Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáEzoterika a duchovnoNáboženství a církevObecně

Momentálně se v této nabídce nachází 439 titulů

1.
Aleš Opatrný  ·  Pavel Mervart (2017)
NOVINKA
V zásadě všichni vážně nemocní potřebují chápající lidskou blízkost, rozhovory a posílení toho, co je v jejich životě hluboké, nosné a cenné. Tedy péči o to, co dnes zpravidla nazýváme spirituálními potřebami a spirituální obl (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Eugene H. Peterson  ·  Porta Libri (2017)
NOVINKA
Náš vzťah s Bohom je cesta, putovanie pri ktorom sa k nemu môžeme dostať o krok bližšie každý deň. Čítanie a porozumenie Biblie je tiež proces – dobrodružstvo odkrývania nových vrstiev a nových tajomstiev... (více o knize)
Naše cena: 367 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Jakub Kříž  ·  C. H. Beck (2017)
Autonomie náboženských společenství představuje dílčí složku svobody náboženského vyznání, kterou lze považovat za jeden z konstitutivních prvků demokratického právního státu a našeho civilizačního... Cílem publikace je ote (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
4.
John Brierley  ·  Camino Guides (2016)
Now updated to include newer maps and photos, with height reduced by 20mm to make it even lighter in weight to support carefree traveling, this comprehensive guidebook... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2015)
Přepracované vydání knihy Moc, peníze a právo je součástí plánovaného souborného vydání zásadních děl Jana Sokola, v nichž z různých aspektů zkoumá člověka a jeho život uvnitř společnosti, a řadí se tak po bok nedávno vydané publikace Etika, život... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Pavel Hošek  ·  Návrat domů (2016)
Aktuální, čtivá a důležitá. Kniha Pavla Hoška vnáší do diskuze o islámu perspektivu křesťanské víry. Poučeně, srozumitelně, ale nikoli triviálně autor uvádní čtenáře na cestu... (více o knize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Marek Vácha  ·  Cesta (2014)
V textu je diskutován vztah vědy a víry, Darwinovy teorie a první kapitoly knihy Genesis, evoluce a křesťanství. Zvláštní pozornost je pak věnována třem zprávám o stvoření knihy Genesis a vztahu těchto textů k moderní vědě... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
F. R. Hrabal  ·  CAD PRESS (1998)
NA SKLADĚ (4)
Výjimečná encyklopedická příručka, obsahující přes 3 000 hesel shrnujících informace o několika tisících náboženských komunit, hnutí, tajných bratrstev, mystických řádů,... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Benjamin Kuras  ·  Eminent (2008)
Drama, mýtus, komedie, psychologie, terapie, povzbuzení a optimistický pohled na Boží svět. To všechno přináší Zakázané ovoce vědění. Analyzuje a převrací vzhůru nohama některé z těch nejznámějších biblických příběhů tak, aby byly relevantní a použitelné. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Marvin Meyer  ·  Volvox Globator (2007)
(4)
Tato publikace vyplňuje mezeru na českém knižním trhu, neboť nabízí nejen nový překlad Tomášova evangelia, ale poprvé také jeho koptský text a řecké fragmenty. Je proto určena nejen laikům, ale i odborníkům z řad teologů a religionistů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Boëthius  ·  Vyšehrad (2012)
Slavný text z konce antiky, který jeho autor, platónský filosof, křesťan a „poslední Říman“ sepsal v žaláři císaře Theodoricha, kde čekal na smrt, již mu vynesly pomluvy od nepřátel. (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12.
Sergej O. Prokofjev  ·  Anthroposofická společnost (2014)
Rozhodující význam pro duchovní poznání přísluší meditativnímu spoluprožívání běhu roku. K tomuto tématu jakož i k pozorování vnitřní podstaty velkých... (více o knize)
Naše cena: 587 Kč posíláme do 5 dnů
13.
Tato kniha obsahuje texty přednášek, které proběhly na půdě Francouzského institutu v Praze v průběhu roku 2007. Přednášky se konaly v rámci cyklu nazvaného "Rozumět světu", jehož cílem je představovat hlavní trendy ... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
14.
Sang Hun Lee  ·  Ideál (2013)
Přibližně ve stejnou dobu, když Marx začal prosazovat komunismus, uvedl Charles Darwin teorii evoluce. V roce 1859 Marx poprvé zveřejnil materialistické pojetí... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Eva Muroňová  ·  Petrinum (2017)
Ve vzpomínkách a vyprávění prvního ostravsko-opavského biskupa Františka Václava Lobkowicze je zřetelný jeho naprosto jedinečný, laskavý a shovívavý vztah k lidem, bez kterých, jak sám říká, by si nedovedl představit ani svou... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
16.
Graham Greene  ·  Centrum pro studium demokracie a kultury (2016)
Tento soubor podnětných esejů vynikajícího anglického prozaika Grahama Greena vyšel česky již v roce 1970 péčí nakladatelství Vyšehrad. Naše nové vydání dávno... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
17.
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2012)
(282)
Druhé a rozšířené vydání jedné z vůbec nejúspěšnějších knih českého autora... (více o knize)
Naše cena: 515 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Helena Pavlincová a Břetislav Horyna  ·  Olomouc (2003)
(1)
Slovník Judaismus – křesťanství – islám shrnuje problematiku tří světových monoteistických náboženství vzniklých na Předním východě, jež od svého vzniku až po současnost vtiskují nesmazatelnou pečeť naším dějinám a kultuře. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Karel Funk  ·  Malvern (2016)
Známý autor ve své nové knize ukazuje, kterak se lze hlouběji vztahovat k rytmickému koloběhu ročních dob a svátků. Prožívat mystický rok, začínající Vánocemi, znamená... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Jiří Grygar  ·  Aldebaran (2002)
(12)
Publikace pod titulem Svět vědy a víry s předmluvou ThDr. Oty Mádra shrnuje tři autorizované přednášky přednesené na počátku devadesátých let... (více o knize)
Naše cena: 124 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 22

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička