařadit do tří kategorií: ano, ne, možná... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Božena Cibulková  ·  Rudolf Špaček (2012)
Mysterium kříže je pouhým výsekem z obsáhlého díla novodobé mystičky, duchovní učitelky a křesťanské autorky paní Boženky Cibulkové. Na několika... (více o knize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2012)
(12)
Druhé a rozšířené vydání jedné z vůbec nejúspěšnějších knih českého autora... (více o knize)
Naše cena: 515 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Rudolf Steiner  ·  Fabula (2015)
Rudolf Steiner v této knize objasňuje několik tajemství lidského života. V první části objasňuje princip Otce, Syna a Ducha svatého a vyzvedává význam mystéria Golgoty a Krista jako velkého léčitele, který nás chrání před úskalími současné doby. Vysvětluj (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
Karel Funk  ·  Malvern (2016)
Známý autor ve své nové knize ukazuje, kterak se lze hlouběji vztahovat k rytmickému koloběhu ročních dob a svátků. Prožívat mystický rok, začínající Vánocemi, znamená... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
16.
kolektiv autorů/autorek  ·  DharmaGaia (2014)
(3)
Duchovní tradice Blízkého východu poukazují na to, že na každou větu svatých učení je třeba nahlížet alespoň ze tří hledisek: intelektuálního, metaforického a universálního (nebo mystického). Z prvního zvažujeme vnější, doslovný význam, z druhého... (více o knize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Petra Dvořáková  ·  Host (2006)
Knížka rozhovorů Petry Dvořákové je dobrá. Proč? Především je to v podstatě dokument o jedné křesťanské generaci... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Marek Vácha  ·  Cesta (2014)
V textu je diskutován vztah vědy a víry, Darwinovy teorie a první kapitoly knihy Genesis, evoluce a křesťanství. Zvláštní pozornost je pak věnována třem zprávám o stvoření knihy Genesis a vztahu těchto textů k moderní vědě... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Jean Guitton  ·  Lúč (2006)
(1)
Svetový bestseller. Kniha vyšla prvý raz roku 1991 vo Francúzsku a predalo sa hneď pol milióna výtlačkov. V súčasnosti sa prekladá do 15 jazykov. Autormi sú J. Guitton, člen francúzskej akadémie vied, významný kresťanský filozof, a bratia Bogdanovci... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Merryl Wyn Daviesová  ·  Triton (2002)
Darwinova práce O původu druhů je nepochybně jednou z nejdůležitějších knih vědeckého panteonu. Ale můžeme brát Darwinovu teorii evoluce jako potvrzený vědecký fakt? (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 21

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička